Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes Fórum: Játékok

Go down 
+11
takacsniki
Mycroft Holmes
Revati
takacsviki0118
tahiti
Lockmes
Trixi
219c
Cher Rock Holmes
Sherlock Holmes
Sherlock Fórum
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptySzer. Júl. 25, 2012 4:30 pm

SherlockHolmes írta:
Mivel Mycroft múltkor átvert tegnap délután felhívtam őt és adtam neki egy kis feladványt amibe beletört a bicskája. Te megfejted?

"- Halló Mycroft! Te jobb vagy a következtetés tudományában nálam. Segíts! Látok egy férfit, akitől nem kérdezhetem meg, hogy kicsoda. Angol. Magas, nincs túlsúlya. Értelmiségi. Feltűnően jóképű, borotvált. Elegáns fekete öltönyt visel. Bal karját valamiért maga mellett behajtva tartja. "

Mycroft úgy vélte az illetőnek eltört a karja, vagy egy csomaghordó futár de nem.

Pofonegyszerű.

Esetszám: 18.

Megnevezés: "Ki az?" feladvány

Nyereményes feladvány: nem

SH.


Watson?
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptySzer. Júl. 25, 2012 4:49 pm

Trixi von Sziporka, kedves!

Kémeim jelentették, hogy itt garázdálkodsz és éjnek-éjvadján betörtél a logika világába. Azt hittem jó megfejtésért vertek ki az embereim az ágyból, de Watson téves. A két tárgyat nem nevezhetem meg, bár valóban fontosak. Ne feledd ez az egész Sherlock átverése!

Kézcsók: Mycroft
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptySzer. Júl. 25, 2012 4:52 pm

Látom leléptél. Így tényleg várhatsz estig.

A semmiért keltem fel. mérges

Felhívom Sherit! Ne aludjon ő se!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptySzer. Júl. 25, 2012 5:06 pm

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Sherlock_revelation_animated_by_nero749-d31om89

Sziporka te sziporkázol! Mind helyes Watson kivételével. Sajnos egyik rejtély se volt nyereményes.

Mycroft jól mondja lényegesek a tárgyak, de szerintem az is fontos szempont, hogy egy feltűnően jóképű férfiről van szó.

Én legalább megoldásokra ébredtem.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 12:41 am

Még mindig semmi? Nem nyerhet Mycroft.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Tumblr_ljm8xjDFU01qai214o1_500


Hogy hívhatnék segítséget?
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 12:44 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Tumblr_m77ufg5do11r5yrrxo1_500

Sehogy. Mindent tudtok. Gondolkozzatok!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 9:12 am

18. James Bond?
Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 12:19 pm

Jó estét diókák! Annyira furdallt már a kíváncsiság, de délután nem jutottam nethez. Sajnálom Watsont, viszont a többi jó lett.

18: Ami furcsa ebben a feladványban, hogy Sherlock nem mondott el alapvető dolgokat az illetőről. Bőrszín, hajszín, szemszín. Így arra tippelek vagy ismeri Mycroft az illetőt vagy inkább arra: Olyan híres emberről van szó, hogy segítene Mycroftnak a felismerésben ilyen információ.

Tippem: Paul Mccartney? Magas (178 centi a net szerint.) Jóképű, borotvált, normál súlyú, és persze brit. A karja behajlítva ha mikrofont tart és roppant híres. Trixi von Sziporka
Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 12:30 pm

Azt olvastam Paul Mccartney a leghíresebb balkezes gitáros a világon.

http://plasticmacca.blogspot.hu/2009/09/billyfaul-is-right-handed-paul-was.html
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 1:07 pm

nevető Megéri fizetni az embereimet. Hívom Sherlockot! Bosszankodjon csak miután felkel.

Mondtam én, hogy nem fog menni. nevető nevető nevető nevető nevető

Szemét feladvány volt. Miután meghallottam a megfejtést utólag jöttem rá a két tárgyra. Fordítva ez nehezebb lesz. Mondhatom: lehetetlen.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 1:52 pm

Tévedsz Mycroft! Az embereim már nyomon vannak.

Figyeld!

- Két tárgyból egyet adnak a férfi kezébe (Ez helyes. Behajlított bal kar.)
- Már gondolkoznak azon, hogy az ember keze nem vízszintesen van behajlítva, hanem átlósan (mikrofon) vagy függőlegesen (fegyver). Te idáig nem jutottál. A törött kézzel meg a csomaghordóval vízszintes karra gondoltál. Viki már most ügyesebb volt nálad, mert gondolt a függőleges karra.


Sziporka!

Paul Mccartney mikrofonja az csak egy tárgy. Ebben a megfejtésben nincs átverés. Paul tényleg balkezes, de talán olyan tárgyról van szó amit másik kézben is használhat az ember. Átverés, átverés!

Különben tetszik az elképzelés. Ha nem mondtam volna el Mycroftnak a megoldást, akkor ezt most sunyin elfogadnám, csak hogy bosszantsam őt.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Macca+At+The+Mike

Viki!

Veled szívesen nyomoznék. Hiába volt a méreg kapszulás feladvány mertél arra gondolni, hogy akit látok annak a karja nem vízszintesen van tartva. Függőleges. Ha rájössz mi van a kezében meglesz a másik tárgy is. Ne feledd Te se: átvertem Mycroftot! Nem jött rá a megoldásra.

James Bond felfelé néző karja, kezében a fegyverrel valóban névjegye lett.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Sean+Connery+as+James+Bond

Nagyon tetszik az elképzelés. Él benned a zseni. Ha nem mondtam volna el Mycroftnak a megoldást, akkor ezt most elfogadnám. Nagyobb örömmel, mint Mccartneyt.


Mikrofon, fegyver? Hétköznapi tárgyakra gondoljatok! Biztos vagyok benne, hogy mindkettőt használjátok minden nap. Ne feledjétek a feladvány trükkös! Többet nem segíthetek. Sok adatot toltam alátok.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 2:21 pm

sír Ilyen nincs. Annyira biztos voltam benne. Éreztem a siker ízét, erre melléharaptam.

Az egyetlen vigaszom, hogy legalább hallgattam néhány kedves Beatles számot.
Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 2:37 pm

Vannak feladványok amik egy üzenetben vannak. Másokhoz a többi hozzászólással jön némi info.

Szóval mit kell még tudni? gonosz
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 2:41 pm

Semmit. Csak gondolj a tréfa jellegre!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 2:46 pm

Most nem lettem okosabb. Kéne valakire gondolnom, de lefagytak a gondolataim. Teljesen biztos voltam Paulban és még nem tudok elszakadni ettől az ötletemtől. Mennem kell a dolgomra. Jó éjt Sherlock!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 2:50 pm

Jó éjt Trixi!

Mindjárt négy óra. Mycroft biztos visszaaludt. Ideje rátelefonálnom. Játszok neki a hegedűmön valamit a vonalban.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 3:06 pm

Sherlock! Szenvedje a fülhasogató hegedűmuzsikád az aki kitalálta a kihangosítót! Többet meg ne merj segíteni! Igazán KÉPükbe toltad már a megoldást (13:41), meg én is adtam támpontokat. Ja, és hívj fel egy hegedű tanárt! Szükséged van rá.

Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 3:10 pm

Hiszem, hogy rájönnek.

Többet nem segítek. Lakat a számon.


Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Tumblr_lz2qul0IGO1rp908qo1_500_large

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 4:04 pm

Lebuktatok! Tudtam fiúk, hogy vissza kell néznem mielőtt hazamegyek, mert még írtok.

Paulnál pont a lényeget felejtettem el bejegyezni: Jellegzetes frizurája van/volt - gombafejű. Volt már zenés fejtörő és a Beatles is volt megfejtés. Tényleg beleéltem már magam, de mindegy, mert tárgyakon buktam el.

sír Nincs más ötletem. Talán egy kiadós alvás után. vagány

Trixi von Sziporka

Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 4:38 pm



18. feladvány: Dupla nyerési esély!


Trixi! Viki!

Tovább nem segíthetek, de mivel reményeim szerint közel vagytok a megoldáshoz lezárhatom a feladványt. Kaptok 48 órát, addig más itt nyilvánosan nem fejtheti meg. Nem lenne értelme, mert üzenetet tudok törölni.

Amennyiben rajtatok kívül mégis van valakinek találó válasza az elküldheti nekem privát üzenetben és tárgyalunk a nyereményéről. Tehát mást se zárok ki, csak a többiektől más úton kérek elképzeléseket.

Lényegében akár két nyertes is lehet. 48 órán belül aki itt megfejti (Trixi vagy Viki) és aki privátban elsőként elküldi a megoldást. Amennyiben nyilvánosan születik helyes megoldás érthetően utána már nem fogadok privátban megfejtést.

Trixi, Viki! Ha nem jön helyes megoldás tőletek 48 órán belül, akkor ismét bárki megfejtheti itt, vagyis ismét csak egy nyertes lehet. Az előnyt azért kapjátok, mert sokat agyaltatok és tetszik a logikátok. Hajrá!

Pukkadj meg Mycroft!

SH.


Más: Ez még megoldatlan és nyilvánosan megfejthető:

SMS egy rejtett számról:

Kártya, zenés játék, novella

Esetszám: 14.
Megnevezés: 1-re mutató szavak játék

Nyereményes fejtörő: nem
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 6:23 pm

mizus Kedves Viki! James Bond nem jó megfejtés, de igazán pompás gondolat Tőled. Ha nem lennének tárgyak, vagy csak egy tárgy lenne tökéletes megoldás volna. (Bond fegyverként tartott ujjakkal, vagy pisztollyal a kezében.) A 007-es olyan aki sziluettje alapján is felismerhető. Angol, borotvált, magas, öltönyös, jóképű, nincs túlsúlya és elfogadható az, hogy Mycroft nem gondolt rá mert Bond fiktív személy. Bár Bond jobbkezes, azért ha valamiért a másik kezében tartaná a fegyvert és csak árnyvonalait látnák az emberek akkor is felismernék. Az, hogy a férfi bal kezében van a tárgy nem feltétlenül jelenti azt, hogy balkezes. (Ezt jól gondolod, később Sherlock is írta: "Paul tényleg balkezes, de talán olyan tárgyról van szó amit másik kézben is használhat az ember. Átverés, átverés!") Elismerés a fantáziádért. Mondhatjuk ha Mycroft nem fecsegi ki a két tárgyat és csak pár sorból indulhatsz ki tökéletes megoldást hoztál. Ezért kapsz valami különdíjat.

Igazából a Rejtély professzor feladványban az első röpke gondolatunkban nem akartuk megjelentetni azt, hogy "nem angolosan távozott", mert kevesen ismerik az angol történelmet, ám mivel Károly királyra is volt némi esély betettük s így jelent meg. Te Károlyra és XVI. Lajosra is rájöttél. Elismerésünk.


Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 10:22 pm

Oké azt egyik tárgyat már azt hiszem tudom. De a személy... gondolkozik
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 10:23 pm

takacsviki0118 írta:
Oké az egyik tárgyat már azt hiszem tudom. De a személy... gondolkozik
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 10:32 pm

Őt is tudod. Majd rájössz. Nyugi. kacsintó
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:16 am

SherlockHolmes írta:
Mivel Mycroft múltkor átvert tegnap délután felhívtam őt és adtam neki egy kis feladványt amibe beletört a bicskája. Te megfejted?

"- Halló Mycroft! Te jobb vagy a következtetés tudományában nálam. Segíts! Látok egy férfit, akitől nem kérdezhetem meg, hogy kicsoda. Angol. Magas, nincs túlsúlya. Értelmiségi. Feltűnően jóképű, borotvált. Elegáns fekete öltönyt visel. Bal karját valamiért maga mellett behajtva tartja. "

Mycroft úgy vélte az illetőnek eltört a karja, vagy egy csomaghordó futár de nem.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500



Ki járt abban a mókás kicsi agyamban?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:26 am

Esetszám:14.

Esetleg nem a "Fekete macska" a megfejtés?
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:29 am

Csak nem te vagy Sherlock? :D
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:32 am

takacsniki írta:
Esetszám:14.

Esetleg nem a "Fekete macska" a megfejtés?

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Sherlock_revelation_animated_by_nero749-d31om89

Mi kicsit Doyleosabb megfejtésre gondoltunk: Fekete Péter

http://szinhaz.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=38438:fekete-peter&catid=2:budapest&Itemid=17

De - ellenőriztük - valóban van fekete macska kártyajáték, zenélő (nyávogó plüss)játék és novella is

Bingo! Elfogadjuk.


Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:36 am

áá én már nem tudom...
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:38 am

takacsviki0118 írta:
Csak nem te vagy Sherlock? :D

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 24qpeli


Na, végre valaki gondolt rám! A feltünően jóképű nem kérdésés kicsoda.

Tárcsáztam. Mycroft tudja, hogy jobbkezes vagyok. Ezért a mobilomat áttettem a bal kezembe. Tükörbe néztem és egy jóképű férfit láttam. nevető
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:43 am

nevető
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:44 am

Niki Viki! Rokoni kapcsolat?
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:49 am

Igen. Eldicsekedtem neki a múltkori feladvánnyal amit kitaláltam és tetszett neki. :DÉs most meg akarja mutatni, hogy jobb nálam.. . majd meglátjuk:D
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:53 am

Egy kis egészséges testvéri rivalizálás, hmm...ez valahonnan ismerős kacsintó
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:53 am

mizus Értem. Én is rivalizálok Mycrofttal. Jót tesz a vérpezsgésnek.

Szét fog pukkadni, hogy megfejtetted. nevető

Tetszett a fekete macska. Olyan egyedi és korrekt megoldás, mint tőled James Bond. Értékelnünk kell.

nevető Akkor egy címre mennek az ajándékok.


Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 1:03 am

Gratulálunk!

Nyeremények:

1-1: Sherlock Holmes (leg)újabb kalandjai könyv

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 TN6_B951932

1-1: Sherlock-ot és Watson-t ábrázoló kitűző (Benedict Cumberbatch és Martin Freeman)

Hétfőn a postásokhoz vágjuk.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 1:08 am

James Bond különdíj: Sherlock Holmes (Basil Rathbone) és Watson papírfigura

Azért, hogy Bond helyett többet gondolj rám.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 1:10 am

Köszönjük! köszi
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 1:13 am

Hajam tépem! Ez nem igaz.

Amúgy nekem is ment volna, csak az a hamis "feltűnően jóképű" félrevezetett
.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 1:15 am

Miért? Az igaz. Ha egy ember nem elégedett a képével ott gondok vannak. Azt a jóképű férfit meg láttam.

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 1:16 am

SherlockHolmes írta:
James Bond különdíj: Sherlock Holmes (Basil Rathbone) és Watson papírfigura

Azért, hogy Bond helyett többet gondolj rám.

Meglesz. kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 1:37 am

'Tragical, to so.' (Az üzenetek között nem találtam rá megfejtést,de lehet hogy átsiklottam felette.)

CIA sorolt tag - Mycroft véletlenül nem CIA tag?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 1:46 am

takacsniki írta:
'Tragical, to so.' (Az üzenetek között nem találtam rá megfejtést,de lehet hogy átsiklottam felette.)

CIA sorolt tag - Mycroft véletlenül nem CIA tag?

CIAhoz sorolt tag, de úgy nem jönne ki.

Volt megoldása. Két szabad feladvány volt. Megfejtettétek. Lesznek újak és van egy téma ahol Ti is feladhattok fejtörőt.

Mycroftról pisszt

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 1:58 am

Kedves Niki!

Sajnos most nincs feladvány, de talán érdemes áttanulmányoznod a többit. Sosem lehet tudni egy megoldás vagy annak részlete mikor fog felbukkanni más feladvány köntösében. Érezd jól magad köztünk!

Üdvözlettel: https://sherlockholmes.forum.st
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 2:12 am

Sherlock Fórum írta:
Kedves Niki!

Sajnos most nincs feladvány, de talán érdemes áttanulmányoznod a többit. Sosem lehet tudni egy megoldás vagy annak részlete mikor fog felbukkanni más feladvány köntösében. Érezd jól magad köztünk!

Üdvözlettel: https://sherlockholmes.forum.st

Okés és köszi! kacsintó
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 4:39 am

Újságrejtvény:

Barry a Seafield tónál halt meg. Ruhája nem volt hiányos. Se ember, se állat nem ölte meg. Semmi nem esett rá, nem volt beteg. Senki nem rémítette halálra. Nem fulladt meg és holttestét nem halászták ki a tóból. Barry nem használt vízi járművet, vagy légi közlekedési eszközt, úszógumit, mégis a tó közepén találtak rá. Mi történt vele?




Pofonegyszerű.

Esetszám: 19.
Megjegyzés: Barry halála
Nyereményes feladvány: nem

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 12:25 pm

SherlockHolmes írta:
takacsviki0118 írta:
Csak nem te vagy Sherlock? :D

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 24qpeli


Na, végre valaki gondolt rám! A feltünően jóképű nem kérdésés kicsoda.

Tárcsáztam. Mycroft tudja, hogy jobbkezes vagyok. Ezért a mobilomat áttettem a bal kezembe. Tükörbe néztem és egy jóképű férfit láttam. nevető


Anyám borogass! Itt röhögcsélek. Szuper vagy Viki. Nekem ez sose ment volna. Megyek. Ki kell próbálnom a pasimon ezt a trükköt, hagy feküdjön ki tőle! Trixi
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 5:30 pm

Sheri "drága"! Még dagad a melled a lüke tréfád miatt, de csak azt érted el, hogy ennek hála én találtam egy veszélyesen intelligens embert aki segíteni fog nekem. Ugye tudod kire gondolok? Reszkess!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 5:40 pm

Igen. Niki. Viki meg nekem segít. Adtam nekik rangokat, amik a neveiknél láthatók. Én nem bántom és nem vezetem félre az emberedet, ha kell segítem de elvárom, hogy te is korrekt légy az enyémmel. Nem félek. Győzzön a jobb!

Utálom mikor hajnalonként rám csengetsz. Lefekvés előtt kikapcsolom vagy Watson ágya alá fogom dugni a mobilomat.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 EmptyPént. Júl. 27, 2012 5:58 pm

A postaládámba cetlin bedobott rejtvény:

_ _ _ _ na
_ _ _ _ nó
_ _ _ _ nik
_ _ _ _ nikai

Csak ugyanazt a négy betűt használhatod és a betűk sorrendjén nem változtathatsz!

PL:

ANgol
ANgolna
ANna
ANikó
ANalizál
ANanász
ANagramma

Pofonegyszerű.

Esetszám: 20.
Megjegyzés: Szójáték
Nyereményes feladvány: nem

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes Fórum: Játékok
Vissza az elejére 
3 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Egyéb Sherlock Holmes játékok
»  Lost Cases of Sherlock Holmes játékok
» Sherlock Holmes Játék 5.
» Sherlock Holmes játék 19.
» Sherlock Holmes Játék 6.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: ARCHÍVUM - lezárt témák-
Ugrás: