Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték

Go down 
+4
BenedictFan
Trixi
Radix pedis diaboli
Sherlock Fórum
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzer. Júl. 04, 2012 1:18 am

Kedves VicLittle!

Bizony, itt kötelező a Sherlock Holmes imádat. A sherlock.extra.hu lapon van klubbunk is - regisztrálni kell egy felvételi kérelem kitöltésével. A kezdőlapról eljuthatsz oda.

Januárban volt az első klubtalálkozónk Az Árnyjátékot nézte a csapat meg a Westend mozijában - én csak azért maradtam le róla, mert a törzshelyünkön tálaltam az enni, innivalókat. 21-en jöttünk össze, ha jól emlékszem. Tahi Tóth László színművész ( http://tahitothlaszlo.hu ) feleségének gyönyörű szalonjában társalogtunk. A klubban már nagyon szép számmal vagyunk. Fórumozni sajnos nem mindenki szeret, meg vannak akik csak rendszeresen olvassák a Fórumot. Nagyon remélem, hogy idővel a klub hagyománnyá válik. Addig is itt a Fórum, amin lehet csevegni.

Üdvözlettel: https://sherlockholmes.forum.st
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
VicLittle

VicLittle


Hozzászólások száma : 12
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 03.
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hatvan

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzer. Júl. 04, 2012 1:00 am

Idézet :
Szeretettel üdvözöllek! Jó itt is látni Téged. Ne haragudj, hogy "lecsaptam" Rád, de annyi jó értelemben vett "zakkantságot" olvastam Rólad, hogy úgy éreztem itt a helyed. Sajátos humorod van, igazán jót nevettem az önjellemzéseden. Nagyon remélem, hogy virtuális otthonra lelsz itt nálunk. mizus

Á, nem haragszom, örülök, hogy megismerhetek Sherlock Holmes rajongókat. mizus Az én környezetemben sajnos nem igazán tudja ezt értékelni senki. Szóval mikor megláttam a kommented, nagyon megörültem.
Ezt még nem mondták nekem, hogy sajátos humorom van, de köszönöm. Örülök, hogy megnevettettelek. :)
Vissza az elejére Go down
http://www.victoriquenovels.bogspot.com
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 10:23 pm

SherlockFórum írta:
Ne is mond Trixi! Egyszer láttam egy videót Hugh Laurie borostásan, elcsigázva beszélt. Iszonyatosan ramatyul nézett ki, valahogy nem is értettem miért erőlködik a többiek meg miért nem hívnak hozzá mentőt. Aztán kiderült a Dr. House casting-ját vették fel.

:) Erről nekem egy Ian Somerhalderes videó jut eszembe... Olyan fáradtnak tűnik ott, az arca beesett... Még meg is említi, hogy sokat dolgozik, és szívesen kivenne egy kis szabadságot. És nem tudom eldönteni, hogy azért néz ki ilyen fáradtnak, mert tényleg az, vagy, azért mert úgy sminkelték. Ahogy elnéztem, akkor készült vele az interjú mikor egy olyan részt vettek fel, ahol az általa játszott karakternek fáradtnak, legyengültnek kell tűnnie...

https://www.youtube.com/watch?v=OPURyN7B_uo

Hugh-ról olyat olvastam, hogy nem szereti hallani a saját hangját... Na már, színésznél ez elég érdekes... Egy rövid cikk volt... De ez kb. olyan, mint Johnny Depp, aki meg nem szereti visszanézni magát a filmjeim. A Kariib tenger kalózai kapcsán készült egy interjú vele (Extrák közt, a hogyan készült résznél) és ott mondta viccesen, hogy mikor ő jött, nem nézett oda, és megkért valakit, hogy szóljon, ha véget ért az a jelenet, amiben szerepelt... Érdekes :)

De amúgy nekem is hiányzott az SH 2-ből a következtetés, viszont a vége, az nagyon jó lett, a végső párbaj.
Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 4:22 pm

Ajjjj! Lépnem kell a meló miatt. Pont amikor beindulna a társalgás. Elnézést, majd legközelebb folytatjuk. Pusz, Trixi
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 4:19 pm

Ne is mond Trixi! Egyszer láttam egy videót Hugh Laurie borostásan, elcsigázva beszélt. Iszonyatosan ramatyul nézett ki, valahogy nem is értettem miért erőlködik a többiek meg miért nem hívnak hozzá mentőt. Aztán kiderült a Dr. House casting-ját vették fel. nevető Hugh Laurie is depressziós figura, mint szegény Brett volt.


A hozzászólást SherlockFórum összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 03, 2012 4:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 4:13 pm

Dióka VicLittle!

Imádom a fényképed. Néha Brett ilyen elnyűtt meg kócos ha Holmes rossz napját éli. Mégis szeretnivaló ő meg Robert Downey is.

Trixi
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 4:04 pm

Helló VicLittle!


Szeretettel üdvözöllek! Jó itt is látni Téged. Ne haragudj, hogy "lecsaptam" Rád, de annyi jó értelemben vett "zakkantságot" olvastam Rólad, hogy úgy éreztem itt a helyed. Sajátos humorod van, igazán jót nevettem az önjellemzéseden. Nagyon remélem, hogy virtuális otthonra lelsz itt nálunk. mizus


Ez a fajta Sherlock Holmes csak mostanában kezd tetszeni nekem. Sajnos még a második részt nem tudtam megnézni, de igyekszem a héten sort keríteni rá és akkor véleményezem. mizus Ha szerencsém lesz több élmény jut osztályrészemül, mint BenedictFan-nak. Üdvözöllek Téged is Benedict Rajongó!


Üdvözlettel: https://sherlockholmes.forum.st
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 3:51 pm

Szióka-dióka!

Én is így vagyok. A második részt jobban kedveltem.

Trixi
Vissza az elejére Go down
VicLittle

VicLittle


Hozzászólások száma : 12
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 03.
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hatvan

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 2:52 pm

Sziasztok! mizus

Nekem nagyon tetszett ez a második rész, bár az elsővel sem volt semmi bajom. Mondjuk hiányoltam Sherlock következtetéseit, sajnáltam, hogy a film nagy részében csak verekedett.
Ezen kívül szerintem rendben volt a film.

Robert Downey Jr. pedig nagyon jól alakított, mint mindig. mizus
Vissza az elejére Go down
http://www.victoriquenovels.bogspot.com
BenedictFan

BenedictFan


Hozzászólások száma : 9
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Budapest

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 1:55 pm

Sziasztok!

Nehéz periódusomat éltem mikor fél szemmel megnéztem ezt a második részt. Arra emlékszem, hogy Irene Adler meghalt, Fry pucérkodott és állandóan lövöldöztek.

Robert Downeyt egyik filmjében őrült gyilkosnak láttam, ott jobban tetszett. ijesztget

BF
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: cikk   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzer. Jún. 13, 2012 8:05 pm

Hans Zimmer a film zenéjéről:

http://underground.pcdome.hu/cikk.php?id=18515
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzer. Jún. 13, 2012 8:01 am

Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Jún. 12, 2012 3:48 pm

Noomi arca számomra néha szép, máskor meg félelmetes. Egyedi pofázmánya van. Csíptem A tetovált lányt. Kétszer láttam. Talán haverkáim a Prometheusra elvisznek.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Cikk   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyVas. Jún. 10, 2012 8:04 pm

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyPént. Jún. 01, 2012 8:41 am

SherlockFórum írta:
(Ezt a két filmet tartalmazó díszdobozt már én is kinéztem magamnak. Már csak a mocskos anyagiak. )

Na igen nevető Ismerős.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyPént. Jún. 01, 2012 7:10 am

DVD leírás, ismertető:

http://popcorn.blogin.hu/2012/05/31/sherlock-holmes-es-a-dvd-k-titkai-ajanlo/


(Ezt a két filmet tartalmazó díszdobozt már én is kinéztem magamnak. Már csak a mocskos anyagiak. )
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyCsüt. Május 31, 2012 7:05 pm

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyCsüt. Május 31, 2012 7:04 pm

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 5:20 am

És a másodikból is ez tetszik :D

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyHétf. Május 28, 2012 7:18 pm

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Május 26, 2012 8:38 pm

Radix pedis diaboli írta:

Teen Choice Awards 2012 - két kategóriában is indul az SH, aki gondolja szavazhat itt:]

Ian Somerhalder miatt én már naponta szavazok, legelőször dobtam egy szavazatot az SH-ra is, szóval, miért ne? :)
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: szavazás   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Május 26, 2012 7:59 pm


Teen Choice Awards 2012 - két kategóriában is indul az SH, aki gondolja szavazhat itt:

http://popkult.blog.hu/2012/05/19/teen_choice_awards_2012_szavazas_indul
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyPént. Május 25, 2012 11:33 pm

SherlockFórum írta:
Én ma szereztem meg a filmet. kacsintó Majdnem megnéztem, de közbejött pár dolog..

Engem félbe szakítottak, miközben néztem, hát félre tettem, de elhatároztam, hogy még aznap este megnézem.


SherlockFórum írta:
Ezek a Holmes álruhák olyan síralmasak, pedig Holmes a mesteri álcázási képességeiről ismert. Bár Robert Downey jó Zz Top tag lenne ahogy elnézem.

Hát, szerintem is, De beválnak... nagyjából :) A ruha, amit kitalált, na az viszont mesteri :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyPént. Május 25, 2012 9:38 am

Képzeld el Conan Doyle novellabeli (magas) Holmes-át egy pónin. mizus

Én ma szereztem meg a filmet. kacsintó Majdnem megnéztem, de közbejött pár dolog. Talán holnap miután kicsavarogtam magam a városligetben a barátnőimmel. Érdekes mennyire hasonló időben jutottunk az alkotáshoz.

Ezek a Holmes álruhák olyan síralmasak, pedig Holmes a mesteri álcázási képességeiről ismert. Bár Robert Downey jó Zz Top tag lenne ahogy elnézem.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyPént. Május 25, 2012 9:28 am

Végre megnéztem a Sherlock Holmes 2-t, és bevallom, az eleje kicsit lassú volt, de a végére nagyon megtetszett. A poén számomra Holmes és a lovaglás volt, ott hangosan nevettem...

Spoiler:
Valahogy a robbantós, lövöldözős jelenet sem lett olyan túlzó, mint amire számítottam, Holmes álruháiról már nem is beszélek...Na és a vége... Mycroft pedig...bevallom, Sherlock után szokatlan volt a baráti viszont, és a becenév is, de tetszett.

Ez pedig, egy másik kedvenc:

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 17628330
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzer. Május 23, 2012 7:56 pm

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: cikk   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Május 22, 2012 7:40 pm

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: RDJ SH   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Május 19, 2012 9:36 pm

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzer. Május 16, 2012 2:16 am

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyPént. Május 11, 2012 11:31 pm

Sherlock Holmes: Az árnyjáték
Undergorund verzió.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Sherlockthec

A Baker Street-i metróállomás képe.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzer. Május 09, 2012 6:13 am

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Május 08, 2012 6:47 pm

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Május 01, 2012 3:07 am

Sziasztok!

A Bookline-on már lehet előjegyezni az Árnyjáték DVD-re. A Grandon pedig gyorsrendeléssel lehet igényelni. Természetesen érdemes körülnézni más webáruházakban is.

3000 Forint fölötti árakkal kell számolni.

Ez nem reklám és semmi hasznom sincs a rendelésekből. Csupán jelzem a rajongóknak, hogy mi a helyzet a DVD kiadással.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 8:20 pm

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyVas. Ápr. 29, 2012 8:19 pm

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Cikk   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyVas. Ápr. 29, 2012 4:30 am

" A cél: ismertetés, kedvcsinálás, tágabb beágyazás; kritika csak mértékkel, egy trailernek ez nem feladata,
sőt... "

http://ujszo.com/online/kultura/2012/04/09/lassu-gyors-gyors
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Cikk   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 28, 2012 8:31 pm

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Blog   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 28, 2012 8:18 pm

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 11:29 pm

Sziasztok!

Egy régebbi angol cikk és érdekes fotók:

http://www.dailymail.co.uk/home/moslive/article-2068061/Robert-Downey-Jr-Sherlock-Holmes-movie-like-best-sex-life.html

Elnézést, hogy nem fordítom. Hosszú a szöveg és ma sok munkám van honlapokkal + nem soká Forma1.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: DVD   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 8:48 pm

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 7:22 am

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Cikk   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 09, 2012 8:18 am

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 09, 2012 4:45 am

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 9:29 pm

Radix pedis diaboli írta:
Árnyjáték 2. - pár trailer, mielőtt megvennéd :)

Én az első részt majdnem megvettem, de aztán rájöttem, hogy a pénzem inkább költöm a Karib-tenger kalózai 3. részének 2 lemezes változatára, amit, nem túlzás, 2 éve meg akarok venni, de halogatom. Csak az a vicces, hogy az első részt sokkal hamarabb meg tudtam nézni a moziba kerülés után, míg a 2-t még mindig nem, és ettől lettem mérges, annyira, hogy meg is venném, hogy végre lássam.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Trailer   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 7:18 am

Árnyjáték 2. - pár trailer, mielőtt megvennéd :)

http://movies.yahoo.com/movie/sherlock-holmes-a-game-of-shadows/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 7:07 am

"Inkább G. R. rajongóknak ajánlom, mint az eredeti mű szerelmeseinek' - búcsúzik a kommentátor.

Másra nem is számítottam! Köszönöm a videót! Érdekes volt, még nem láttam, de éreztem, hogy erre számíthatok. Szóval Moriatrty bombákat gyárt? :) Ezt meg kell néznem!
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 6:48 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Márc. 31, 2012 10:29 am

Tehát akcióból nem lesz hiány! Alig várom, hogy megjelenjen DVD-n, hogy végre megnézhessem. Egyelőre nem tudtam, még nem láttam, de ki nem hagyom.

Jó képek!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzomb. Márc. 31, 2012 10:24 am

Sherlock Holmes:

Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Sherlock%2BHolmes%2B%25289%2529

- Na, ezt nézd Bruce Lee!


Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Sherlock-holmes-a-game-of-shadows-00-470-75

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 EmptySzer. Márc. 28, 2012 8:14 am

nevető Igen, nagyon ott van ez a plakát elrendezés.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték   Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes 2. - Az árnyjáték
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SHERLOCK HOLMES ÉS A LÁNGOLÓ VÁROS - Ben Syder - Sherlock Holmes és a lángoló város
» Sherlock Holmes
» Sherlock Holmes 3.
» Jude Law a színész
» SHERLOCK HOLMES - Christopher Lee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Guy Ritchie: Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) :: Sherlock Holmes - mozifilmek-
Ugrás: