Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 KRIMI - teljes gőzzel

Go down 
+2
Revati
Sherlock Fórum
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 8:46 am

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptySzomb. Feb. 16, 2013 12:18 am

Kedves Viki!

Nem gond. Köszönjük az ajánlót.

mizus
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptySzomb. Feb. 16, 2013 12:15 am

Remélem emiatt nem vágtok azért ki --> RTL II-n lesz egy "új" sorozat, szerintem jól hangzik:

http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=74761

http://musor.tv/magazin/cikk/1088

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 8:57 am

nevető Én is hallom, először azt hittem, a fülemmel van baj - mármint hogy rá van állva Johnra, de nem...
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 8:43 am


Most megy A Mentalista az egyik csatornán. Épp dr. Watson-t kérik a hármas műtőbe... Vajon véletlen? kacsintó
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Feb. 01, 2013 5:22 am

Ez is érdekesnek tűnik.

Miss Fisher's Murder Mysteries - 1928-ban játszódó krimi, ami február 2-án 17 órától indul a Story4-en.


http://www.sorozatjunkie.hu/2012/08/22/pilot-mustra-miss-fishers-murder-mysteries-1x01/

Jókat írnak róla.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Feb. 01, 2013 2:19 am

Engem elkerült. De engem minden elkerül Majd megnézem x év múlva, amikor már rég lecsengett, én így nézek sorozatot és filmeket. nevető

Amúgy érdekes.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 12:24 pm

Ide rakom be, mert végül is krimi, igaz, 1889-ben játszódik, a címe Ripper Street.

http://www.sorozatjunkie.hu/2013/01/02/pilot-ripper-street/

Esetleg volt valakinek szerencséje hozzá? Nem lehet ám rossz. gondolkozik


És még egy írás róla:

http://www.sorozatjunkie.hu/2013/01/28/ripper-street-feltavon-spoilermentesen/
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptySzer. Jan. 23, 2013 5:06 am

A legrosszabbat gondolod mindenkiről. Igaz, hogy így csak kellemes meglepetés érhet. mizus
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Jan. 22, 2013 12:50 pm

nevető Olyat amit előtte testmotozásra használtak? Nem kell. nevető

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Jan. 22, 2013 12:46 pm

Pedig a bátyád biztosan tudna szerezni olcsóért.... nevető

Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Jan. 22, 2013 12:43 pm

Drága a gumikesztyű Revati. nevető

Én John rendelőjéből vagy Molly laborjából lopom.

(Néha egy-egy kísérleti katonai bázisról.)

SH.

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Jan. 22, 2013 12:39 pm

Mondom, hogy nem kritikának szántam. Csak fura. Te is használsz kesztyűt.


Egyébként nem látszik rajta a kis költségvetés. Gyönyörű helyszíneken forgattak, és nekem legalábbis olyan feelgood az egész. Öröm nézni. Régimódi, ráérős nyomozás, minimális technika, van egy szem boncmester, meg sok-sok intrika meg fejtörés.

Meg lovak meg kutyák. Ami nálam jó pont! nevető
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Jan. 22, 2013 12:33 pm

nevető Ejnye Revati! Mi mindent elvársz egy kis költségvetésű sorozattól.

Ennél már csak az jobb, mikor egy detektív rászól az újonc rendőrre, hogy "Vigyázzon az ujjlenyomatokra!", aztán rögvest ő kotorászik mocskos kézzel. Ilyen is van a filmekben. nevető

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Jan. 22, 2013 12:28 pm

Amióta több lett a szabadidőm, rászoktam a Kisvárosi gyilkosságok c. sorozatra. Gyakran megy a Film+ és Universal adókon. Arra figyeltem fel, hogy ebben a sorozatban nincs ám gumikesztyű a nyomozókon, puszta kézzel turkálnak a bizonyítékok között. dilis

Nem bántani akarom a sorozatot, mert ahogy azt már írtam a témában, nagyon szeretem, csak a helyszínelős szériák után kicsit érdekes.

És persze fegyverük sincs a nyomozóknak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Nov. 20, 2012 11:34 am

Tényleg! A kutya! Jaj, de rég is volt... nevető Én is régen néztem, és a kalap, az maradt meg nekem is, meg ez az arc, azonnal beugrott... Bigyó felügyelő :) Köszönöm Revati! A neve már nem maradt meg.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Nov. 20, 2012 10:11 am

Nekem az tetszett benne, hogy szinte mindent a kutya hoz helyre, úgy, hogy a felügyelő észre sem veszi....
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Nov. 20, 2012 9:52 am

Jaaaj kiskoromban szoktam nézni. Nem sok mindenre emlékszek belőle, csak arra, hogy hogy nézett ki és milyen jó kalapja van. mizus
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Nov. 20, 2012 7:46 am

Bigyó felügyelő, ha nem csalnak az emlékeim.....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Nov. 19, 2012 11:33 am

Azta rá emlékszek, csak azt nem tudom, mi volt a magyar neve.

KRIMI - teljes gőzzel 6a011571957b46970b017616190e18970c-320wi

nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Nov. 19, 2012 7:32 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Szept. 21, 2012 3:27 am

takacsviki0118 írta:
Na igen ... vagy mikor magát a videós oldalt törlik. mérges

Ez is megvolt :) Aztán találtam egy újat, erre ott is beütött valami, vicces :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Szept. 21, 2012 3:21 am

Na igen ... vagy mikor magát a videós oldalt törlik. mérges
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Szept. 21, 2012 3:17 am

takacsviki0118 írta:
Aztán elvesztettem türelmem... nevető

Én is egyszer.... Nem akarta betölteni, vagy lehagyta a végét... a Sávot, ahol mutatja, hol tart, és a gombokat, így nem láttam a kép felét, és ki se tudtam rakni teljes képernyőre... És elegem lett, hogy nem tölti be, és ott hagytam.

De mondjuk a legrosszabb, hogy az egyik sorozatot, amit nézek, már nem nézhetem, mert törölték? Azt írja ki, hogy a fájlt eltávolították... De nem nagyon akarják pótolni, és több oldalt is megnéztem.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Szept. 21, 2012 3:12 am

Az szép. meglepett Nemrég olyannal is találkoztam ami nem hajlandó betölteni. Vagyis elkezdi de csak akadozva. És volt már hogy úgy néztem végig egy filmet. Aztán elvesztettem türelmem... nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Szept. 21, 2012 3:07 am

Ismerős :) Régi szép időkben, mikor még létezett a magupload.... Nézem, nézem......... Egyszer csak: időkorlát, várjon fél órát... Én meg csak néztem, hogy mi van? És szépen minden második résznél meg kellett állni 30 percre, a korlát miatt.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Szept. 21, 2012 3:02 am

Szívesen. Hát én is nehezen találtam olyat ami rendesen le is játssza és még normális a videóminőség is. Van amelyik csak félig játssza le aztán setovább. Nem egyszer jártam így. Akkor forrt az agyvizem. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Szept. 21, 2012 2:57 am

takacsviki0118 írta:
Ha netán lesz időd nézni akkor itt a link kacsint : http://sorozatoknekedonline.blogspot.hu/2012/05/profilozok-1-evad.html
Én itt szoktam nézni, nem TV-be.

Köszi :) Ahol én néztem oldalt, ott most valami gubanc van, és nem vagyok szerencsés a keresésben :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Szept. 21, 2012 2:47 am

Ha netán lesz időd nézni akkor itt a link kacsint : http://sorozatoknekedonline.blogspot.hu/2012/05/profilozok-1-evad.html
Én itt szoktam nézni, nem TV-be.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Szept. 21, 2012 2:25 am

takacsviki0118 írta:
És ha már Gyilkos elmék ... van egy új sorozat, a Profilozók (Profilage). Hasonló mint a Gyilkos elmék. Nekem ez is nagyon bejött. Csak ajánlani tudom. Látta már valaki?

Én csak hallottam róla, és érdekesnek találtam. Láttam a reklámját, az alapján érdekel, csak nem tudom nézni, nem érnék haza, meg hasonló komplikációk miatt a tv-ben nézés kilőve :(
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyPént. Szept. 21, 2012 12:06 am

Revati írta:

Amiket én szeretek:

Criminal Minds (Gyilkos elmék) - néha rettentő eseteik vannak, de nagyon érdekel a profilozás és a nyomozás pszichológiai része.


Tudom, hogy már régebben volt róla szó, de végre valaki aki nézi. Gyilkos elmék az egyik kedvencem. Tetszik ahogy az emberek viselkedését vizsgálják, ahogyan és amiből összehozzák a gyilkosok profilját. Sajnos lemaradtam jó pár résszel, de úgy döntöttem nekiállok az egésznek az első évadtól, tartok egy maratont. És ha már Gyilkos elmék ... van egy új sorozat, a Profilozók (Profilage). Hasonló mint a Gyilkos elmék. Nekem ez is nagyon bejött. Csak ajánlani tudom. Látta már valaki?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptySzer. Aug. 01, 2012 9:42 pm

Nincs mit :) Nem akarok akadékoskodónak tűnni, de vannak más témák is, ahol ugyanez a helyzet, azért kérdeztem, hogy nincs-e valami általános megoldás erre?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptySzer. Aug. 01, 2012 9:22 pm

Szia Eszti!

Köszi megoldottam.

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptySzer. Aug. 01, 2012 9:16 pm

Valami itt is széthúzza a témát. Nincs erre valami megoldás, hogy a képek ne húzzanak szét semmit, és keljen erre figyelni?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptySzer. Aug. 01, 2012 7:51 pm

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:28 am

Revati írta:
És Julianna az idő múlásával egyre szebb lett!

Egyet értek :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Júl. 16, 2012 8:11 am

Az ügyvédnő, akit játszik, egészen más karakter, de nagyon szimpatikus. És Julianna az idő múlásával egyre szebb lett!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Júl. 16, 2012 7:55 am

Revati írta:
OFF: amit még nézek ezen a csatornán, az a The Good Wife, amit "sikerült" lefordítani A férjem védelmében-re. Szerintem jó sorozat, ügyvédes.

Julianna Margulies? A vészhelyzet Carolja? Ez a sorozat érdekelt, csak sajnos, mivel leszoktam a tv-ről nem nézem, de amit megtudtam, hogy játszani fog benne nézni akartam... Szóval még bármikor elkezdhetem, ha majd lesz időm rá. Mert Carolként nagyon bírtam. Meg magát a Vészhelyzetet is.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Júl. 16, 2012 7:46 am

Igen, a Kisvárosi gyilkosságok, nekem is van belőle jócskán lemaradásom, de igyekszem majd pótolni. a sok reklám tényleg nagyon idegesítő, szinte tízpercenként van legalább öt percnyi reklám meg ajánló....Amúgy nem bántom a Universalt, mert ott ment le az Esküdt ellenségek: Bűnös szándék utolsó, rövid évada kétszer egymás után néhány hónapos kihagyással... nevető

OFF: amit még nézek ezen a csatornán, az a The Good Wife, amit "sikerült" lefordítani A férjem védelmében-re. Szerintem jó sorozat, ügyvédes.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Júl. 16, 2012 7:42 am

Sherlock Fórum írta:
az az érzésem hosszabbak a reklámok, mint a film.

Hm, ezért nem nézek tv-t, sajnos, más adót se. Amúgy valószínű, hogy nem ismerem, csak hallottam róla. Nézni nem nézem.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Júl. 16, 2012 7:40 am

Ez A kisvárosi gyilkosságok, ugye? Én csak két részt láttam belőle régen. :( Nem szoktam rá a sorozatra, mert a Hallmark, most már Universal annyi reklámot ad, hogy az megtöri a filmek lendületét. Sőt, amikor még néztem fájdalmaim voltak és egy-egy reklámdömping után nehéz volt visszakapcsolódni. Adják a Monkot is, de az az érzésem hosszabbak a reklámok, mint a film.

Küldök privit!
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Júl. 16, 2012 7:36 am

És még egy érdekesség: David Burke, a Granada-sorozat első Watsonja is szerepelt a Kisvárosi gyilkosságok-ban, a 2005-ös, Midsomer Rhapsody c. epizódban. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Kisvárosi gyilkosságok   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Júl. 16, 2012 7:33 am

Ismeri/nézi valaki ezt a sorozatot? Az eredeti címe Midsomer Murders, és ez is olyan igazi agyalós-utánajárós, tehát lassúbb tempójú krimi, amely a kisvárosi Angliában játszódik. 1997-ben indult és 15 évadot ért meg. Az epizódoknak kb. a felét láttam még csak, de szimpatikusak a szereplők, szép a táj és érdekfeszítőek a nyomozások. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

És még valami: a Barnaby főfelügyelőt alakító John Nettles volt dr. Mortimer a Roxburgh-Hart féle A sátán kutyájában... mizus


A sorozat imdb-oldala:

http://www.imdb.com/title/tt0118401/
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyHétf. Júl. 09, 2012 7:10 am

Érdekes interjú arról, milyen krimiket olvasnak a magyarok:

http://kotvefuzve.postr.hu/varga-balint-interju-agave
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyKedd Júl. 03, 2012 9:16 am

Ismét egy szomorú hír: Elhunyt Andy Griffith amerikai színész; a magyar tévénézők leginkább a Matlock című bűnügyi sorozatból ismerhetik, amelyben ő alakította a címszereplő atlantai sztárügyvédet.

http://www.inforadio.hu/hir/kultura/hir-506054


A hozzászólást Sherlock Fórum összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 01, 2012 9:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 11:07 am

Hihetetlen mik történnek a való életben. Igazi regénybe illő történet.

Egy sorozatban hangzott el, az hogy ölni bárki tud, ha a körülmények úgy hozzák... Vegyük az önvédelmet.. Azért kicsit ijesztő ez a dolog, mármint, az, hogy ilyenek tényleg történnek, néha az ember közvetlen közelében.

Kaposvár is volt már híres elég szomorú okokból, gyilkosság miatt, nem tudom, ki mire emlékszik... Remélhetőleg semmire :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:45 am

Rövid ideig életem egy vidéki faluban, mindegy hol, nevek se fontosak. Szomszédságunkban volt egy hatalmas ház, aminek az aljában kocsma és közért működött. Mindkettő családi vállalkozás. A közértet egy fiatal házaspár vezette, akik az apóssal (a fiú apjával) éltek együtt a nagy épületben. A legtisztább élelmiszer bolt volt, a legudvariasabb kiszolgálással amit valaha tapasztaltam, a fiatalok nagyon szimpatikusak voltak - gyakran nevettek, mosolyogtak vevőikre. Az ember tényleg úgy érezte örülnek neki ha betért, s szívesen elbeszélgettek bárkivel. Aztán egyszer a férfi bejelentette a rendőrségen az apja eltűnését. Egy évvel később egy sóderbányában megtalálták a keresett személyt holtan. Annyi sóder rakódott rá, hogy a holttest laposra nyomódott. A fiút letartóztatták. Kiderült a terhes feleségét akarta megvédeni az apukától, aki nagyon erőszakos ember volt. Egyesek azt mondták a fiú anyja pár évvel korábban a családi terrort megelégelve lett öngyilkos a ház padlásán kötéllel. Hirtelen mindenki azt mondta ők tudtak a nehéz körülményekről, csoda, hogy a srác sokáig bírta... Nem tudom tényleg mindenki tisztában volt a család történetével, vagy csak utólag lettek jól informáltak, mert sosem voltam benne a helyi petykafészekben. A gyilkosság viszont elég nagy horderejű volt ahhoz, hogy úton-útfélen beszéltek róla. Mindenesetre szomorú milyen nehéz életek vannak. Sajnos a történtek után a falu "kiutálta" a terhes feleséget, aki elköltözött. Nagy tragédiákat tud hozni a sors. Tényleg lakhat gyilkos a szomszédban, ahogy virágozhat a brutalitás is.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:22 am

Revati írta:
Viszont szinte gyerekként láttam a részeket, mai fejjel jóval többet megértenék belőle.

Én gyerekként sokszor szinte féltem, mert olyan kísértetiesen volt vége...
És gyakran előfordult, hogy a szereplő, aki a bűnt elkövette, akár a szomszéd bácsi is lehetett volna, így még elgondolkodtatóbb volt, mert azt sugallta, hogy bármi megtörténhet...
Brrr.... Hátborrrzongató!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:16 am

Az tetszett benne többek között, hogy sok mindent a néző fantáziájára hagytak, éppen csak utaltak valamire, és néha szatirikus volt a végkifejlet. Viszont szinte gyerekként láttam a részeket, mai fejjel jóval többet megértenék belőle.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Meghökkentő mesék   KRIMI - teljes gőzzel EmptySzer. Jún. 27, 2012 7:50 pm

Revati írta:
Meghökkentő mesék c. sorozat ... sokszor nincs is igazi megoldás vagy csattanó, ami nyomasztóan hat az emberre... Ismeri valaki a sorozatot vagy olvasta könyvben?

Igen, ismerem, gyerekkoromban ment, késő este, borzongató volt!
Az egyik részben csak csontok maradtak a tűzben, pont, mint a Granada-Holmes Norwood-i építészben.
És nem mondták ki, hogy a szereplő elégette a családtagját, csak a csontokat mutatták, hosszasan...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





KRIMI - teljes gőzzel Empty
TémanyitásTárgy: Re: KRIMI - teljes gőzzel   KRIMI - teljes gőzzel Empty

Vissza az elejére Go down
 
KRIMI - teljes gőzzel
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: KRIMI - Más nyomozók és bűnügyek-
Ugrás: