Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes játék 20.

Go down 
+12
rozsahajnalka97
zsinny
John Watson
tahiti
Irene Adler
kitty97
Viv
takacsviki0118
Bohner Zoli
Revati
Jim Moriarty
Sherlock Holmes
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:23 am

mizus Ezért kell mindig magaddal vinni valakit.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:22 am

nevető és azt mondják a séta egészséges nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:21 am

Ha sosem látnám többet, az is túl korán lenne... kacsintó

Inkább itt egy feladvány.

Ki volt az az uralkodó, aki németországi vakációján halt meg magányos esti sétája közben? Azonosítatlan személyként került a hullaházba, csak később derült fény a kilétére.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:17 am

Van feladvány? Vagy kivárjuk ide meri-e tolni Jim bácsi a képét? nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:13 am

nevető Nekem is rögtön ez ugrott be....Hiába, a bevésődés.....
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:12 am

Végre már helyesen Ferenc pápának említik az új egyházfőt. Tegnap sokszor mondták I. Ferencnek, de első csak azután lesz valaki, hogy más valaki követi ilyen néven.


Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Jorge_mario_bergoglio_new_pope


Megtanultuk I. kezetlen Erzsébetnél. nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:07 am

nevető A nyúl valószínűleg hosszabb életű lesz, mint a kecske....


Egy kis rumos-mazsolás:

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 337438b
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:01 am

John lecsapott a csoki kecskére. nevető Arra hivatkozott Neked nyulad van, neki legyen kecskéje. Ezért valami non figuratív csokoládé kéne.

nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 6:54 am

Majd megpróbáljuk bevonzani a szép időt pozitív gondolatokkal...

nevető Milyet keressek Neked?
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 6:51 am

mizus az, már csak május 12-re időzítsen jó időt nevető

Ma nincs csoki? szomorú
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 6:43 am

mizus Igen ügyes volt.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 6:41 am

Hali Revati! Mycroft intézte, hogy a magyarok tudjanak regisztrálni a májusi Sherlock Holmes Klubtalálkozóra. mizus Holnap kezd a regisztráció.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 6:38 am

szia Szia Tahiti!

Micsoda ótvar idő van a nemzeti ünnep tiszteletére....
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 6:32 am

helló megjöttem. Mizus? szivárvány
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 1:21 pm

Modx87z - ez az új kódoló a Tesla jelszava

- Sherlock beszélnünk kell. - rontottam be Mycroft irodájába, de barátom már várt. Tea és süti fogadott az íróasztalon.
- Azért.. még nem teljesen tiszta minden, és amiket Jim írt. - nyögtem ki, mikor leültem.
- John! Egykor hős voltál a fronton, most meg mindentől parázol. A harcmezőt bírtad, hiányzik is neked az izgalom, de lehet túl veszélyes számodra az élet mellettem, nem bírják az idegeid. Kéne neked újra három év nélkülem, mint a Reichenbach után. Menj szabira!
- Eszemben sincs! Te nem tudod milyen az élet nélküled. Iszonyatosan tudsz hiányozni. Valóban nehezebb az életem, mint a harcmezőn. Az ott elesett, megsebesült emberek... sajnáltam őket, igen sajnáltam, de láttam őket pár percre, vagy másfél órára, amíg elláttam őket és kész... Te viszont... a barátom vagy Sherlock. Hozzád emlékek kötnek. Közös nyomozások, Lestrade ugratása... Istenem még az a nyomorult Cluedo is, amin összevesztünk... nekem még az is jó emlék...így utólag... Tudom jól te simán megvagy három évre nélkülem, de én ezt Sherlock nem akarom újra átélni. Nem menne. Az idegeimnek azért nehezebb, mert a fronton nem kötött barátság senkihez, de hozzád igen.. és féltelek.
- Tévedtem. Tényleg tanácsos lenne elmenned Magyarországra. Költözhetnél Revatihoz. Lenyugodnál, elfelejtenél. Nekem is jobb lenne, Jim nem zsarolhatna veled. Nem olvasnám naponta a titkosszolgálat jelentését rólad, több ügynök felszabadulna, ha nem kéne őrizniük téged.
- Miket beszélsz? Miért mondasz ilyeneket? Én.. én... ah, látom a hamutartót! Megint dohányzol.
- Tudod nem szoktam le. Miért ne pöfékelnék?
- Nem versz át. Mióta a magyarok beszéltek veled a dohányzás káros hatásairól igenis megállod. Már csak akkor gyújtasz rá ha feszült vagy. Mesélj, mi van? Mi a fene ez Mycrofttal és Jimmel?
- Mit nem értesz ezen? Évek óta nem kapjuk el, egyre veszélyesebb. Nem mehettek a szokásos mederben a dolgok.
- Mire jó ez a helycsere?
- Hogy profik legyünk, ne nagyképűek... meg, hogy változzon a helyzet.
- Ha ezt kifejtenéd!
- Ha az ember dolgozni kezd a munka bizonyos fázisait rutinból csinálja. Aztán ha emelkedik a ranglétrán és lesznek beosztottjai bizonyos munkafolyamatokat az alatta levőkre testál. Persze egykor ő végezte őket, de ahogy halad úgy érzi neki a fontosabb dolgok jutnak és az idő múlásával vagy lebecsüli azt a munkát amit egykor végzett, vagy csak megfeledkezik és az elveszett emlékek, meg a munka fejlődése miatt már nem látja át a teljes folyamatot amit az alatta lévők végeznek. Nincs ebben semmi butaság az ember részéről, az élet velejárója a változás is, meg a felejtés. Meg ugye minden nagy ember alatt bizony vannak beosztottak akik stikában ellene dolgoznak.
- Téglát keresel itt a hivatalban? Mint egykor a Diogenes Clubban?
- Azt is.. és kicsit vért is frissítettünk Mycrofttal. Megnézem, hogyan működik a rendszer, hátha én friss szemmel látok olyan homokszemet a gépezetben amit ő a fontos teendők, s napi rutin során nem vett észre. Ő pedig nyomoz, talán a saját eszközeivel, anélkül, hogy lekötnék Anglia bokros teendői rájön olyan dolgokra amikre a nyomozó hatóságok, vagy én sem. Mindketten csúcson vagyunk a szakmánkban, de ettől még nem bízhatjuk el magunkat. Ha azt gondolnánk azért mert valamit elértünk minden tökéletes, mi hibátlanul végzünk mindent, nagyképű, elbizakodott barmok lennénk.... a túlzott elbizakodottságtól az ember nem vehet észre komoly hibákat. Nem. Mi szeretnénk feltárni a problémákat, megnézni a lehetőségeket. Fontos. Mycroft óriási rendszer tetején áll. A helyettesei - már amennyire ezen rövid idő alatt megismertem őket - egész megbízhatók, sok dolgot segítenek áttekinteni, megoldani.
- Én nem értek Anglia vezetéséhez... és... jaj! Ne küldj el! Ígérem összeszedem magam. Tudok erős lenni és akarok is, ha érzem, hogy szükséged van rám. .. bár ezt jó ideje nem érzem. Unatkoztál, nem bíztál meg bennem, a magyarokat ezért kerested fel. Én már kevés vagyok. A fórumon is, mindenki olyan okos, nekem meg nevetségesen egyszerű dolgok sem esnek le. Tényleg nem vagyok más csak egy kis tahiti.
- John! Tahitit a jókedved miatt formáztam rólad. Kellenek a poénok, a társalgás élénkítése. Butítottam rajta? Persze egy tizenéves karakter és az ellentétemnek szántam, az álca miatt. Sokáig be is jött, még ma is tahiti néven garázdálkodnék teljes gőzzel, ha Mycroft nem fedte volna fel a kilétemet. John, te nem vagy buta, csak bemeséled magadnak, hogy nincs szükségem rád, kevés vagy. Akinek alacsony az önbizalma, az a negatív gondolatokkal blokkolja az agyát. Ha újra mernél bízni a képességeidben az agyadnak is nyugodt körülményeket teremtenél a gondolkodásra.
- De... informátoraid vannak. És múltkor tiltakoztál az elköltözésem ellen, de aztán belementél. Meg... sok nyomozásból kihagysz. Elszaladsz. Aztán ott ülök egyedül a laptop előtt és úgy érzem a magyarok jobban tudják hol vagy, mit csinálsz, mint én. Pedig én a lakótársad vagyok... persze nem tudom meddig, de a barátod.. a barátod sokáig szeretnék maradni. Te pedig most is pókerarccal hallgatsz. ... na, tessék! Ez az! Most már azokat a nyavalyás iratokat nézed. Minden fontosabb nálam.
- John! Ezek Anglia sorsát érintő ügyek.
- Hát, tudd meg Sherlock Holmes, hogy én teljes jogú angol állampolgár vagyok. Életmentő orvos. ... szóval Anglia része. Velem is kéne foglalkozni.
- Nem is tudom John! - Sherlock előre hajolt és gondterhelten megvakarta barna haját. - Talán néhány jövőt érintő jogszabály, vagy titkosszolgálati jelentés áttanulmányozása közben ugorjak haza fagyit készíteni neked?
- Ö, hát... hát... ez, most, hogy jön ide?... jaj, te... az a tréfa.. a törődésed jele volt?... hát, ez eszméletlen. Tényleg fel sem tűnt, hogy komoly elfoglaltságok közt erre szántál időt.. én csak annyira...
- ... el vagy keseredve és másként értékeled a dolgokat, mint amik.
- Sajnálom Sherlock! Igazad van. Érzékeny vagyok, szomorú. A sebeimet nyalogatva észre sem vettem kedves gesztusod. Kesergek, hogy hanyagolsz, közben... jaj! Az egész csak annyit jelentett, hogy megtömtem a hasam, aztán megint szégyelltem magam, hogy bedőltem a trükködnek...ennyi volt, pedig amilyen gépies tudsz lenni, ez tőled nagy dolog... én... Te, én tartozom öt fonttal.
Átvette tőlem. Mycroft irodájának egyik sarkában díszeleg egy Churchill mellszobor. Az egész alkotás bronzból van, kivéve egy szépséges fapipát, mely a szájából lóg ki. Sherlock odament és a pipát kiszedte, (a mellszobrot tartó magas talapzatra tette), a fontot pedig összegyűrve cigiszerűen belegyűrte Winston szájába. Végül visszaült a nagy főnöki luxusfotelbe és az íróasztal hamutartójában elnyomta a még füstölő cigarettát.
- Felül kell kerekednünk a negatív érzéseinken John! Legyen az feszültség vagy az elhagyatottság érzése.
- Úgy lesz. Én most, új erőt kaptam. Ne küldj el magad mellől! Fogok tudni és akarok veled küzdeni.
- Rendben John.
- Ennyi? Tényleg?
- Aha, rendben.
- Komoly?
- Mondom. Hiszek neked.
- Köszönöm Sherlock. Ami Jimet illeti...
- Nem kell nagyon törnöd a fejed, nem sokkal vagyok gondolatban előtted. Különben is itt az ideje választ adnunk a világegyetem momentán legégetőbb kérdésére.
- Mégpedig?
- Miért nem megyünk haza és alszunk?
- Ez jó kérdés. Valósítsuk meg! Az agynak kell a kellő pihenés.
- Ugye?
- Igen. A kialvatlan ember is feszenghet, hibázhat, szoronghat.
- Így van.
- Legalább olyan fontos, mint a megfelelő étkezés. Tudom csak trükk volt, de a fagyiban komolyan éreztem az eper meg a pisztácia ízét.. én nagyon szeretem. A fagylalt...
Csak mikor otthon jó éjszakát kívánva elbúcsúztam tőle eszméltem rá, hogy egész hazaúton az édességekről beszéltem neki. Barátom kivételesen szó nélkül hallgatta, egyszer sem szakított félbe. Mikor elköszöntem egy rá jellemző rövid mosollyal az ajkán csak ennyit mondott:
- Jó éjszakát kedves Watson!
Felsétáltam a szobámba, aztán cimborám kellemes, vidám, öt perces hegedűjátékát hallottam. Gyorsan lekörmöltem nektek a történteket, és most igyekszem az ágyba pattanni, hogy kipihent, jobban gondolkodó egyén legyek.

Remélem szép az álmotok, és Jim Moriarty mesterkedései ellenére is sok örömteli kaland vár ránk.

Üdvözlettel: John Watson
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:30 am

Szép álmokat, Zoli! És kellemes hosszú hétvégét!
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:28 am

Részemről is! kacsintó

Jó éjt! Sziasztok! Jó hétvégét! Olvaslak benneteket! Ha már nem tudok lenni! kacsintó szia
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:27 am

Csak óvatosan, kedves....

Mindig a jó ügy mellett, ez természetes.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:25 am

szomorú ezt feljegyzem és futok a hivatalba elmondani Sherlocknak, bár szerintem értesül róla

hogy mindig van valami...

ha ti nem lennétek tuti begolyóznék.. na, iparkodom! Sziasztok! Köszi, hogy mellettünk álltok.
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:24 am

Jim Moriarty írta:
Lazán elsétálhatok. Elég távol leszek a bombától mikor robban.

Jó éj! Szép rémálmokat!


Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_lxnmqg9Tvi1r60aeto1_500

Amilyen az adjon isten, olyan a Fogadj Isten! Neked is Jim!
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:23 am

Lazán elsétálhatok. Elég távol leszek a bombától mikor robban.

Jó éj! Szép rémálmokat!


Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_lxnmqg9Tvi1r60aeto1_500
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:22 am

"Én bármikor találhatok új játékpartnereket"

gondolkozik Ehhez képest eléggé ide vagy fixálódva....
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:20 am

Jim Moriarty írta:
Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_lz416gdtev1qiv5yk

Én bármikor találhatok új játékpartnereket. Ők hozzám méltót soha. Mycroft képzett ki, és ennyire hasonlót nem találnak. Sherlock Vikivel sincs mindig egy gondolaton... nem, nem. Kell nekik a birodalmam, meg az én izgalmas játékaim. Mycroft és Sherlock azért engednek el, mert saját magukat ölnék meg. A munkamánia iszonyatos energiákat ad (lásd Stephen Hawking talált magának életcélt és orvosi csoda, hogy él), de a hiánya ugyanolyan félelmetesen romboló. Azt hiszik ők fognak mozgatni engem, de a fegyver sose sül el. Vállat rántok és mielőtt elsétálok annyit mondok: "Rossz nap ez a halálra".


Nem gondolod hogy túl lazán veszed? Előbb utóbb ez lesz a veszted!
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:17 am

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_lz416gdtev1qiv5yk

Én bármikor találhatok új játékpartnereket. Ők hozzám méltót soha. Mycroft képzett ki, és ennyire hasonlót nem találnak. Sherlock Vikivel sincs mindig egy gondolaton... nem, nem. Kell nekik a birodalmam, meg az én izgalmas játékaim. Mycroft és Sherlock azért engednek el, mert saját magukat ölnék meg. A munkamánia iszonyatos energiákat ad (lásd Stephen Hawking talált magának életcélt és orvosi csoda, hogy él), de a hiánya ugyanolyan félelmetesen romboló. Azt hiszik ők fognak mozgatni engem, de a fegyver sose sül el. Vállat rántok és mielőtt elsétálok annyit mondok: "Rossz nap ez a halálra".

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:09 am

A fenét nem kölcsönös. Ki panaszkodik arra, hogy minden unalmas?
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:09 am

Jim Moriarty írta:
Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_lxi3zyaNv71qhn4woo1_500

Annyira szánalmasak vagytok. Bár igaz az "eszes" Sherlock se érti. Csak arra jött rá, hogy az alvilág miatt üzletelt velem Mycroft. De az idősebb Holmes hosszú évekig testvéri szeretet nélkül élt. Volt egy dacos öccse, aki haragudott rá, és akire nem számíthatott. Őt nem nevezhette ki maffiavezérnek. Mindent amit elkezdett neki tanítani, de aztán Sherlock engedetlensége miatt nem tudott átadni rám szállt. Mondhatni én vagyok a harmadik testvér. Mindent tudok róluk, a motivációikról. Mycroft Holmes szakmai sikeréhez kell az én birodalmam, ráadásul a tanítványa vagyok. Mi van ha megtalál? Semmi. Az én életem nincs veszélyben. Sherlock és Mycroft munkamániás megszállottak, képtelenek létezni nélkülem.

Persze ez nem kölcsönös. nevető


És szerinted MINDENT elárult neked? Nem gondolod, hogy ál infókat kaptál? gonosz Ha már Holmes testvérekről beszélünk! mindkettő eszes!


A hozzászólást Bohner Zoli összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 13, 2013 11:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:06 am

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_lxi3zyaNv71qhn4woo1_500

Annyira szánalmasak vagytok. Bár igaz az "eszes" Sherlock se érti. Csak arra jött rá, hogy az alvilág miatt üzletelt velem Mycroft. De az idősebb Holmes hosszú évekig testvéri szeretet nélkül élt. Volt egy dacos öccse, aki haragudott rá, és akire nem számíthatott. Őt nem nevezhette ki maffiavezérnek. Mindent amit elkezdett neki tanítani, de aztán Sherlock engedelmetelnsége miatt nem tudott átadni rám szállt. Mondhatni én vagyok a harmadik testvér. Mindent tudok róluk, a motivációikról. Mycroft Holmes szakmai sikeréhez kell az én birodalmam, ráadásul a tanítványa vagyok. Mi van ha megtalál? Semmi. Az én életem nincs veszélyben. Sherlock és Mycroft munkamániás megszállottak, képtelenek létezni nélkülem.

Persze ez nem kölcsönös. nevető
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:00 am

Revati írta:
Semmi gond, szívem.

Sokkal hamarabb össze kellett volna fogniuk.

Jobb későn, mint soha! kacsintó
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:00 am

Semmi gond, szívem.

Sokkal hamarabb össze kellett volna fogniuk.
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:59 am

John Watson írta:
szégyenkezik sajnálom, hogy nem jöttem rá az indokokra ebből, de legalább megtudtuk, hogy a két testvér valóban képes összefogni

Ahogy a Mézga Aladár különös kalandjai című mesesorozat egyik részében szerepelt: "A testvéri szeretet melengeti keblemet!"
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:58 am

szégyenkezik sajnálom, hogy nem jöttem rá az indokokra előbb, de legalább megtudtuk, hogy a két testvér valóban képes összefogni
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:56 am

gondolkozik De mint tudjuk, minden problémára létezik megoldás.
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:55 am

Várj Jim! Ha működik ez az "Én Te vagyok!" Ahogy Revati mondja, akkor te is büszke vagy magadra! Ergo magadból indulsz ki!
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:54 am

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_m4ycc9gXJH1qgapqso1_500

Most büszke magára a felfuvalkodott bátyjával együtt. Azt hiszik a helycseréből adódó helyzetváltozás miatt előnyük lehet. Tévednek. Mindegy ki melyik mezőn van, semmit se változtat. Én leszek nekik és nektek:


A VÉGSŐ PROBLÉMA

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:51 am

nevető Én szóltam....
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:50 am

Revati írta:
gondolkozik Ha tényleg működik ez az "Én te vagyok" dolog, akkor óvatosabb is lehetnél a hasonló kívánságokkal... mizus

nevető Ez igaz!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:49 am

gondolkozik Ha tényleg működik ez az "Én te vagyok" dolog, akkor óvatosabb is lehetnél a hasonló kívánságokkal... mizus
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:49 am

Jó éjt Sherlock! szia
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:47 am

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_lxvezka8c91qebcteo1_500


Fordulj fel Sherlock!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:46 am

Jó éjt, Sherlock!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:45 am

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_lz0c87dGgL1qiv5yk

A játszmának még nincs vége. Én is módosíthatok, ráadásul most "a gond csak az, hogy én egyszerre vagyok kegyetlen, mozgékony vezér és mindent összefogó király is egy személyben saját hadsereggel. " Én olyan vagyok, mint te Jim.

Jó éjszakát Moriarty! Szép álmokat Baker Street!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:43 am

Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:39 am

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_lyur4dMfEo1qcj31mo1_500

Életben maradni olyan unalmas, nem? Jim Moriarty meg tud halni. Sherlock Holmes meg tud halni
és bizony, ha kell Mycroft Holmes is. De egyenlőre hiába a hamis halál, meg a vad kutakodás, még nem talált meg, és sok trükk van a tarsolyomban.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_mb6kmsj6Ex1qcxzm0o1_500

Bizony Sherlock. Ő jobb nálad. Te csak egy vezér vagy a sakktáblán, míg ő a király. A gond csak az, hogy én egyszerre vagyok kegyetlen, mozgékony vezér és mindent összefogó király is egy személyben saját hadsereggel. Ráadásul a szabályokon én is tudok változtatni. Még tart a játék, de sose lesz esélyetek ellenem.

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:36 am

Jó éjt, Kitty!

mizus Kérlek.

Mondjuk ez elég nagy váltás...
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:34 am

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Tumblr_lyyknyOq4R1r9lnxmo1_r1_500

Revati te lettél a megfejtő, de igen, így van. Köszönöm.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:34 am

Na én is megyek sziasztok! szia
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:30 am

Jó pihenést, Niki!

gondolkozik Azért van távol, mert szakított a passzivitással?
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:28 am

Bocsi,de megyek, már túlságosan is álmos vagyok. További szép estét! szia
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:13 am

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Shockedsherlock

Ő az. De - általában - leköti az adminisztráció. Viszont van egy akadályozó tényező aki veszélyezteti a munkáját, életét: Moriarty. Jimmel évek óta nem bírnak az ő jól kiképzett emberei, és legyünk őszinték megszorongattam, de nem bírtam én sem.


Niki: Felállt a főnököd az asztaltól nyomozni Moriarty után?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:09 am

A bátyád.....vagyis szerinted csak lenne, ha aktívabb lenne. De ő másban jó - az adatok kezelésében.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes játék 20.   Sherlock Holmes játék 20. - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes játék 20.
Vissza az elejére 
12 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Játék 11.
» Sherlock Holmes Játék 12.
» Sherlock Holmes Játék 13.
» Sherlock Holmes Játék 14.
» Sherlock Holmes Játék 15.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Sherlock Holmes Fórum: Játékok-
Ugrás: