Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Monk - a flúgos nyomozó

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:52 am

Én bírom őt, hogy kiakad néha Monk okosságán, meg ő állítja le őt, ugyanakkor a barátja is.

Monk - a flúgos nyomozó C0cf8fc51f_39496866_o2
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:47 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:47 am

Monk - a flúgos nyomozó 50895
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:45 am

Traylor Howard Natalie-ként:

Monk - a flúgos nyomozó Traylor-Howard-20-4
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Szept. 21, 2012 7:31 am

Nem, jól emlékszel :) Ott aztán majdnem életre szóló emléket kap a fogorvostól, de a századosék időben megmentik.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Szept. 21, 2012 6:06 am

A fogorvosos az az amikor a végén Monk is elmegy hozzá? Panaszkodik, hogy vegyen fel legalább kesztyűt nevető vagy csak keverem valamivel... szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Szept. 21, 2012 3:10 am

takacsviki0118 írta:
Századosnak még Randy-t is el kell viselnie. Azért neki is vannak húzásai. nevető

Igen, Radny.... nevető Azt a részt szeretem, mikor elmegyek a fogorvoshoz, és ott megölnek valakit, aztán szegénynek senki sem hisz. Itt meg, a gyilkos mezítláb volt, ő meg valami mezítlábas bennszülöttre, vagy indiánra gondolt... Őslakos, vagy valami hasonló, nem emlékszek a szóra pontosan. De Randy is egy érdekes figura.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Szept. 21, 2012 3:06 am

Századosnak még Randy-t is el kell viselnie. Azért neki is vannak húzásai. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Szept. 21, 2012 3:00 am

takacsviki0118 írta:
Én is láttam azt a részt. Jókat nevettem rajta. kacsintó

Én is, főleg a vizesen... Ez már nekem is sok volt.... A századost is bírom, szegény, hogy bírja elviselni :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Szept. 21, 2012 2:44 am

Esztertoth13 írta:
De mondjuk, tanuláskor kész felfordulás van az íróasztalomon. Könyv hátán füzet, még egy füzet, tollak, ceruzák... Régen, ha rajzoltam, akkor is minden rendetlen volt, akkor szeretem a káoszt, nem tudok rendben dolgozni. Utána viszont mindent elpakolok. Csak az alkotás közben, vagy tanulás közben van rendetlenség. Amit én persze átlátok. :)

Igen, ez ismerős. Nálam is teljesen így van. nevető

Én is láttam azt a részt. Jókat nevettem rajta. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Szept. 21, 2012 2:39 am

Én pont ma futottam bele a Monkba, és az elején mintha nagyon hangsúlyt fektettek volna a halott feleség szálra, meg a szomorúságra, és arra, hogy Monk régen rendőr volt, és szeretné vissza kapni a jelvényét... De most, hogy néztem, csak nevettem Monk fura dolgain.... Mikor a szemetesnek megpróbálta elmagyarázni, hogy a zsákokat milyen sorrendbe szedjék fel, a százados meg mögötte jelvénnyel mutogatott, hogy hagyják rá.... Aztán, az egyik szemetes megkérdezte, hogy mi ez, víz? Maga kidobja a vizet? nevető

Nekem amúgy más "rigolyám" a már említetteken kívül nem nagyon van. De mondjuk, tanuláskor kész felfordulás van az íróasztalomon. Könyv hátán füzet, még egy füzet, tollak, ceruzák... Régen, ha rajzoltam, akkor is minden rendetlen volt, akkor szeretem a káoszt, nem tudok rendben dolgozni. Utána viszont mindent elpakolok. Csak az alkotás közben, vagy tanulás közben van rendetlenség. Amit én persze átlátok. :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyPént. Szept. 21, 2012 12:24 am

Régebben én is néztem Monkot, de egy idő után tényleg idegesítő. Főleg az mikor még kezet fogni sem mer. Megértem, hogy baci meg minden de azért ennyire nee. Nemhogy egy napot de egy órát is nehéz lehet mellette elviselni.
Néha nekem is vannak ilyen "bogaraim" nem bírom elviselni ha valamit nem raknak vissza a helyére, ha a könyveket nem nagyság szerint rakom, vagy a ruháimat szín szerint és még sorolhatnám... néha már falra másznak tőlem, és ekkor mondják szüleim, hogy tiszta Monk vagyok. Nem vagyok rendmániás, azt azért nem, csak szeretem a rendet magam körül... (már amikor nevető )
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 7:09 am

mizus Nahát. Én csak annyit tettem, hogy a szekrényben lévő akasztófákat szín szerint raktam be: kék, sárga, fehér, vörös és fekete :) Ennyiben kimerült az én Monkságom. A lentiekre nem lenne időm, csak néha jön rám, mondjuk a függöny igazítás...

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 2:31 am

Nem is tudom irigykedjek vagy szánakozzak, hogy valakinek ilyenre van ideje. nevető

Igaz, dolgoztam ruha boltban - a könyvtár után és a könyvelőcég előtt -, ott színek szerint tettük a ruhákat. Látványos volt, szívesen csináltam, de munkaidőben ment és fizettek is érte.

Apám nálam precízebb ember - jó, nem Monk szinten, ám hozzám képest precízebb. Néha van min mosolyognom ezzel kapcsolatban. Én nem tudok bármit letenni úgy, hogy meg ne igazítsa.

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 1:25 am

Monk - a flúgos nyomozó 27083402

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 1:25 am

Ez tiszta Monk:

Monk - a flúgos nyomozó 26266858

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:58 pm

Ezzel én is így vagyok! House-t is imádom, bár a Monk esetén a végére én csak azért kapcsolódtam be újra, hogy megtudjam, mi lett a feleségével. Sok Natalie-s részt nem láttam.

Egyébként, a Viasat 3 is le szokta adni, nézhető időben. De ott is sok a reklám, 3 általában, nem tudom, az Universal milyen, de én pl. a sok reklám miatt nem nézek már tv-t.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:25 am

Adják az Universal Channelen, csak több a reklám, mint a film.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:24 am

Monk a nyomozók Dr. Housea. Idegesítő, lehetetlen mégis muszáj nézni. A felesége történetétől többet vártam. Ezt leszámítva csiptem.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyKedd Jún. 26, 2012 2:25 am

Nem is tagadja magáról, hogy 500 valahány fóbiája és mániája van. mizus

Nataliet én is szeretem. Kellemes jelenség és jóindulatú nő, de végül aztán ő sem bírta Monk-ot.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyKedd Jún. 26, 2012 12:40 am

Radix pedis diaboli írta:
Hát, így első Monk epizódként elég idegesítő volt...

Monk néha nagyon is az. Én el nem viselném :)
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptyHétf. Jún. 25, 2012 11:35 am

Ma megnéztem egy részt - Mr. Monk és a nagy meccs c.

Huhh, gondolkodott a leégett terepen-tetthelyen, közben pedig egy síp volt a szájában, amit persze fújt is, egyfolytában...
Segíti a gondolkodását - ezt hajtogatta.
A nyomozótársát idegesítette, így elvette tőle, de ekkor elővett egy pót sípot a zsebéből és újrakezdte azzal:)

Hát, így első Monk epizódként elég idegesítő volt...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptySzer. Jún. 20, 2012 5:14 am

Mikor a Viasat ismételni kezdte, akkor kezdtem nézni. Néztem rendszeresen. Apu mindig nevetett Monkon, meg a fóbiáin, én meg folyton azt mondogattam magamban, hogy képtelen lennék elviselni néha... Ennyi fóbiát, és azt, hogy meg kell igazítani azt a szobrot, muszáj.... Nataliet bírom.

Monk - a flúgos nyomozó Natalie

A vele közös részeket sokkal jobban szerettem, nekem ő jobban bejön, mint asszisztens. Aztán sokat kihagytam, de a végét megnéztem, tudni akartam, mi lett a feleségével.

És talán át is vettem pár dolgot tőle... Pl.: ha a függöny felgyűrődik, azonnal meg kell igazítani, legyen az a gyűrődés bármilyen kicsi :)


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 09, 2012 7:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó EmptySzomb. Feb. 18, 2012 3:56 am

Monk - a flúgos nyomozó témája.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Ajánlott tartalom





Monk - a flúgos nyomozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monk - a flúgos nyomozó   Monk - a flúgos nyomozó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Monk - a flúgos nyomozó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Murdoch nyomozó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: KRIMI - Más nyomozók és bűnügyek-
Ugrás: