Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Robert Downey Junior a színész

Go down 
+2
Radix pedis diaboli
Sherlock Fórum
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 3:24 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 3:23 am

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyKedd Márc. 26, 2013 10:52 am


Robert Downey Junior a színész Sherlock_holmes_by_jafartwork-d3frlnp

Dögös...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 10:41 pm

Vasember 3 - Szinkronos előzetes.



Márpedig, Hősök igenis léteznek. Már alig várom!
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzer. Feb. 27, 2013 9:08 am

Ez tetszik. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzer. Feb. 27, 2013 6:55 am

Revati írta:
nevető És akkor versenyezhetnétek, hogy ki a szellemesebb.... mizus

nevető Ez jó. Az tuti, hogy nem unatkoznánk.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzer. Feb. 27, 2013 6:53 am

nevető És akkor versenyezhetnétek, hogy ki a szellemesebb.... mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzer. Feb. 27, 2013 6:51 am

Ugye? nevető Bár, kéne azért magam mellé valaki, mert egy idő után elég uncsi lenne.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzer. Feb. 27, 2013 6:45 am

gondolkozik Igaz, egy szellemnek minek is pihenni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzer. Feb. 27, 2013 6:41 am

Hát, szellemként? nevető Sose, de én akkorát nevettem ezen a válaszon! És az arca a végén! nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzer. Feb. 27, 2013 6:34 am

dilis De ha folyton kísérteni fog, mikor pihen? nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzer. Feb. 27, 2013 6:20 am

Menny vagy pokol? Robert döntött. nevető

Robert Downey Junior a színész 6681016_700b

"Mikor meghalok, nem akarok a pokolra jutni vagy a mennybe kerülni. A Földön akarok maradni és kísérteni. Felkapcsolni a lámpát a konyhában, mikor azt hitted, lekapcsoltad. Elrejtőzni az ágy alatt és megragadni a lábad, mikor lelóg, miközben alszol. A kocsi hátsó ülésén ülni, és megjelenni a visszapillantó tükörben, mikor este egyedül autózol. Szellemnek lenni jó móka."
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyVas. Feb. 24, 2013 1:50 am

Ő az a Robert D. Jr. akit nagyon bírok. Cool Tony Starkként, tisztára olyan.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyVas. Feb. 24, 2013 1:34 am

Robert Downey Junior a színész E2fab6a10c6fc7daf793b18

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyKedd Feb. 19, 2013 9:22 am

Nekem a nézése, és a beszéde, az ugrik be, de gondolkozás... Nem jellemző rá a hosszas merengés. A bogaras eset jut eszembe. Mikor a zenével irányítja őket. Amúgy a film közben, amire én emlékszek, abból az jön le, hogy csak rövid ideig gondolkozik.

dilis Nem az a Holmes, aki egedül, áll az ablaknál, vagy ül a fotelben sokáig némán. Sokkal aktívabb.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyKedd Feb. 19, 2013 9:17 am

A pipázás, meg az a szemüveg nekem is megmaradt. Meg ami először beugrik róla, azok az álcái de hogy így gondolkodna?!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyKedd Feb. 19, 2013 9:16 am

Nekem sem ugrik be, bár régen láttam a filmet. A pipás részek beugranak. De ő nem használta annyira azt a merengő pózt. Nem az a merengős típus.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyKedd Feb. 19, 2013 9:14 am

Nekem is tetszik. Nem igen találni olyan képet Robertről, mint amin úgy töpreng/gondolkodik, mint a Sherlock-ok szoktak. gondolkozik Bár lehet, hogy csak én nem találok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyKedd Feb. 19, 2013 9:10 am

Ez a kép nagyon jól néz ki! Cool
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyKedd Feb. 19, 2013 6:06 am

Robert Downey Junior a színész B1193dab18a94eec435002e

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 5:52 am

Azt hiszem, ő lehetett. nevető

Igen, sokat el lehet érni. Lásd Gyűrűk ura, ott sokszor a kamerabeállítások segítségével érték el, hogy Gandalf sokkal magasabbnak tűnjön, mint Frodó. De ez estrém eset. :) Kamera előtt elérik, hogy ne vegyül észre, ha valaki túl alacsony.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 5:48 am

Érdekes, hogy ha úgymond "trükköznek" a beállításokkal, mi mindent ki lehet hozni egy relatíve alacsony színészből is. Meg az előforduló magasságkülönbségek is kiküszöbölhetők.

gondolkozik Akkor valószínűleg Robertre írta valaki, hogy ő volt a törpe Sherlock?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 5:41 am

Tényleg ekkorák?

Meglepő összeállítás, melyben Robert Downey Jr is szerepel.

http://hu.axn.com/galleries/tenyleg-ekkorak

Egyébként néztem már sorozatot, ahol a főszereplő mindenkinél magasabb volt, aki csak megfordult a sorozatban, de még a rendezők, producereknél is, 192 cm magas. :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyHétf. Feb. 04, 2013 2:02 pm

Robert Downey Junior a színész Sherlock_holmes_caricature_by_magma_red-d32qs16

magma-red alkotása papírból
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzomb. Jan. 19, 2013 10:25 am

OFF: Milyen szép történet. mizus

Én képtelen vagyok színészkedni. Mikor meg akarom viccelni a húgomat, akkor se megy, mert mindig elnevetem magam. Egyszerűen kibukik a mosolygás. Nem marad bent, ha sikerül is kitartanom, akkor is el kell fordulnom, mert érzem, hogy mindjárt kibukik belőlem a nevetés. Amiért tiszteletem a színészeknek, hogy
- rengeteget kell gyakorolni mozdulatokat, meg kekk tanulniuk kardozni, stb, egy szerepért, és megteszik.
- oda tudnak képzelni nem létező dolgokat. Jurrasic Park színfalak mögötti videóban láttam, hogy az ajtónak nekiugrik egy raptor, és ezt próbálja visszaverni az egyik szereplő. Na, azt úgy vették fel, hogy az ajtót maga felé rántotta a színész, szinte "lefejelte". Tiszta poén volt. nevető Meg aztán ma már amúgy is sok a zöld hátteres film.

A hírnevet én se kívánom. Mármint, rajongói oldalakon mikor egyik kedvenc színészemről összegyűjtött képeket néztem, kicsit meglepődtem. Mindent lefotóznak, ha kilép az ajtón, ha lemegy a boltba, ha kutyát sétáltat. Mert ha lekapják a reptéren, és még maga a színész is mosolyog a kamerába, oké, de azért az már idegesítene, ha a ház körül se lehetnék.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzomb. Jan. 19, 2013 9:54 am

Igen, aki nem csinálja könnyűnek véli, de igazi kihívás lehet a színészet. Úgy értem az átlag ember egy-egy poént leszámítva az életben nemigen színészkedik, nem?

OFF:

Volt egy klassz munkahelyem ahol az alkalmazottak adatait tároltuk vastag mappákban. Fantaszikus főnöknőm volt, nagyon szerettem a humorát és sokat tanultam tőle emberileg, mert kitartó, okos , humánus nő volt. Egyszer kiment a kolleganőjével külsős munkára és nekem nem volt feladatom. Unatkozni sose szoktam és kitaláltam, hogy hasznos legyek ABC sorrendbe teszem az alkalmazottak adatait. Neki szántam ajándéknak. Eltelt a délután, de meglettek a mappák. Aztán visszaérkezett a főnöknőm és majd a haját tépte szegény. Elmondta tudja furán hangzik, ám ő képtelen megjegyezni az ABC-t, azt viszont tudja, hogy Karbunszki Jenő után Abasovszky Máté következik és így tovább... Azt hittem viccel, de tényleg fejből tudta az összes nevet minden mappában a régi sorrendben. Úgyhogy amint alkalma nyílt rá vissza is rendezte a régi rendbe őket.

Megjegyeztem az esetet. Pár hónap múlva a főnöknőm adott nekem egy csomó adatlapot, hogy tegyem be a mappákba őket. Éreztem megnyílt a lehetőség a poénra és mosolyogni kezdtem magamban, majd megkérdeztem: - És mondd ABC sorrendben? - ehhez komoly képet vágtam, ő pedig elhült, majd akkor esett le a kő a szívéről, mikor látta elmosolyodom, tehát csak tréfa volt. Nagyot nevettünk. Őszintén megmondom azért az egy pofázmányért, ami rövid időre kellett, arra voltam kénytelen gondolni, hogy apám, anyám megölték, mert különben elmosolyogtam volna. Nehéz dolog játszani az érzelmekkel. Nekem legalábbis az. A hírnév se kéne számomra, persze az emberek különbözőek.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzomb. Jan. 19, 2013 9:13 am

meglepett

Azta, hát igen, tényleg. Vannak érdekes, és híres esetek, durva fogyások, hízások egy szerepért. A színfalak mögött sok dolog rejtve marad. Olyanok, hogy mit kellett küzdeni egy felvételért, stb.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzomb. Jan. 19, 2013 8:50 am

Jó estét stacy!

Igen, ahogy Renée Zellweger vagy Sylvester Stallone is egy-egy szerepért. Nem épp kegyes a testtel a színész szakma.

nevető
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
stacy17

stacy17


Hozzászólások száma : 2
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 14.
Tartózkodási hely : számítógép előtt

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzomb. Jan. 19, 2013 8:37 am

durva, éveken át 10 kilókat fogyott/ felszedett a Holmes-Vasember karakterek között pár hónap alatt

http://rdj.gportal.hu/gindex.php?pg=35410370&postid=979110
Vissza az elejére Go down
http://rdj.gportal.hu
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzomb. Jan. 19, 2013 2:16 am

Sherlock Fórum írta:
Úgy szemlélem, hogy egy a kedvenc nyomozónk nevével eladott nem Sherlock Holmes mű, és élvezem a poénjait.

Ezzel én is így vagyok, pont így. mizus

Sherlock Fórum írta:
Nekem a második rész jobban tetszett, mint az első, bár úgy vélem kevesebb robbantgatás és puskaropogás elegendő lett volna, persze ez csak az én szerény véleményem.

A mai filmek többségére jellemző a sok dirr-durr, bár az Amerikaiak amúgy is szeretnek robbantgatni, nem csak a filmekben, de a sorozataikban is, ha olyan témájú, és belefér. Én nem sűrűn nézek akciófilmeket, szóval az a kevés, amit mégis látok, elmegy, de jobban szeretem a nyugodtabb filmeket, sorozatokat.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Jan. 18, 2013 9:55 pm

Kedves Stacy!

mizus Örömmel látunk és köszönjük a soraidat.

Robert Downey Sherlock Holmesával nekem igen sokat kellett barátkoznom, hogy elfogadjam. Annyi akciójelenet van a filmekben, hogy elvesznek a Conan Doyle-i utalások, szerintem - mert vannak ha nem is annyi amennyit talán a klasszikus Holmes rajongók vártak. Annak idején a film híres rendezője azt nyilatkozta ennyire hű Conan Doyle-hoz még sosem volt előttük senki, mint ők, ezt hozzád hasonlóan én sem így érzem. Most már azonban kedvelem a feldolgozást. Úgy szemlélem, hogy egy a kedvenc nyomozónk nevével eladott nem Sherlock Holmes mű, és élvezem a poénjait. Nekem a második rész jobban tetszett, mint az első, bár úgy vélem kevesebb robbantgatás és puskaropogás elegendő lett volna, persze ez csak az én szerény véleményem. Robert Downey viszont tényleg nagyszerű színész, tökéletesen hoz minden karaktert. Róla valóban csak elismerően lehet nyilatkozni, ahogy tettétek előttem Ti is.

Szép napot!
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Jan. 18, 2013 11:54 am

Én is régebbi szerepeiben kedveltem meg, a Chaplin-ben egyszerűen zseniális volt, meg a Változások kora c. filmben is.

Nekem Holmes-ként nem hiteles, igaz, ezt úgy mondom, hogy nem láttam a filmet, és valószínűleg nem is fogom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Jan. 18, 2013 11:31 am

Én, bevallom nem is ismertem őt régen, a régi korszakáról csak cikkekből értesültem, és le a kalappal előtte. Nekem egyik kedvenc színészem, DE nem Holmes-ként. Szeretem a Holmes filmjeit is, jókat tudok rajta nevetni, pl. a pónis részen, ott meg kellett állítanom a filmet, hogy kinevethessem magam. Nem Holmes hű, sose lesz, de azért szeretem.

Robert Downey Junior a színész Tumblr_m7ibqi0r6y1qk702f
Nekem Robert D. mindig is Vasember marad, imádom a Vasember filmekben Tony Starkként. :)

Robert Downey Junior a színész Tonystarktonystarkvsbru

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Jan. 18, 2013 7:20 am

Szia Stacy!

Így van, szinte emberfeletti teljesítmény volt Robert-től, hogy szó szerint a süllyesztőből tért vissza az élvonalba. Ez csak keveseknek adatik meg. Remek színésznek tartom, bár egyik Sherlock-filmjét sem láttam.
Vissza az elejére Go down
stacy17

stacy17


Hozzászólások száma : 2
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 14.
Tartózkodási hely : számítógép előtt

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Jan. 18, 2013 7:07 am

A két Guy Ritchie féle SH fim elég szentségtörés kategóriába tartózik, főleg a 2. rész. Bármennyire is kedvelem RDJ-t, szerintem egyszerűen fizikai adóttságai miatt alkalmatlan Holmes szerepére. Persze hozzáteszem, kötve hiszem, hogy lenne, aki nála jobban eljátszotta volna a szerepet (a jelenlegi színészek közül), hasonlítson bármennyire is Holmesra. Ő mindent megtett, egyedül a játéka volt az, amiért érdemes végignézni a filmeket.

Amúgy pedig le a kalappal Downey előtt, kb. 10 éve arra sem fogadtak volna, hogy 2013-ban még élni fog, most pedig sikeresebb, mint valaha szakmailag és emberileg egyaránt, igazi "mintakép" lett a hollywood-i színészeknél
Vissza az elejére Go down
http://rdj.gportal.hu
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzomb. Jan. 12, 2013 12:24 pm

Hát ez az ami nekem sose jutna eszembe, de most hogy mondod... nevető
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzomb. Jan. 12, 2013 7:59 am

nevető milyen tudományos feje van
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Jan. 11, 2013 10:12 am

És egy utolsót:

Robert Downey Junior a színész Tumblr_mge60hYYKr1qagqgmo2_250

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Jan. 11, 2013 10:10 am

Robert Downey Junior a színész Tumblr_mgf8sfOpse1rt0jkuo1_400

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Jan. 11, 2013 10:10 am

Robert Downey, Jr. megnyerte a People Chole "Favorite Movie Actor" díjat:

http://doily.hu/2013/01/10/ime-a-peoples-choice-awards-2013-nyertesei-katy-perry-the-hunger-games/

Robert Downey Junior a színész Tumblr_mgf8sfOpse1rt0jkuo2_400

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyKedd Dec. 25, 2012 11:16 am

" A lista szerkesztői megjegyezték, a Bosszúállók több szuperhőst is felvonultat, a film sikerét azonban egyértelműen Robert Downey Jr. jelenlétének tulajdonítják."

Egyet értek. Rendben, a többiek is jók voltak, a másik kedvencem Hulk, aki aztán jól elbánik mindenkivel, meg van egy poénos rész, is ami nagyon jó lett, de engem a film nem nyűgözött le úgy, mint vártam. Néztem, oké, oké, aztán besétált Tony Stark, könnyedén, mindent tudott, poénkodott, mégis zseniális volt. És jelentős jellemváltozáson ment keresztül.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyKedd Dec. 25, 2012 10:55 am

Robert Downey Jr. a legjobban kereső színész:

infopapa.hu
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyKedd Dec. 18, 2012 9:57 am

Vasember 3 előzetes... A NY- óta szerintem a Bosszúállókra utál, ott hal meg majdnem, de nem biztos.:



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:30 am

Ez tetszik a legjobban...Amit a végén tett, az nagyszerű volt. Ő nem csapatjátékos, mellesleg hatalmas egója van, mégis...Egy percig megállt bennem az ütő, hogy most ugye nem... ugye megmarad? Az ügynök halálát viszont sajnálom, aki rálőtt Lokira, az Amerika kapitányos kártyáival :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:16 am

Vasember a végén nagyon jó volt ... azt mondták hogy ő nem tudná magát feláldozni senkiért. Mégis megtette. kacsint
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:07 am

Az biztos... És így győzték le a "nagy" fő gonoszt... Hulk hihetetlen volt, ahogy legyűrte azokat a hatalmas lényeket, nem zavarták a záporozó golyók, és mikor elkapta Vasembert...
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:02 am

Fogtam a fejemet mikor úgy dobálta és csapkodta mint egy rongybabát. meglepett Kicsit... Áúúúú. Nem kicsit fájhatott... értetlen
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Nov. 30, 2012 5:59 am

Nekem az tetszett, ahogy elbánt Lokival :) És az az űrlény-e jelenet, na, ez tényleg jó volt nevető

Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptyPént. Nov. 30, 2012 5:46 am

Engem is rávett egyik ismerősöm, hogy nézzem meg. Azt mondta nagyon jó. Nekem tetszett a film, de nem ájultam el tőle, valahogy jobbra számítottam. Viszont eleinte nem értettem a sztorit... de ezek szerint azért mert voltak előzményfilmek amiket én még nem láttam.

Hulk-nak volt egy-két jó jelenete ... nevető amikor a bácsika megkérdezte, hogy űrlény e, és mondta Bruce (Hulk) , hogy nem nem az , és erre azt mondta a bácsi akkor jó... de menyjen el orvoshoz. Meg mikor Thor-nak segített legyőzni a testvérét, és a végén mikor egymás mellett álltak szegénykét hirtelen félreütötte.

És plusz pont amiért szerepelt benne Cobie Smulders és Robert Downey Jr. .
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész EmptySzer. Nov. 28, 2012 8:38 am

Nos, megnéztem az Avangerst - Bosszúállókat... Jó volt, de nem ájultam el tőle. Vasember tetszett a legjobban, amint megjelent, jobban figyeltem. Egyébként érdekes személyiségváltozáson megy keresztül Robert D. Jr. karaktere.

A történet átlagos, ez tipikusan az a film, amit a kiváló látványvilágért érdemes megnézni. Sokan imádják, ami szerintem újítás benne, hogy csináltak előzményfilmeket, amelyek kapcsolódnak egymáshoz, de külön is érthetők. Majd jött az Avangers, a Fő film. És meg lehet nézni úgy is, hogy az ember nem látta az előzmény filmeket. Én pl. csak a a Thort láttam, és a Vasembert 2-t... még van azt hiszem 2 amit nem láttam, de a film érthető volt. 3D-ben érte volna meg megnézni, úgy valószínűleg jobban elkápráztat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Robert Downey Junior a színész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Downey Junior a színész   Robert Downey Junior a színész Empty

Vissza az elejére Go down
 
Robert Downey Junior a színész
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jude Law a színész
» SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens
» Martin Freeman a színész
» Jared Harris a színész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Guy Ritchie: Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) :: Guy Ritchie, Robert Downey Jr. és Jude Law-
Ugrás: