Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Martin Freeman a színész

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:41 pm

nevető Mikor volt már.

Kötözködni én is szeretek, bár az értelmetlen kérdések feltevésében nagyobb mester vagyok.

De filmeknél elsőre sose szoktam felfigyelni az ilyen dolgokra. Volt, ami persze elsőre is feltűnt. Pl a Szupercsapat filmben pl, a repülő tank, amivel Szépfiú lő, hát az kiverte a biztosítékot.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:33 pm

Esztertoth13 írta:

Hú, hát ez az orr dolog érdekes. Nem tudom, én totál el voltam varázsolva. Fel se tűnik, még az se, ha Bilbó füle leesik. nevető

Valahogy a filmekbe elég sűrűn belekötök. Főleg a mesékbe. Azokba mindig belekötök. Ami eddig a legrosszabb élményem volt az a Dóra , a felfedező. Méég egy ilyen vaksi némber nincs... értetlen meg az a térkép... a táska...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:26 pm

takacsviki0118 írta:
Nekem erről az jutott eszembe mikor Nikivel elmentünk megnézni a Madagaszkár 3-at, és csak kisgyerekek meg a szüleik voltak benn velük, és hát mi ott röhögtünk, a többiek meg tök kussba. szégyenkezik nevető Ezek szerint vagy a mi korosztályunknak valóak a benne lévő poénok, vagy csak mi röhögünk minden hülyeségen?! Ezt még nem tudtam eldönten.

Hú, hát ez az orr dolog érdekes. Nem tudom, én totál el voltam varázsolva. Fel se tűnik, még az se, ha Bilbó füle leesik. nevető

Ez meg, szerintem, nem a korosztályhoz illettek a poénok. Ezt észre vettem a mai animációs és mese filmekben. Hogy a poénok túlszárnyalják a gyerekek szintjét. Azt értem, hogy más közönséget is meg kell érinteni, de néha lehetne lassítani. Nem tovább menni. És ekkor van az, hogy az idősebb jót nevet, míg a mozi csendes.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:20 pm

Nekem erről az jutott eszembe mikor Nikivel elmentünk megnézni a Madagaszkár 3-at, és csak kisgyerekek meg a szüleik voltak benn velük, és hát mi ott röhögtünk, a többiek meg tök kussba. szégyenkezik nevető Ezek szerint vagy a mi korosztályunknak valóak a benne lévő poénok, vagy csak mi röhögünk minden hülyeségen?! Ezt még nem tudtam eldönteni.

Amúgy volt egy szépséghibája a filmnek, bár lehet, hogy rosszul emlékszem. Ugyebár egy-két törpnek volt műorra, vagyis nagyítottak rajta, és a vége felé mikor megütötték az egyiket az hiszem alulról, felül tökre úgy nézett ki mintha le akarna esni az orra, és nem csak seb az ott. Bár lehet, hogy csak szerintem. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:15 pm

Nekem is meglepi lesz :) A Gyűrűk urában, most hogy olvastam a könyvet, majd utána megnéztem, kicsit csalódtam... Csak az első részben picit, nagyon picit.

De tényleg, nem számít, milyen hosszú, ha magával ragad. És ez a film magával ragadott. Fel se tűnt. Ezért lepett meg a vége. Nem is vettem észre a mellettem ülő mit csinál, úgy kizártam őket. Szerencsére, jó helyre kerültünk, a HP-t pl. úgy néztük, hogy 1. zajongtak 2 . előttünk mászkáltak, elég idegesítő volt, így a film élmény is romlott... Azt meg kifejezetten idegsített, mikor a HP 6nál valaki mellettem folyton nevetgélt... De itt minden jó volt! :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:10 pm

Esztertoth13 írta:
Igen, tényleg. Máskor rövidebb filmnél voltam úgy, hogy már nem tudtam ülni. Most meg, észre se vettem, hogy elment az idő. Nem volt kényelmetlen, semmi, elülök én még ott pár órát. :)

Én is vagyok így, mikor nem ragad magával a film, egyszerűen nem bírok egy helyben megülni. Annyira kritizálták, hogy úr isten hogy lehet a Hobbitból 3 részt csinálni?! Főleg 3 órásat.
Az ember annyira bele tud merülni, hogy ... simán megcsinálják na. mizus Szerintem.
A sárkányra nagyon kíváncsi leszek. Én nem olvastam még a könyvet szóval nekem az egészt teljesen meglepi lesz. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:04 pm

Igen, tényleg. Máskor rövidebb filmnél voltam úgy, hogy már nem tudtam ülni. Most meg, észre se vettem, hogy elment az idő. Nem volt kényelmetlen, semmi, elülök én még ott pár órát. :) Mikor meglátták a hegyet, akkor egy darabig reméltem, hogy megy tovább a film. "Végre látjuk a sárkányt!" Ez jutott először az eszembe, mert a film alatt nem nagyon mutogatták, gondolom későbbre tartogatják. (Amúgy nem értem, a sárkány imádja az aranyat, de azért, hogy rajta üljön évekig?) Aztán elsötétült a kép, és leesett, hogy persze, az majd a kövi részben lesz!
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 10:58 am

Ahhoz képest, hogy 3 órás volt, nekem nem tűnt annyinak. Olyan hamar vége lett. szomorú nevető Tetszik a kép.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 10:54 am

És egy kép :)

Martin Freeman a színész - Page 2 Hobbit3

Mondjuk, nem e körül forog a történet. Ez még nem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 10:52 am

takacsviki0118 írta:
Alig várom már a folytatást. :)

Én is :) Mindjárt, mikor vége lett a filmnek, az jutott eszembe, hogy látni akarom a folytatást. Először megörültem, hogy íme, elértük a M. hegyet, aztán pár másodperc vagy kevesebb múlva leesett, hogy itt a vége. Hogy ezt már nem látom.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 10:37 am

Esztertoth13 írta:
Mondjuk néha kilestem a szemüveg alól, hogy milyen simában nézni.

Homályos. mizus Legalább is a film.


Alig várom már a folytatást. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 4:14 am

Elrohant az év :) Bár a félévek miatt furán számítom az éveket. Meg fejben néha le vagyok maradva, mert azt hiszem, 2011-van még csak. Azt már nehezen mondom meg, mi volt tavaly. nevető

Engem néha az egy szemüveg is zavart, de úgy bele merültem a filmbe, hogy nem tűnt volna fel, ha én is így teszek :D Mondjuk néha kilestem a szemüveg alól, hogy milyen simában nézni.




Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 4:00 am

Nagyon hamar elment ez az év. meglepett Sok jó filmmel.
Én filmet nem láttam még, de mesét igen ami hasonló volt. Pl. A halott menyasszony.
Írtó jó mese. Nem egyfolytában, de énekelnek elég sokszor.

Nem zavart meg a filmnézésben, mert már folyamatosan tudtomon kívül mindig feljebbcsúsztattam. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 3:48 am

Igen, ez jó... Akivel néztem, ő is aggódott, hogy nem lesz jó a szemüvegre szemüveg, de őt kevésbé zavarta. Viszont a film előtt mindig azon idegeskedett, mi lesz, ha emiatt nem tudja élvezni a filmet?

A nyomorultakat is leadták :) Nekem is nagyon megtetszett, és láttam még a Vasember 3-t is. Mondjuk, ez ilyen éneklős film lesz, olyan musicales, vagyis sok volt benne az énekszó, és én nem sok ilyen filmet láttam. Az egyik a Sweeney Todd volt, Johnny Depp-et is rá lehetett venni az éneklésre, az tetszett, szóval, lehet hogy megnézem, de moziba jövőre megyek majd, lesz pár film, amit megnéznék :) Ja, meg persze már csak 2 nap van 2012-ből. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 3:33 am

Én egy-két osztálytársammal néztem meg és hát mi el voltunk azzal foglalva legelőször, hogy tök murisan áll a szemüveg. nevető De amúgy a szemüvegeseknek tök rossz, mert állandóan lecsúszkál a 3D-s szemüveg. mérges Ezt utálom.
De aztán mi is szemüvegbe néztük az előzeteseket. Most ami tökre megtetszett az A nyomorultak. Az előzetese valahogy megfogott. Bár láttam pár részletet a régebbi változatból is, de az nem tetszett annyira. Aztán ki tudja... ha az elejétől kezdve nézném meg lehet tetszene. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 3:27 am

Itt is, de volt egy kislány és talán az anyja? Nem tudom, mert nem láttam, de hallottam a film alatt. Nem volt zavaró, aranyos volt, ahogy nevetgélt, meg néha rá szóltak, hogy csitt, mikor ijedezett az ellenség láttán. A hangján is hallani lehetett, hogy kisebb, fiatal. Meg a hátsó részleg tele volt, azért jó helyünk volt, de nem néztem hátra. Az mondjuk vicces volt, hogy az előzetesek is 3D-sek voltak, de akkor pont nem vettem fel a szemüveget, csak láttam, hogy aha, ez repült volna felém... Aztán, mikor felvettem a szemüveget, a nem 3D-s előzetesek jöttek. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:08 am

Mikor én voltam, akkor inkább az én korosztályom volt meg az ilyen 20-on évesek. Ahhoz képest, hogy gyerekmesének írták elég változatos korosztály rajong érte. :) Mármint nem mint ha baj lenne vagy zavarna, csak úgy mondtam. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptySzomb. Dec. 29, 2012 10:46 pm

Nagyon jó volt a hegyes rész! Nagyon tetszett. :) Szerintem én végig rácsodálkozva néztem a filmet. nevető Az volt a jó, hogy jókat lehetett nevetni, persze érthető is, és voltak a moziban kicsik, aranyos volt, ahogy nevetgéltek.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptySzomb. Dec. 29, 2012 10:00 am

Örülök, hogy ilyen jól telt akkor a karácsonyod , és pluszba sikerült megnézni a moziban a Hobbitot. mizus Szerintem jó volt a 3D főleg mikor a madarak pl. repültek. Azokat nagyon jól megcsinálták. És amúgy hogy tetszett az a rész mikor hegyeken keltek át és a hegyek csatáztak? Bevallom én ott tátott szájjal néztem. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyPént. Dec. 28, 2012 9:54 am

Revati írta:
Örülök, hogy teljesült ez a nagy-nagy vágyad, Eszti. Ez a karácsony már csak emiatt is emlékezetes lesz számodra.

Köszi. mizus Az biztos, hogy nem felejtem el, mert pénzem továbbra sincs. nevető És 0% esély volt hogy megnézzem még idén, arra meg még kevesebb volt, hogy 3D-ben láthassam, bár annyira nem nyűgözött le a 3D.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyPént. Dec. 28, 2012 8:41 am

Örülök, hogy teljesült ez a nagy-nagy vágyad, Eszti. Ez a karácsony már csak emiatt is emlékezetes lesz számodra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyPént. Dec. 28, 2012 5:59 am

Nos, karácsonykor nem egy csoda történt, és az egyiknek köszönhetem, hogy ma megnéztem a Hobbitot, 3D-ben. Lenyűgöző volt! Martin Hatalmas volt, tökéletes Bilbó lett belőle, nagyon jól sikerült. :) De engem már az elején megnyert a film azzal, hogy úgy kezdődött, ahogy a könyv, ahogy a Gyűrűk ura első fele. Nagyon jó volt viszont látni azt, amit tegnap olvastam :) Nagyon megörültem, és az jutott eszembe, hogy innentől már csak jobb lesz.

Jó is lett :) Galadriel csodás volt, de mondjuk, volt, amire nem számítottam.

Spoiler:

Nálam a film egy nagy 5-st kap, egy 4-es skálán. mizus Csak ajánlani tudom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyPént. Dec. 21, 2012 8:54 am

Ez tetszik :)

Martin Freeman a színész - Page 2 Tumblr_md206pe5ir1r4mt8qo3_400

Nagyobban megtekinthető itt:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_md206pe5ir1r4mt8qo3_1280.jpg
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:26 am

Két kézzel jelentkezem azért a pulcsiért, jó?
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:24 am

Igen, a másik jobban áll neki. De csak ezt találtam. :)

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:23 am


Martin Freeman a színész - Page 2 Tumblr_mb1376R9vt1qffgg0o2_250

Tetszik ez a bögre :)

Úgyis le akarja venni nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:22 am

A sapka érdekes, a pulcsit viszont elkunyerálnám!!!

John, légyszi.....! kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:18 am

takacsviki0118 írta:
Az az aranyos mikor itthon vagyok, és mégis én tudok meg mindent utoljára, van hogy az utolsó pillanatban. nevető Megesett, hogy mindenki átöltözött, útra készen álltak és kérdik, hogy én miért nem vagyok kész?! Én csak néztem, hogy most mi van?! értetlen Mire kiderült, hogy valamiből elfelejtettek tájékoztatni..

Ismerős.

Mióta nem nézek híradót, már csak ismerősökre támaszkodok, néha néha olvasgatok magamtól híreket, ha oda jutok, de ritkán jut időm, elmegy mással.

Ez a kép, hát, azt hiszem, maradjon meg a másik fajta sapkánál... Nem rossz azért. :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:14 am

Martin Freeman a színész - Page 2 Msolat30430055383872129



mizus John és a sapka...

Csak mert igen eltértünk a témától. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:11 am

Igen, nagyon jól használja a képed készítője a színeket. :)

Amúgy engem is ismerőseim informálnak általában. Az az aranyos mikor itthon vagyok, és mégis én tudok meg mindent utoljára, van hogy az utolsó pillanatban. nevető Megesett, hogy mindenki átöltözött, útra készen álltak és kérdik, hogy én miért nem vagyok kész?! Én csak néztem, hogy most mi van?! értetlen Mire kiderült, hogy valamiből elfelejtettek tájékoztatni...

De azért megesik, hogy rámjön a keresgélhetnék és akkor utána nézek dolgoknak én magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:03 am

takacsviki0118 írta:
. Hallottam olyanról, hogy ha valaki csak konturozik, és/vagy csak feketét használ, és nem használ színeket annak valami lelki problémái vannak. Hát ez nem igaz. nevető Nekem nincs olyan lelki problémám ami miatt úgy érezném, hogy inkább nem használok színest, "nem látom sötétnek a dolgokat", csak szimplán nem tudok színezni és amúgy ennek köszönhetően nem is szeretek.

Tényleg mázlista :)

nevető ez jó. Hát, nekem se, dettó. Irigylem azokat kicsit, akik jól bánnak a színekkel, pl. a kép készítőjét. A képei nem mind tökéletes, látszik a fejlődés, de némelyik annyira király! Jól összehoz olyan színeket, amiket nem mernék.

Én úgy vagyok, hogy van ez, és ez, meg ez... Ok, vége :) Csak sajnos, kedvenc tulajdonságom, hogy mindent akkor fedezek fel, mikor vége van. Mármint régen lefutott sorozatok, stb.

Hát, nekem ez a hercegnős dolog, ez, úgy kilométerekkel elkerült. Láttam pár mesét, szép volt, jó volt, vége. nevető De a gyerek szépség versenyes dologgal egyet értek. Egyszer láttam ilyet tv-ben, és ott volt elég.

Nekem meséből oroszlánkirály volt kedvenc, de akkoriban még nem rajongtam semmiért annyira.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:57 am

A gyerek szépségversenyről nekem az a véleményem, hogy teljesen elveszik a gyermekkorát a kicsiknek. És ahogy kifestik őket, mint egy szupermodellt, teljesen el fog öregedni az arcuk mire felnőnek. Főleg, ha folyamatosan festik őket. Aztán "vége lesz a világnak" számukra. Nehezen fognak beletörődni.


Egyébként én sosem voltam oda annyira a hercegnőkért, hogy példaképeim lettek volna. Valahogy nem. Viszont mikor hallom valakitől, hogy ő hercegnő akar lenni?!

Őket eltartják ... semmit nem dolgoznak. Szépek, egyszeri találkozás után beleszeretnek egy vadidegenbe és már a házasságot tervezik. nevető Én már csak így tekintek rájuk.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:55 am

Esztertoth13 írta:
Én így voltam. nevető Erről úgy kezdek leszokni, és döntöttem, hogy vannak a fő kedvencek, amit úgy bármikor, a többit meg nézem, és kész. Nem sok fő kedvencem van, és már nem nagyon lesz több. Most azon vagyok, hogy a meglévő kedvenceket jobban megismerjem.

Ez tetszik. Én most úgy vagyok, hogy gyűjtöm a kedvenceket. mizus

A Niki megkapta tavaly karácsonyra a Jobb agyféltekés könyv munkafüzetét. Kis mázlista.

Igen, a színekkel szúrom el én is mindig a rajzaimat. Ezért csak feketét használok. Hallottam olyanról, hogy ha valaki csak konturozik, és/vagy csak feketét használ, és nem használ színeket annak valami lelki problémái vannak. Hát ez nem igaz. nevető Nekem nincs olyan lelki problémám ami miatt úgy érezném, hogy inkább nem használok színest, "nem látom sötétnek a dolgokat", csak szimplán nem tudok színezni és amúgy ennek köszönhetően nem is szeretek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:53 am

Revati írta:

De ami totálisan kiakaszt, az a gyerekszépségverseny, ahol miniatűr felnőtté sminkelik a lányokat.....

Egyet értek, ez engem is kiakaszt...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:49 am

Nekem is kezembe került a Jobb Agyas könyv, és az óta, akárhányszor bementem a könyvtárba sose volt ott! Pedig az tényleg egy új látásmódot mutatott... A színek... Én bajban vagyok velük, ha valamit kiszínezek általában elrontom . nevető Ez van. Azt sajnálom, hogy az agyas könyvet nem tudtam befejezni. Elő jegyezték, és vissza kellett vinnem... Pont az arcnál álltam meg. De láttam ilyen tanfolyamot, és van azért ára... Szóval, inkább kihagytam. nevető Majd levadászom azt a könyvet valahogy. Most úgyse lenne rá időm.

"Én csak úgy vagyok, hogy egyik nap kirajongom magam, másnap meg már el is "felejtem"."

Én így voltam. nevető Erről úgy kezdek leszokni, és döntöttem, hogy vannak a fő kedvencek, amit úgy bármikor, a többit meg nézem, és kész. Nem sok fő kedvencem van, és már nem nagyon lesz több. Most azon vagyok, hogy a meglévő kedvenceket jobban megismerjem.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:48 am

A marketingről jutott az eszembe valami, ha már úgyis offolunk... kacsintó

Érdekes, hogy mennyire sulykolják a mai kislányokba ezt a hercegnős/barbie-s vonalat....Az a habos-babos-pasztelles, cukormázzal leöntött világ...Meg ami kiakasztó, az a gyerek sminkkészlet.... szomorú


gondolkozik Vagy csak azért irritál ez engem annyira, mert sosem voltam igazán "csajos"? Nem volt fodros ruhám, sem szalag a hajamban, babám is csak kettő-három...Szoknyát hordani meg rühellek.


De ami totálisan kiakaszt, az a gyerekszépségverseny, ahol miniatűr felnőtté sminkelik a lányokat.....
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:37 am

Én is szeretek rajzolni, de ...Nekem meg az a problémám, hogy nem tudok arcot rajzolni. Tudok szemet rajzolni, orrot (fél órán keresztül képes vagyok ezzel szenvedni...) szemet, de egybe az arc valamiért sosem sikerül. Pedig volt már a kezemben a jobb agyféltekés rajzolásról szóló könyv, de az is csak kezdeti lelkesedés volt. Nekem ahhoz szakkör kellene. Egyik ismerősöm volt ilyenen és hát eszméletlen, hogy hogy tud rajzolni.
Viszont volt olyan rajzórám, hogy arcrészletet kellett rajzolni, az viszont nagyon jól sikerült. Érdekes... A másik gondom meg a színes használata. Árnyékolás az rohadt jól megy, de ha több színt kell használni, az már nem. szomorú




Én csak úgy vagyok, hogy egyik nap kirajongom magam, másnap meg már el is "felejtem".

Marketing. Vannak jó húzásai az embereknek, ebből is látszik. Tudják, hogy kell eladni. Az emberek meg hagyják magukat "átverni". Sőt van ami ennél fogva kicsit drágább, de nem érdekli a vásárlót, mert mégis csak a kedvence képe van rajta. dilis

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:30 am

Köszi :) Én imádom ezt a képet. mizus Ha így tudnék rajzolni, már született volna pár műalkotás. :) Sajnos türelmetlen vagyok hozzá, mármint, gyorsan akarok végezni, és egy jó képhez néha idő kell...

Én is voltam így, kezdeti lelkesedés, aztán vége. Úgy annyira rajongani, mások talán azt hiszik, de... Hát, ok én azért tudok. nevető De nem vagyok zombi. Azt úgy nem, csak látom a példákat: pl. a Bosszúállós joghurt. Na, ki veszi meg? Tök ugyanaz lehet, mint a sima, mégis több fogy, mert Bosszúállók, és hú... Jól néznek ki, de ez nekem már sok. Meg a film se kápráztatott el annyira, mint vártam.

Gergő már nem először beszél a rajongásról, akkor is erről volt szó, a Hupikék törpikék kapcsán, hogy sokan azért nézték meg, mert gyerekkori kedvenc, stb.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:20 am

Én bánom, hogy még nem került a kezembe könyv formájában. De meg fogom valahogy szerezni. Addig nem nyugszok.

Nekem is tetszett az eleje... nevető Van benne valami.
Amúgy én sem vagyok fanatikus. Egyáltalán nem. Néha van ilyen kezdeti lelkesedésem de pár nap alatt elmúlik. De én senkiért és semmiért sem tudok annyira rajongani.
Meglehet, hogy itt fórumon is néha úgy tűnik, hogy az vagyok, pedig nem.


Amúgy még nem is dicsértem a képed, nagyon jó. Bár csak én is tudnék így rajzolni. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:05 am

Ez tetszett. nevető

Hát, nem tudok mit mondani. Éreztem, hogy ezt úgy 3D-ben moziban kell látni, de megoldom :)

Tetszett az elején a rajongásról szóló beszámoló. A mindent nézek, amiben ő van, vagy ami ilyen kategória... Néha érzem a hatását, de azért ettől távol állok. Mármint, néztem meg filmet egy színész miatt, csak miatta, nem mert érdekelt a sztori, de a sorozat szerepeit nem néztem végig, egy 5-7 részes szerepet, mert nem ismerem a sorozatot...

Meg ha nézem, se ezért teszem. Nem vagyok azért akkora fan. De már mikor megláttam, hogy lesz folytatás, még mikor senki se tudta, már akkor látni akartam! Ezer éve keresem a Babót! Most végre látom filmben. Mert könyvtárban nem találtam meg, aztán kiderült, hogy rossz helyen kerestem, most meg már nem érvényes a jegyem, szóval később fogom elolvasni. De ezért lesz jó, végre megismerem valamennyire az előzményeket. És pótlom a hiányosságom, hiszen mindent, ami Gyűrűk urához kapcsolódik, és a kezembe került, elolvadtam.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:46 am

Csak "kicsit" hosszú. nevető



Ezt sem hagyhatom ki. Most nem adok neki igazat. Jó egykét dologban lehet igaza van, de nem mindbe. Lehet kicsit vontatott az elején, de így legalább teljesen belemerül az ember az ő világukba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:42 am

takacsviki0118 írta:
. De nem mondok többet. pisszt

Köszi :) Megnézem valamikor, ahogy tudom, az biztos. :) Szerződés :) Jó hosszú!
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:34 am

Esztertoth13 írta:
:) Egyébként mit olvas? Vendég listát, vagy ez a kaland leírása?

Vagy lényegtelen. nevető

A szerződést amit a törpökkel kell megkötnie. Gandalf akarta 14-nek a törpök mellé. Amúgy Bilbónak nem nagyon tetszett ami a szerződésben állt. nevető Itt jókat nevettem rajta. De nem mondok többet. pisszt

Igen, a második kép is jó. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:32 am

Az olvasós kép másik változata is tetszik:

Martin Freeman a színész - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcT8GbKjGkHlj8H-ijWnKlB3OfNwVfN6Fvr0DeLTQfh6dSQ1e_9rcg&t=1

És ez még:

Martin Freeman a színész - Page 2 Tumblr_mcejroWJ7B1rsxbddo1_500

Mindig az előzetesre emlékeztet, mikor feltűnik Gandalf.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:30 am

:) Egyébként mit olvas? Vendég listát, vagy ez a kaland leírása?

Vagy lényegtelen. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:24 am

Martin Freeman a színész - Page 2 Msolatbilbobagginsinthe

Ez a kép is nagyon jó lett.

Igen, tényleg jó mellénye van. Nekem is tetszik.
mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:15 am

Nekem is időbe tellett megszokni, és először nem értettem, egyes témák miért olyan furák? Aztán leesett. :) Az óta lesem a képméretet :)

Amúgy a Gandalfos kép a kedvencem, és az utolsó is nagyon tetszik!
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:10 am

Bocsi, feltűnt nekem is, hogy nagy de azt hittem majd vissza ugrik rendes méretre és csak nálam szórakozik. szégyenkezik

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:09 am

Csatlakozok! mizus

És ha nem bánod, kicsit átszerkesztettem. Az 1. és a 3. kép túl nagy volt. Széthúzta a témát. Remélem nem gond. szégyenkezik 500 a szélességi határ, ez a szélesség még nem húzza szét a témákat.

Amúgy, milyen nagy a keze :) Mind nagyon tetszik! Az összes. mizus
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:06 am

Az a cuki kis mellény..... mizus

Remek képek!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Martin Freeman a színész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Martin Freeman a színész
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jude Law a színész
» Jared Harris a színész
» Robert Downey Junior a színész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: BBC - Sherlock sorozat (Benedict Cumberbatch) :: A készítők és egyéb szereplők-
Ugrás: