Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes Játék 13.

Go down 
+8
Kalliopé
kitty97
Viv
tahiti
Revati
anonim kard
Bohner Zoli
Sherlock Holmes
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:22 am

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Szia Anonim Kard! Látod milyen ügyes emberem van?

Niki! Bizony, ne ússza meg.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:23 am

nevető Szerintetek Kitty örülne nekem? mizus
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:23 am

Szia és jó étvágyat! kacsintó
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:24 am

tahiti: talán! gondolkozik


A hozzászólást kitty97 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 24, 2013 9:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:24 am

tahiti írta:
nevető Szerintetek Kitty örülne nekem? mizus

Ezt csak tőle tudjuk meg! nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:24 am

Ha felpántlikázod magad, talán... nevető
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:25 am

12 éves vagyok. Szexin pattanásos és húsi. mizus
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:26 am

Azért örülök, hogy sikerült ma is megoldani néhány feladványt! nevető
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:26 am

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Anonim kard! Jó étvágyat! Remélem szín és elhelyezés szempontjából rendben van az a szendvics.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Kalliopé

Kalliopé


Hozzászólások száma : 45
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:28 am

További szép estét! szia Holnap megint jövök és próbálok "működni" nevető
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:28 am

Revati igennel szavazott Sherlock és az az ő feladványa volt. mizus
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:29 am

Jó éjt, Kalliopé!
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:29 am

szia szép estét!
Vissza az elejére Go down
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:29 am

Átnéztem pár oldalt, érdekesek a feladványok...
Revati : szép monkos szavakat találtál. Belémzúgtál? :)
Zoli : "kezitcsókolom" ?! Öregnyanyának nézel?! (azért te is kapsz szmájlit) nevető
Szia Sherlock. Nem akartam határidőt szabni, de tegnap úgy láttam, ilyenkor vagyunk a legtöbben...
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:30 am

szerintem én is megyek mert holnap korán kelek! sziasztok! szia
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:30 am

Jó éjt lányok!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:30 am

Felpörgött az agyam. mizus

Szia Kitti! Szuper voltál!
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:31 am

anonim kard írta:

Zoli : "kezitcsókolom" ?! Öregnyanyának nézel?! (azért te is kapsz szmájlit) nevető

Anonim kard! Nem kezitcsókolom! Hanem kézcsók! Amit én írtam, azt azért írtam, mert anno régen a férfiak úgy köszöntötték a nőket, hogy megcsókolták a kézfejüket! kacsintó mizus
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:32 am

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Értettem anonim, hogy bölcs megfigyelésen alapult. Valóban így van. 16-19-ig gyüli és 9-kor már nagyban bulizunk.

Tahiti ha begyűjtesz még egy szavazatot, de útóljára zsaroltál.

Szia Kitty!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:33 am

Igennel szavazok! kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:35 am

Szerintem is megérdemli! Még egy szavazat.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:36 am

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Rendben. Akkor holnap emailben vagy privin elkérem Kitty címét és kap Sherlock Holmes matricát. Vivé, Revatié és Nikié és Vikié is hétfőn indul. - kicsit máshogy alakult a postázás, mint vártam.

Anonim kard van még kérdésed?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:37 am

Bohner Zoli írta:
anonim kard írta:

Zoli : "kezitcsókolom" ?! Öregnyanyának nézel?! (azért te is kapsz szmájlit) nevető

Anonim kard! Nem kezitcsókolom! Hanem kézcsók! Amit én írtam, azt azért írtam, mert anno régen a férfiak úgy köszöntötték a nőket, hogy megcsókolták a kézfejüket! kacsintó mizus

FÉRFI VAGYOK, Zolikám!!!
Méghozzá a jobbik fajtából!
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:38 am

anonim kard írta:
Bohner Zoli írta:
anonim kard írta:

Zoli : "kezitcsókolom" ?! Öregnyanyának nézel?! (azért te is kapsz szmájlit) nevető

Anonim kard! Nem kezitcsókolom! Hanem kézcsók! Amit én írtam, azt azért írtam, mert anno régen a férfiak úgy köszöntötték a nőket, hogy megcsókolták a kézfejüket! kacsintó mizus

FÉRFI VAGYOK, Zolikám!!!
Méghozzá a jobbik fajtából!

nevető Oké! Jól megvezettél! nevető
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:39 am

Ez a tökéletes álca! nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető v
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:39 am

elismerés deeeee jóóóóóó Kitty... köszönöm mindenkinek a voksokat sír egész meghatódtam, szeretem mikor így összefogunk
Vissza az elejére Go down
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:40 am

Sherlock Holmes írta:
Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Rendben. Akkor holnap emailben vagy privin elkérem Kitty címét és kap Sherlock Holmes matricát. Vivé, Revatié és Nikié és Vikié is hétfőn indul. - kicsit máshogy alakult a postázás, mint vártam.

Anonim kard van még kérdésed?

SH.

Igen, de kérésem lenne. Megszavazok én is egy pontot tahitinak, a tegnapi "miért késik Mr. Monk?" kérdésre adott válaszaiért...
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:40 am

tahiti írta:
elismerés deeeee jóóóóóó Kitty... köszönöm mindenkinek a voksokat sír egész meghatódtam, szeretem mikor így összefogunk


nevető És még én nem is szavaztam, de a többség dönt! Amúgy is IGEN!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:41 am

Hallod, Tahiti? Meg lettél dicsérve!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:41 am

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Anonim kard = Adrian Monk

már kiderült

és, hogy fair legyek

Sherlock Holmes = tahiti

Az álcának mindig olyannak kell lennie amit nem feltételeznek rólad.

SH.

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:42 am

mizus igen, hízik is a májam sír olyan jó, hogy szeretnek itt köszön
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:42 am

Sherlock Holmes írta:
Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Anonim kard = Adrian Monk

már kiderült

és, hogy fair legyek

Sherlock Holmes = tahiti

Az álcának mindig olyannak kell lennie amit nem feltételeznek rólad.

SH.



Ez így van! nevető nevető Látszik, hogy mindig rontok valami! nevető nevető nevető nevető nevető Hol ezt hol azt! nevető nevető nevető De nem unatkoztok mellettem! nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:44 am

Nem baj, Zoli, ezután biztos beleég a memóriádba. nevető
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:45 am

Revati írta:
Nem baj, Zoli, ezután biztos beleég a memóriádba. nevető



Az biztos! nevető nevető nevető nevető nevető
Vissza az elejére Go down
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:45 am

Zoli, tessék nézni a viasat3 műsorát! Hétköznap 14.55 : Monk, a flúgos nyomozó.
Reggel 9 körül megismétlik...
(ennyi vigyort még nem kaptam) nevető
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:46 am

anonim kard írta:
Zoli, tessék nézni a viasat3 műsorát! Hétköznap 14.55 : Monk, a flúgos nyomozó.
Reggel 9 körül megismétlik...
(ennyi vigyort még nem kaptam) nevető


Anonim kard! majd elsősorban lerajzolom, mert olyan adóm nincs! nevető nevető nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:47 am

Universal Channel, Zoli? Ott is előfordul.
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:48 am

Revati írta:
Universal Channel, Zoli? Ott is előfordul.


nevető nevető nevető Jó vicc, az sincs nevető nevető nevető
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:50 am

anonim kard írta:

Igen, de kérésem lenne. Megszavazok én is egy pontot tahitinak, a tegnapi "miért késik Mr. Monk?" kérdésre adott válaszaiért...

Hát szégyenkezik ez nagyon jól esett kacsintó
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:53 am

Új feladványt szeretnétek erre a nagy izgalomra? mizus
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:54 am

Revati írta:
Új feladványt szeretnétek erre a nagy izgalomra? mizus


jöhet
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 9:57 am

Ez hamar meglesz.

Tizenkettőnek a fele hét. Bizonyítsd be!

Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:00 am

Revati jöhet a feladvány,de én is adnék egyet. mizus

Melyik az a számsorozat, amelyik éppúgy megtalálható egy magyar zeneszerző műveiben, mint bizonyos növényekben. Melyik az a zeneszerző? És a növényekre is kérek példát.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:00 am

nevető Revati téged nem kedvelne a matektanárom. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:02 am

12 hónap - ha 365 nappal számolunk és elosztom 2-vel 182,5-öt kapok ami 1+8+2+5=16 -->1+6= 7

Vissza az elejére Go down
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:02 am

Könnyed zsibbadás éjszakára: Hová tűnt a 15-ik manó?

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/5/170to.jpg/

Az alsó képen 15 manócskát láttok. Ha a kép felső két részét megcseréljük (ahogy az első képen látszik), már csak 14 manónk lesz.

(célszerű kinyomtatni, kivágni...)

Nem kell megfejtés, csak érdekesség... :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:03 am

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Tumblr_m7bq0rPdGK1qhi2pz

Baker Street! Szépen kinyírtuk a "Ti feladványaitok" rovatot, de nem baj. Minden egy helyen lesz, csak gyorsan ugrunk majd új játékba. kacsintó

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:05 am

Tahiti: nem kedveli a vicces dolgokat?

Niki: megírom priviben, hogy a többiek gondolkodhassanak rajta. mizus


Viki: elfogadom, de egyszerűbb is van.
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:06 am

Azt hiszem elértem azt a pontot, hogy nem fog az agyam! nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető nevető
Vissza az elejére Go down
anonim kard

anonim kard


Hozzászólások száma : 79
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Oct. 29.
Tartózkodási hely : Frisco

Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:06 am

takacsniki írta:
Revati jöhet a feladvány,de én is adnék egyet. mizus

Melyik az a számsorozat, amelyik éppúgy megtalálható egy magyar zeneszerző műveiben, mint bizonyos növényekben. Melyik az a zeneszerző? És a növényekre is kérek példát.

Fibonacchi? Pl: fenyőtoboz... zenében nem vagyok otthon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 13.   Sherlock Holmes Játék 13. - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes Játék 13.
Vissza az elejére 
6 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Játék 11.
» Sherlock Holmes Játék 12.
» Sherlock Holmes Játék 14.
» Sherlock Holmes Játék 15.
» Sherlock Holmes Játék 5.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: ARCHÍVUM - lezárt témák-
Ugrás: