Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dr. Csont - sorozat

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Dr. Csont - sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Csont idézetek   Dr. Csont - sorozat EmptyCsüt. Május 17, 2012 10:03 am

Dr. Csont idézetek:


Az életünk nem csupán sima funkciókból áll, néha azért még élvezhetjük is.


A düh és az igazságtalanság sosem vakíthat el minket annyira, hogy mi magunk váljunk a bajok forrásává. A megértés, a részvét, a jóság és a szeretet, csak ezek a forradalmian tiszta eszmék. Ha mindezt feladjuk, olyanokká válunk, mint akiket megvetettünk. Ekkor pedig elveszítjük emberségünket.


Idővel minden eljön. Bizony minden. Amiről azt hiszed, hogy lehetetlen, még az is. Csak állj készen rá.

A lelki társak gondolata még Platóntól származik. Tudod, az ókori görög filozófus elképzelése szerint az embereknek négy karjuk, négy lábuk és két arcuk volt. Zeusz fenyegetve érezte magát az erejüktől, ezért kettévágta őket, arra ítélve bennünket, hogy életünkben végig a másik felünket keressük.


- Nem érzed, hogy más lenne az életed, ha gazdag lennél?
- De, persze! De... jobb is? Mondjuk, nem kellene turistaosztályon repülnöm, de amit az életünk hoz, attól leszünk azok, akik vagyunk, igaz? Attól, hogy megbirkózunk a dolgokkal. És a jó dolgok nem attól lesznek édesebbek, ha gazdag vagy.


Kettő meg kettő egyenlő néggyel. Cukrot teszek a kávémba és édes lesz az íze. A nap felkel, mert a föld forog. Ezek a dolgok gyönyörűek nekem. Vannak titkok, amiket sosem fogok megérteni, de bárhova nézek, látom a bizonyítékot, hogy minden okozatnak megvan a megfelelő oka, még ha nem is látom.


Amikor a pillangó megszületik, él-e még tovább a hernyó?
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Dr. Csont - sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Csont - sorozat   Dr. Csont - sorozat EmptySzomb. Márc. 17, 2012 6:45 am

Azért kezdtem nézni a sorozatot, mert kíváncsi voltam, hogyan dolgozik egy törvényszéki antropológus. Elképesztő, hogy mi mindent meg lehet állapítani a csontokból, persze ehhez a modern technikára is szükség van az emberi szaktudás mellett. A legutóbbi meg a mostani évad részei már valahogy nem tetszenek annyira, nagyon görcsölnek a készítők a szerelmi szálon, a sztorik rovására - legalábbis én így gondolom.

Emily Deschanel-t másban még nem láttam, de nagyon pozitív vele kapcsolatban, hogy harcos állatvédő.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Dr. Csont - sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Csont - sorozat   Dr. Csont - sorozat EmptySzomb. Feb. 18, 2012 4:00 am

A Dr. Csont című sorozat témája.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Ajánlott tartalom





Dr. Csont - sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Csont - sorozat   Dr. Csont - sorozat Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dr. Csont - sorozat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dexter - sorozat
» Sherlock-sorozat.hu hírek
» A Granada sorozat helyszínei
» A Sherlock sorozat többi szereplője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: KRIMI - Más nyomozók és bűnügyek-
Ugrás: