Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 CSI: A helyszínelők

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 10:29 am

Revati írta:
Az NCIS első pár évadát követtem, de erre is ráuntam valahogy. Az NCIS:LA-ből talán 4-5 részt láttam, de nem hagyott mély nyomot bennem. És van vmi különös jelentősége, hogy a nyomozók fekete gumikesztyűt viselnek?

Nem tudom, én nem szeretem az NCIS LA-t, nem látom át a részeket, 1-2-t ha láttam. Az NCIS-t viszont imádom! A női nyomozó váltás után pörög csak fel a sorozat. Ziva ugye arab származású, nem amerikai, és sok vicces helyzetet szül az, mikor hibásan mond el egy ismert közmondást, vagy eltéveszt egy szót. Én sokáig ellene voltam, mert bírtam az elődjét, Kate-et.

De én elfogult vagyok, hiszen nekem nagy kedvencem :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 8:05 am

Az NCIS első pár évadát követtem, de erre is ráuntam valahogy. Az NCIS:LA-ből talán 4-5 részt láttam, de nem hagyott mély nyomot bennem. És van vmi különös jelentősége, hogy a nyomozók fekete gumikesztyűt viselnek? gondolkozik

A CSI-hoz még az jutott eszembe, hogy volt egy kifejezetten Holmes-os része, ahol egy Sherlock-klub egyik tagjának a megölését vizsgálták. Ha jól emlékszem, egy tajtékpipa is fontos nyom volt...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 2:43 am

Radix pedis diaboli írta:
Jaja, ők NCIS és tengerészeti nyomozó hivatalos helyszínelők :)

Az NCIS: Los Angeles-t viszont nem szeretem :(

Nekem nem jött be, egyáltalán nem.

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: NCIS   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 2:37 am

Jaja, ők NCIS és a tengerészeti nyomozóhivatal helyszínelői :)

Az NCIS: Los Angeles-t viszont nem szeretem :(


A hozzászólást Radix pedis diaboli összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 01, 2012 2:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 2:26 am

SherlockFórum írta:
Hát nézd el nekem, de betűk a címben és laboratóriumi nyomozás, meg amúgy sem vagyok sorozat függő, azt hittem egy helyszínelős. nevető De igen, erre gondoltam. Köszönöm Nektek az információkat!

:) Nincs mit, én bármikor szívesen beszélek róla, mondom, nagy régi kedvenc, csak mostanában nem jutok tv-elé.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 2:23 am

Hát nézd el nekem, de betűk a címben és laboratóriumi nyomozás, meg amúgy sem vagyok sorozat függő, azt hittem egy helyszínelős. nevető De igen, erre gondoltam. Köszönöm Nektek az információkat!

Mark Harmon-nak örültem benne. Kellemes jelenség és kedvelem a játékát.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 2:19 am

Az NCIS nem CSI sorozat! A kedvenc sorozatom, imádom! kacsintó Máig nézem, de csak annyi köze van a CSI-okhoz, hogy helyszínelőkről szól.

Ha tudom, hogy erre gondolsz :) Őt imádom én is, és Tony, hát ő is egy egyéniség, na és Gibbs a szabályaival! Jaj , órákig tudnék róla beszélni, végig néztem, csak az újakról maradtam le 30 rész elmaradásom van, imádom, imádom!

Ez az?


Abby: és már 40 -es éveiben jár. Azt mesélte egy interjúban, hogy nem szokta elolvasni az egész forgatókönyvet, hanem otthon nézi meg, mert nem szereti előre tudni, mi lesz, szereti végigizgulni a részeket :) Amúgy ja, koffein hajtja, a zenei ízlése is érdekes, és a koporsós dolog is :)


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 28, 2012 8:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: NCIS Abby   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 2:13 am

Pauley Perrette, alias Abby Sciuto...

Tetkója is van és gótikus ruhákat hord:

CSI: A helyszínelők Abby-ncis


...és ezeket mind rápakolják :)

CSI: A helyszínelők Abby1_HTTats
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 1:57 am

Igen, igen: Ő az. Bírtam nagyon. nevető Igazi vámpírella.

A részben amit láttam nem derült ki, hogy koporsóban alszik, de a külseje alapján én is így gondoltam.

Köszönöm szépen!
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 1:55 am

CSI: A helyszínelők 250px-Abby_Sciuto

Ő volt? Abby, az NCIS-ből, törvényszéki szakértő és mikrobiológus.
Egyszemélyes labort vezet, mindent ő csinál, egy zseni és bolond a javából, koporsóban alszik, kemény metált üvöltet munka közben, hogy tudjon koncentrálni és rengeteg kólát vedel, hogy pörögjön!

Holmes kokainozott.. Ő koffeinezik :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 1:49 am

SherlockFórum írta:
Amit én láttam abban volt egy lófarkas, sötét hajú, karcsú laboráns csaj, nagyon menő volt, igazi egyéniség.

Szerintem én is ebből láttam részeket. Úgy vagyok vele, hogy el-el kapok egy-egy részt, és nagyjából el tudom helyezni a szereplőket, hogy melyik csapathoz tartoznak, de.... más nem. A legtöbbet a Miamiból láttam meg a New Yorkiból, ezt is azért, mert mikor a TV elé keveredtem ezek mentek, de tetszettek :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 12:57 am

Múltkor kórházban voltam és unalmamban néztem napközben a tévét. Nem tudom ezt vagy más helyszínelőket láttam (mert annyi van), de végignéztem és bár lehetett sejteni miként bukik le a bűnös nagyon izgi volt. kacsintó Megértem, hogy bírjátok. Főleg mert akadt benne egy kék jóképű férfi. Amit én láttam abban volt egy lófarkas, sötét hajú, karcsú laboráns csaj, nagyon menő volt, igazi egyéniség.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptyVas. Ápr. 01, 2012 12:46 am

Grissom nálam is nagy kedvenc volt, sajnáltam, hogy W. P. otthagyja a sorozatot. Viszont az a pár rész tetszett, amikor elment kb. egy hónapra, és bejött az új figura, akit Liev Schreiber játszott - persze a történetszál is jó volt, amit írtak neki, csak a vége volt rossz, de nem spoilerezek... gonosz

Már nem tudom, melyik évadban volt egy rész, mikor kivitték a laboros Henry-t vmi elhagyatott helyre a többiek - hát, ezen majd elaludtam, annyira lapos volt és érdektelen. Laurence Fishburne szerintem jó volt, csak nagyon pedálozott, hogy olyan legyen, mint Grissom, ami persze nem sikerült...
Vissza az elejére Go down
Holmes221B

Holmes221B


Hozzászólások száma : 34
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 07.

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: CSI   CSI: A helyszínelők EmptySzomb. Márc. 31, 2012 7:08 am

CSI: A helyszínelők

Nagyon bírom! Főleg Grissomot (William Petersen) a rovartudóst, Sara-t (Jorja Fox) az anyagelemzés szakértőjét tbk. munkamániájáért és sajátos önboncolgató természetéért és Willows-t (Marg Helgenberger) a ballisztikai szakértőt, karcsú, szőke és mégsem buta, sőt :)
Azok a részek a kedvenceim, ahol a makettes gyilkos után nyomoznak!
Azokat az évadokat, ahol nem Grissom a főnök nem szeretem, mert elvész bennük a csapat sajátos mikroklímája!
Vissza az elejére Go down
csenge86

csenge86


Hozzászólások száma : 29
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 15.

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:51 am

Revati írta:
Így vagyok a CSI: New York-kal is, az első pár szezont végig követtem, de mostanában már hidegen hagy:

Erre mondják a jóból is megárt a sok. mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:34 am

Revati írta:
Először a CSI:Miami-t kezdtem nézni, de egy idő után valahogy beleuntam, meg az ügyek is ellaposodtak.

Én még távol állok ettől, kb. 15 részt ha láttam mindhárom sorozatból. Még jó sokat kell még várnom arra, hogy egyáltalán értelmes véleményt alkothassak. Eddig tetszik, aztán meglátom.


A hozzászólást esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 05, 2012 9:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptySzomb. Márc. 17, 2012 6:10 am

Először a CSI:Miami-t kezdtem nézni, de egy idő után valahogy beleuntam, meg az ügyek is ellaposodtak. Meg David Caruso az idegeimre ment..... szomorú Így vagyok a CSI: New York-kal is, az első pár szezont végig követtem, de mostanában már hidegen hagy. Az eredeti CSI-ból nem időrendben szoktam elkapni részeket, talán ezt kedvelem leginkább, de az az igazság, hogy a korábbi évadok nekem jobban tetszettek, különösen azok a részek, amelyekben a makettes ügyet göngyölítették fel.

Egyébként érdekes, hogy a helyszínelők SOHA nem gyűjtenek be olyasmit, aminek nincs köze az ügyhöz, csak simán ott van a helyszínen..... dilis
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők EmptySzomb. Feb. 18, 2012 3:58 am

CSI: A helyszínelők témája.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Ajánlott tartalom





CSI: A helyszínelők Empty
TémanyitásTárgy: Re: CSI: A helyszínelők   CSI: A helyszínelők Empty

Vissza az elejére Go down
 
CSI: A helyszínelők
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: KRIMI - Más nyomozók és bűnügyek-
Ugrás: