Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!

HomeGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés

Share

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati

Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 40

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyKedd Okt. 23, 2012 8:34 am

Radix pedis diaboli írta:

The Adventure of... Holmes és a teáskanna!

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_mc90m4CDs51r0t4wwo1_500

Melyik epizódban volt ez a jelenet? Bosszant, hogy nem jut eszembe...
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 46

TémanyitásTárgy: JB pillanatok   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyKedd Okt. 23, 2012 5:48 am

Most csak úgy, cím nélkül...

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_maf6t89LVC1qfj8xoo1_500

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_maf6wgRZ1m1qfj8xoo1_500

pc
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: JB pillanatok   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyVas. Okt. 21, 2012 6:22 pm

Jó reggelt, Baker Street!

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_mbeibfmPmB1rbowt8o2_400

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_mbeibfmPmB1rbowt8o1_500

... és jó étvágyat a reggelihez!

A hozzászólást Radix pedis diaboli összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 23, 2012 5:49 am-kor.
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: JB pillanatok   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyVas. Okt. 21, 2012 6:09 pm

Cogito ergo ... Brett

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_mbw1g7NW301r3dvwso3_250

The Crooked Man
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum

Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyVas. Okt. 21, 2012 6:46 am

Ez meg olyan emberi. Nincs aki véletlen nem nyúlt volna forró dologhoz, így mindenki megérti. Brett pedig szenzációs, mint mindig.

Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: JB pillanatok   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyVas. Okt. 21, 2012 5:45 am

The Adventure of... Holmes és a teáskanna!

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_mc90m4CDs51r0t4wwo1_500
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyVas. Okt. 21, 2012 3:46 am

Vicces, hogy pont most lomtalanítottam nevető Kiselejteztem egy csomó papírt, meg mindent ami nem kell.
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum

Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyVas. Okt. 21, 2012 1:59 am

nevető Mintha magamat látnám. Az iratokat valahogy én sem tudom precízen kezelni. Még szerencse, hogy sok információ tárolására van külső és belső merevlemezem.

Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: JB pillanatok   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptySzomb. Okt. 20, 2012 11:53 pm

Őszi lomtalanítás á la Brett...

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_mc1qmoakyf1r8ea81o2_250

nevető
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:33 am

Igen, ez az :) Azt a részt én is nagyon szeretem, aranyos. Legalább korabeli gyerekeket is láttunk, akik jó módú családnál élnek, nem a baker streeti vagányok féle életmódon. Olyan volt az a kislány néha mint egy baba :)
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:25 am

A ferde szájú, ha minden igaz...Ezen én is eltűnődtem, hogy egy akkora házban nem akadt még egy vendégszoba? De az nagyon aranyos, ahogy a kislány benyit.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:21 am

Az egyetlen "baki" amit észre vettem.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 12662942

Watson békésen alszik a háttérben :)
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:01 am

Igen, ott nagyon látszik, hogy volt közben egy vágás. Legelőször a párna majdnem a dereka alá kerül....
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:58 am

Revati írta:
Annál a jelenetnél, mikor Holmes végigfekszik a vizsgálóágyon, mindig eszembe jut, hogy mikor először láttam, azt hittem, rövid lesz neki az a fekhely... nevető

nevető

Nekem az tűnt fel, hogy máshogy fekszik, akkor mikor először ledől, és akkor, mikor Watson oda megy. De erre még nem is gondoltam :)
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:56 am

Esztertoth13 írta:

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 7313819316_a340ab2ddb_m

mizus

Az üres ház, milyen jó rész ez is...

Annál a jelenetnél, mikor Holmes végigfekszik a vizsgálóágyon, mindig eszembe jut, hogy mikor először láttam, azt hittem, rövid lesz neki az a fekhely... nevető
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:31 am

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_m3su4mRgnk1qzm5e5o1_500
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:29 am

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 7313819316_a340ab2ddb_m

mizus
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: naptár   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyKedd Okt. 16, 2012 9:04 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 320422_357152384368817_1798177338_n

Így minden hónap szép...

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyKedd Okt. 16, 2012 3:53 am

Az biztos, ma úgy esett, mintha dézsából öntenék, persze, hogy pont akkor voltam kint. A busz kész hullámokat vert az út során, ha állt volna ott valaki, tetőtől talpig elázik.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Jeremy-brett

Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: JB pillanatok   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 9:18 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 65567_420730264653572_1013253934_n

Jólesik egy kis mosoly ebben a szomorkás, esős, őszi időben...

Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:47 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 407570_282726881786685_1377434298_n

Hajnalban már nagyon hideg van. Ha ránézek erre a JB képre, egyből megmelenget...

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:45 am

Ezt én is szerettem benne :) A Viasat mindig leadja végig a sorozatait, teljesen, ott le szokott menni, bár én DVD-n láttam, ott meg még jó, hogy lemegy. Az ilyen pillanatok hiányoznak később.
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 7:11 am

Jó ez a jelenet és maga a rész is. Meg az is tetszik, ahogy a végén Watson folyton átírja a címeket, és végül azt hagyja meg, amit Holmes javasolt. A Story-n ezt a jelenetet nem mindig hagyják benne, de az eredetiben olyan frappáns, hogy Holmes kimegy hegedülni, és mikor Watson rájön, hogy mi lesz a legjobb cím, kintről behallatszik Sherlock-tól egy "Ha!" megjegyzés, amit Jeremy nagyon klasszul eltalált.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 10:25 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_m2jl0kSq2A1rq9c6co1_400

Ez a kedvenc pillanatom. mizus Ahogy felnéz :) Egyszer csak ott terem a lépcsőn, míg a többiek a sötétben csodálkoznak.
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: The Resident Patient - Granada   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 10:19 pm

Esztertoth13 írta:
Szerintem remek munkát végzett. Tényleg többet mond az arca néha, mint bármennyi szó. Főleg azoknál a részeknél, mikor Holmes épp a tetthelyen vizsgálódik, mint pl. a Rettegő beteg című részben. Ahogy körbe járja a szobát, látszik rajta, mennyire lelkesítik az újabb és újabb nyomok, és hogy számára egyre világosabb az eset.

The Resident Patient...

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_m2jiegiC4G1qblp02o1_250

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_m2jl0kSq2A1rq9c6co1_400

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_m04buqKSCU1qcc2pxo1_500
Az eset elnevezése körüli kis vita látható nyomai Watson füzetében.

kacsintó
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 9:59 pm

Szerintem remek munkát végzett. mizus Tényleg többet mond az arca néha, mint bármennyi szó. Főleg azoknál a részeknél, mikor Holmes épp a tetthelyen vizsgálódik, mint pl. a Rettegő beteg című részben. Ahogy körbe járja a szobát, látszik rajta, mennyire lelkesítik az újabb és újabb nyomok, és hogy számára egyre világosabb az eset.
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: JB pillanatok   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 9:17 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_maww2eZLMJ1qc5vmlo1_500

Óh, ezek a szemek! Óh, ez a tekintet!

Most olvasom az egyik JB könyvben, hogy rengeteget foglalkozott azzal, hogy a nézése kifejező legyen, tartalmazza azt is, ami szavakkal elmondhatatlan. Sikerült Neki!
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 9:37 am

Jó éjt, Radix!
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: JB pillanatok   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 9:26 am

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_ma5ofbD3ZO1qfj8xoo1_500

Elálmosodtam... Jó éjt, drága Baker Street Fórum!
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 8:18 am

Revati írta:
Igazad van, Eszti, de Sherlock nem nagyon aggódott a jó doktor testi épségéért.

Ez valahogy még eszembe sem jutott :)

Amúgy, csak azért, mert megállítani egy kocsit, amiben ülnek, nem egyeztethető össze az üres kocsival. Valahogy akkor nagyobb volt a veszély, mégis... Ebben a részben - A S. hercegében - azt viszont bírtam, mikor a fánál találkoznak, és Watson hálát ad, hogy Holmes kijutott... Még jó, hogy a szoba a földszinten volt :)
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 8:12 am

Azt bírom nagyon ebben a jelenetben, hogy Watsonnak esze ágában sincs azt mondani, hogy állítsa meg Holmes a lovat, hiszen egymás mellett állnak.... kacsintó

Igazad van, Eszti, de Sherlock nem nagyon aggódott a jó doktor testi épségéért.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 8:09 am

Igen :) A fura nekem, hogy Watson ezt még nem vette fel, de mikor a Shoscombe hercege című részben kellett megállítania a lovaskocsit, akkor utána még meg is rótta Holmes-t hogy az életét kockáztatta, stb. Pedig a lenti részben, ami a képen van, azért nagyobb volt a veszély... szerintem. Persze, másik Watson :) De azért nekem ez fura volt.
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 6:58 am

Tényleg nagyon karakteres az aláírás, ugyanakkor tisztán kivehető.

A kép pedig A magányos biciklista c. részből van. Jó az a jelenet, ahogy Watson megfékezi a lovat.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 5:10 am

Watson, az előző képen olyan unott arcot vág. "Már megint mi van Holmes?" nevető

Az aláírás pedig szép, olvasható. Sok színésznek az aláírása annyira eltorzul, hogy a kezdőbetűket még felismerem, a többi meg vonalak, össze vissza. Itt nem, ez szép.
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: JB pillanatok   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptySzer. Okt. 10, 2012 8:58 pm

Ahogy aláírt...

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_masaj4jayO1r8dzfco1_r3_400

Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: JB pillanatok   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptySzer. Okt. 10, 2012 8:54 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_m974beQAM51r8dzfco1_r1_500

Szeretem ezeket a határozott megnyilvánulásait!
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyKedd Okt. 09, 2012 4:43 am

Az utolérhetetlen Brett stílus...

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/156656_433017340068087_1073239934_n.jpg

Klasszikus mizus
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli

TémanyitásTárgy: Kép   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyKedd Okt. 09, 2012 4:21 am

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:51 am

Revati írta:
Nekem először egy videóban tűnt fel, mennyire...hogy is fogalmazzak...suta lett a vége. A videóban le volt lassítva a zuhanás, és amikor a vízbe érnek, majd kiböki a szemet, hogy azok bizony rongybabák voltak.

Kis OFF: hol folytathatom a helyszínlistát?

Igen, ezt még én is láttam, elvakultság ide, vagy oda...Nekem a vér tűnt néha nem is tudom, viasznak.. Túl világos volt a színe, és az állaga olyan volt, mint a viasz. Oké, ez nem egy horror film, de ezt valahogy kicsit élethűbben is megcsinálhatták volna. NEM minden résznél, csak párszor.

Radix a Jeremy Brett topicot javasolja, oda szerintem, át lehet tenni, mert a sorozatnak nincs külön, vagyis a Jeremy témában van szó a sorozatról. Ott :) Ha találsz jobb helyet neki, persze, az is jó.
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:31 am

Nekem először egy videóban tűnt fel, mennyire...hogy is fogalmazzak...suta lett a vége. A videóban le volt lassítva a zuhanás, és amikor a vízbe érnek, majd kiböki a szemet, hogy azok bizony rongybabák voltak.

Kis OFF: hol folytathatom a helyszínlistát?
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:26 am

Revati írta:
szerintem úgy is be lehetett volna fejezni a jelenetet, hogy távolról nem mutatják a zuhanást, .

Én addig nem tudtam elképzelni, hogy éli túl... Leesett, hát akkor hogy kerül ide? Nekem azért tetszik így, mert végül is, ezt gondolja Watson, szóval, biztosra nem tudjuk, hogy volt... A zuhanásnál, látszik is mekkora fan vagyok, észre sem vettem a kötelet. Bennem egy világ dőlt össze, mikor néztem mással, és első szava a végéről : a kötél azért ott van... Én meg... Milyen kötél? Hé, meghalt Holmes! nevető

Hozzá teszem, hogy nem tudom, hogy vették fel, és nem is értettem ezt a kötél dolgot, szóval, valaki, aki tudja, hogy volt, kisegíthet, mert tényleg nem tudom :)
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:17 am

Nagyon szeretem a Végső probléma c. részt, de igazság szerint a Holmes-Moriarty verekedős jelenetsor nem sikerült valami jól....Szerintem úgy is be lehetett volna fejezni a jelenetet, hogy távolról nem mutatják a zuhanást, végül is később kiderül, hogy Holmes nem is esett le....

Ettől az apróságtól eltekintve a rész szuper, rengeteget költöttek is rá (forgatás Svájcban).
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:14 am

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 531gx
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:13 am

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 43727408
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:13 am

És egy kis Párbaj :D

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 92685187
Vendég
Vendég

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 66843209

Ha pedig már szerepelt volna, hát, az ismétlés sosem árt :)
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:02 am

Ezt is imádom :D

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 26094924

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:02 am

Négyek jele, kedvencem, ahogy Holmes a szobában nézelődik.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 41563809

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:01 am

DVD Borító, nekem nagyon tetszett :) Sajnos, pont az SH Kalandjai sorozatnak az a része hiányzik, amink a Vérbükk kastély este van. ( Nem pont ez a címe.)

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 96320384
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 5:50 am

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Tumblr_lyzjaihq0k1qems7ao4_250

Ez az a jelenet, amit annyira megnéztem volna szemből, de azért se úgy mutatták.. Ha tévednék, csak frissítsétek az emlékezetem, rám férne egy újra nézés... Egyik nyáron többször is végig néztem a Granada sorozatot, és a végén már úgy sétáltam, mintha séta pálcám lenne nevető De ez már rég volt, szóval, tévedhetek. Annyi biztos, hogy szerettem ezt a részt. Az ilyen beszélgetéseket szeretem Holmes és Watson között.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 6 Empty

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK
Vissza az elejére 
6 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next