Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kedvenc Játékok

Go down 
+3
Lockmes
Revati
Sherlock Fórum
7 posters
SzerzőÜzenet
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyPént. Márc. 01, 2013 10:57 am

Tényleg klassz, köszönöm Ysmirson.

(Sajnos abbahagytam. Ha leragadnék nála nem tudnék dolgozni, de imádom az ilyeneket.)
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptySzomb. Feb. 23, 2013 10:31 pm

Hansel and Gretel 1
Hansel and Gretel 2
Probléma megoldós, keresgélős, néha még vicces is. mizus
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 10:07 am

nevető Nálam mindig jól lakik egy-két kannibál. nevető Biztos azért, mert én se vagyok vegetáriánus.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 8:57 am

Trixi írta:
Ez a DuBlox ari, ment nekem is. Jól eljátszottam vele, igaz nekem zene nélkül nyílt rá módom.

Örülök, hogy tetszett. Azt hiszem, én is zene nélkül játszottam, ha jól emlékszek.
Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptySzer. Okt. 24, 2012 1:45 pm

Ez a DuBlox ari, ment nekem is. Jól eljátszottam vele, igaz nekem zene nélkül nyílt rá módom. A kérdéses meg a kannibálos szintén érdekesnek tűnik. Most lesznek soron. Így már cseppet sem egyhangú a munka. vagány

Köszönöm. Trixi
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyKedd Okt. 16, 2012 9:05 am

Én ezt a játékot ajánlom ;) DueBox... Sikerült végig csinálnom, úgy hogy csak pár pályának a megoldását kellett megnéznem... Mert meg lehet nézni egyes pályák megoldását, ha nagyon nem menne. Egy kétszer, tényleg csak pár alkalommal éltem ezzel a lehetőséggel, de a többi ment. Egy régi játék új köntösben.

A cél a sárga kockákat eljuttatni a piros kockákig, és nem leesni :)

Kedvenc Játékok Ddbn

http://www.onemorelevel.com/game/dublox

Nekem nagyon tetszik a kék, megnyugtató háttér, és a kis sárga kocka, ami olyan aranyosan dülöngél :) és a zene is megnyugtató, kellemes. A képen pedig az első szint látható.

Ha nem menne, itt meg lehet nézni a megoldást.

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyKedd Okt. 16, 2012 8:13 am

Aranyos kis logikai játék, lehet, hogy ismeritek:

http://www.plastelina.net/game2.html

Azért nekem kellett egy kis idő, hogy rájöjjek a megoldásra.... dilis
Vissza az elejére Go down
csenge86

csenge86


Hozzászólások száma : 29
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 15.

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyPént. Okt. 12, 2012 11:52 am

Revati írta:


És még valami: gyerekkoromban sok-sok diafilmet vetítettünk, nagyon szerettük. mind a gép, mind a filmek megvannak még!

Ez nálam is így van.
A Gazdálkodj Okosan társast vagy 20 éve kaptam,de a mai napig nem untam meg. mizus
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyHétf. Okt. 08, 2012 8:57 am

Szia Ysmirson!

Persze, hogy jó ide. Nagyon klassz oldal és köszönjük az ajánlást. Nem vagyok jó angolos, de engem is lekötött. mizus
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 9:59 am

Nem tudom hová tegyem, talán ide elfér:
Angol nyelvű találós kérdések, a jó öreg Gollamtól.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptySzomb. Aug. 18, 2012 5:06 am

Számítógépes stratégiai illetve akció játékok. Szeretek kinyírni mindenkit.
Vissza az elejére Go down
Lockmes

Lockmes


Hozzászólások száma : 19
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 09.

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyPént. Jún. 22, 2012 4:41 am

Sakk.

Kedvenc Játékok 720999
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 10:45 am

Revati írta:
ha olyan a hangulatom, pasziánszozom is.

Azt én is szoktam. A régi gépen, a Windows98-ason, egész szép rekordokat állítottam fel, és már pontosan tudtam hogy képes valaki olyan sokáig eljátszogatni. De szívesebben Admirálisozok, az jobban megmozgatja az agyamat.

Amúgy nem játszok semmit, mert nem marad rá időm, és a gépemet is se erre teremtették. Egy játékot játszottam: Harry Potter és a Főnix Rendje. Azt sikerült végig játszanom, ha jól emlékszek...Vagy csak majdnem :) Az a baj, hogy nem tudom, nem-e csak álmodtam hogy végigjátszom. A napokban ugyanis megálmodtam, hogy eljutok a végére, és az óta őszintén nem tudom, hol hagytam abba. :D Szerettem a Roxfortban barangolni, de már nem lenne rá időm.

Malom: papával játszottunk mindig, folyton legyőzött, és amit tudok, tőle tanultam, ő a mester :D Vagy ő volt... Kirakót nyáron próbáltam, és ment is, de aztán... Van egy 1000 darabos kirakónk, a Nagyvázsonyi várról, és hát, szinte majdnem kiraktam. Sokáig tartott, és már csak az ég hiányzik. De valahogy ezzel a sok kék szinte egyforma dologgal nem boldogultam. Máig nem ültem le befejezni, elfogyott a türelmem, de még nem adtam fel, csak pihentetem.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 8:30 am

Számítógépes játékok közül azokat szeretem, amelyekben meg kell keresni vmit (hidden object), meg mahjongozni szoktam online, és ha olyan a hangulatom, pasziánszozom is.

Társasjátékok közül nagy kedvenc a Scrabble és a malom, ezeken kívül kirakózni szoktam, van pár, ezer darabosak.

És még valami: gyerekkoromban sok-sok diafilmet vetítettünk, nagyon szerettük. mind a gép, mind a filmek megvannak még!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 8:24 am

Sziasztok!

Ez a kedvenc számítógépes játékok és kedvelt társasjátékok fóruma.
Ti mikkel szerettek játszani?

https://sherlockholmes.forum.st
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Ajánlott tartalom





Kedvenc Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc Játékok   Kedvenc Játékok Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kedvenc Játékok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Fórum: Játékok
» Egyéb Sherlock Holmes játékok
»  Lost Cases of Sherlock Holmes játékok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: SherlOFF Topic-
Ugrás: