Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes Játék 10.

Go down 
+6
Revati
John Watson
Viv
tahiti
takacsviki0118
Sherlock Holmes
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 7:28 am

megyek vacsizni köszön puszkó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 7:28 am

Oké. Jó étvágyat! Szia.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 7:53 am

Meg kell még említenünk a farsanghoz kapcsolódó jeles napok közül, kövércsütörtököt, a farsangvasárnapot megelőző csütörtököt, mert sok helyen már ekkor megkezdődtek a mulatság előkészületei, illetve zabáló-csütörtököt, mivel a hamvazószerdát követő napon néhol felfüggesztették a böjtöt, és elfogyasztották a hétvégi mulatozásból megmaradt finomságokat.

http://nesz.hu/content/view/528/128/

revati valami olyasmit írt az ünnepekhez van köze

nevezik torkos csütörtöknek is

http://www.hirado.hu/Hirek/2012/01/18/12/Fontos_tudnivalok_az_idei_Torkos_Csutortokrol.aspx

gondolkozik de a név miatt inkább az áldozócsütörtök
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 8:10 am

Sziasztok!

2. A kátrány sebgyógyító és gyulladásgátló hatással rendelkezik. Lehet, hogy furán hangzik de ragasztóként is használhatta. Az oldat egy idő után megszilárdult és egyben tartott így a csontokat. Bár lehet, hogy hülyeség. gondolkozik
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 8:12 am

A Gergely-naptár 1582. október 4-én, csütörtökön lépett életbe oly módon, hogy az azt követő nap október 15., péntek lett, a kettő közötti napok abban az évben kimaradtak.

Julian naptárról Gergely naptárra váltottak, a dátum nem jó gondolkozik
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 8:13 am

Szia Viv! mizus Ha jól ápolsz lehetnél nővérke nálam. mizus
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 8:20 am

Egyenlőre én szorulok még ápolásra nevető Még mindig rosszul vagyok de már legalább csak hőemelkedésem van.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 8:22 am

mizus én ajánlottam hogy bekenlek ánizs krémmel köszön

találtam egy ilyet most, hogy ezt a csütörtököst keresem nevető nevettem:

Itt nyugszik Balogh Döme, kire ráesett a malom köve. Mire leszedték róla, holtan mászott ki alóla.

ezek is viccesek: http://www.mommo.hu/media/Szekely_sirfeliratok
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 10:06 pm

Tahiti, nekem is a Gergely naptár volt az első ötletem, hogy nem e hasonló dolog történt de azt mondták hogy nem!
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 10:14 pm

"A londoni Royal Society-t, a legtekintélyesebb angol tudós társulatot hatalmasan megtréfálta egy Hill nevű orvos, bosszúból azért, hogy nem választották meg a társaság tagjává. Egy vidéki orvos neve alatt levelet irt a titkárnak s elmondta benne, hogy egy törött lábú matróznak a lába két eltört részét összeillesztette, aztán bekente kátránynyal s az eresmény kitünő volt: a matróz most már ép úgy jár a lábán, mint azelőtt.
A tudós testület komoly tanácskozást tartott a meglepő gyógymódról, annál is inkább, mert ép akkoriban egy hires orvos könyvet irt a kátrány gyógyitó hatásáról. Nagy vita keletkezett a tudósok közt, a folyóiratokban egyre-másra jelentek meg a czikkek az új gyógymód mellett és ellene, mígnem az állitólagos vidéki orvostól egy másik levelet kaptak, a melyben ezt irta: "Bocsánatot kérek, uraim, de első levelemben elfelejtettem megirni hogy a matrózom lába fából volt."
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:29 am

Sziasztok kedves Nyomozók!

Tudnátok nekem segíteni?

Mrs. Hudson kissé szomorkodik most. Délelőtt a konyhában olvastam újságot mikor megérkezett és boldogan mutatta milyen szép dolgot kapott. Egy díszes elefántagyart, amit a barátnője hozott neki Indiából. Mrs. Hudson amúgy ellenzi az állatok megölését, akárcsak a barátnője, de az árus azt mondta ők csak természetes módon elhullott állatok agyaraiból készítenek ékszereket, díszeket. Nekem is tetszett az alkotás, mi tagadás csinos darab. Indai istenek képmásaival. Mutatok róla egy képet:

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 PD1429_1

Épp arról beszélgettem kedvenc házi nénimmel - oké, oké, tudom nincs több házi nénim, de akkor is a kedvencem - , hogy milyen kedves a barátnője, hogy ilyen értékes ajándékot adott. Ekkor sétált keresztül fehér köntösben Sherlock a konyhán, álmosan biccentett köszöntésünkre a fejével, majd elvette a már előkészített kávéját és megjegyezte:
- Tőle lehet, hogy kedves, de az árustól nem, hogy igazinak mondja ami hamis.
- Hogyan? - rökönyödött meg Mrs. Hudson.
- Arra legalább adott a készítő, hogy nem látok összeillesztett "csontlapokat", de akkor is hamis.
Itt meg akartuk kérdezni honnan veszi ezt, de csörgött a telefon és fontos ügyben elhívták. (Azóta se tért még haza.) A neten képeket keresve valóban arra bukkantam ez az alkotás csak egy replika.

Meg tudnátok mondani mi volt gyanús Sherlocknak?
És miért tartja furcsának ha esetleg "csontlapokat" lát?

Kicsit azért örülünk is, hogy nem halt meg emiatt elefánt, meg végül is a jó szándék a lényeg. A házvezetőnőnk így is nagy becsben fogja tartani a barátnője ajándékát, ugyanakkor sajnálja, hogy átverték a barátnőjét, akitől nyilván sok pénzt csalt ki egy szélhámos.

Üdvözlettel: John
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:37 am

Sziasztok!

Viki: így van, a matróz falábú volt. Ha akarod, elárulom a kettős csütörtök megoldását.


John: Az elefántok sokáig élnek. Ha a szuvenírkészítők a természetes kimúlásukra várnak, igen türelmesek, de felkopik az álluk.

Meg elég érdekes belegondolni, hogy koslatnak az elefántcsordák után, azon szurkolva, mikor hullik el egy példány...Mivel tudná bizonyítani, hogy természetes halál volt?
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:44 am

Szia kedves Revati!


Hogy vagy? mizus

gondolkozik igen ez nekem is fura, de nyilván ilyesmit mondana akkor is ha igazit árulna csak, hogy túladjon rajta, nem?

John
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:49 am

Sziasztok!

Igen Revati, elmondhatod, ha nem április elseje akkor nincs jobb ötletem. szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:50 am

Velem minden rendben, John.

Viszont Sherlock zsörtölődött, hogy nem írsz elég szorgalmasan a kalandjairól. Szóval rád vagyok állítva, hogy dolgozz. nevető

Nem szeretném, ha emiatt gubanc lenne köztetek. Nagyon élvezetes veled beszélgetni, de első a munka, és csak utána jön a szórakozás, rendben?

Mi újság veled?
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:52 am

Nem április elsejei tréfa, Viki. Először én is azt hittem, de mégsem.


Amikor XII. Benedek pápa egy csütörtöki napon bevonult Párizsba, akkora eső volt, hogy az ünnepségeket nem lehetett megtartani, el kellett őket halasztani másnapra. Ez a másnap péntek volt ugyan, de mert a pápa felmentést adott a böjt alól, elnevezték második csütörtöknek. Így sikerült Nicolausnak a ritka héten meghalnia.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:58 am

Megfáztam, lázam is volt. Ma volt az első nap, hogy - úgy igazán - kimásztam az ágyból. Blog, nem tudom a mostani nyomozására se vitt magával. Azt se tudom milyen ügyben szaladt el.

Szia Viki! mizus
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:03 am

Jobbulást, kedves. Én csak továbbítottam az üzenetet. mizus

Elefántcsont: az igazi nagyító alatt vizsgálva keresztben vonalkázott, és majdnem párhuzamos csíkok is megfigyelhetők rajta. A felülete nem sima.

Felforrósított tűvel lehet ellenőrizni egy nem túl feltűnő helyen, hogy miből van. Ha műanyag, megolvad. A műanyag utánzatokat általában két darabból öntik ki, ez is látható.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:05 am

gondolkozik Végül is, ha tényleg egy nagy agyarból faragnák miért látszanának rajta illesztések?

Rendben. Köszönöm. Megnézem azért a forró tűvel is.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:37 am

"Az arannyal egyenértékű elefántagyarakból készült faragványok azonban rossz ómenek, mert elefánt életeket követelnek. "

Na meg nagyon drága lenne egy valódi elefántagyarból készült dísz vagy egyéb dolgok. Bár nem tudom milyen az anyagi helyzete a Mrs. Hudson barátnőjének.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:40 am

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Jó estét!

Foglalkozom kémiával. Kínos lenne ha nem ismerném fel a műanyagot.

http://terebess.hu/keletkultinfo/lexikon/elefantcsont.html

John! Ügyet kreálsz abból amiből nem kéne, vagyis bolhából elefántot.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:45 am

Szia Sherlock! szégyenkezik elnézést, csak tényleg érdekelt Mrs. Hudson miatt... Miért nem köszöntél be?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:47 am

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Nem volt kedvem. Köszöntem virtuálisan.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:47 am

Szia Sherlock!

John csak munkát adott az agysejtjeinek. Le lehet róla szállni. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:51 am

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Angry_sherlock12


Férjezett John és van két gyereke. Apuci diplomata. Nem hiszem, hogy elhagyná a családját miattad.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:53 am

... Mi?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:55 am

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

A szőke a szilveszteri buliról. Aki nemet mondott és ezért berúgtál. Hazafelé informálódtam róla.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:57 am

....már nem is emlékszem rá. szégyenkezik Tavaly volt. Kiestek a dolgok. Azért kedves, hogy utána néztél. John
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:00 am

Ennyire nincs dolgod, Sherlock? mizus
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:04 am

De akadt, ez csak mellékes volt.

Te végzed a dolgod?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:08 am

Szerinted?

Erőszakot nem akarok alkalmazni. nevető

Bezzeg a kérdésemre még mindig nem kaptam választ, Mr. Sherlock Holmes.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:11 am

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Szerintem a többiekkel együtt nem nagyon. Remélem ha gond lesz azért helyre zökkentek.

Kormányzati intézmény - nem bérelhető, nem eladó.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:15 am

A C-ről van szó? Azt hittem Mrs. Hudsontól kivehető. John
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:16 am

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Csak volt.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:17 am

De nehezen született meg az a válasz....

Élesben mindenki összekapja magát. Legalábbis remélem.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:21 am

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Én nem vennék rá mérget.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:24 am

Azt azért én se. Sokáig szeretnék élni. kacsintó

Csak a magam nevében nyilatkozhatok.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:44 am

Macskafogó

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Baby-baby-cat-black-and-white-cat-cute-Favim.com-272189

Mrs. Jankiss hatalmas kerttel rendelkezik, melyben kismacskák élnek. Ezek az állatok testvérek és aki nem ismeri őket úgy, mint Mrs. Jankiss az nem is tudja a fekete cicákat megkülönböztetni. Ettől függetlenül mindegyik cica külön személyiség más-más szokásokkal.

Karminca - ha nedvesség éri a bundáját megkarmolja a hozzá legközelebb lévő tárgyat vagy személyt
Mirci - ha eldobnak neki valamit nem csak elkapja, hanem utána hátára fekszik és játékosan kelleti magát
Cillancs - amint ételt szimatol örömében csóválja a farkát
Cirmos - ha fényes dolgot lát bizalmatlanul fújtatni kezd
Selymes - amikor emberi kezet lát dörgölőzni kezd és dorombol


Lehetőséged nyílik bejutni a kertbe, de csak egy valamit vihetsz, hogy azonosítsd a macskákat.
Mit viszel magaddal?

SH.


Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:56 am

Fényes tálkában halászlevet.

Karminca - ráöntök egy kicsit
Mirci - kap egy kis halhúst a levesből
Cillancs - jön a kajára
Cirmos - a tálat meglátva fújtatni fog
Selymes - ott a kezem.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:00 am

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Jobban kényeztetnéd őket, mint én tenném. Én nem főznék nekik.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:02 am

Sziasztok! nevető Újra itt nevető
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:02 am

Ha én macska lennék,
jaha diha dajdl diga diga diha dajdl dum.
Éjjel-nappal, diga diga daj,
Tartana a nagy daj-daj.

mizus
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:03 am

Ezt ismerem, Hegedűs a háztetőn nevető Csak ott temetné a munkát
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:04 am

John, remélem, nem szőrtelen macska szeretnél lenni.... nevető

Bocsánat.

Szia Zoli!
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:05 am

Szia Zoli! Hallod mit kapnak? Macska szeretnék lenni. mizus Revati csak akkor vetkőznék ha kéred. szégyenkezik A legutóbbi vetkőzésem Sherlock miatt volt, azt többet ne emlegessük!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:06 am

Jó estét Zoli! Fogsz macskát?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:06 am

John, szerintem ők nem a cicára gondoltak, hanem a tigrisre
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:07 am

Sherlock, most is rajtam fekszik egy! Ő fog engem nevető nevető nevető nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:08 am

Megdumáltuk, John. Ígérem, nem élek vissza vele.

Egyébként tényleg nem muszáj főzni. Viszek kannában tejet.

Ha már a tejesemberről volt szó. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:09 am

Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Óvatosan! Mycroft Revatinak baglyot küldött. Talán te macskát kaptál.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 10.   Sherlock Holmes Játék 10. - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes Játék 10.
Vissza az elejére 
2 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Játék 12.
» Sherlock Holmes Játék 13.
» Sherlock Holmes Játék 14.
» Sherlock Holmes Játék 15.
» Sherlock Holmes Játék 5.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: ARCHÍVUM - lezárt témák-
Ugrás: