Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A muzsika hangjai - kedvelt zenék

Go down 
+3
Radix pedis diaboli
Revati
Sherlock Fórum
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:14 am

A videóban az meglepett, hogy mikor egy rádiós kitalált történetet mesélt el és az emberek akik hallgatták elhitték, hogy tényleg megszállták a földet az UFO-k és hogy micsoda pánik tört ki.
Oké, akkor nem nézem meg. Ezt már most eldöntöttem. nevető


Ami még tetszett az a Képlet. Nagyon jó film. A végén ebben is vannak űrlények.


Nem rémlik már melyik filmben volt, amibe volt egy házaspár akik azt állították, hogy őket már elrabolták az ufók és hát ... csináltak velük ezt azt. Nem volt sok szerepük, csak míg ezt közölték. nevető Otthagyták őket mert kattantak voltak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:04 am

Tényleg! Már el is felejtettem azt a videós dolgot, én is láttam...

Hát a Világok harca egy jó film, de nem ET nevető

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 8:57 am

Én az E.T.- n kívül nem láttam földönkívülis filmet, de ha azt mondod, hogy nem szimpatikusak akkor nem is fogok. nevető
Meg hát láttam azt a boncolós videót amiről el akarták hitetni, hogy valódi, és igazi UFO-t boncolnak. Pontosabban a leleplező videót láttam, sikerült bebizonyítani, hogy hamis. gonosz Mik vannak?!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 8:54 am

Ha ilyenek az idegenek, jöhetnek újra ;) Csak ne azok jöjjenek, mint a Támad a Mars-ban, vagy a Világok harcában, akik ugye, hát az gusztusos egy film volt... A vérszívó idegenek...
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 8:43 am

Hát nem adták fel. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 8:40 am

Ez talán nem is akkora sci-fi :) Lehet hogy most is figyelnek nevető De tényleg, a kutya legalább észre vette őket... És besurranhatnának a legtöbb helyre... De sajnáltam őket, mikor elrepültek. És a végén a nagyobb tábla. :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 8:37 am

Na igen, mindent megúsztak. Mondjuk nem tudom mit vártak ott az út közepén?! nevető

Tök jók lennének kémfilmekben. Simán kihallgathatnának mindenkit úgy, hogy észre sem veszik őket. És ha beszélni nem is (hallani őket a videóban) de írni tudnak. mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 8:32 am

Hát ez az, felnéz, nem ám le... Bizony a rohanás nevető Én attól féltem, hogy eltapossák véletlenül szegényeket...
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 8:27 am

Mindenki aki hisz a földönkívüliekben azt hiszi, hogy nagyobbak. Viszont az a srác aki cipőt köt nem igaz, hogy nem veszi észre. Fejem verem! nevető
A rohanó világ...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 8:23 am

takacsviki0118 írta:
A számot már hallottam, de a videót még nem láttam. Aranyosak. mizus

Szerintem én is így vagyok vele. Poén lenne, ha tényleg jártak volna itt ilyen mini lények, aztán észre sem vettük volna őket. Mert miért ne? Ha olyan aprók :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 11, 2012 8:07 am



A számot már hallottam, de a videót még nem láttam. Aranyosak. mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Dec. 07, 2012 11:15 am

Imádom ezt a zenét, de leginkább a jelenet imádom, ahol szól.

;)


Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 7:35 am

Őket én is nagyon szeretem, tetszik a hangzásviláguk. Tőlük bármit, bármikor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 6:13 am

Velük egy Sherlock Holmes, Jeremy Brett-es fanvideó alatt találkoztam. Nem ezzel a számmal, de ott ismertem meg őket, és imádom a Corrst, az összes létező számukat, mindegyik albumukat :)

https://www.youtube.com/watch?v=8BglEyv5O2Y


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2013 10:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptySzer. Dec. 05, 2012 12:48 am

Én is imádom, nagyon tetszik a hangja, és ritka, de elő fordul, hogy az összes számát az albumáról bírom :) Mondom, kevéske pénzemből még az albumait is megvenném, és csak azért feltételes mód, mert nincs rá keretem nevető
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 04, 2012 8:09 pm

Wow! Ez a Marina király. Cool A számai kapni fognak egy mappát az MP3 lejátszómon Lady Gaga mellett. Köszönöm szépen az ajánlót. mizus
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 04, 2012 10:13 am

Ez pedig a klip:

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 04, 2012 10:10 am

Neeee! Marina! Imádom őt, ha lenne pénzem megvenném az albumait! Egy videó alatt találkoztam vele, az óta mindkét albumát imádom, kedvencem nevető

Itt láttam:

https://www.youtube.com/watch?v=J4oQbrLtu7o

Tiszta Sherlock, nagyon jó kis vidi.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Dec. 04, 2012 7:47 am

Egy Sherlock-videó aláfestő zenéjeként találkoztam ezzel a számmal:

https://www.youtube.com/watch?v=mT2drZLNcFs
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:49 am

takacsviki0118 írta:
Én maradok a Madagaszkár pingvinjeinél ... néha nagyon fárasztó mese de legalább aranyos és nem morbid.
nevető

Na, őket bírom mizus Csak nem követem, de ha oda jutok, akkor elnézem... Velük meg én is így vagyok.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:42 am

Én is mindenen nevetek, de erre csak annyi a reakció hogy elmosolyodok és közben fogom a fejem és : jééézusom. értetlen
Én maradok a Madagaszkár pingvinjeinél ... néha nagyon fárasztó mese de legalább aranyos és nem morbid.
nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:36 am

takacsniki írta:
,de kell hozzá egy agyi szint az biztos.

Az biztos, hogy ez belőlem hiányzik... A Dumb Ways to die még tetszik, de itt megálltam :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:34 am

takacsviki0118 írta:
Eléggé undorító egy mese.... de pont ezért szeretik sokan... én meg pont ezért nem. .

Azt hiszem, nekem is ezért Nem tetszik... Úristen! nevető Szegény szarvas...

Én biztos kihagyom... Vagyis, nehezen tudok rajta nevetni, pedig én aztán nevetek mindenen...
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:33 am

A HTF kicsit pszichopata mese, a figurák alapból aranyosak,de kell hozzá egy agyi szint az biztos.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:30 am

Eléggé undorító egy mese.... de pont ezért szeretik sokan... én meg pont ezért nem.

Az egyik részben a szarvas lába beszorul egy kidőlt fa alá és nem tudja kiszabadítani. A végén rájön hogy van nála egy kanál. Levágja a lábát nagy nehezen, örül hogy végre sikerült neki mikor egyszer csak észre veszi, hogy nem azt a lábát vágta le a kanálla ami beszorult hanem a másikat ami nem volt beszorulva... nevető
Ez az egy rész van ami nagyon megragadt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:26 am

A Happy Tree F., na erről hallok ismerősöktől, de azt hiszem, nem leszek állandó követő. Mikor visszakalapácsolta a fogát... nevető Kiesett, na mondom, ne, ne akard vissza rakni, de pont azt fogja tenni, vissza fogja rakni...

Ez a zene nagyon jó :)
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:18 am

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=LRLdhFVzqt4

Én őket is nagyon szeretem, koncentráláshoz vagy lenyugváshoz tökéletes zene. A belinkelten kívül rengeteg jó számuk van. kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:12 am

Esztertoth13 írta:
Egy vicces videó, Dumb Ways to Die... Engem megnyert ez a kis zene :) ...

Hát ez eszméletlen ... nevető Kicsit a Happy Tree Friendsre hasonlít.
https://www.youtube.com/watch?v=6JQPoaTKiu4

Nem sokat láttam belőle. A zenéje amúgy egy idő után nagyon kiakasztó tud lenni... mármint az a sok lá-lá. nevető


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 30, 2012 6:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:12 am

Azok a kis figurák haláliak nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:03 am

Én Piano Guys fan lettem, egy délután alatt. Annyit ki tudnak hozni a hangszerekből, elképesztő. Már párat be tettem, beteszem ezt is :)

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 11:01 pm

Egy vicces videó, Dumb Ways to Die... Engem megnyert ez a kis zene :)


A leírásnál van angol szöveg, de szerintem érthető :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 10:16 pm

nevető Egyet értek! Mindkettővel, ez a király!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 9:25 pm

Az eredeti katasztrófa, de ez a verzió tök ász:



Mirigy a Király!
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 11:25 am

Én mondjuk, kis város lévén nem is nagyon találkozhatnék Operával. Itt csak egy felújításra váró színház van, nem hogy opera... De persze, ez változhat. Mármint, az érdeklődésem, mert hogy itt nem lesz felújítás se más, az 100%..... legalábbis nem a közeljövőben.

Ezt pedig.... mert tetszik :) Az együttest kétszer is próbára tettem, de mindkétszer megbukott a szemeben. Nem vagyok tehát rajongó, DE ezt a számot imádom.

https://www.youtube.com/watch?v=-FHCbV5qOz8

You don't know what it's been like..... Meeting someone like you
You don't know what it's been like Meeting someone like you


Nekem erről pedig, mióta hallottam a sorozatban, csak a Smallville jut eszembe :) Vagyis, arról, hogy nem tudod, milyen, mikor egy hozzád hasonlóval találkozunk, akkor mindig a sorozat Clark Kentje jut eszembe, ő:

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Promise16

Amúgy meg rengeteg zenét ismertem meg sorozatokból, sok együttest, és énekest, akiknek a nevét eddig nem is tudtam.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptySzer. Nov. 21, 2012 11:48 am

Anno Mozartig engem is ki lehetett kergetni a világból az operával. Aztán megszerettem, meg ahogy öregszik az ember változik az ízlése is.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptySzer. Nov. 21, 2012 11:46 am

Hát, ez tényleg más stílus nevető Hú, opera.... Én nem tudom, olyan távol áll tőlem. A komoly zene nem annyira, azt szeretem, csak az az énekstílus nem jön be annyira....

Hú, a zongorát imádom, mármint a zongoraszót.... A House-ban is bírtam azokat a részeket, mikor úgy lett vége, hogy House játszott... Ha lenne zenei tehetségem, zongorát választanám.

Itt van egy kis Hobbit zene, zongorával. Tőlük tettem be már két számot, nagyon jók mizus

https://www.youtube.com/watch?v=FZNqs0YgWkM
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptySzer. Nov. 21, 2012 10:58 am

https://www.youtube.com/watch?v=Xdapj7zM2W0

Nem vagyok oda annyira az együttesért, bár van egy-két jó számuk. Ez viszont tetszik.

Hoppá, le vagyok maradva...ezt még nem is hallottam:

https://www.youtube.com/watch?v=fxkp9uCyXCA
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptySzer. Nov. 21, 2012 5:11 am

Na, most halok meg. Kifogtam a Mezzo tv-n Jules Massenet Hamupipőke operáját a Londoni Covent Garden-ből a londoni Királyi Opera és zenekarának előadását. Egy szót se értek belőle, de a zene magával ragadt. Nagyon szép. Hiába a londoni Opera profi.

Egy másik változatban:


Bocs, tudom ez más stílus, mint az előbbiek. nevető
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Nov. 20, 2012 11:35 am

Ez a szám nagyon tetszik mizus
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyKedd Nov. 20, 2012 9:47 am

mérges Egyet értek. Tényleg nagyon sok jó számuk van.

https://www.youtube.com/watch?v=jZhQOvvV45w
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyHétf. Nov. 19, 2012 11:26 am

One Republic.... Tőlük annyi de annyi számot imádok mizus

https://www.youtube.com/watch?v=kwB6LDt0o_w

https://www.youtube.com/watch?v=fm0T7_SGee4
De estig sorolhatnám... Még az egyik kedvenc sorozatomban is felléptek nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyHétf. Nov. 19, 2012 10:19 am

Köszönöm mizus
Nem, én már régebb óta ismerem őket.
Igen, hát a reklám készítői nagyon jól választottak zenét. :D
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyHétf. Nov. 19, 2012 10:13 am

Jó az ízlésed, Viki! Ezt a számot én is nagyon szeretem.

(Telenor reklám, mi?)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyHétf. Nov. 19, 2012 10:08 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyVas. Nov. 04, 2012 9:05 am

STAR WARS rajongóknak tetszeni fog :)

https://www.youtube.com/watch?v=BgAlQuqzl8o

Én imádom, és poénos is ;)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 2:30 am

A Wake Me Up When September End-et hallottam, és a Know Your Enemy-t is, ezt még szeretem is. Ezt többször is hallottam :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 1:54 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 10:10 am

Az tényleg jó lehetett :) Mi családilag Star Warsot néztünk, meg Star Treket, Star Treken nőttem fel, mondhatni, meg Bud Spencer Terence Hilles filmeken nevető Ez volt apuval, a papánál meg a többi...

És persze közös volt a House, NCIS is. :) Aztán én elmaradtam velük, és itt vége lett a közös nézésnek.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 10:04 am

Mi is családilag néztük a Granada-sorozatot. Meg a Poirot-t, Miss Marple-t, Columbo-t is. Jó volt közben együtt agyalni a megoldáson...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:58 am

Én sajnos, mivel tv megosztás van, ezt nem igazán tehetem meg... Sorozatokat se nézek tévében nevető Csak gépen... Amiből ezt a zenét betettem, az hatalmas kedvenc, de tévében nem bírnám nézni. Ott kezdtem, de annyira elszoktam a tv-től, hogy nem tudom megint ott nézni... például, bele akarok tekerni, aztán rájövök, hogy nem lehet :)

Meg, amit én nézek, az nem jut el Magyarországra, vagy éjfélkor adják a tv-ben, amikor már oda se engednek a tv elé. Ezért neten megnézem eredetiben, angolul. Ezek után viszont el nem tudom fogadni a szinkront, szóval, még ha el is tennék a sorozatot nézhető időpontba, akkor se nézném.

Régen viszont sok sorozatot néztem, mondjuk a legtöbbet azért, mert sokat voltam a papáéknál, és ők nézték. Így találkoztam a Sherlock Holmes-sal is :)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A muzsika hangjai - kedvelt zenék
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: SherlOFF Topic-
Ugrás: