Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én   SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én EmptySzer. Júl. 04, 2012 7:42 am

Ugyan off, de a Malkovich-féle Jekyll-film A gonosz csábítása, és 1996-ban készült.

Nagy kedvencem tőle a szintén 1996-os A rémkirály. Ismeri valaki?

Ezentúl igyekszem kevesebbet offolni... szomorú
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én   SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én EmptySzer. Júl. 04, 2012 7:38 am

Szívesen, kedves SherlockFórum!

Utána is néztem, a film 1990-ből való.

Caine-t legutóbb A csendes amerikai c. filmben láttam, nagyon tetszett az alakítása.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én   SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én EmptySzer. Júl. 04, 2012 7:32 am

Michael Caine fantasztikus színész. Természetes hitelességgel tudja hozni a rábízott karaktert. Nagyon szeretem. A "Sherlock és én" nagy kedvencem tőle. Briliáns benne, kár, hogy a két magyar fordításból meg szinkronból az egyikben nagyon kiirtották a poént meg a hangulatot és pont az jelent meg DVD-n. Másik kedvencem tőle "A tökéletes trükk". Remélem egyszer kifogom a Dr. Jekyll-t is tőle. Köszönöm, hogy ajánlottad kedves Revati.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én   SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én EmptySzer. Júl. 04, 2012 7:23 am

A Dr. Jekyll-es viccről jutott eszembe egy dolog, csak nem akartam abban a témában offolni.

Láttam egyszer egy Dr. Jekyll-feldolgozást Michael Caine-nel a címszerepben, nagyon tetszett, jól játszott. Volt szerencsém egy másik adaptációhoz is, abban John Malkovich volt a főszereplő és Julia Roberts is játszott benne, ez viszont nem volt olyan kiemelkedő. Pedig Malkovich remek színész és kedvelem az alakításait.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én   SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én EmptyPént. Jún. 01, 2012 4:17 pm

Szerencsére volt szerencsém látni a kiváló magyar szinkronnal és azzal a fordítással, ahol nem irtották ki a filmből a poént. Fantasztikus alkotás. Örökké nagy kedvencem marad.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én Empty
TémanyitásTárgy: SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én   SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én EmptyPént. Jan. 27, 2012 1:47 pm

Michael Caine - Sherlock és én
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Ajánlott tartalom





SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én   SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én Empty

Vissza az elejére Go down
 
SHERLOCK ÉS ÉN - Sherlock és én
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Benedict Cumberbatch: Sherlock (MAGYAR) - csak Sherlock!
» SHERLOCK HOLMES ÉS A LÁNGOLÓ VÁROS - Ben Syder - Sherlock Holmes és a lángoló város
» Benedict Cumberbatch KÉPEK, FOTÓK
» Sherlock Holmes
» Jude Law a színész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Egyéb Sherlock Filmek és Sorozatok-
Ugrás: