Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes Játék 3.

Go down 
+12
Sherlock Fórum
takacsniki
Ysmirson
Anderson
Revati
OneNightInParis
tahiti
Mycroft Holmes
Jim Moriarty
takacsviki0118
John Watson
Sherlock Holmes
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:34 am

Okos ember a saját hibájából tanul! kacsintó Fel a fejjel John!
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:36 am

Üzenet:

Fél óra Mycroft. Csak annyit adj XY irodájában!

SH.
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:37 am

Tudtam halált jelent:
A rossz májfunkció sárgaságot okoz,ami halálhoz is vezethet. És ha minden igaz vannak ilyen színű nyílméregbékák,akik nagyon halálos kis apróságok.
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:38 am

Arra a fél órára meghívlak egy teára Mycroft,mint korábban említetted,finomat főzök. És arra a röpke fél órára szusszanhatsz egyet. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:39 am

Sherlock, őt átvizsgáltattam ma reggel. Tiszta. Törődj bele! Más a vakond.

Meg is találtam: Niki?

VörösO Mycroft


Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:40 am

Heh? meglepett Miről maradtam le?
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:45 am

Üzenet:

Niki csak segíteni akart. Mycroft csökönyös barom vagy. Majd átvilágítom az ipsét én is. Kényelmetlen utcán netezni... Gondolkozz el a 417-en!

SH.


VörösO

Én csak közvetítek. John
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:47 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Tumblr_lwqptkTrSS1qjwf2s

Jó éjt!

Mycroft
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:50 am

Nem biztos, hogy érdemes megvárnom Sherlock hazatértét. Marhára zabos volt.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 7:01 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Sherlock_revelation_animated_by_nero749-d31om89

Megoldások. Kék avatar, meg zöld ufó kivételével. Komolytalanok.

Köszönöm.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 7:06 am

szégyenkezik Hallottam, hogy megjöttél, csak nem szeretnék a szemed elé kerülni. Akkorát hibáztam, sajnálom.

Most akkor mi lesz? Hogyan tovább? Kötélen jussak ki az ablakon?
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 7:10 am

Zöld szín: taposóakna, gránát

John, ne aggódj. Más is szokott bakizni.


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 25, 2012 7:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 7:12 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Tumblr_m62khdgtAc1qcti0vo4_500

Nincs gond John. Hirtelen eszembe jutott valami. Amint Mycroft kapcsol a 417-ről maga fogja likvidálni a vakondját.

Senki sem nézett rá arra a tűzre?

VörösO SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 7:31 am

Ja, látom. Régen volt. Tehát:

Sziasztok kedves Nyomozók!

Remélem jól vagytok és talán tudtok segíteni nekem. Sherlocknak egy ideje megint nyomát se láttam. Elmesélem mi történt tegnap reggel:

Vidáman készültem reggelizni a konyhánkban, mikor felbukkant Sherlock fehér köntösös szikár alakja. Nagyot ásított, majd úgy tapasztaltam nem villanyozta fel, amit az asztalon lát:
- Tej tányérban. Megint müzli lesz. - összegzett.
- Nem vagyok szakácsnő. - vetette oda Mrs. Hudson. - Képzelje mi történt tegnap!
Sherlock a beszámolót meg se várva sarkon fordult. Kiment, de hamarosan visszatért. Leült az asztalhoz. Tölteni akartam neki az ízletes pelyhekből, ám határozott kézmozdulatokkal elutasított. Száját mosolyra húzta:
- Mrs. Hudson! Ide adná az ételszínezőket? Jobb kéz, felső polc. Minden színt ha lehet.
- Nem vagyok házinéni. - mérgelődött Mrs. Hudson, de mint annyiszor azért természetesen szót fogadott legkülöncebb bérlőjének. Sherlock minden színből egy-egy cseppet a tejes tányérba cseppentett. Vigyázva rá; ne keveredjenek a színek. Köntöse zsebéből elővett egy fültisztító pálcikát meg egy kék folyadékos kicsiny üvegcsét. A pálcika végét bemártotta a lötyibe, majd az egyik ételszínezékes foltba nyomta a kis rudat. Színfoltja hirtelen hatalmassá változott és elkezdtek nagyban felbukkanni azok a színek is amikhez Sherlock hozzá se ért. Színpompás tánc kezdődött tányérján.
- Ez gyönyörű. - ámuldozott Mrs. Hudson.
Sherlock arca meg se rezdült, de ismerem annyira, hogy tudtam ezt a hatást várta.
- Minek reggeli? Tegnap is müzli volt. - felelte felállva az asztaltól. Elindult a nappaliba. Én pedig kanalamat megragadtam, hogy belekóstoljak sokszínű finomságba. Sherlock háttal volt nekem, mégis ő is jól ismer engem, mert megszólalt:
- Nem tenném John! Finomabb a müzlid.
Kandallónk előtt barátom felemelte hegedűjét, amin alig húzott négyet megszólalt a riasztó. Hirtelen nekiláttunk és fokozott óvatossággal átvizsgáltunk mindent. Apró csapatunk sajnos már megszokta bármikor adódhat váratlan vészhelyzet, és Mrs. Hudson is egyre jobban tűri már az ilyen fejleményeket. (Múltkori megtámadása óta minden emeleten tart pár sodrófát.)
- Szobámban, fürdőben senki. - jelentette ki mikor hárman összefutottunk a lépcsőházban.
- Második emelet tiszta. - mondtam.
- Földszint meg nálam minden rendben. Senki sincs. A riasztó abból az elhagyatott lakrészből szól ahol múltkor Moriarty járt. Kiadta? - kérdezte házinéninket Sherlock.
- Én! Jaj! Pont ezt akartam elmondani Sherlock. Tegnap tűz volt ott, egy szerencsétlen fiatalember véletlenül tűzet okozott. Maga nem volt itt.
- Akartam kérdezni: Merre jártál? - fordultam a morcosan rám néző haveromhoz.
- Diogenes Club. Hosszú vitám volt Mycrofttal.
- Már megint? - szörnyülködtem.
- A tűz Mrs. Hudson! Meséljen róla! Közben haladjunk is! - mondta. Ekkor elindult már, köntöse zsebéből elővett fegyverét markolva. - Figyelek! Mondja!
- Tegnap kivette... Jaj, egy roppant kedves fiatalember. Előre fizetett rendesen. Egyetemista, azt mondta a szoba a kísérleteihez kell, de már az első rosszul sült el. Nyitott benzintartály mellett ment el, mikor véletlenül megbotlott. Esés közben akaratlanul összeütötte a kezében lévő rézgolyókat, amik szikrázni kezdtek s a benzint érve keletkezett némi tűz. Időben eloltotta, csak a falon maradt nyoma. Megmutatta. Bánatosan kifizette a várható helyreállítási költségeket. Szégyellte nagyon a balesetet.
- Végre egy lelkes egyetemista, aki szorgalmasan tanul erre szegény ilyen szerencsétlen! - jegyeztem meg.
- Lenyűgöző mikre képesek manapság az egyetemisták! - hallottam Sherlock gúnyos hangját. Hamarosan odaértünk a hangoskodó riasztóhoz. Sherlock átlépett a földön lévő tárgyakon és tovább haladt. Benézett a szobába.
- Sejtettem nincs itt.
Én kikapcsoltam a riasztást.
- Megijedt a riasztótól? Szegény gyermek!
- Dehogy ijedt Mrs. Hudson. Már rég lelépett.
Mrs. Hudsonnal értetlenül néztem össze.
- Nem állt össze? John! Mi van körülötted?
Lenéztem a földre:
- Néhány fémsúly. Hosszú vágódeszka fából.
- Oké, és mi van a mozgásérzékelő riasztóval szemben?
- Fali csap itt a folyosó másik oldalán. Ó... ez a fadeszka nedves. Nemrég folyt a víz.
- Dehogy! A csapszegélyére tette a vágódeszkát. A riasztó felőli felére, ami kilógott a csapból tette a súlyokat. A másik végére súlyos jégtömböt helyezett az egyensúlyhoz. Amikor a jég kellően megolvadt a súlyok leestek... Megszólalt a riasztó. (Igaza volt. Kicsit oldalra lépve észrevettem jégdarabokat a csapban, meg a padlón is.) Fontos volt neki az időzítés. Miért? Oka volt rá. Okkal csinálta. Milyen indokkal? - Sherlock nagyot szívott fogán, majd idegesen belépett a szobába, hogy további információért körülnézzen. Gyorsan követtük. Alig léptünk be hangos üvegcsörömpölést hallottunk. Jim Moriarty démoni vigyorát látjuk meg fent a kitört pinceablak helyén.
- Megígértem, hogy kiégetem a szíved Sherlock. - szólt kegyetlen gonoszsággal. Sherlock hiába emelte rá fegyverét, Jim bedobott egy égő gyufát, ami a(z ablak alatt lévő) benzines tartályban landolt. Láng csapott fel. Jim pedig gonosz kacaját hallatva elillant az ablakból. Akkor láttam meg a tartály oldalára "Veszély" felirat volt festve.


Sherlock meghagyta, hogy cseréltessünk zárat. Ezután elrohant. Azóta sem láttam. Fogalmam sincs csak óvatos volt a riasztó megszólalása után, vagy gyanús dolgokat tapasztalt. Ezért ha van valami észrevételetek szívesen fogadnám.

Elárulom email érkezett tőle tegnap délután. Ezért remélem jól van. Lejegyzem mit írt:


John!

Varázsolhatsz te is:
Szoba hőmérsékletű tej, tányér, ételszínezékek, fültisztító pálcika, folyékony szappan

SH.


Csatolt egy videót is:



Ennyi lenne. Szép napot kíván: John

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 7:34 am

De ha ez a benzintartály benn volt a szobába, akkor lehet Moriarty arra számított, hogy majd elér a tűz a tartályig? Akkor sokkal nagyobb kár lehetett volna. VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 7:35 am

Zárat, ablakot cseréltettem. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 7:42 am

Más volt gyanús.

SH.


Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 7:56 am

Ysmirson írta:
Egyszer megnézném, hogy mi mindent hord a köntöse zsebeiben. nevető

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Tumblr_m62khdgtAc1qcti0vo4_500

Inkább ne!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 12:21 pm

Szióka-dióka!

Újra vagyok. vagány Nézzük csak!

Halált jelent

1; Sárga: nagy mennyiségű homok ha az emberre zuhan
vagy sivatagban étlen-szomjan kószálónak ha végre oázist lát, az pedig eltűnik, mert délibáb volt, szóval akkor megint csak homok marad ami az illetőnek halált hozhat

2; Kék: cunami

3; Zöld: mocsár

Watson története: Az egyetemista szerint szikráztak a rézgolyók. Én úgy tudom a réz nem szikrázik. Akkor viszont hazugság a kísérletes sztori.

Trixi von Sziporka
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 1:22 pm

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Sherlock_revelation_animated_by_nero749-d31om89

Szia Trixi! Sziporkázó megoldások. Köszi.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyKedd Szept. 25, 2012 1:25 pm

Telefonbeszélgetés:


S: - Na, tárgyaljunk!
M: - Sherlock én...khm, Elkaptam. A 417-es szigorúan titkos ügy volt. Ugye nem beszéltél róla mással?
S: - Nem. Neked jeleztem példának, hogy ugyanaz volt a bizonyíték. Mondanál valamit?
M: - Jó, hogy megszabadultunk tőle.
S: - Mycroft!
M: - Rendben, rendben. Bocsánat.
S: - Szükségem van a mobilszolgáltatók adataira.
M: - Mi a szösznek?
S: - Moriarty játékban van. Mikor tárgyaltam vele célzott rá, hogy nem csak műhold központja van.
M: - Műholdas az már nincs hál Istennek!.... Mobilszolgáltatók adatai.
S: - Alkalmazottak, pénzügyi háttér, üzleti partnerek, minden.
M: - Adj rá hét napot! Megkapod az adatokat, de tudod továbbra sem örülök ennek az őrült játéknak köztetek. Mi van ha egyszer valamiért nem segíthetek neked?
S: - Egyszer? Hagyjuk ezt! Küld az adatokat! Azt meg megbeszéltük, hogy játszom.
M: - Makacs dög! Vesztedbe mész.
S: - Ha Moriarty is belehal nem bánom.
M: - Veszélyes nagyon. Hálózata nagyobb, mint ameddig az én kezem elér.
S: - Lehet, de ő is csak ember. Hibázik.
M: - Azt győzd kivárni!
S: - Gondolkoztál rajta miért játszik?
M: - Unatkozik.
S: - Van egyéb. Figyelj! Csengőhangja az "Életben maradni". A mi játékunkban a Fórumon biztonságban érzi magát.
M: - Hm, ez nagy hiba.
S: - Akárcsak az, hogy lenézi az embereimet, pedig okosak. Idő kérdése, hogy elkapjuk Moriartyt.
M: - Néha elmélázom rajta érdemes-e elkapni. Amint lekapcsolunk egy maffiavezért rögvest ott van helyette négy másik. Jim Moriarty őrült, de legalább bizonyos szokásait ismerjük. Azt meg egy kormányzat se ismeri el, de a bűnözés megállíthatatlan: Igény van rá, ezer lábon áll, messzire gyűrűzik, még gazdaság élénkítő hatása is van bizonyos értelemben. Jimről tudom ugrik rád. Megszállottak vagytok.
S: - Valamivel el kell lenni. Egy hét Mycroft! Mindent kérek. Szia!
M: - Várj!
S: - Igen?
M: - Azt tudod Jim Moriarty is rájött mindkettőnknek mekkora hátrány, hogy emberekkel dolgozunk akik hibáznak, meg sokat vagy épp túl keveset tudnak.
S: - Csak az nem hibázik aki nem dolgozik.
M: - Persze, de nem jó, hogy némi gyengeséggel jár.
S: - Vannak előnyei is. Küldd az infókat!
M: - A 417-es...
S: - Titok marad. Szia!

VörösO SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptySzer. Szept. 26, 2012 4:39 am

Peter Snow emailje:

Kedves John!

Bizonyára örülni fogsz, hogy ismét visszaköltözök Angliába, így majd többet találkozhatunk. Nem jött be a párizsi élet. Az első lakásomban gyakran féltem ha leszegtem a tekintetem, a másodikban meg állandóan kavargott a gyomrom és aludni se bírtam.

Hét végén hazatérek. Majd telefonálok rád.

Üdv: Peter

Örülök, hogy hazajön, de nem tudom milyen gondjai voltak új otthonaival.

Sherlock megint nyomozgat valahol. Ha tudtok segíteni megköszönöm. Üdvözlettel: John
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptySzer. Szept. 26, 2012 5:05 am

Na, ez Sherlocknak jött, de gondoltam beírom:

Ezt fejtsd meg!

Hannah egy este a vendégeket fogadott otthonában. Azon az estén Hannah egy baseball ütővel eltörte férje mindkét karját, de sem a vendégek, sem a férje nem haragudott rá emiatt.

Névtelen, nicket sem adott a feladó
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptySzer. Szept. 26, 2012 5:38 am

Találtam egy ilyet is. Sherlock honlapjára küldték:

Billy négy éves volt mikor elárvult. Úgy alakult, hogy egy férfi vállalta gondoskodik róla, de ez az ember egy másik országban élt. Ezért valaki Billyt vonatra tette, hogy eljusson új gondozójához. Mivel Billy nem tudott se írni, se olvasni, vagy új címet megjegyezni ezért egy cetlis láncot tett Billy nyakába, amire felírta a pontos címet. A jószándék ellenére Billy sosem érkezett meg a helyre ahol várták.

Megfejtés: Billy egy kecske volt aki megette a címet tartalmazó cédulát.


Irreális ez a feladvány. SH.



Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptySzer. Szept. 26, 2012 5:39 am

Peter Snow:
Első lakásban valahol esetlegesen üvegpadló,amin ha lenézett több tíz méteres mélységig látott le,ha tériszonya van Peternek. De talán sok rágcsáló és bogár volt a lakásban,amitől szintén rosszul lehet/undorodhat az ember.
A második lakásban pedig normál matracos ágy helyett,talán víz ágy volt,ami egyfolytában hullámzott,tehát ettől émelyeghetett és az alvás se egyszerű egy instabil vízágyon.

Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptySzer. Szept. 26, 2012 7:19 am

Szia Niki!

Az első lakhely jó. Mindegy, hogy sok ablak vagy üvegpadó szédült, mert magasban volt. A másodikban tökéletesen következtettél arra mi fordította fel a gyomrát, de az ágyon változtass! (Azt talán könnyen lecserélhetné.)

Johnnak nyilván egy szót adott ki a fordító, de úgy tudom magyarul van jobb kifejezés is rá: otthon, lakhely.

Köszi.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptySzer. Szept. 26, 2012 7:26 am

Billy a cetlifaló kecske. Szoktam ilyeneket kapni. Ez is egy marharépa a sorban:

Egy férfit holtan találnak a telefonfülkében. Körülötte vér és üveg. A rendőrség nem keres gyilkost.

Megfejtés:

A férfi horgász volt, aki hazatelefonált eldicsekedni azzal mekkora halat fogott. Izgalmában megmutatta a hal méretét és kitörte két oldalt a telefonfülke ablakait, majd elvérzett.

Na, ez is egy több sebből vérző feladvány. Lehet gondolkozni rajta miért.

SH.


Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptySzer. Szept. 26, 2012 7:34 am

Akkor Peter második lakhelye egy hajó volt. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptySzer. Szept. 26, 2012 8:00 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Sherlock_revelation_animated_by_nero749-d31om89

Igen. Köszönöm.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptySzer. Szept. 26, 2012 10:05 am

Na, ez Sherlocknak jött, de gondoltam beírom:

Ezt fejtsd meg!

Hannah egy este a vendégeket fogadott otthonában. Azon az estén Hannah egy baseball ütővel eltörte férje mindkét karját, de sem a vendégek, sem a férje nem haragudott rá emiatt.

Névtelen, nicket sem adott a feladó


Ez jó. Ha vasárnap éjfélig nem fejtik meg az embereid Sherlock, akkor kap tőled a Diogenes Club 20 láda Whiskeyt. Segítséget nem adhatsz.

Mycroft
Vissza az elejére Go down
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:02 am

Hihetetlen, hogy mennyi hü.lye nyüzsög itt a campusokon. Végre találtam egy nyugis helyet, ahol lehet gondolkozni. Az első tippem az lenne, hogy egy szembekötős játékot játszottak.

Elég népszerű úgy tudom: Egy tömött bábut vagy mit kell eltalálni az ütővel. Előtte bekötik a játékos szemét és általában körbe is forgatják. A férj kamerázhatta a feleségét, ezért feltartott karokkal egy váratlan ütés útjába került. Mivel véletlenül történt a dolog, senki nem haragudott Hannahra.
Lám mégis van a focinál értelmetlenebb játék.
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:08 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Tumblr_lyzcebBdlE1qd71qto1_500

Csak szeretnéd barátocskám.

Mycroft


Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:17 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 4041501_f520

Mycroft! Pedig ez jó megoldás, hiába kukacoskodsz. A férj kezei is jó pózban vannak. Köszönöm Ysmirson!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:21 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Tumblr_lx6gzwMRs11qg79uno3_400

Ütögetős játék! Sherlock ne már! Ez már közelíti a halált hozó zöld ufót.

Mycroft
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:24 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Tumblr_lx6gquc9Ee1qiiky3

Nyeld le, hogy ürül a poharad és magad vehetsz Whiskeyt! Köszi Ysmirson.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:36 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Mark-Gatiss

Sherlock! 10 láda egyéb megoldásért?

Ysmirson! Épp ügynököt keresek.

Mycroft
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:42 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 4041501_f520

Tudod Mycroft uriember biztosra nem fogad. Vidd a szánalmas ajánlatod! Megoldást kértél megkaptad.

SH.

Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:46 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Mark-Gatiss

Csak azért fogadtad el, hogy engem bosszants.

Mycroft
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:50 am

Azért tettem mert amit leírt megfelelő helyzet volt. Sok feladvány kikerül általam vagy John révén aminek lehet több megoldása, a lényeg a fantázia megmozgatása. Igazán izgalmas elképzelések sorakoznak fel itt. Talán ki kéne próbálnod ezt az ütögetős játékot! Jót tenne neked. Levezeti a feszültséget.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:54 am

Csak szeretnéd Mycroft.
Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Troll-face-150x150
Különben is neked ott van Niki.
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:55 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Tumblr_lyniiqxqZd1r4ujf0

Megyek.

Mycroft
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 1:01 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Tumblr_m62wr0jhbE1qlh54r

Köszönöm.

A Whiskey meg az információk jöhetnek egyszerre is.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 1:33 am

Szia Niki! Hogy vagy?

Délután 5 előtt kérlek ne főzz teát Mycroftnak! Hagy főjön kicsit a levében!
kacsintó Utána biztos megenyhül.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 3:04 am

Mycroft nem elégedett velem?...Le akar cserélni?.... sír

Neki nem főzök, de nekem jól fog esni egy zöld tea,ilyen traumák után...
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 3:10 am

Hannah bűvész és egy trükköt mutatott be férjén.


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 27, 2012 3:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 3:27 am

Műkézre is gondoltam, de ha Hannah eltörte volna férje műkezeit szerintem nem repesett volna az örömtől, ugyanis nem olcsó.
Vagy ha valamit játszottak, pl. Actyvitiztek és Hannah feladata az volt, hogy elmutogassa, hogy eltört kezek , vagy eltör vagy valami hasonlót és férjén mutatta be? Mármint nem törte el neki csak eljátszották.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 4:11 am

Szia Viki! Kérlek ne trükközzünk! A férj fogott valamit Ysmirson ezt nagyon jól gondolta.

Niki! Mycroft nem cserélt le, ott vannak a csillagjaid. Csak duzzog. Nehezen emészti, hogy elvesztette a helyettesét. Ha pedig egyszer leváltana én befogadlak.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 4:16 am

Jó, oké. szomorú

Akkor ha a férfi a nő ellen támadt fegyverrel, vagy a többi vendég ellen, és ő azért ütötte meg, mert be volt drogozva vagy nem volt tudatában annak mit csinál és elsülhetett volna a fegyver? A férje azért nem haragudott rá mert nem volt tudatánál, igazából nem akart senkinek sem ártani.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 4:23 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Tumblr_lykdg1BYiU1qgftebo1_r2_500

Ez már jobb.

nevető Ez sem az amire Mycroft gondol, de 10 láda Whiskeyt lesz képem bezsebelni érte.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 4:32 am

Igazából már segítettem a megoldásban, ha nem is nyíltan, de nem vesztettem. Ez a lényeg.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Tumblr_lxnqt2K7p81qh6x31o1_500

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes Játék 3.
Vissza az elejére 
13 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Játék 7.
» Sherlock Holmes Játék 18.
» Sherlock Holmes Játék 4.
» Sherlock Holmes Játék 2.
» Sherlock Holmes Játék 8.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: ARCHÍVUM - lezárt témák-
Ugrás: