Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens EmptyVas. Feb. 17, 2013 10:14 am

SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Tumblr_lve1slrCfi1qd3ucoo1_500
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 6:06 am

Kicsit tényleg, bár nekem nem ugrott be most senki.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 5:53 am

Ezen a hegedűs-pipás képen hasonlít Al Pacino-ra, nem? gondolkozik
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 5:49 am

Sherlock Fórum írta:
Robert Stephens (szürke öltönyben) nagyszerű volt a népszerű detektívként..

Nekem is tetszett az ő által megformált Holmes. mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 5:48 am

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens EmptySzomb. Feb. 02, 2013 6:55 am

SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Private-life-of-sherlock-holmes-1970-robert-stephens-colin-blakely-pic-4

Robert Stephens (szürke öltönyben) nagyszerű volt a népszerű detektívként. Revatival olvastuk, hogy Holmes érzelemnélküliségének eljátszása annyira megviselte majdnem belehalt. A Sherlock Holmes magánélete 1970-ben készült, Robert végül 1995 november 12-én távozott, azonban utolsó felesége úgy vélte a Lear királlyal járó kemény munka és kimerültség évekkel megsürgette (Robert) halálát. Tényleg furcsa, hogy a filmvásznon milyen természetesnek, nyugodtnak tűnt aztán szegény végletekig görcsölt.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens EmptyHétf. Okt. 29, 2012 10:04 am

És még valami... Mikor megláttam ezt a képet, azonnal ez a film jutott eszembe.

Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 12:15 pm

Sherlock Fórum írta:
Ez egy bűbájos film, igazi Conan Doyle elemekkel. A "Sherlock és én" óta nem nevettem ennyit Holmes filmen. Főleg az eleje parádés.

Én nem ezen, de máson rég nevettem ennyit.
Spoiler:

Nekem nagyon tetszett, nemrég néztem meg, csak elszámoltam magam, az időt illetően és megdöbbenve vettem észre, hogy eljárt az idő :) De tényleg nagyon tetszett, bár az elején azt hittem, az első esetnek nem is lesz jelentősége. A Diogenész klub pedig volt olyan tágas, mint a Granada sorozatban, engem legalábbis erre emlékeztetett. A hamuk is elő kerültek, ami szintén jó volt.

Összességében tetszett, az a fajta Holmes, akit szívesen látnék még, bár Watson nem igazán tetszett. A poénok viszont igen, és érdekes volt Holmes és Mycroft viszonya.

Csak ajánlani tudom mizus
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens EmptyHétf. Okt. 22, 2012 2:29 am

Ez egy bűbájos film, igazi Conan Doyle elemekkel. A "Sherlock és én" óta nem nevettem ennyit Holmes filmen. Főleg az eleje parádés. Örülök, hogy megvan könyvben is, amint időm engedi elolvasom.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens EmptyVas. Okt. 21, 2012 11:07 pm

Sherlock Holmes magánélete
(The Private Life of Sherlock Holmes)


színes, magyarul beszélő, amerikai krimi, 121 perc, 1970

szereplő(k):
Robert Stephens (Sherlock Holmes)
Colin Blakely (Dr. Watson)
Christopher Lee (Mycroft Holmes)
Geneviéve Page (Gabrielle Valladon)
Mollie Maureen (Victoria királynő)
Tamara Toumanova (Madame Petrova)
Clive Revill (Rogozhin)

Sherlock Holmes, Anglia legismertebb magánnyomozója hírnevét kockáztatva úgy dönt, hogy az orosz ballett csillaga helyett a szép és fölöttébb tanácstalan francia fiatalasszonyt, Gabrielle Valladont részesíti figyelmében. Gabrielle ugyanis attól tart, hogy férjét valami baj érte. Eddig rendszeresen kapott külhonban dolgozó urától gyengéd érzelmektől fűtött leveleket, ám a levelek sora egyik napról a másikra megszakadt. Azóta semmi hír Monsieur Valladonról. Mr. Holmes, hű barátja Doktor Watson segítségével kinyomozza, hogy Monsieur Valladon Skóciában tartózkodott utoljára. Úgy dönt a helyszínre utazik, habár fivére Mycroft figyelmezteti, hogy az ügy fölöttébb kényes, akár a Birodalom biztonságát is veszélyeztetheti vele... Holmes, Watson és Gabrielle megérkeznek Skóciába, ahol a Loch Ness-i szörny ismét feléledő mítosza tartja lázban az embereket. Egy sötét, ködös éjszakán olyasmi történik, ami alapjaiban megváltoztatja a nyomozás eddigi menetét...
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Ajánlott tartalom





SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens   SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens Empty

Vissza az elejére Go down
 
SHERLOCK HOLMES MAGÁNÉLETE - Robert Stephens
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» SHERLOCK HOLMES ÉS A LÁNGOLÓ VÁROS - Ben Syder - Sherlock Holmes és a lángoló város
» Sherlock Holmes
» Sherlock Holmes 3.
» Jude Law a színész
» Sherlock Holmes Játék 11.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Egyéb Sherlock Filmek és Sorozatok-
Ugrás: