Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes játék 21.

Go down 
+12
Radix pedis diaboli
Sherlock Holmes
Jim Moriarty
Tímea
papacsa
kitty97
Viv
takacsviki0118
Bohner Zoli
John Watson
Revati
Molly Hooper
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:28 am

Van még egy:
Egy gazda szolgát akart felfogadni. Előtte azonban a szolgának a következő próbát kellett teljesítenie:
- Látod ezt a hordót? Ezt vízzel kell megtöltened, méghozzá úgy, hogy pontosan a feléig érjen, se többet, se kevesebbet nem szabad töltened bele. De vigyázz, közben se pálcát se egyéb más mérőeszközt nem használhatsz!
A szolga megbirkózott a feladattal. Hogyan csinálta?
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:28 am

Diaq501

Arra is gondoltam, hogy logikusabb lett volna, ha a 2 újság közé teszik a levelet, nem bele az egyik újságba, hogy mindenképp megtalálják, mikor kinyitja egyikük a csomagot, mert így tuti előbb szembetűnt volna a fiúknak. gondolkozik Így viszont csak később találták meg. Szerintem ez logikusabb lett volna a feladótól. Vagy ha simán bedobja a postaládán.
De nem így tettek. gondolkozik

A lényeg, hogy így csak később kapták meg. Szóval bármilyen játék is indult el, így csalt a feladó, hiszen csak később találták meg a levelet, hiába írták meg, hogy elkezdődött.
Kivéve ha Sherlock később eszelte ki a dolgot és mivel látta, hogy John még nem nyúlt az újsághoz bele tudta csempészni. És még azt sem kellett kitalálnia, hogy a sajátjában volt. Mert így még gyanúsabb lett volna.

Szóval nem tudom, hogy Sherlock volt e a kitaláló vagy nem.


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01, 2013 7:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:22 am

Diaq501

nevető Mondom, hogy nehéz lesz beindulnom....De nekem is gyanús, amire felfigyeltél, Viki. Miért pont a friss újsággal kísérletezett Sherlock? Meg hogy John újságjában volt a levél... gondolkozik
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:20 am

A második is jó. Csak ide nem az van szó szerint írva de az !



A hozzászólást kitty97 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01, 2013 7:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:20 am

Diaq501

Árverés.. nevető

Hát lehet úgyis nézni a dolgot, hogy Sherlock eszelte ki az egészet, de lehet úgy is, hogy őket akarják szívatni. gondolkozik De nekem ez a leveles dolog gyanús.
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:19 am

Igen Viki! elismerés
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:17 am

Diaq501

Itt már tényleg nem lehet tudni, mire számítsunk....Vagy átverés lesz, vagy nem...( nevető először ÁRVERÉST írtam.... dilis )

nevető Egyet tudok: mi mindenképpen megszívjuk.... szégyenkezik Bocsánat.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:15 am

1. Bocskai István
2. Mezopotámia?


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01, 2013 7:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:15 am

Diaq501

És mit szóltok ahhoz amit John írt?


Kitty nem vagy vele egyedül.

Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:13 am

Nekem elég nehéz volt megszoknom az óraátállítást!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:09 am

gondolkozik Annyira kipihent vagyok, hogy pont ezért nem fog menni a gondolkodás, attól félek....

nevető Meg attól is, mit kapunk április elsejére... nevető
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:08 am

1 Kit választott Magyarország fejedelmévé 1605-ban a szerencsi országgyűlés?
2 Hol alapították meg a világ legelső államát?

Pár napja találtam meg egy könyvet itthon, amiben ilyen kérdések vannak és választ is adnak rá. kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:08 am

Akkor nem felesleges az átállítás mikor többet alhatunk. nevető

A lényeg, hogy most sikerült akkor kipihenned magad.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:00 am

nevető Mindig rákészülök, hogy na most akkor tényleg kipihenem magam, csak ritkán sikerül....De a tegnapi meg a mai nap eredményes volt ebből a szempontból. Ma délelőtt pl. leültem olvasni....és alvás lett belőle. dilis

Óraállítás.....szerintem felesleges.


Kitty: várjuk a feladványodat.
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:00 am

Köszönöm jól vagyok! Egész jól telt a szünetem sok mindent csináltam! Remélem nektek is jó volt!


A hozzászólást kitty97 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01, 2013 7:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 6:56 am

Szia Kitty! szia Neked hogy telik a szünet?

Végre egy hosszú-hosszú hétvége igaz Revati? mizus

Én még nem tudtam hozzászokni az óraátállításhoz sem. Szóval lehetne még kicsit hosszabb ez a szünet. nevető

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 6:55 am

helló Szia Kitty! Hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 6:54 am

Sziasztok! szia
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 6:52 am

Nálunk eső esett tegnap, ma meg hideg volt.

nevető Sok sütit ettem én is, egy időre elegem is van belőle...

Az ünnep jól telt, rámentem a pihenésre... mizus
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 6:49 am

szia Szia Revati!

Igen. Jó volt. Meg degeszre ettem magam. Most egy ideig kaját sem akarok látni. nevető
Érdekes volt tegnap reggel arra ébredni, hogy nagy pelyhekben hull a hó. értetlen Karácsonykor alig akar esni, most meg ...

Neked hogy telt? mizus
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 6:44 am

szia Szia Viki!

Jól telt az ünnep?
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 6:38 am

Diaq501

Bocsi, akkor a lótuszt nem kellett volna ide kevernem. Nem is kapott Sherlock. dilis
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 3:56 am

Diaq501

Szia Viki!

Nem tudom mi volt a levél. Sherlock hajnalban elment és azóta se láttam.

Az biztos fekete lótusz nem volt. Csak a cetli. gondolkozik hm

Bezárkóztam a szobámba. Végül is április elseje van.

John
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 2:20 am

Köszönöm a matricát. köszi
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 2:16 am

Diaq501
szia

Azt az átlátszó fóliás csomagolást könnyen fel lehet vágni és újra összeilleszteni, mint ha semmi nem történt volna, meg hát az ember amúgy sem azt nézi, csak széttépi és eddig tartott a figyelem szentelése a tasaknak.

Ha valóban átverés akkor Sherlock azért ment fel hozzád John, mert rájött, hogy nem találtad még meg a levelet (akkor egyszerre odaadtad volna neki) szóval fel kellett keltenie a figyelmedet.
És ha már annyira unatkozik mostanában, biztos átolvasta rendesen a bűnügyi rovatokat. De ha mégis át akarta még olvasni akkor korábban miért pont a legfrissebb újságot használta fel, miért nem keresett egy régebbit? Csak talált volna egy másikat, ha annyira akar. gondolkozik
Színészkedni tud. A megkezdte a játékot rá is vonatkozhat. Vagyis hogy ő megkezdte a játékot.

Ha tévedek akkor bocsánat. szégyenkezik De Johnnak igaza lehetett. Április elseje... gondolkozik

És miért írták le, hogy ő egy halott ember, mikor alapból ott volt a jel, amiről tudták, hogy rájöttetek már, hogy azt akkor adják ha valakit megölnek,megöltek. Miért közölték kétszer? Az utóirat szerintem felesleges volt. gondolkozik
Az a jel és a lótusz nem egy helyen szokott lenni. Először látják meg a jelet ami egy könyv oldalát és azt jelöli hogy hányadik szó és azt teszi ki hogy halott ember és utána a hullára rakják a lótuszt. Igen így. Nem egyszerre. gondolkozik

Szóval ha tévedek, paranoiás vagyok akkor bocsi. szégyenkezik
Nem hiába. Itt minden előfordult mostanában. nevető


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01, 2013 2:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 11:02 am

Diaq501 - a TESLA új jelszava

Sziasztok kedves Nyomozók!

Nem is tudom hol kezdjem? Sherlock Holmesnak egy ideje nincs munkája, de egyenlőre még nem aggódom. Ahogy ismerem ilyenkor egy ideig rendőrségi jelentéseket, meg magazinok bűnügyi rovatait olvassa, és kísérletezik. Csak mikor az ilyen "szórakozásai" kimerülnek nyúl drogokhoz. Történetesen úgy saccoltam még pár nap akad amíg előveszi a kokaint, és nagyon reméltem csak érkezik valami nyomozni való.

Miután a veletek való játék után felállt a géptől, felsétált hozzám:
- Szia John! Minden rendben?
- Igen. Olvasok még egy kicsit aztán fekszem. Amúgy izgalmas könyv, a... - de itt letettem róla, hogy a tartalmáról meséljek, mert láttam Sherlock felkapta a tegnapi újságom.
- Még nem olvastam. Különben is, van saját példányod. - mondtam neki.
- Ja, de délután elhasználtam egy kísérletre. Viszem ezt ha nem baj, a bűnügyi rovat miatt. Átfutom még egyszer.
- Láttad valami kiesett?!
- Ah, egy levél. - hajolt le Sherlock - hm, ez érdekes. Vasárnap nincs posta. Se feladó, se címzett. Viszont az újság előfizetés alapján a mi címünkre jön. Tehát nekünk szánták... ez pedig itt a borítékfedő alatt - mondta miután kinyitotta a borítékot - a halott ember jele.
- Óh! Na, ne! Még egyszer nem megyek kínai mutatványosok közé. Mit olvasol?
- Most megeredt a nyelvük. Írtak is a jel mellé. Figyelj!
"Mr. Sherlock Holmes

Két király:
II. Lajos, bajor király - Conan Doyle miatt, tündérek
A parancsoló király A kis hercegből - nincs hatalma, mint jelenleg Jim Moriartynak.

Utóirat: maga egy halott ember"

- Kedves! Jött a két újság, és mindegy melyikünk lesz a leveles, tudták előbb-utóbb megtaláljuk.
- Egyértelmű John. Téged ez zavar?
- Miért? Te mire figyeltél fel?
- Az újság tegnapi. Előbb volt megfejtés, mint Zoli kitalálta. Rájöttek arra miért gondolok rájuk.
- Sherlock! Jim börtönben van... ő nem küldhette.
- Tudom.
- Óh, hát persze... Ma bejöttél a szobámba.
- Nevetséges vagy.
- Miért? Te ő vagy, vagy ő te. És mostanában nincs ügyed. Közeleg április 1. Csak át akarsz verni.
- Nem John. Valaki üzente, hogy megkezdte a játékot. - az arca olyan komoly volt, így felhagytam előbbi feltételezésemmel.
- Ok, Sherlock.. sajnálom.. igazán..
- Nem gond. Aludj jól! Én megyek megvizsgálom a levelet.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 S1E3_sherlock-watson-nanowrimo-600x337

Ezt tudom most lejegyezni. (Talán ha az fontos, hogy a két újság átlátszó tasakban érkezik, a mi címünket tartalmazó címke van a csomagon. Most is ilyen tasakban jött. A csomagot én bontottam fel, semmi rendkívülit nem láttam rajta... Csak azért írom, mert nem tudom nálatok Európa szívében milyen az újságkihordás. Talán előbb bele kellett volna néznem az én példányomba!)

Üdvözlettel: John Watson

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:09 am

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Tumblr_m0szc6OHUo1qkosss

Majd legközelebb Viv, és csak neked.

Szió!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:07 am

Szépen félreértelmeztem. Úgy értelmeztem lesz még egy kérdés matricáért nevető Jó éjt szia
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:06 am

Köszi Sherlock, pozitív a személetem! kacsintó Jó éjt! szia Köszi a matricát
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:05 am

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Sherlock-bbc

Bizony későre jár. A matricákat majd küldöm a nyerteseknek. Szép álmokat! Örültem neked Zoli, tudsz te ha akarsz.

Viv te ravasz boszorkány! Aludj jól!

Jó éjt!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:03 am

Az hittem mindenkinek szól. Ilyenkor tudja az ember, hogy fáradt nevető Szerintem túl sok volt ma nekem a rokonlátogatás. Megyek lepihenek további szép estét mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:02 am

Jöhet! nevető
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:01 am

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Sherlock-bbc

Ne ravaszkodj kisasszony! Vikit írtam. mizus

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:00 am

Készen állok a következő körre.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:57 am

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 24qpeli

Hát, nem a legzseniálisabb érv amit valaha hallottam, de valóban egy hatalom nélküli király olyan parancsokat ad ki amik teljesülnek - pl: napfelkelte.

Az őrölt király játék lezárult:

Viki - II. Lajos, bajor király
Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 160px-De_20_jarige_Ludwig_II_in_kroningsmantel_door_Ferdinand_von_Piloty_1865


Zoli - A király (A kis herceg)
Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 10a

BBC Sherlock matrica mehet még egy kör?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:53 am

Sherlock Holmes írta:
Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Sherlock3

Zoli! Te ma nagyon kész vagy. Exupery a világ egyik legzseniálisabb írója volt. Gondolod ökörködött volna egy zizzent királlyal?

SH.

Soha nem lehet tudni, nem árt néha egy kikapcsolódás! kacsintó
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:52 am

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Sherlock3

Zoli! Te ma nagyon kész vagy. Exupery a világ egyik legzseniálisabb írója volt. Gondolod ökörködött volna egy zizzent királlyal?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:50 am

Kis herceg! nevető Ez a végső ajánlatom! nevető
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:49 am

Amilyen meséket olvastam azokban a királyok nem voltak őrültek nevető

Csillagszemű juhász? Abban a király mellékszereplőnek számít és igen őrült volt abból a szempontból, hogy bármit megtett volna azért, hogy jó egészséget kívánjon neki a juhász. gondolkozik
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:47 am

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Sherlock-bbc

Tippelésben nem vagy jó. Ha nem kérdezel, talán segíthet ha belegondolsz mit szeret egy király csinálni, és mit tehet egy olyan király akinek nincs hatalma.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:44 am

Imádok olvasni!

Többsincs királyfi! nevető
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:44 am

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Sherlock-series-three

Nem. Mondom, hogy nem magyar.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:43 am

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 F926744cf4575b0cfec4a39e950dbabc


... "olvasni szexi"

persze esetleg láthattad képernyőn is.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:41 am

Magyar népmesék királyai? nevető
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:40 am

Most elmerülök a saját kis elmémbe és átgondolom az összes mesét amit eddig láttam nevető
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:38 am

mese... nos, Viv haladunk.

Nem az, de, hogy mesefigura az stimmel.

És, hogy lássátok jó vagyok: Nem a király a Krisztofóróból :D Hm, gondolkozik bár ott nem a király volt a főszereplő. Persze kérdés vagyok-e olyan aljas, hogy feladnék egy nem főszereplőt?

Hercules -> Hádész


nevető Igen, vagyok olyan gonosz és Viv ezt tudja. kacsintó

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:35 am

Jó éjt Kitty szia
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:34 am

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Sherlock-bbc

Nagy tipp. Egy próbát meg egy jó pontot megért, de nem.
SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:34 am

Szia Zoli szia

Nekem eszembe jutott a Hercules című meséből Hadész gondolkozik
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:33 am

gondolkozik Lali a király! Üvegtigris nevető
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 21.    Sherlock Holmes játék 21.  - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes játék 21.
Vissza az elejére 
8 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Játék 7.
» Sherlock Holmes Játék 18.
» Sherlock Holmes játék 20.
» Sherlock Holmes Játék 2.
» Sherlock Holmes Játék 3.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Sherlock Holmes Fórum: Játékok-
Ugrás: