Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A TI FELADVÁNYAITOK

Go down 
+8
takacsniki
tahiti
219c
Ysmirson
takacsviki0118
Trixi
Revati
Sherlock Holmes
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzomb. Jan. 05, 2013 8:29 am

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 1289996533 már keresem A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 457633605jól néz ki
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzomb. Jan. 05, 2013 1:44 am

nevető Akkor jó hogy így fogalmaztam.

Először Attila kardjának a nevét akartam kérdezni, de szerintem az jóval ismertebb.

Igen, nálunk a Spektrumon adják. Nekem az nem tetszett benne, hogy ugye sorban használják mindegyik fegyvert amit használtak. Így lehet, hogy egyikük győz, de ha éppenséggel csak egy fegyver van a kezükben ? És már azzal győz? Az sem mindegy milyen sorrendben használja őket. Attila kardját és Nagy Sándor ....-át kipróbálták, és Attila kardja azt tudom, hogy szúrásra volt a legalkalmasabb, Nagy Sándoré viszont inkább végtagok levágására. De oké, hogy kipróbálták, de mégsem úgy használják/bánnak velük ,mint maguk az említett személyek.
Tegnap a Vietcong vs. Wehrmacht -t fegyverei voltak soron, és náluk is csináltak ilyen szimulátort. Én a Viectong-nak szorítottam, de a németek győztek. mérges Viectong azért volt szimpatikusabb, mert ők tényleg olyan csapdákat készítettek, olyan fegyvereik voltak, amiket terepen rendesen el tudtak rejteni, és a csapdákat bármikor el tudták készíteni.
De nagyon durva, hogy milyen károkat okoznak a fegyvereik. Mindegyiküké.

Hát sikerült felkelteni az érdeklődésemet. Eddig is érdekeltek az ilyenek, de leginkább csak csak az íjat ismerem. Volt szerencsém íjászkodni, szóval használni is tudom. Viszont most, hogy olvasok olyan könyvet ami a középkorban játszódik, egyre jobban kezdenek érdekelni a régebbi fegyverek. Érdekes, hogy nem szeretem a brutalitást, én nem szívesen bántok állatot, embert, de mégis tetszenek a fegyverek, pedig nem dísznek találták ki őket...

Tudom, hogy nem vagyok határozott, ezen változtatnom kellene, na meg az önbizalmam sincs rendben. De most már kezdem összekaparni magam.

Oké, akkor lesz mit néznem este. Úgyis olyan keveset tudok Nagy Sándorról.
Rendben. Köszönöm. :)

Szép napot!


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 05, 2013 8:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyPént. Jan. 04, 2013 6:21 pm

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Tumblr_m3jw5xOcZr1r2srsjo1_500

Szia Viki!

Mivel ez nem az én témám nem illik válaszolnom. Remélem elnézed, hogy nem teszem, ám valamit azért szeretnék jelezni. Ügyesen kérdeztél.

"Na, ki tudja mi volt Nagy Sándor közelharci fegyverének a neve? "

Ha a kérdésed így szólt volna:

"Na, ki tudja mi volt Nagy Sándor legnagyobb fegyverének a neve?" Akkor poénból lehet lecsapom azzal a ténnyel, hogy Akaraterő,Önbizalom. A makedón király ugyanis annyira bizakodó, hittel teli és határozott tudott lenni, hogy óriási birodalmat épített. Ő lett "a világ ura" és seregével meg kíséretével - történészek szerint 50-60 ezer embernek volt közvetlen parancsolója -, akik hosszú évekig követték a legkegyetlenebb körülmények és harcok közepette is. Ma már van olyan feltételezés, hogy a napisten Héliosz Sándor arcvonásait tükrözte, így a világ hét csodájának egyike a Rodoszi Kolosszus is rá hasonlított. Sándor igazi ereje abban állt, hogy önértékelése a helyén volt. Jól tudta kicsoda és mire képes. A világon nem volt ember olyan óriási hatással, ráadásul olyan tartósan emberekre, mint ő. Halála után a bebalzsamozott testéhez sokan zarándokoltak. Egyiptomban találtak egy temetkezési helyet, ahová 10 000 ember csak azért temettette magát, mert egykor az általuk tisztelt Sándor arra járt. Mikor néha önbizalomra biztatlak azért teszem, mert az önbizalom megnöveli az ember pozitív kisugárzását, ezenfelül megsokszorozza az akaraterejét. Tehát a siker egyik záloga. (Attól ne félj, hogy túl beképzelt leszel, általában a nőknek ez nem igen szokásuk. )

A közelharcos műsor egy History Channel-en készített sorozat egyik része, talán néha adja nálatok a Spektrum csatorna is. Én úgy emlékszem Nagy Sándor győzelmét jósolták, végül Attilát hozták ki. Végülis mindegy ki győz, mert a valóságban sosem találkozhattak. Én az ilyen számítógépes összehasonlításokat nem szeretem. Egyrészt Attila jóval később élt, már sokkal modernebb fegyvereket használt, mindketten hadseregük nélkül küzdenek, továbbá van valami amit nem tudnak szimulálni a hadvezérek ravaszságát. Igazából nem a történelmi személyek küzdenek, hanem pár számítógépes programozó fantáziája valósul meg. Ugyanakkor arra elég érdekes lehet, hogy a fiatalok figyelmét felkeltse, régi fegyverekről tanítson. Nem becsmérelni akarom a History Channelt, hisz ők készítették a Nagy Sándorról szóló legszebb és leghitelesebb dokumentumfilmeket is:

1, Nagy Sándor (Angol címe: The true story of Alexander the Great vagy Great Alexander)
3 részes sorozat
Készítő: Peter Woodward (középen)
A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Alexander-show
Van benne néhány apró pontatlanság. Például piton helyett anakondát mondanak, de az lehet, hogy fordítási hiba. Mindennek ellenére a legendákat leghűbben tükröző sorozat, még ha egy szót se ejt arról, hogy Sándornak voltak gyerekei, a haditetteit és a hozzá kapcsolódó mítoszokat jól követi. A legérdekesebb filmalkotás ebben a témában, külföldön sok gyerek s felnőtt szerette meg a hódítót meg a történelmet ennek a trilógiának köszönhetően.

2, Csaták időszámításunk előtt (Battles BC)
- ez Sándor Indiai hadjáratait mutatja be

és a Discoverynek is van érdekes filme róla, meg Michael Wood (BBC) "Nagy Sándor nyomában" két részes filmje szintén érdekes. Ezenkívül Magyarországon is megjelent több klassz történelmi könyv az uralkodóról. (Pl: Harold Lamb - Világhódító Nagy Sándor )

Ha érdekelnek ilyesmik majd egyezkedhetünk egy-egy jó megfejtésed kapcsán.

Szép napot! Jó hétvégét!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:55 am

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 67345845



Segítek, így néz ki. A penge formája az érdekes, nem a markolat.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:27 am

Valaki? könyörög Ahogy néztem elég nehéz megtalálni ... nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyPént. Jan. 04, 2013 10:54 am

Na ki tudja mi volt Nagy Sándor közelharci fegyverének a neve? mizus

( Kis érdekesség, hogy kipróbálták Attila és Nagy Sándor fegyvereit és ezek után harcszimulátor segítségével megállapították, hogy ki győzött volna ha találkoznak. Azt hiszem 596-al vagy 594-el Attila nyert és 4-et vagy 6-o nyert Sándor. )
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Nov. 06, 2012 6:21 am

nevető Ezért tilos leállni az út mentén. Inkább üss el mindenkit!
Vissza az elejére Go down
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 10:43 pm

Nem saját, de beírhatjátok az elképzeléseteket a videó alá kommentbe.
A legeredetibb ötlet gazdája nyerhet tőlük valami pólót.
Vissza az elejére Go down
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:31 am

Szia Trixi!
Igen is, meg nem is...
Az "öt" , mint válasz nem jó, mert két betűből áll... Akkor inkább már a "négy" .
Az "ötből" viszont jó, de a logikai megközelítés csak félig... :)

Szia tahiti!
Egyből lepkére gondoltam, a két szőrszál a fején kicsit megkavart... De jó...! :)
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 31, 2012 11:52 pm

szivárvány Huj! Igen, igen. Pillangó, azaz álnéven lepke. Köszike anonim kard. köszön
Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 31, 2012 1:16 pm

5-, azaz ötből

a legkevesebb betűből (2) az ötös szám áll és a kérdés miatt a rövid számhoz jön a ból, ből toldalék - ötösnél a ből
Vissza az elejére Go down
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 31, 2012 12:42 pm

Ha már itt vagyunk:

Hány betűből áll a legrövidebb helyes válasz erre a kérdésre?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 31, 2012 12:31 pm

Bocs, csak kicsi a kép, a monitort meg nem nézem nagyítóval.

Nagyító... Aha: Az a répa feje!

Nem említem előtte a facsarást. Kösz a tippet. Érdekes segítő. mizus

Képbeszúrás: A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Picture gomb

Köszönöm szépen. Szép álmokat!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 31, 2012 12:27 pm

Pohár? Az nincs... Egyébként nem is igazi nyuszi, csak álcázza magát.
Ő a segítőm. A neve Sharona. A facsarást ne említsd előtte... :)
nemtudomberakniaképetsorry
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 31, 2012 12:06 pm

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500

Köszönöm. Csak mert érdekelt, hogy beéri egy Bloody Maryvel vagy facsarja is azt a répát. Láttam a poharat, de nem pezsi, mint a Playboy nyuszik partiján, mivel ő extrémebb személy hozzá.

Neve is van?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 31, 2012 12:01 pm

Szia Sherlock!
Natúr répalét.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 31, 2012 11:45 am

Szia anonim kard!

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500

Mit iszik a nyuszkód?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 31, 2012 11:38 am

Akkor bepróbálkozom.
Pillangó
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 30, 2012 10:47 am

Tényleg nem nehéz, de ha szebben kéred tahiti talán megfejtik a többiek.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 24, 2012 3:04 am

Egyszerű na! kacsintó
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 23, 2012 4:41 am

Csak két szőrszál van a fején. Virágos ruhát visel, mert kedveli a virágokat. Vagy este vagy nappal keringőzik. Nem irtózik a portól.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:15 am

takacsviki0118 írta:
Gondolta, legalább bosszankodni kelj fel. nevető

nevető Igen, kb. ilyen személyiség. És hát, ilyenkor bizony morcos vagyok, mint egy medve.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:08 am

Gondolta, legalább bosszankodni kelj fel. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:06 am

Ilyen nekem is volt mizus Apu személyében. Bejött, és felnyomta a lámpát, hogy nem mész? Aztán elhagyta, csak mikor elalszok, akkor szokott az lenni, hogy benyit, és megkérdezi, hogy nem megyek iskolába? Mindezt teszi hét órakor, mikor már rég lekéstem a legtöbb buszt, de legalább felébredek.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:54 am

nevető Volt mikor anyu úgy keltett, hogy felkapcsolta a villanyt. Ezt ki nem állhattam. Aztán ezzel se mentem semmire mert bebújtam a takaró alá és aludtam tovább. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:19 am

takacsviki0118 írta:
Velem is előfordul, hogy kinyomom és visszaalszok.Persze reggel szentségelek, hogy miért nem csörgött az órám, pedig csörgött csak nem emlékszek rá. nevető Úgy állítottam be hogy 10-szer csörög, 5:45-5:55-ig minden percben, meg még hangos is, így egy idő után kiakadok és inkább felkelek. Csak ez vált be nálam.

nevető

Azt hiszem, nekem is ezt kéne csinálnom. Egyszer próbáltam, de akkor se hallottam meg. Kérdeztem, miért nem csörgött az óra, hiszen semmi baja, aztán csörgött az, de nem emlékeztem, hogy kinyomtam :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:11 am

Esztertoth13 írta:


Én csak olyat hallottam, hogy gurul. Két kereke van, és addig mászkál, míg el nem kapod. Ilyet akartam venni magamnak, mert reggel kinyomom az ébresztőt, és vissza alszok, ugyan azzal a lendülettel. :)



Velem is előfordul, hogy kinyomom és visszaalszok.Persze reggel szentségelek, hogy miért nem csörgött az órám, pedig csörgött csak nem emlékszek rá. nevető Úgy állítottam be hogy 10-szer csörög, 5:45-5:55-ig minden percben, meg még hangos is, így egy idő után kiakadok és inkább felkelek. Csak ez vált be nálam.


Szegény John. Biztos örülni fog neki. nevető
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 17, 2012 10:38 am

mizus Tetszik. Lehet, hogy megvalósítom. Johnra úgyis ráfér a mozgás.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 17, 2012 9:48 am

Meglephetnéd egy ilyennel Johnt, Sherlock!

Nyugi, csak viccelek.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 17, 2012 9:45 am

Ébresztés és reggeli torna egyben. kacsintó
Ha ügyes vagy a kergetése közben összeszeded a ruháidat is, hogy haladj.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Vendég
Vendég




A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptySzer. Okt. 17, 2012 9:43 am

takacsviki0118 írta:
Olyanról hallottam, hogy céltábla és a közepébe kell belelőni, amíg nem találsz bele addig nem hallgat el....

Én csak olyat hallottam, hogy gurul. Két kereke van, és addig mászkál, míg el nem kapod. Ilyet akartam venni magamnak, mert reggel kinyomom az ébresztőt, és vissza alszok, ugyan azzal a lendülettel. :)

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Sveglia-rotante

Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 8:01 am

mizus Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:52 am

Akkor meleg szívvel ajánlom Roald Dahl Meghökkentő meséit....
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:48 am

nevető Ujjujujjjjj! Nem negatívumként értettem.Szeretem a meséket, csak nem mindig értem őket.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:47 am

Úristeen. már a hangja is rossz...
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:45 am

Rosszul emlékeztem. Egy része repül, azt kell visszatenni. Idegesítő. nevető

https://www.youtube.com/watch?v=TW-lRARx47c
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:42 am

nevető Revati: Jó, hogy megmondtad. Ezt sose találtam volna ki. Biztos nem Jim Moriarty vagy? Ő mesél ilyeneket.


Tahiti, remélem, ezt nem gondoltad komolyan.... mérges
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:36 am

Olyanról hallottam, hogy céltábla és a közepébe kell belelőni, amíg nem találsz bele addig nem hallgat el.... de repülő óráról még nem hallottam. De már most megmondom, hogy nem is kell ilyen. nevető 2 napot után megőrülnék...
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:31 am

Láttam olyan vekkert ami repül. Akkor hagyja abba a csipogást ha utána mászol és lecsapod. nevető Ha nem vagy elég fürge biztosítja a reggeli tornát. nevető Meg a lelki megkönnyebbülést hiszen egy egész napra valót elkáromkodsz.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:28 am

Lehet, hogy erre gondoltak... gondolkozik De akkor sem az időt üti, csak azt ami mutatja, hogy telik az idő. Nem magát az időt.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:27 am

Én értem a sújtást. Sok dühös ember reggel leveri a vekkert ha kelni kell. Persze hiába csapkodnak. nevető
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:24 am

nevető Akkor bírom ezt a megoldást ha megy a kaszás is. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:23 am

Ha valakinek lejár az ideje akkor mehet a Kaszás. Nyugi, nem marad ki ő sem. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:23 am

Pontosan! elismerés
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:22 am

Idő. mizus
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:21 am

nevető Most miért nem küldhetem a kaszást? Végre egy tettre kész illető azt nem kell.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:20 am

Nem. Nem a Kaszás ... nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:20 am

A-a. Ne a levegőre gondolj, vagy arra, hogy valami van a levegőben. kacsintó Olyan ami mindenhol és mindenkor van. Megfoghatatlan. Megöl (nem konkrétan, nem pl. megmérgez, beléd bök egy kést, lelő) , de legtöbb esetben úgy, hogy számítasz rá, tudod, hogy be fog következni. Nem minden esetben, de esetek nagy százalékában igen. kacsintó remélem ezzel segítettem valamit.


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 02, 2012 7:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:19 am

Akkor mégiscsak jó a Kaszás. nevető nevető nevető

Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:17 am

Hát én mondjuk nem értem, hogy hogy gondolták a versben a sújtást... szégyenkezik mert szerintem nem gondolsz arra hogy lesújts rá arra, hogy bántsd mert amúgy sem tudod.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A TI FELADVÁNYAITOK   A TI FELADVÁNYAITOK - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A TI FELADVÁNYAITOK
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Sherlock Holmes Fórum: Játékok-
Ugrás: