Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes Játék 4.

Go down 
+9
tahiti
Revati
Jim Moriarty
Ysmirson
takacsniki
takacsviki0118
John Watson
Mycroft Holmes
Sherlock Holmes
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 8:40 am

Ha elég nagy volt a park, megoldható volt a rendőrök megzavarása úgy is, hogy az ékszerért több, hasonló testalkatú és ruházatú illető ment, akik a park más-más területén voltak, és előre megbeszélt helyre/helyekre vitték át.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 8:48 am

Ravasz. Köszönöm.

Jöhet még elképzelés.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 8:48 am

Talán, mikor a férfi benn volt a fülkében akkor hívták azon a telefonon, vagy csak hagytak ott egy üzenetet, hogy csináljon úgy mint ha ott hagyná, de különben más helyre vigye, olyan helyre amelyről a rendőrök nem tudnak. A rablók rájöhettek, hogy rendőrök vannak a parkban.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 8:49 am

Tetszik Viki. Köszönöm.

Még!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 8:52 am

Ha állatot használnának. Ha olyan a telefonfülke amiből ki tudna jutni, mondjuk egy kutya, vagy egy madár, akkor észrevétlenül a gazdájukhoz tudnák juttatni az ékszert.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 8:57 am

Igaz, Viki, a szarkák például szeretik a csillogó dolgokat...

Az is lehet, volt egy v. több "megvehető" rendőr az akcióban.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:01 am

Revati írta:
Igaz, Viki, a szarkák például szeretik a csillogó dolgokat...

Igen, pont erről jutott eszembe.
Szarkával nem hiszem, hogy próbálkoztak volna, de talán egy kiskedvenc amit betanítanak ilyenre...
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:03 am

Vadászgörény!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:09 am

Bingó Viki! A telefonfülke aljában egy ketrec volt postagalambbal. Telefonon pedig az volt az üzenet, hogy a gyémántot a galamb nyakában lévő kicsi tasakba tegyék. Taiwan-ban történt.


SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:11 am

Ravasz... mizus
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:14 am

Ha nagyon sok idő állna az előkészítésre (több éve tervezett rablásnál) és a terepviszonyok engedik lehetne messziről alagutat ásni a telefonfülke alá. Föntről egy akkora lyuk a földben amiben beleeshet egy gyémánt valószínűleg nem feltűnő, mert nem számítanak rá, hogy oda kérném.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:17 am

Előkerítették a tettest? értetlen
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:42 am

Arról nem írtak, csak, hogy a galamb kiért a parkból.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 7:03 pm

Fantáziamozgató:

Robert rendszeresen trükközik, de az emberek nem haragszanak rá, sőt még pénzt is keres vele.

Több megfejtés.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyPént. Nov. 02, 2012 7:45 pm

Póker, itt a piros hol a piros, utcai mutatványos, bűvész.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 3:51 am

Ysmirson! Köszi. Jöhet még tipp.

Fantáziamozgató:

Harry egy apró gyémántot szeretne elrejteni a lakásában.
Hova tegye, hogy ne legyen feltűnő?

Több megoldás.


SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 6:25 am

Esetleg egy olyan csillárba,amin kristályok vannak,ott elveszne a többi között és csak ő tudná,azt hogy melyik a gyémánt. kacsintó
Vissza az elejére Go down
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 8:14 am

Jégkocka
Vissza az elejére Go down
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 10:09 am

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 9:41 pm

OFF:

Köszönöm kedves Ysmirson a videót.

Imádom Hans Zimmer-t. A Sherlock Holmes-ból a Mozart Remix a kedvencem tőle:



De a többi közül is melyiket ne lehetne szeretni? Mind varázslatosan fantasztikus szám.

Üdvözlettel: https://sherlockholmes.forum.st
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 10:00 pm

John tényleg régóta nem adott jelet magáról...lehet a barátnőjénél van,de ott is van net...akkor viszont lehet,hogy valami nem okés? gondolkozik
Vissza az elejére Go down
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:09 pm

Szívesen. Nekem a Cigány ünnep című az egyik kedvencem.

Szia Niki!
A barátnőjénél? Akivel Sherlock szerint már nem sokáig lesz együtt.. hmm.
Lehet, hogy inkább egy pub környékén találnák rá pisszt
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:31 pm

Szia Ysmirson!

Az lehet nevető
John ragaszkodó típus,lehet hogy épp az utolsó köröket futja a barátnőjénél,hogy Sherlocknak ne legyen igaza nevető
De most komolyan,tényleg nagy a csend részéről...
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:55 pm

519gyilkos

Sziasztok!

Rég adtam hírt magamról. Köszönöm, hogy kerestetek és segítettetek Sherlocknak. Ideje beszámolnom a velem történtekről.

A rendelőm elől hurcolt el három ember ügyesen közrefogtak és megmutatták a fegyverüket. Sherlocknak igaza volt a fogva tartás alatt beszélt velem a Parancsnok. Közölte, hogy egy jól irányzott lövéssel terítsem le a barátomat, ha nem akkor meghal a barátnőm, meg a testvérem. Persze ellenálltam, és mikor megfelelőnek éreztem utaltam Farklandra. Sherlocknak igaza lett első alkalommal láttam azt a katonát idegesnek. Beszélgettünk és megnyílt előttem. Elmesélte milyen szörnyűségek történtek abban a csatában, kiket vesztett el és, hogy volt egy kislánya, aki súlyos beteg volt. Amerikában lett volna kezelési lehetőség, de a feszült helyzet miatt a felettesei se pénzzel, se azzal, hogy engedélyezték volna a kiutazását: nem támogatták – azt mondták szükség van a katonai képességeire. Kislányának halála, egyéb családtagjainak elvesztése a háborúban addigi elveinek átértékelésére ösztönözte. A háborúról szörnyű rémségeket mondott, meg olyan dolgokat, melyeket Sherlock szerint jobb, ha nemzetbiztonsági ügyként kezelünk, ezért nem számolhatok be róluk. Megértettem és bevallom őszintén megsajnáltam szegényt. Sajnos arra nem tudtam rábeszélni, hogy fejezze be azt a pusztító tevékenységet, aminek a Halhatatlanokkal együtt elkötelezte magát.

Reméltem húzhatom az időt mikor kezembe vettem a fegyvert. Két életet, egyért… Haj! Sherlock elhúzta a függönyt és ott telefonált az ablakban. Persze Moriarty felhívta. Sherlock! Sherlock nézz ide! Bökj ki!!!! Az utcát nézi, ne! Átmegy a másik ablakhoz, ott is elhúzza a függönyt… Hogyan? Túl gyors…. Azt a nagy asztalt ki kellett volna kerülnie, ami a két ablak között van… Olyan gyorsan ért át mintha akadály nélkül közlekedett volna… Beszél, megint eltűnik… Felbukkan a másikon. Oldalra fordulva áll. Kezében a telefon. A karjától nem látom a száját, de nyilván még Moriartyval tárgyal. A feje tökéletes célpont. Elhangzik a parancs, hogy lőjek! Torkomban dobog a szívem. Sherlock az ablakban áll, meg se moccan. Nem is sejti mi készül. Őrültség lenne elkezdenem lövöldözni a fogva tartóimra, többen vannak, kezükben a testvérem meg a barátnőm élete. .. Mi az? Mi az ott az ablakban? Virág. Bolondság! Ilyen időben ablakpárkányra… taxi…. Istenem! Ez egy jel, hogy lőhetek. Annak kell lennie. Uram add, hogy az legyen!.......... Nincs több időm. Baaaaaangggggggg. Sherlock földre kerül. Hamarosan beszalad Mrs. Hudson. Össze-vissza szaladgál, sír, jajveszékel. Elrablóink hamar az utcára dobnak minket. Feladat teljesítve már nincs szükség ránk. Be kell jutnom a 221b-be, csak, ez nem olyan egyszerű. Mindenütt emberek. Összeszaladt bámészkodni a tömeg. „Orvos vagyok. Engedjenek!” – kiáltom, de fájdalmasan keserves, hogy mennyire lassan tudok csak utat törni. … Kinyitom az ajtót! Szaladnék felfele, csakhogy elesek egy bőröndben. A bőrönd egy vörös színű szőnyegen van. Ez Sherlock jele arra, hogy teletette csapdákkal a házat. Ha vörös szőnyeg van… Hah, hah! Él. Életben van. Felállok. Óvatosnak kell lenni. Kitessékelem a bámészkodókat és bezárom a bejárati ajtót. Elővigyázatosan közlekedem a házban, tudom merre milyen csapda lelhető. A nappaliban Mrs. Hudson sír. Egy "véres" viaszbáb fekszik Sherlock helyett a földön, az asztal tényleg el van tolva az ablakok közétől. Az ablakhoz lépek és elhúzom a függönyt. Gyorsan kikerülöm a földön ülő barátomat és elhúzom a másik függönyt is.
- Értettem a jelet. Örülök neked. – mondom neki.
- 17 percünk van John, aztán érkezik a tömeg. Öltözz! – mutat órája megnézése után a fotelben lévő ruhákra. – Mrs. Hudson, ha lenne szíves maga is iparkodni!
Álruháink felvétele után a földszint különböző pontjain bújunk el. Valóban hamarosan emberek özönlik el a házat. (A hajléktalanok tisztességesen felöltöztetve, vagy Mycroft emberei…? Nem tudom, de néhány újságíró is itt szaglászik.) Beindulnak a csapdák, káosz keletkezik. Az emberek a bejárati meg a hátsó ajtón kezdenek menekülni. Én a hátsó ajtón távozom, a házinéninkkel. Otthonunkat elhagyva másfelé megyek, mint Mrs. Hudson, mert Sherlock – aki az első ajtón távozott – még az öltözéskor kért találkozzunk majd a sikátorban. Derék házvezetőnőnk egy barátnőjénél fog lakni a következő időkben.

Háromnegyed óra múlva találkozunk a sikátorban.
- Tessék John! – mutat Sherlock a pinceablakra. – Mássz be! Csak óvatosan!
Bemászok, közben leverem a két hajléktalan jelmezt rejtő zacskót. Fadobozok tetejére érek, amikről lemászhatok a földre. Bár nem túl egyszerű a művelet a sötétben, az érzékeimre kell hagyatkoznom. Barátom követ. Hamarosan fényt gyújt.
- Ez Mycroft…
- Fenét! Az enyém. Ez az én búvóhelyem. Be kell érned vele egy ideig.
- Hát, hát persze. Nagyon otthonos. Dobozok, fal. Hajléktalan jelmez, darts tábla Lestrade képével. Király.
- Van laptop is.
- Remek. Az a lényeg. Fürdő?
- Szerények a mosdási lehetőségek John, de lavór akad, megleszünk. Van még két kisszoba.
- Moriartyék hamarosan rájönnek, hogy csaltál.
- Már tudják. Szerintem már ott vannak az emberei a lakásunkban. Beszélj a Parancsnokról!
Megosztottam vele mindent amit tudtam. Kifejeztem, hogy rossz útra kényszerítették az események, mint a Sátán Kutyáját. Sherlock erre ingerülten reagált, azt mondva: ez baromság. Egy kutya ösztönlény, de bármi is történt ennek az embernek volt döntési lehetősége.
- Csak egy dologban hasonlít a Sátán Kutyájára John! Kisiklott… Ha meglátom lőnöm kell, különben ő öl meg engem vagy mást.


Ezekről tudtam most beszámolni. Üdv: John
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:58 am

519gyilkos
Üdv újra John! kacsintó
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 6:54 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Tumblr_m4g3pdZKSV1qcb4y5

A higany bizony csuda jó szer,
de elég csak az ősi módszer:
Hüllők torkán nem akad meg a "gombóc",
hát tárgyat dobnak alacsonyabb lényekre.
Sherlocknak kéne a narancs színű pokróc:
Ha megtudja irányzékból nyolcra gondolsz.
Jó Watsonnak lesz ezer dolga,
amint elszabadul világ pokla.
Számos dolog a földre hull máris.
Holmes mondaná: Ez elementális.
Ha megfejtetted a vers lényegét
a megoldásod rímben regéld!

2012. november 7. szerda, 21 óra

Ha vesztetek embert lopok, csalok,
de hisz tudjátok: "Gonosz vagyok."







Vissza az elejére Go down
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 7:36 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Dulifuli
Nem szeretem a verseket. Főleg ha nem rímel.
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:02 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Sherlock_Moriarty

Megoldást törpike!

Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:07 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Tumblr_lefgricZtK1qfk98yo1_500

Ysmirson! Figyelsz. Köszi.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:11 am

Nem tért vissza két emberem.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:14 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Tumblr_lefgricZtK1qfk98yo1_500

Előfordul. A tettes visszatér a tett helyszínére, aki engem keres az a Baker Streetre.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:33 am

Jó estét!

Ysmirson, nekünk magyaroknak van erre egy gyönyörű kifejezésünk: fűzfapoéta. Az angol verziója nem ilyen szép....
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:34 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Tumblr_m80m54M62d1rvx0awo2_250

Hát, vannak akik feláldozhatók.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:45 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Tumblr_m20fjaSTpD1r9d3fk

Igen. Köszönjük az információd.

Viszlát!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:51 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Tumblr_lxq0p98d8H1qdlkxv

Leráznál engem? Talán nem Sherlock Holmes filmeket kéne nézned, hanem Bruce Leet.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:55 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Tumblr_m781seTfg11qkmlr0

Értem. A lüke versed megfejtjük határidőre.

SH.

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:04 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Tumblr_lxq0p98d8H1qdlkxv

Szép ez a királyi többes, de semmi -jük. Nem segíthetsz, és hogy ez tényleg így legyen gondoskodtam róla. Most rögvest elindulhatsz valakiért.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 008wtytk

Elkövette azt a hibát, hogy a barátnőjénél saját néven vett át egy csomagot.

Uszoda Sherlock! Hajrá!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:07 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 S2E2_io-inland-revenue-600x337

Rendben. Megyek.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:18 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Tumblr_ly7otzL5tz1qidtq3
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:32 am

Drága John! Kötünk alkut?
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:33 am

Miről?
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:35 am

Big Ben és elengedem érted a két túszt.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:35 am

Kettő?
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:37 am

Sherlock értette. Te nem? Mindegy: Két barátot egyért. Ismerős az érzés ugye?
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:38 am

Szóval Sherlock rossz címre ment. Miért bízzak benned?
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:41 am

Nem bennem kell bíznod. Csak magadban, végül is három élet múlik rajtad.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:42 am

Három.. Sherl... ő még nem túsz.
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:43 am

Az lesz amint besétál a kelepcébe. Sétál? Ha-ha! Szalad. Fél órád van a Big Benhez érni, vagy meghalnak.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:44 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Tumblr_ly7otzL5tz1qidtq3
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 9:48 am

Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 The_name_is_james__james_moriarty_by_teetotally-d58exqe

Fogy az időd. Mondjuk nekem mindegy. Ha meghaltok játszhatok másokkal is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 4.   Sherlock Holmes Játék 4. - Page 19 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes Játék 4.
Vissza az elejére 
19 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Játék 12.
» Sherlock Holmes Játék 13.
» Sherlock Holmes Játék 14.
» Sherlock Holmes Játék 15.
» Sherlock Holmes Játék 5.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: ARCHÍVUM - lezárt témák-
Ugrás: