Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes Játék 7.

Go down 
+9
Mycroft Holmes
takacsniki
Revati
takacsviki0118
Irene Adler
Viv
tahiti
John Watson
Sherlock Holmes
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 11:51 am

Ez van. "A világon minden van, hogy az ember kielégíthesse szükségleteit, de annyi nincs, hogy kielégíthesse kapzsiságát." - Mahatma Gandhi. Szóval az utóbbi miatt vagyonokat pazarlunk baromságokra. Harácsolunk és rongyot rázunk.


SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 11:56 am

Attól vagyok még a plafonon, mikor az emberek sírnak, hogy córesz van, közben pedig, ha megjön a fizetés, akkor amíg a pénzből van, semmi se drága...
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 11:59 am

Én megyek. Jó éjszakát mindenkinek és előre is boldog újévet :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:00 pm

Erre van a találó mondás "Aki sír attól el kell venni. "

Szia Viv! Boldog Új Évet!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:01 pm

Jó éjt Viv! Boldog új évet neked is! :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:02 pm

Szia Viv! Boldogabbat, mint az idei volt!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:05 pm

Hé! Idén még a világ végét is túléltétek. Milyen nagyobb szerencse kell?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:07 pm

A maga módján jó kis év volt szerintem. :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:08 pm

A boldogságot mindig lehet fokozni. mizus

Meg aztán találhatnak megint valami kacifántos naptárt, amely világvégét jósol.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:09 pm

A szekták elég kreatívak az évenkénti világ vége jóslatokban. Ha nyomozásaim során találok ilyen naptárt elküldöm neked. Vagy a saját egyházatokban ti is jósolhattok Apokalipszist.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:12 pm

Ráállítjuk tahitit a témára....

Milyen égő lehet már egy "vezérnek", ha elmarad, amit megjósolt....Igaz, addigra a hívek már bezombulnak.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:13 pm

Én a maja naptáron kívül csak Nostredamus jóslatáról olvastam. De addig még várhatunk. Addig még lesz egy-két ilyen "jóslat".
De valaki ebből hasznot húz. Kihasználja azokat az embereket akik hisznek benne. Jól seggbe kellene őket billenteni. De hát ha egyszer ennyi idióta ember van?!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:15 pm

Meg szokták oldani. Ha elmarad jön a csoportos öngyilkosság. Vagy általában kicsivel előtte is lehet ezt követelni a tagoktól, hogy ne legyen lebukás. Kegyetlen, de számos ilyen öngyilkossági eset ismert.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:18 pm

takacsviki0118 írta:
Én a maja naptáron kívül csak Nostredamus jóslatáról olvastam.

Én láttam egy filmet a NatGeo-n hogy igaz-e? Hát, abban maradtam, h bármit bele lehet látni. Az meg szomorú, ha valaki elhiszi, az meg még rosszabb, ha utána jön az öngyilkosság. meglepett
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:19 pm

Mások butaságából vagy kiszolgáltatott helyzetéből hasznot húzni a legaljasabb dolog. És mégis annyi a hiszékeny ember....

Az a baj, hogy az ilyen önjelölt prófétáknak olyan vastag a bőr a pofájukon, hogy fel se veszik, ha szembesítik őket a korábbi nyilatkozataikkal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:22 pm

Revati írta:
. És mégis annyi a hiszékeny ember....

Sajnos. Olyanokat olvastam, és láttam. Azt az ufós hírt a hegyekről... Hogy felszáll az űrhajó, stb, hát akkor hagytam ott a tévét... Hogy hihetik el? Nagyon toleráns vagyok, túlontúl, de ez sok volt.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:23 pm

A butaság a legjövedelmezőbb üzlet.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:24 pm

Az a poén, hogy az embereket már nem egyszer átverték ilyen kamu jóslatokkal, de még mai napig is vannak akik elhiszik.
Pont azon nevettem egyik nap, hogy akik ugye bár bunkerbe menekült, hogy majd ők akkor túlélik ott a világvégét, azok még mindig ott kuksol ? nevető



Jóó leesett, rádió. Én teljesen hülyének képzeltem el őket.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:26 pm

Mint ahogy valamelyik nap az egyik kereskedelmi tévé híradója leadta azt a videót, hogy a sas elviszi a kisgyereket....Azt hittem, ottmaradok...Hogy a pitlibe tudná elvinni, mikor nehezebb nála???

De sok ember úgy van vele, hogy bemondta a tévé, oszt akkor igaz minden szava.. dilis
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:27 pm

Ezért nézek ritkán TV-t. Sok hülyeségtől megkímélem magam. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:29 pm

takacsviki0118 írta:
Ezért nézek ritkán TV-t. Sok hülyeségtől megkímélem magam. :)

Pontosan. :) Én csak NatGeot kapcsolom be és a hasonló csatornákat, ha oda keveredek.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:31 pm

Akad aki ott kuksol. Az embernek a saját hibáit, butaságát, tévedését roppant nehéz belátnia - mivel az elég nagy szégyenérzettel párosul. Van aki egész hátralévő életében képtelen szembe nézni a hibáival.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:31 pm

Én is igyekszem a minimálisra szorítani, igaz, a hangja eljut hozzám. Ezért van az, hogy inkább zenét hallgatok.


Persze a NatGeo kivétel. Meg a spektrumon is vannak jó műsorok. Natgeo-n hatalmas kedvenc a Kinn az orosz vadonban meg a Fenn a messzi Északon.

Már csak egy benn meg egy lent kellene... nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:37 pm

Mivel ebbe a pár napban sikerült rászoknom a kései lefekvéshez kénytelen voltam TV-t nézni, de egyébként ami most nagyon megtetszett az a DoQ-n megy, a Hihetetlen de igaz. Igen a Spektrum meg ezeket én is szeretem, de már néha inkább neten nézek dokumentumfilmeket.

Jó én sem mondom, hogy nem dőlök be senkinek, megesik, hogy hiszékeny vagyok, de azért ilyen hülyeségeket még én sem hiszek el. Pláne nem leszek öngyilkos. Ez tök hülyeség. Ha úgy gondolja, hogy az emberiség elpusztul vagy hasonló akkor minek öli meg magát előre ha úgyis meghal?!

Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:41 pm

Pokoliangyal17 - ez a Godzilla új jelszava

Kedves Nyomozók!

Ígéretem szerint folytatom a beszámolót. Elmentünk a börtönbe, amit Mycroft megnevezett és ahol Irene Adler raboskodott. Sherlock elsőre a motozás felvételét akarta látni. Egy fegyőrnő vizsgálta át Mrs. Adlert. "A nő" felemelte a kezeit és egyből a tarkójára tette, jelezve engedelmesen hagyni fogja a beavatkozást. Átvizsgálták a testnyílásait, megsimogatták a melleit.

- Sherlock! Muszáj nekem ezt néznem? Nincs barátnőm és ez így elég kemény.
- Több szem többet lát. - felelte barátom.
- Dehogy! Nem tudok holmi nanofilmre koncentrálni. Sajnálom. Most... Huh! Te én elfordulok mielőtt baj lesz.
- Áruló. - közölte Sherlock, de ő végignézte és aztán kérte a tárgyak megtekintését amiket "A Nőnél" találtak. Rúzs, sminktükör, körömlakk, műköröm ragasztó, szemceruza, pirosító, alapozó, korrektor, smink. Fú, ezeregy nőcis cucc volt. A parfümje rendkívül finom illatú, bár már volt alkalmunk érezni Sherlockkal.

Aztán mentünk a kihallgató szobába. Ennek két egymással szembeni ajtaja volt. Egy a látogatónak, egy meg az érkező rabnak. Sherlock megkérte az őröket, hogy a hölgyet csak tíz perccel azután kísérjék be, hogy beléptünk. Beléptünk és a teremben csak egy asztal volt. Az egyik oldalán két székkel - ez a látogatóké. Az asztallal és a székekkel szemben úgy az asztaltól két méter távolságra egy újabb szék - a börtönlakónak. Bezárult az mögöttünk az ajtó, Sherlock pedig elém állt:

- John! Vetkőzz!
- Tessék? - rökönyödtem meg.
- Meztelenre! Lepjük meg őt!
- Sherlock! Egy magamfajta úriember nem meztelenkedik így egy nő előtt. Főleg nem egy börtönben.
- Ideje kivételt tenni.
- Vetkőzzünk? Akkor mutass példát! Kezd te!
- Miattam már vetkőzött. Tőlem talán számítana rá. John! Most te vagy az aduász.
- Hát mi tagadás: Neveztek a hölgyek már főnyereménynek, meg Jolly Jokernek, de akkor máshogy is bizonyítottam. Így olyan...
- Katonaság! Ott is vetkőztél a sorozáson. Különben is orvos vagy, neked a testrészek munkaeszközök.
- Az más.
- Jó, akkor képzeld azt, hogy orvosnál vagy!
- Aaaa... megteszem, de ezt nem felejtem el. - morogtam elégedetlenül.
Kínos volt, ám megszabadultam a ruháimtól.
- Oké. A kabátot vedd vissza! Semmi cipzár! Karral tartsd magadon össze! Úgy a nadrágod a lábadra... így. A cipőd a lábaid elé. Rátömködöm a nadrág szárát, de úgyse veszi észre. Itt az asztal, meg nem számít rá.
- Tudtam, hogy dilis vagy Sherlock és sok zizzencsséget csináltunk már, de ez viszi a pálmát.
- John! Segíts! Profi kém kevés dolog zavarja őt meg. Mikor oldalba böklek kezdődhet a show.
- Azt mondta meleg. - tettem még egy utolsó kísérletet helyzetem megmentésére.
- Mindegy. A meglepetés a lényeg. Mostanában nincs barátnőd. Ne aggódj! Férfias látvány leszel.
- De mindent vesznek itt kamerán.
- Tudom. Irene mellett a fegyőrnőknek is jó napja van.


szégyenkezik Hamarosan folytatom. Üdvözlettel: John
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:46 pm

takacsviki0118 írta:

Jó én sem mondom, hogy nem dőlök be senkinek, megesik, hogy hiszékeny vagyok, de azért ilyen hülyeségeket még én sem hiszek el. Pláne nem leszek öngyilkos.

Valahogy így.

Én rászoktam az autós dolgokra, Autókereskedők, bár az másik csatorna, de a Natgeo-n a Gyáróriásokat nézem meg, meg a Nagy, nagyobb legnagyobbat is bírom, és A Légi katasztrófákat is.

De már ha akarnék se férnék oda. A tv megosztás kicsit furán lett megoldva.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:56 pm

Niki mondta, hogy nézzem a gyároriásokat mert, hogy tök jó, de sosem tudtam rávenni magam, ha igen akkor meg az autókról volt szó, és az nem érdekel, hogy hogy készül egy autó. De egyszer majd kifogok egy normális részt.

Szegény John, az lett volna az igazán kínos, ha mások is lettek volna a szobában, és előttük kellett volna levetkőznöd.


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 30, 2012 12:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 12:59 pm

A Lego-s része roppant érdekes volt. Láttam még a Heineken-est, meg a Coca-colást. Nem semmik azok a gyártósorok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:00 pm

Én pont az autókat szeretem. A sportkocsikat, jókat meg lehet tudni :) De sose úgy ülök oda, hogy ezt nézni fogom, csak éppen az megy. De most hogy bele gondolok, szerintem én csak autókat láttam. nevető
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:02 pm

szégyenkezik Szia Viki! Azért így is megviselt.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:05 pm

Szia! :)
Azt elhiszem. Csak nehogy később visszaéljenek azzal a felvétellel. mizus

Amúgy Eszti, nekem sem lenne gondom az autókkal, csak egyszer már láttam egy összeszerelését, nem vagyok rá kíváncsi többször, még ha nem is teljesen rémlik, hogy is volt. :) Meg ha valami máshogy van. Viszont régebben rá voltam kattanva arra a sorozatra amelyikben a kész roncs autókat feltuningolták, megjavították, teljesen átfestették stb. Nagyon jók voltak.


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 30, 2012 1:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:06 pm

John, akkor hadd küldjek egy virtuális ölelést, jó? mizus

Csak elsején jövök megint, úgyhogy boldog újévet mindenkinek!

Remélem, 2013-ban is legalább annyit nevetünk itt együtt, mint az idén. Köszönöm mindenkinek a kedvességét, bízom benne, hogy ezt valamilyen mértékben sikerült viszonoznom.

Kellemes szórakozást holnapra!

Jó éjszakát!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:07 pm

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Tumblr_m2zqcvUQtK1qewsw4o1_500_large

Pedig nem téged motoztak. Csak összekaptad magad és leírtad. Tessék majd bejegyezni a többi eseményt is John!

Na, jó csevegést és jó éjszakát Baker Street!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:08 pm

Jó éjt és Boldog Új Évet Revati! :)

Neked is Sherlock! :)
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:09 pm

szégyenkezik Köszönöm a megértést. Az akció igényelte, de tényleg.

Akkor majd találkozunk és köszönöm én is a sok vidám pillanatot.

BUÉK felétek a Baker Streetről Mrs. Hudson és Sherlock nevében is.

köszi John
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:10 pm

Hát a kocsis dolog tényleg igaz, de én azért elnézem :) De azt a műsort is nagyon bírom, bár most a Piszkos Munkákra kattantam rá nagyon.

Jó éjt Mindnekinek, és Boldog Új Évet kívánok én is! mizus
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:19 pm

Nekem is mennem kell... Jó éjt mindenkinek! :)

Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 5:31 am

Pokoliangyal17 - ez a Godzilla új jelszava

Sziasztok Nyomozók!

Ott ültem a széken. Alattam az odatett ruháim. Rajtam szedett-vedett módon a nadrág és a kabát. Örültem az asztalnak, csak tudtam sajnos meg kell majd kerülnöm, hogy "A Nő" premier plane lásson. (Egyébként az asztalok, székek rögzítettek a börtönökben, nehogy a rabok dobálózzanak velük.... A premier planenak így hirtelen nem találtam magyar megfelelőjét, de remélem értitek... )

- Mióta tervezted? - kérdeztem Sherlockot.
- Egy ideje. Tudod mit inkább húzd fel a cipzárat a kabáton! Gyors legyél! Pattanj majd elé! - utasított ő.
Épp végeztem a művelettel mikor megláttuk a szemben lévő ajtó ablakában egy őrnek a fejét. Hamarosan két őr jött be Mrs. Adlerrel együtt. Annak a csinos teremtésnek még a rabruha is jól állt.

- Levenné kérem? - mutatta a karperecét az egyik őrnek.
Az őr ránk nézett, de Sherlock bólintott, így aztán bájos beszélgetőpartnerünket egy időre megszabadították béklyóitól. Hamarosan hármasban maradtunk.

- Egy bizonyos nanofilm. - kezdte Sherlock.
- Meg se kérded hogy vagyok, vagy nem kényelmetlen-e a ruhám?
- Valaki már elárult, csak idő kérdése, hogy vége legyen ennek az ügynek. - maradt a tárgynál Sherlock.
- Fogalmatok sincs hol van. Az akció közben ki lett iktatva a kamerarendszer abban a szárnyban ahol jártam. Ha tudnátok hol van nem lennél itt. Mycroft küldött igaz? Te mit kapsz tőle? Te miért árultál el engem?
- Én kérdezek. - csapott az asztalra Holmes.
- Nagy legény vagy, hogy nincs nálam az ostor. - mondta Irene és Sherlock asztalcsapását leutánozta a levegőben.
- Nem szoktam nőt bántani, de tudok kegyetlen is lenni. Egy őr se akadályozza meg. Mycroftnak nagyon kell a film.
- Mycroft nem elég tökös és a szűzike öccsét küldi. Nevetségesen szánalmas. Nem lennék itt Sherlock ha átadod amit kérek.
- Mondtam, hogy soha.
- Akkor ne csodálkozz ha más módon jutok hozzá.
- Nem éppen sikeres módszer. Börtönben vagy.
- A filmről csak én tudom hol van.
Sherlock fél karral az asztalra könyökölt. Egyik ujját a szája elé tette. Ez amúgy egy jellegzetes mozdulat volt tőle.
- Gondolkozz Sherlock! Gondolkozni szexi. - szólt "A Nő" és leutánozta a mozdulatot.
- Őrök! Hozzanak mindhármunknak kávét! - kiáltotta Sherlock. - John cukor nélkül issza! Mrs. Adler?
- Cukorral és tejszínnel. Szóval most kedves leszel velem? Kényeztetsz egy kicsit? Megmasszírozod a lábam?
- Azért ne bízd el magad! Csak azért kértem mert téged ismerve hosszú beszéd lesz. Mycroft elengedne ha megmondanád hol van. Kapnál 72 óra előnyt.
- Nagylelkű, de Mycroft túl veszélyes. Ha valamit akar mondja meg ő ne egy tutyimutyi pancsert küldjön.
- Én vagyok az egyetlen aki esetleg segíthet. A bátyámnak nem kötelessége előnyt adnia, én kértem. Mycroft tud keményebb lenni.
- Tudom, ismerem. - mosolyodott el huncutul "A Nő". - Ő aztán nagyon-nagyon kemény. - vállat rántott - Nem félek.
- Ez majd változik, ha nem elég a szép szó.
- Olyan kedves, hogy aggódsz értem. Úgy megszeretgetnélek Sherlock. Utána fel se bírnál kelni.
- Beszéljünk a filmről!
- Te huncut! Rendben. Fel is vehetnénk. Igazi hard pornó lenne. Nagyon élveznéd.
- Mit kérsz a nanofilmért cserébe?
- Semmit. Tudod nem adhatom ki. Az az életbiztosításom.
- Jimnél is elérhetem, hogy békén hagyjon.
- Miért bíznék benned?
- Mert nem tehetsz mást.
- Amikor kértem nem adtad át, csak egy kis nyugalmat adtál a Baker Streeten. Nem Sherlock! Boldogulok én nélküled is.
- Megint azt hiszed viszed valamire, pedig most bután viselkedsz. Megadnám neked, hogy kiszállj a játszmából.
- Ne nézz lükének! Ahhoz már túl sokat tudok. Jim vagy Mycroft ugyanúgy nem engedne el, mint téged. Különben is szeretek játszani. Imádom ugratni a férfiakat.

Most ennyi. Majd írok még.

Üdvözlettel: John


Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 5:49 am

Szia Viki!

Ha van egy kis időd és kedved keresnél nekem egy orosz sakkmestert akiről úgy tartották mágikus hatással volt az ellenfeleire ezért sötét szemüvegben játszottak ellene?

Köszönöm.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 6:10 am

Szia Sherlock! Mihail Tal, rigai varázslónak is nevezték.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 6:17 am

Bizony. A sakkban sokszor fontos volt mindenféle technika. Egy időben az asztal alatt rugdosták és nyomorgatták egymást az ellenfelek, aztán később ez szabálytalan lett. Voltak akik szivaroztak, mert ha a sakktábla közepére fújták a szivarfüstöt az pont az ellenfél arcába csapódott. Tal bácsi egy idő után unta a vele szemben lévő napszemüvegeket. Ezért egy alkalommal előkapott egy röhejesen bazi nagy napszemüveget és az orrára tette. A partit azért nyerte meg, mert az ellenfele képtelen volt játszani a nevetőgörcstől.

Niki játszik veled?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 6:29 am

Tetszik, hogy ilyen módszerrel sikerült az ellenfele figyelmét elterelnie a játékról. Akár tudta, hogy ezt váltja ki az ellenfeléből akár nem. :)


Nem, a Niki nem tanult még játszani, neki annyira még nem megy, de majd belejön. Néha a húgommal, mert őt tanították a suliban, de ő még nem olyan jó, bár ha nagyon odafigyel meg tud lepni, és aki meg tud izzasztani az apu. Ő általában lever, én jobban kezdek, mint ő, de a végén már hamar feláldozom az erősebb bábukat ami nagy hiba, vagy éppenséggel nem nézek rendesen körbe. De a saját hibáimból tanulok.
De nagyon tetszik. :)


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 01, 2013 6:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 6:32 am

"Páratlan eredménysorozatából ki kell emelni, hogy 1972-ben a világ legjobbjaival 80 versenyjátszmát vívott és egyet sem vesztett! "

Ezt is olvastam Tal-ról. Nem semmi. meglepett
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 6:46 am

Igen, bámulatos volt.

Apukád nyilván rutinosabb, de ne add fel! Majd megleped Te is őt.

SH.

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 6:53 am

Én nem adom fel. :)
Ha van lehetőség azonnal kérek egy visszavágót. Nem nyugszom míg nem nyerek.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 7:01 am

Sakkönyvekben vagy neten érdemes utána nézni meccseknek, végjátékoknak. A sakkgépek is sokat segíthetnek fejlődni. Biztos vagyok benne, hogy menni fog. Eszes vagy, elég lesz némi gyakorlás.

Megyek akadt némi teendőm.

Köszönöm a csevejt és a megfejtést.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 7:03 am

Kaptam egy könyvet, ami leírja ezeket, csak még nem volt időm végigolvasni, szóval még csak a bábukról és azok lépéseiről olvastam, de magáról a nyitó, záró vagy magáról a játékról nem.

Oké. Én köszönöm. :) Szia.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 7:34 am

Szeretek mindenkit. Lá-lá-lá-lá.

Hoztam egy gyerekkori képet Sherlockról:

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 201606520789973958_2qcdVFaV_c

Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 7:42 am

Szia John! Hát ez aranyos. :)

Szeretsz mindenkit? Minek köszönhető ez a jó kedv? mizus
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 EmptyKedd Jan. 01, 2013 7:42 am

Csokis puffancs, mákos puffancs. Szexi vagyok, ide pusszancs!

Kék az ég és zöld a fű. Minden asszony gyö-nyö-rű. mizus

Rendetlen a kicsi szobám. Elszaladt a régi komám.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 7.   Sherlock Holmes Játék 7. - Page 18 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes Játék 7.
Vissza az elejére 
18 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Játék 11.
» Sherlock Holmes Játék 12.
» Sherlock Holmes Játék 13.
» Sherlock Holmes Játék 14.
» Sherlock Holmes Játék 15.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: ARCHÍVUM - lezárt témák-
Ugrás: