Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Martin Freeman a színész

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:01 am

Hoztam egy-két Hobbitos képet:

Ez az egyik kedvenc jelenetemből van:
Martin Freeman a színész - Page 3 45619625


Martin Freeman a színész - Page 3 66369541289915886228147

Martin Freeman a színész - Page 3 53231656040274397494565


Martin Freeman a színész - Page 3 55400955380290463492919


Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 8:57 am

Milyen ... emberek vannak?! nevető Egyre jobbakat találnak ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 8:52 am

Revati írta:
Én akkor dobtam el az agyam, amikor múlt héten valamelyik este leadja az Rtl híradó, hogy valahol Franciaországban elkezdtek megszállni egy hegyet, mert vannak, akik azt hiszik, hogy 21-én megnyílik, és kiszáll belőle az űrhajó, ami elviszi a túlélőket.... Fejem verem!

Ellendrukker-partit, elvégre nem lesz világ vége.

nevető Úristen! Ez komoly? Nem hiszem el, tényleg nem lehet erre már mit mondani... Az űrhajó, mi? Meg még talán megnyílik, ha véletlenül földrengés lesz, de ez... hát, kész!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 8:41 am

Akkor pénteken világvégeváró parti lesz? Vagy hogy nevezzük? Ellendrukker-parti? nevető


Én akkor dobtam el az agyam, amikor múlt héten valamelyik este leadja az Rtl híradó, hogy valahol Franciaországban elkezdtek megszállni egy hegyet, mert vannak, akik azt hiszik, hogy 21-én megnyílik, és kiszáll belőle az űrhajó, ami elviszi a túlélőket.... Fejem verem!

Azt hiszem, ez az "erre se magyarázat, se bocsánat nincsen" kategória.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 8:37 am

Revati írta:
Mindenesetre pénteken meglátjuk, mi történik.

Amúgy én nem hiszek benne, hogy eljön a világ vége. Korszakváltásról beszélnek az asztrológusok is, amit a mindennapi élet szintjén szinte nem is, vagy csak lassan, fokozatosan fogunk érezni/észrevenni.

Köszönet SherlockFórum ezért az offért :)
Egyébként én sem hiszek benne... De legalább nem kéne vizsgáznom. nevető Beszélnek sok mindenről, ez még talán igaz, bár ahogy a technika fejlődik, ez lassan bekövetkezik, dec. 21 világvége nélkül is. De jól mondod Revati, pénteken megtudjuk!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 7:30 am

Mindenesetre pénteken meglátjuk, mi történik.

Amúgy én nem hiszek benne, hogy eljön a világ vége. Korszakváltásról beszélnek az asztrológusok is, amit a mindennapi élet szintjén szinte nem is, vagy csak lassan, fokozatosan fogunk érezni/észrevenni.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 7:22 am

Kicsit off:

A maja naptárról a legtöbb embernek a kőr alakzat jut eszébe a maja írással:

Martin Freeman a színész - Page 3 Mayan_calender

Valójában volt hozzá egy hosszú mérce is, amin a köralakzatot forgatták:

Martin Freeman a színész - Page 3 Maya-map3

A naptár ezzel a mércével volt teljes. Ha az egyenes végére értek az elején kezdték újra a számítást. Náluk ugyanis periódusok voltak, jó és rosszabb korszakok. 2012 decembere nagyon messze volt a majáktól, szép, hogy ilyen hosszan elszámoltak. Talán csak megunták a matekot és nem számoltak tovább, így is túlbuzgón végezték a maguknak kirótt "házi feladatot".

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 6:32 am

takacsviki0118 írta:
Akkor bebújik a függöny mögé. nevető Ezzel mondjuk sikerült fenn tartani az emberek kíváncsiságát.

nevető Az biztos, bár én nézem, amint tudom. Annyira bírtam a végét, és hogy Watson elhibázta... Megnézném az arcát, mikor visszatér a szobába, eltenné az írását, majd meglátja a ?-t a lapon.

Hát, ki tudja, mit gondolnak, de tényleg, mi értelme jótékonykodni, ha vége a világnak. dilis Mármint azok is meghalnak elvileg, akiken segítettek... Már alig várom! Már csak pár nap, és megtudjuk. Hadházi László is kiparodizálta, meg mások is csak rég nem néztem őket. Hogy megállt benzinkútnál, de a kutas nem akarta megtölteni, mert "Jön a kisbolygó." Ő meg erre: akkor minek jöttél be dolgozni?
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 6:05 am

Esztertoth13 írta:
Tényleg, ok, jó lesz más természeti katasztrófa terén, de azért megnézném azoknak az arcát, akik eladták mindenüket, aztán hopp, nem történt semmi, és ott állnak semmi nélkül. nevető

Azoknak csak gratulálni tudok. kacsintó Ha továbbra sem élnek jólétben, nem adakoznak ( ezt enélkül is megtehették volna...) meg stb.stb. utána úgysem lesz már idejük megbánni. Vagy hát nem tudom hogy ők hogy gondolják.

Akkor bebújik a függöny mögé. nevető Ezzel mondjuk sikerült fenn tartani az emberek kíváncsiságát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 2:43 am

[quote="takacsviki0118"]
Esztertoth13 írta:
Extrémebb? Egy lámpa? nevető mizus

Az valami különleges, vastag szárú lámpa lesz akkor . nevető

Hát, nem tudom, hova gyűjtenek. Talán arra játszanak, hogy a bolygó nem semmisül meg, és akkor előjönek a titkos bunkerokból, és ismét benépesítik a Földet nevető De ha vége a világnak, akkor valószínűbb, hogy minden elpusztul. De azért sokan építettek bunkert. Ha még egy aszteroidától tartanának, ok, az valósabb fenyegetés, de így, csak pénzkidobás... Tényleg, ok, jó lesz más természeti katasztrófa terén, de azért megnézném azoknak az arcát, akik eladták mindenüket, aztán hopp, nem történt semmi, és ott állnak semmi nélkül. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 2:09 am

Esztertoth13 írta:
Amúgy én se hiszek benne, de hallottam olyat, hogy Kínában pánikolnak, van, aki eladta a javait jótékonykodott, és a maradékból szeretne jól élni, élvezni az életet. Meg van olyan feltevés is, hogy dec 21-n megnőnek az öngyilkosságok száma, mert minek éljek, ha nincs tovább, sokan ezt hiszik, és ezért inkább meghalnak, mielőtt vége lenne a világnak. Egyik ismerősömtől hallottam, és csak néztem.

meglepett meglepett meglepett meglepett meglepett meglepett

Istenem segíts meg ... hogy lehetnek ilyen... ó nem mondok inkább semmit. És arra nem gondolnak mivan ha mégsem lesz semmi? Így vagy úgy ha történne valami úgyis meghalnának, most nem mindegy, hogy pár perccel előbb vagy később halnak meg? Ezt elmagyarázhatnák, mert nem értem mi értelme...
Én csak annyiról hallottam, hogy valakik élelmet gyűjtenek meg a szükségesnek gondolt felszerelést, de ha egyszer világ vége lenne, PL. ha a Föld megsemmisül akkor úgy mégis mire számítanak? dilis Ez... fájt.


Igen, Sherlock Holms-ra én is kíváncsi leszek. Lehet beöltözik valaminek/valakinek és akkor ott lesz végig John mellett, aztán egyszer csak leesik neki, hogy olyan ismerős. Extrémebb? Egy lámpa? nevető mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 1:03 am

A katonaorvos...

Martin Freeman a színész - Page 3 Tumblrmckte8ojdl1qjiwx5

Forrás.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 11:07 am

takacsviki0118 írta:
Ott lesz pl. a Sherlock Holmes 3.

Tényleg! Azt én is várom, látni akarom, Holmes hogy leplezi le magát. Az END ? után. Talán megint álcázza magát, csak most nem fotel lesz, hanem, valami extrémebb. Watson meg mindjárt a postásra gyanakodott. nevető

Amúgy én se hiszek benne, de hallottam olyat, hogy Kínában pánikolnak, van, aki eladta a javait jótékonykodott, és a maradékból szeretne jól élni, élvezni az életet. Meg van olyan feltevés is, hogy dec 21-n megnőnek az öngyilkosságok száma, mert minek éljek, ha nincs tovább, sokan ezt hiszik, és ezért inkább meghalnak, mielőtt vége lenne a világnak. Egyik ismerősömtől hallottam, és csak néztem.

Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:44 am

Esztertoth13 írta:
nevető Talán februárban jó ha látom. Szóval, ajánlom, hogy ne legyen vége a világnak.

Szerintem még előbb is fogod látni. :)
Nem lehet vége, sok jó filmet adnak ki 2013-ba amit szeretnék megnézni. nevető Tudom nem a legjobb ok, de akkor is. Ott lesz pl. a Sherlock Holmes 3. mizus Állítólag megtalálták a majanaptár folytatását... hogy ezt most csak hülyeségből mondták e vagy komoly azt nem tudom, annyira nem érdekel, hogy utána is nézzek, mert nem hiszek benne. Szóval csak nem lesz semmi. nevető

Hát a második évadot én is angolul láttam, vagyis feliratosan, de mindegy a hang az az eredeti volt. Szóval utána mikor szinkronosan is megnéztem akkor olyan fura volt Sherlock hangja, John-é nem csak Sherlocké. meglepett
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:40 am

takacsviki0118 írta:
Martin megkapta a Sherlock-os magyar hangját. Ennek nagyon örültem.

Sherlockot nem láttam magyarul, csak bele-bele néztem, de tetszik a hang, amit kapott és ez jó hír. Azért a szinkronosok is fejlődnek, mármint más sorozatnál volt, hogy egy szereplő egy teljes évad óta nem szerepelt, mégis mikor visszatért, ugyanazt a hangot kapta. Ennek örültem :) Általában megvan az egy színész egy hang dolog, szóval, lehet hogy ő lesz mostantól Martin hangja, bárhol szerepel, ha épp ráér a színész, ami jó lenne :)

Én sajnos már biztos, hogy csak itthon nézem meg, és tuti nem 3D-ben, és az is valószínű, hogy nem a közel jövőben. nevető Talán februárban jó ha látom. Szóval, ajánlom, hogy ne legyen vége a világnak.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:33 am

Nem lettem rosszul csak akkor szédültem meg kicsit mikor a legelején egyszer előfordult, hogy hirtelen váltottak sok képet egyszerre. Fel sem bírta fogni az agyam, hogy most mi van ?! értetlen

Martin megkapta a Sherlock-os magyar hangját. Ennek nagyon örültem.

Igen, én is olvastam, és tényleg nehéz lehetett akkora lábbal, de csak egyszer-kétszer fordult elő olyan mozdulat ami nagyon rá jellemző. mizus

Sajna én még egy részt sem láttam a Ki vagy dokiból.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:13 am

De jó mizus Akkor biztos király lesz :) Nem is lettél rosszul? A különleges technika miatt ugye bár...

Sok kritika lehúzta emiatt, mások meg pont ezt dicsérték benne... Martin :) Jaj :) Én a Ki vagy dokin éreztem, hogy ez tiszta Sherlockos... Az 5. évadtól ugyanaz az írója mint a Sherlocknak,én meg csak néztem... Ez mint a Sherlock. Olvastam, itt egy cikkből, hogy Martint hogy dolgozta ki a járását. Nekem a hangja lenne fura, ha eredetiben nézném, mert Sherlockot úgy néztem, és annyira megszoktam :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:08 am

Hát egyáltalán nem volt csalódás a Hobbit, az biztos. Eszméletlen volt a grafika, a tájak az állatok, nagyon jól meg lett csinálva. Volt olyan rész ahol tátott szájjal néztem. A törpök a dalukat magyarul énekelték, így sem volt rossz. És egyáltalán nem tűnt 3 órásnak a film. Annyira magával ragadja a film az embert...
Kritikában az mondták, nagyon húzzák a sztorit és itt-ott kicsit unalmas és hogy felesleges a három rész mert csak unalmas lesz továbbra is, lesz egy-két jó pillanat de akkor is..., szerintem viszont így volt jó. Igaz van, hogy csak mennek, mennek , mennek és ennyi de nem bánom, így is volt olyan jelenet ahol kapkodtam a tekintetem, olyan gyorsan váltogatták a képet szóval pihinek megtette.
Amúgy mondhatni ez az első előzetes inkább a törpökről szól és nem Bilbóról, neki is vannak jó pillanatai, de akkor sem annyira ő van a középpontban. Gondolom majd a második meg harmadik filmben.
Jót mosolyogtam azon, hogy Martinnak voltak olyan mozdulatai mint a Sherlockban.
A menése nagyon (de csak a film elején később már nem), mikor a két kezét ökölbe szorítja ... meg amikor megáll és hátrateszi mindkét kezét. Na szóval ezt így elmondani nem lehet...
Kicsit féltem, hogy mi lesz belőle, de nagyon ott van. Tetszett. kacsintó


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 9:48 am

Azta. A leghosszabb film, amit láttam a Titanic volt, de már a Karib 3-t alig bírtam végig ülni a moziban. Az volt bennem, hogy "Fel kéne már állnom... De ne legyen még vége"

És trilógia lesz. Kíváncsian várom :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 9:43 am

De az azért durva, hogy majdnem 3 órás film, de ez még csak az előzetes első fele lesz... értetlen
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 7:34 am

Én sajnos lemaradok róla, legalábbis moziban biztos nem látom, de barátok igen, szóval kifaggatom őket. De azért ugyanúgy várom már! mizus
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 5:08 am

Sherlock Fórum írta:
Sziasztok!

Hoztam egy aranyos Martin Freeman interjút:

http://est.hu/cikk/101974

mizus

Köszi. Már alig várom hogy lássam a filmet. És már csak 2 nap. mérges

Martin megérdemelte ezt a szerepet, nem értem miért vette kicsit sértésnek, hogy rá gondoltak, hogy ő játszhatná a főszerepet. Oké, hogy Hobbit meg minden, de akkor is... amúgy is sokan szeretik a Hobbitokat.

Az tényleg nem semmi, hogy: "Vagy te játszod a szerepet, vagy nem csináljuk meg a filmet." mizus
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 2:03 am

Sziasztok!

Hoztam egy aranyos Martin Freeman interjút:

http://est.hu/cikk/101974

mizus
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyHétf. Dec. 03, 2012 10:22 am

Na, én ebben sose hittem... Majd két hét és csoporttársak megnézik - nekem nincs rá keretem, bár akartam moziba menni - és akkor megtudom, milyen is lett :D
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyHétf. Dec. 03, 2012 6:45 am

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyHétf. Dec. 03, 2012 4:59 am

Ezt a pofát: nevető

Martin Freeman a színész - Page 3 Tumblr_mb75s1O2pb1qfunm5o1_500
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:05 am

takacsviki0118 írta:
remélem nem lesz majd csalódás.

Szerintem nem :) Nagyszerű lesz, kár, hogy most már oda jutottam, hogy biztos nem moziban nézem...
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyPént. Nov. 30, 2012 5:51 am

Hát ez jó... :D

Annyit kihoznak ebből a Hobbitból ... remélem nem lesz majd csalódás.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 10:54 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyPént. Nov. 16, 2012 7:28 am

Hobbit, 2. előzetes, magyar:

https://www.youtube.com/watch?v=84QSrVH-8Oo
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyKedd Okt. 30, 2012 10:24 pm

Ez pedig a lent már betett plakát teljes méretben:

Martin Freeman a színész - Page 3 408578_10151098469078802_2014884783_n

Nagyobban megtekinthető itt:

http://b1209.hizliresim.com/11/s/dbyj9.jpg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyKedd Okt. 30, 2012 10:19 pm

HOBBIT magyar szinkronos előzetes:


Annyira fura, az angolt már kívülről fújom, ez után szokatlan látni... De már várom :)

Az egyik hozzászóló szerint Bács Ferenc lesz Gandalf magyar hangja... A Karib előzetese jut erről eszembe: az előzetesben sellőt mondtak, a filmben szirént, és vicces, de van amit poénosabban szinkronizáltak az előzetesben, mint a végleges filmben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyKedd Okt. 30, 2012 10:17 pm

Martin Freeman a színész - Page 3 4bbfdbe551d1e920cabd5765bb9aedb6_21

Teljesen normális, összeköltözni egy szociopatával, akit alig ismersz.

nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 3:45 am

takacsviki0118 írta:
Nem sajnos még nem volt szerencsém könyvbe olvasni. Még nem tudtam megszerezni, bár időm sincs olvasni. De tervezem. Könyv mindig jobb mint a film.(legalább is legtöbb esetben) A film viszont nagyon jó. Olvastam, hogy vannak olyan szereplők/vagy lesznek akik a könyvben nem is szerepelnek csak kitalálták a film kedvéért.

Én e téren szerencsés voltam. Mármint a Gyűrűk urában, mert az megvan régi kiadásban, de a Hobbitot, ami Babóként jelent meg, sehol se találtam, így az kimaradt... Nem is tudom, hogy került hozzánk a Gyűrűk Ura, mégis, megvan, elég régi kiadásban, de vékony, és a térkép egy oldalra elfért, ami előny újabb kiadásokkal szemben.

A filmről ezt nem is tudtam :) Amúgy, ezzel a feldolgozással nem vagyok kritikus. Amit kihagytak, azt megértem, apróbb állomások. Az egyetlen könyvből készült feldolgozás, amivel különösen elégedett vagyok, pedig én nem szoktam elégedett lenni a feldolgozásokkal.

De azért tisztában vagyok kb. miről szól a Hobbit, sokat olvastam előzményeket, csak épp pont a Hobbit maradt ki, de hát, sehol sem találtam meg, se könyvtár, se bolt, vagy nem volt rá pénzem épp akkor.

takacsviki0118 írta:
ja és jók a képek, 14:42 a legjobb. kacsintó

Hm, most hogy mondod... :D
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 3:18 am

Nem sajnos még nem volt szerencsém könyvbe olvasni. Még nem tudtam megszerezni, bár időm sincs olvasni. De tervezem. Könyv mindig jobb mint a film.(legalább is legtöbb esetben) A film viszont nagyon jó. Olvastam, hogy vannak olyan szereplők/vagy lesznek akik a könyvben nem is szerepelnek csak kitalálták a film kedvéért.

ja és jók a képek, 14:42 a legjobb. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 1:42 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 1:39 am

Még egy:

Martin Freeman a színész - Page 3 1324477104hobbit

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 1:38 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 1:36 am


Martin Freeman a színész - Page 3 Thehobbitmoviefreemanbi

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 1:36 am


Martin Freeman a színész - Page 3 Screenshot20120730at114
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 1:35 am


Martin Freeman a színész - Page 3 Martinfreemanbilbobaggi

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 1:35 am

Martin Freeman a színész - Page 3 Hobbittrailermartinfree

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 1:33 am

Pár kép Martinról a Hobbitból:

Martin Freeman a színész - Page 3 47673944550

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:58 am

Egy újabb előzetes:


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:58 am

Imádom ezt a számot! Előttem van, ahogy Gandalf sétál... előttem a kép, Galadriel, Legolas... Ez a szám pedig, isteni! Elhallgatnám évekig is. Annyira szerettem volna egyszer én is ilyen vándor utakra menni. Mikor olvastam, és mikor néztem a filmeket. Vándorolni, határok nélkül, útra kelni... És a tündék, őket imádom! Elrond, és... Aragornék története pl. annyira szép. Nem tudom, olvastad-e a könyvet. A végén, mikor leírja, hogy uralkodott Aragorn, és mi lett velük.

Annyira jó lesz újra látni őket! Gandalfot és a többieket. Nem igazán állok jól anyagilag, de ezért szívesen adnék pénzt.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 7:22 am

https://www.youtube.com/watch?v=8OiYDUEu3i8

Itt nők is énekelnek, de amúgy ugyan az. Nagyon jó. elismerés
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 6:58 am

Esztertoth13 írta:
És mikor néztem a trailer-t, hát az ének a végén egyszerűen nagyszerű! Nem sűrűn járok moziba, de ezt a filmet meg akarom nézni :)

Az az ének nagyon megfogott. Eszméletlen jó. Már alig várom a decembert. Remélem nekem is sikerül moziba megnézni.
És a végén Smeagol is tetszett: Zákosz? Mi asz, hogy Zákosz? ... Drááágaszáág. mizus nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 6:54 am

Ma keresgéltem és lehet, hogy tévedtem a magyar hangot illetően. Nekem azt mondták, hogy Görög László marad a hangja, de ilyet neten nem találtam. Amit először láttam előzetest abban is Görög László volt ezért gondoltam azt.
Mindegy, hát remélem nem az lesz aki az előzetesbe van, mert nekem az valahogy nem jött be.


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 12, 2012 7:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 9:59 pm

takacsviki0118 írta:
Én annak is örülök, hogy ugyan az a magyar hangja mint a Sherlock-ba. Illik is hozzá. Már alig várom. Amúgy is szeretem a gyűrűk urát, de most, hogy Martin is szerepel még jobban fogom szeretni.

Ezt nem tudtam, de ettől csak még jobban várom :) Én is szeretem a Gyűrűk Urát, sőt nagy kedvenc. És mikor néztem a trailer-t, hát az ének a végén egyszerűen nagyszerű! Nem sűrűn járok moziba, de ezt a filmet meg akarom nézni :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 5:28 pm

Esztertoth13 írta:
Martin a közelgő Gyűrűk ura Előzményben, a Hobbitban, Zsákos Bilbóként:

Martin Freeman a színész - Page 3 Slide2373911198133free6


Én annak is örülök, hogy ugyan az a magyar hangja mint a Sherlock-ba. Illik is hozzá. Már alig várom. Amúgy is szeretem a gyűrűk urát, de most, hogy Martin is szerepel még jobban fogom szeretni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Martin Freeman a színész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Martin Freeman a színész   Martin Freeman a színész - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Martin Freeman a színész
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jude Law a színész
» Jared Harris a színész
» Robert Downey Junior a színész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: BBC - Sherlock sorozat (Benedict Cumberbatch) :: A készítők és egyéb szereplők-
Ugrás: