Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Sherlock sorozat többi szereplője

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:19 am

A Nagy ellenséggel :)

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 73500749
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:19 am

Revati írta:
Mennyi kép, és egyik nagyszerűbb, mint a másik!

Hoztam még mizus

Szeretem ezt a részt a Négyek jelében, ahogy az apa és a lánya látszólag egymásra néz:

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 30141313

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 8:16 am

Mennyi kép, és egyik nagyszerűbb, mint a másik!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 9:02 pm

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Mycroft12

Mycroft és Holmes.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 9:01 pm

Moriarty:

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Mor1y

Eric Porter úgy tudott nézni... Itt Moriarty, ebben a sorozatban úgy értem, úgy néz néha... Képes lenne ölni a tekintetével, meg se kell szólalnia. Nem egy jelenetben látszik ez az ijesztő és dühös tekintet... Bár inkább dühös,.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 8:58 pm

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 20538243

Ez is az egyik kedvenc képem, tetszik, ahogy a fiatal és az idős katonát játszó színészek egymás mellett állnak :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 8:56 pm

És akkor ezt is ide teszem, valaki észre vette ezt az érdekességet: a vörös könyv, mindkét feldolgozásban feltűnik:

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Tumblrm6hj9lzr1v1rxn85b
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 8:55 pm

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 40301244

Lehet, hogy már bekerült, nem tudom, de nekem ez a kedvenc közös képem :)
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Claudine Auger   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptySzomb. Okt. 20, 2012 10:25 pm


Claudine Auger - Sherlock Holmes Emlékiratai, The Three Gables-ben Isadora Klein szerepe

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 MV5BMTM3NDQwOTg1OV5BMl5BanBnXkFtZTYwOTU0ODgz._V1._SX92_SY140_


A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 1_the%20memoirs%20of%20sherlock%20holmes-(the%20three%20gables)-2010-08-27-0A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 2_the%20memoirs%20of%20sherlock%20holmes-(the%20three%20gables)-2010-08-27-0


Egy cikk, melyben írnak erről és egyéb alakításairól:

http://www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/toplista/20121020-a-legszebb-bond-lanyok-sophie-marceau-rosamund-pike-gemma-arterto

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:40 am

Amúgy nekem is a Granada féle Hudson a szimpi, de a Sherlockét is bírom.

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Mrs_hudson_by_chronicole-d4myu5k

Itt meg lehet nézni nagyobban:

http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2012/019/d/5/mrs_hudson_by_chronicole-d4myu5k.jpg

Mrs Hudsonnak azért kellettek idegek, elviselni Holmes-t. Annyira sajnáltam, mikor megdicsérte Watson hajómakettjét, aztán belépett a szobába, ahol szana szét voltak az újságok :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:35 am

Revati írta:
A Granada-sorozatban is megoldották a járókelők beszervezését, pedig akkor még nem volt internet meg mobiltelefon... nevető

Na, igen. mizus Ez kiesett, pedig az is nagy munka lehetett... :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:28 am

A Granada-sorozatban is megoldották a járókelők beszervezését, pedig akkor még nem volt internet meg mobiltelefon... nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:25 am

Rájuk nem gondoltam :) Csak valahogy megrendezni egy egész utca járókelőinek a mozgását, hogy ki jöhet oda, és ki nem, túl nagy falatnak tűnt. Így már nem. Csak a véletlenre gondoltam, hogy mások is járhatnak arra, nem láthatja előre az összes szereplőt.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:19 am

Ott van a hajléktalanokból álló hálózata, Eszti, meg bizonyára mások is.

Úgy tudom, hogy vannak olyan légzéstechnikák, amikkel lassítható a pulzus.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:17 am

Lehettek a hajléktalanok?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:11 am

Revati írta:
álruhához: azt éppen Sherlock se vitte túlzásba, a fehér gallérral.... mizus Mondjuk még mindig inkább ez, mint a Gagyi mami-féle hatökörség...

És ezerszer jobb a Robert D. Jr féle Holmes álruháknál :)

A pulzus dolog mondjuk nem lehetett gond, vannak gyógyszerek, stb, amivel el lehet érni, hogy ne lehessen érezni a pulzust. John biztos sokkot kapott, nem tudott annyira oda koncentrálni, és ha gyengén mégis érezhető lett volna a pulzusa (ha az ő hullája volt) akkor se vette észre, hiszen még ekkor is, mikor mondta hogy orvos, alig engedték oda... De ezt nem értem, vagy Sherlock már arra is képes hogy ál járókelőket beszervezzen? Hiszen oda kellett volna engedniük, ennél azért jobban.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:06 am

Igen, és a dominasághoz passzolt is a meztelenkedés, meg azért is kellett, hogy a nyitókód meglegyen...

Az álruhához: azt éppen Sherlock se vitte túlzásba, a fehér gallérral.... mizus Mondjuk még mindig inkább ez, mint a Gagyi mami-féle hatökörség...
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:05 am

De a pulzusát megnézte ha jól emlékszem. Mondta az embereknek, hogy orvos és odaengedték. Ezután jöttek a mentősök. Lehet, hogy a biciklis célja az volt, hogy későn érjen oda John a hullához, hogy mire hozzá fér, arra megérkezzenek a mentősök, így nem tudta annyira szemügyre venni.
De Mollynál bújik meg? Mycroft elől nehéz lehet elbújni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:59 am

Hát, pont ezért csinálták meg, így hogy ne tudjuk, kinek van igaza. Mindkét megoldás helyes lehet, ez jó is, meg idegesít is néha, hogy akkor most mi van?

Azt, szépen megoldottad Sherlock halálát. Én Iréne ál hullájára gondoltam amúgy kacsintó Mert azt látta Sherlock, és ő csak észre vesz egy másolatot... vagy nagyon jó másolat volt... De ez a Sherlock megoldás nagyon tetszik :) Az nekem is feltűnt, hogy Watsonnak neki mennek, és nem is akarták közel engedni, ami azért elég gyanús. És tényleg, nem véletlenül ment Mollyhoz, remélem lesz erről valami jelenet. Már látni szeretném, miről beszéltek. :)

Amúgy, tényleg jobb lett volna úgy, de valahogy a modern korban valahogy furán hatott volna az álruha. Vagy csak nekem? Meg hát, sokkolni akartak, és ledöbbenteni, ami sikerült, pl. a "Harci ruhával" És Sherlock azonnal lelepleződött.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:56 am

És a DNS-tesztet is meghamisíthatják (ha egyáltalán felmerülne a szükségessége). Molly-nak biztos fontos szerepe volt.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:54 am

Revati írta:
Tudom, manapság sajnos az ilyesminek van hírértéke, de akkor is, mennyivel elegánsabb megoldás lett volna, ha pl. álruhát ölt, vagy más módon az eszét használja a teste helyett.

Egyet értek. Mondjuk az álruha tényleg jobb lett volna. Így meg lett volna az öröme is, hogy megtéveszthette Sherlock Holmes-t, nem is biztos, hogy rájött volna, hogy valami nem stimmel, nem lehet ez a nő olyan mint amit következtetett róla.


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 18, 2012 8:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:52 am

Na most már nem vagyok olyan biztos benne. Lehet, hogy neked van igazad Eszti. meglepett

Molly csinálhatott valamit az egyik hullával. Lehet, hogy úgy rendezték, hogy Johnnak tényleg nekimenjen a biciklis, lehet csak véletlen de beverte a fejét és lehet nem is látott tisztán, kóválygott a feje. Mikor megnézte a hullát, nem Sherlock hullája feküdt ott hanem valaki másé. Kerestek egy hasonló halottat felöltöztették Sherlock ruháiba és Molly kidobta az ablakon, közben Sherlockot elkapta esés közben, John pedig nem láthatta ezt az eseményt, mert ekkor esett el. Ha Molly kapta a hulla vizsgálatát akkor simán el tudta intézni, hogy titokba maradjon ami történt.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:50 am

A modern verzióban Adler nem annyira az agyafúrtságával tesz szert hatalomra, hanem azzal, hogy kompromittáló képei vannak befolyásos illetőkről. Tudom, manapság sajnos az ilyesminek van hírértéke, de akkor is, mennyivel elegánsabb megoldás lett volna, ha pl. álruhát ölt, vagy más módon az eszét használja a teste helyett.

A házvezetőnők közül számomra Rosalie Williams a nyerő. Igaz ugyan az is, hogy a modern verzióban a főbérlő szerep az, ami ehhez legközelebb áll, mert klasszikus értelemben vett házvezetőnő manapság csak a nagyon gazdagoknál van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:46 am

3 Mrs Hudson:

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Tve18460-3-7

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Mrs-Hudson

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Tumblr_m42wbpFQHp1rpohelo3_400

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:45 am

takacsviki0118 írta:
Azért gondoltam erre, mert Sherlocknak nem volt szüksége a telefonra. Annyira pláne nem, mint amennyire erősködött, hogy John adja át neki. Minden kép, információ le lett róla törölve, ezt Mycroft mondta.

Értem :) Én azt hittem, emlékbe teszi el, mint ahogy a Granada sorozatban is eltette a fényképét. Mert az üzenetek még ott voltak. Ekkor olvastam végig amúgy az egészet, le-le szünetelve a részt.

Igen, ez a része tetszett. A sakkban tartok mindenkit része.A hulláját hogy volt képes meghamisítani, azt viszont máig nem értem.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:39 am

Az érdekes volt tényleg, ahogy hatalma lett. Mindenkit sakkban tudott tartani. Képek, amiket megtartott, cserébe, hogy ne bánthassák. Nekem is csak a szerepével volt gondom. A mesztelenkedését nem tudtam mire vélni. Megtévesztéskén tette? Hogy Sherlock ne tudjon rájönni, hogy milyen is valójában? Ne tudjon róla "olvasni" ? Mindegy. Ez nem Irene Adler szerepéhez illett.

Azért gondoltam erre, mert Sherlocknak nem volt szüksége a telefonra. Annyira pláne nem, mint amennyire erősködött, hogy John adja át neki. Minden kép, információ le lett róla törölve, ezt Mycroft mondta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:31 am

Hát, ez az mizus Tetszik Viki megoldása, barátnőm is ebben hitt... Én meg tanácstalan vagyok.

És nekem is azzal volt bajom ami lett, kicsit lealacsonyító. Iréne kalandornő volt Jeremy mellett is, de ez azért kicsit erős volt.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:23 am

Nekem sem a külsejével volt bajom, hanem azzal, amivé átformálták. A végén meg mintha megmenekülne, de ugye ebben sem lehet teljesen biztos az ember....
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:21 am

Nekem sem tetszett annyira.

Még él. Sherlock megmentette. Azért kérte el a telefonját is John-tól, hogy visszaadhassa neki. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:11 am

Revati írta:
Az azért kár, hogy a BBC-sorozatban gátlástalan dominát csináltak Adlerből.:

Egyet értek. Ez nekem sem tetszett, mikor láttam az előzeteseket, meg a részt, de a színésznő nagyon tetszett, ő jól nézett ki amúgy, csak a szerep. Azt máig nem tudtam össze rakni, hogy akkor most mi van, él vagy meghalt?
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:00 am

Van benne valami természetes elegancia, nagyon jól beleillett a viktoriánus légkörbe. Az azért kár, hogy a BBC-sorozatban gátlástalan dominát csináltak Adlerből. Eltűnt belőle az elegancia, legalábbis szerintem. Gayle Irene-je kihasznált szerelmes nő volt, aki a saját védelme érdekében cselekedett, hogy boldog lehessen a választottjával. Vele lehetett szimpatizálni. Lara Pulver-nek valahogy nem tudtam szurkolni.... szomorú
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:43 am

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Gayle-hunnicutt

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:41 am

Gayle Hunnicutt... tényleg elbűvölő, tökéletes Adler.

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 2667934492_83c16d57f5_z
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Könyv   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 11:06 am


2012. október 15-én új könyv jelenik meg:

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Cover_9781849543903

Kedvező áron előrendelhető itt:
http://www.amazon.com/Mrs-Hudsons-Diaries-Barry-Cryer/dp/1849543909
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:03 pm

Eric Porter:

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 38ericporter
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptySzer. Júl. 18, 2012 7:31 am

Kísérteties, de ma néztem meg tv-ben ezt a részt, 10:33-kor a Story4-en. :) Amúgy tényleg az, nekem nem volt szimpi, mindig közbe szólt, az nem tetszett... Ma a TV el keveredtem, és pont jókor, a reggeli Sherlock Holmes-ra :) És pont a Táncoló emberkéket adták.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptySzer. Júl. 18, 2012 4:43 am

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Tumblr_m2nh9sGkRO1r1f4q7o1_1280

Ez a szobalány annyira csini. Kellemes jelenség.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyPént. Júl. 06, 2012 9:08 am

SherlockFórum írta:
Szimpatikusabb, mint a vörös hajú Jabez Wilson a maga kapzsiságával. Hát, hiába úrnak születni kell.

Nekem is sokkal szimpatikusabb. És hát, így van :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyPént. Júl. 06, 2012 7:13 am

Igen a nemes Musgrave egy szürke ember, mégis van benne tartás, becsület. Belemenne, hogy szolgája még egy ideig maradjon, pedig csalódott benne. Szimpatikusabb, mint a vörös hajú Jabez Wilson a maga kapzsiságával. Hát, hiába úrnak születni kell.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 8:58 am

Nahát, nahát... 105 év, igazán szép kor. Nekem a papám 92 évet élt meg. A temetőben pedig, láttam egy olyan urnát, ahol 1905-ös dátum szerepelt... Ekkor volt 2007 talán? Rég volt, de emlékszek, hogy bárki nyugodott is ott, idősebb volt 105 évesnél, mikor meghalt. Hihetetlen korok vannak.

Akiket említetek, őket én is bírtam. Bár rég láttam a Granada sorozatot, szóval nem mindenkit tudok beazonosítani... Hát, nekem Lestrade a kedvenc felügyelőm...

De akin sokat nevetek, az Ezüstcsillag tulaja, aki nem hisz Holmesban, és több ízben amatőrnek nevezi. Én ott hangosan felnevettem. Holmes amatőr? Aztán a végén Holmes is megvicceli. De Musgrave-et is bírom...
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 7:53 am

Igen. Nekem is feltűnt, hogy szerepelt "A három ormú ház"-ban meg "Az aranyifjú"-ban. Az előbbi epizódot láttam a nagy képernyős tévén és igencsak kiütközött rajta, hogy a sminkes milyen műráncokat tett fel szegénykének. Sajnos a sorozat költségvetése - ahogy ez a tévézésben szokás - idővel csökkent és ez bizonyos dolgokban látható.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 7:42 am

Találtam még valami érdekeset. Mary Ellis is kétszer szerepelt a sorozatban, A három Garrideb c. részben ő volt a meghalt fiatalember nagymamája, a The Eligible bachelor-ban pedig (a magyar címe most nem jut eszembe... dilis ) Lady Florence. A színésznő 1897-es születésű, és 105 éves volt, amikor meghalt. Igazán szép kor.

(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy nagypapám is megélt 99 évet, méghozzá teljes szellemi frissességben, jó erőben.)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 7:33 am

Nagy kedvencem a Wisteria Lodge-ból Baynes felügyelő, azaz Freddie Jones. Első ránézésre nem tűnt túl okosnak, de végül még Holmes is megdicsérte. Érdekesség, hogy Az utolsó vámpír c. részben ő játszotta a talizmánárust. Az imdb szerint már 85 éves. Jó egészséget neki!
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Eric Sykes   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 2:50 am

Eric Sykes lovagrendi kitüntetésével, a Brit Birodalom Érdemrendjével (The Most Excellent Order of the British Empire, OBE)

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 LON115-67_2005_125728_high

Az OBE-ről itt:
http://hu.wikipedia.org/wiki/A_Brit_Birodalom_%C3%89rdemrendje
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptySzer. Júl. 04, 2012 11:43 am

Én ezen az újságírón - akárhanyadszor is látom, - mindig nevetgélek. Annyira humoros, hogy egész életében várja a nagy sztorit, aztán nem tudja megírni. Rövid, de jópofa szerep volt. Eric Sykes kiválóan játszott benne. Nyugodjon békében!

A másik karakter aki mindig megnevetett "A tengerészeti szerződés"-ben Watson egykori ismerőse, Percy Phelps, akiről kiderül, hogy végig azon a szerződésen feküdt amit annyira keresett.

nevető

Conan Doyle Sherlock Holmes művei a jól kidolgozott karakterek mellett pont az ilyen tragikomikus helyzetektől lesznek élethűek.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: ES   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptySzer. Júl. 04, 2012 10:36 am

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptySzer. Júl. 04, 2012 10:24 am

Ő volt az újságíró aki nem tudta megírni a sztoriját?
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Eric Sykes   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptySzer. Júl. 04, 2012 10:13 am


Elhunyt Eric Sykes, aki a Hat Napóleonban szerepelt Brett oldalán.
Ismerős lehet még a Harry Potter Tűz serlegéből is.
Nyugodjon békében!

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Ericsykesnews
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Mycroft   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptySzomb. Május 19, 2012 10:44 am


A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Tumblr_ly1s0eSzNM1qj0mfco1_500

Micsoda pillantás...

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 EmptySzomb. Márc. 31, 2012 3:57 am

Irene és Holmes, az előző kép a színésznő.

A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 22967803
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Sherlock sorozat többi szereplője
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sherlock-sorozat.hu hírek
» Dr. Csont - sorozat
» Dexter - sorozat
» A Granada sorozat helyszínei
» Benedict Cumberbatch: Sherlock (MAGYAR) - csak Sherlock!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Granada: Sherlock Holmes kalandjai (Jeremy Brett) :: További szereplők-
Ugrás: