Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK

Go down 
+6
tahiti
Revati
csenge86
Holmes221B
Radix pedis diaboli
Sherlock Fórum
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyPént. Jún. 22, 2012 5:13 pm

mizus Köszönjük Radix. Tényleg hűsítő. A szoborról láttam már képet, de hó nélkül.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Iran-new-persian-translation-designs-of-a-scandal-in-bohemia-of-arthur-conan-doyle-s-sherlock-holmes-short-story-comic-book

Irán: A Botrány Csehországban könyv borítója.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: :)   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyPént. Jún. 22, 2012 7:16 am


Egy kis moszkvai, havas Watson és Holmes... Jó lehűlést :)


Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 2010%252520%2525D0%252597%2525D0%2525B8%2525D0%2525BC%2525D0%2525B0_036


A hozzászólást Radix pedis diaboli összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 02, 2012 2:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyPént. Jún. 22, 2012 6:56 am

Lockmes írta:
Hűvösebb napokat! .

Igen kacsintó Ezt kívánom én is már.
Vissza az elejére Go down
Lockmes

Lockmes


Hozzászólások száma : 19
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 09.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyPént. Jún. 22, 2012 4:34 am

Olvasva az eddigieket így köszönök: Hűvösebb napokat!

A híres emberek, valamint szeretteink távozása alkalmával mindig marad egy űr. 'Mi lett volna ha...?'

Sose tudjuk meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 10:23 am

Félreértettetek. Nem akarok több novellát, se semmit. Én a sorozatra értettem. Hogy miért nem készült Jeremyvel több feldolgozás... Ha ereje nem hagyja el, vagy mikor még energikusabb volt, akkor több részt forgathatott volna. DE tudom, hogyan forgattak, az oldalnak hála én is megismertem Jeremyt és a forgatásról is sokat megtudtam Tőletek.

Csak bennem van egy érzés, hogy olyan kár, hogy a történelem, vagy a sors nem úgy akarta, hogy még több történetet lássunk feldolgozva. Egyszerűen sajnálom, hogy nem készült több. Az eseményeket, amik ide vezettek nem tudom megváltoztatni, de olyan jó lenne :) Ez tisztára olyan, mint a repülés: elérhetetlen, de olyan jó lenne...

A hangulatot is a sorozatra értettem. Az elején is voltak komoly esetek, de valahogy mégis könnyedebb volt, és a könyveken nem érzem ezt a fajta hangulatváltozást. Ezt persze talán csak én látom így :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 7:23 am

Igen, így van. Nekünk friss, üdítő kikapcsolódás, de Conan Doyle számára a mindig új történetek gyártása már nehéz és monoton munka volt, mint a favágás. Kemény dolog ám ilyen novellákat, regényeket folyamatosan, határidőre és elvárt színvonalon hozni. Egyszer Conan nyilatkozott valami olyasmit, hogy Holmes akkor is a Reichenbach vízében marad ha a pénztárcáját mellé temetheti, tehát anyagi veszteséggel is vállalta volna a detektív végleges likvidálását. Másrészt Doyle nem olyan volt, mint Sherlock Holmes. Őt érdekelték a természetfeletti dolgok, történelmi és politikai témák, ha Holmes nem ilyen népszerű és az emberek hagyják, akkor ő előbb ezek felé fordult volna, s több ideje is jutott volna ezekre. Ráadásul az író életében is voltak magánéleti tragédiák. Sherlock Holmes nem csak az őt játszó színészeknek volt egyszerre öröm, hírnév és nyomasztó átok, hanem megalkotójának is.

Láttam múltkor egy dokumentumfilmet James Bond-ról. Valaki ott azt nyilatkozta Ian Fleming volt Bond egyetlen áldozata. Nos, Holmes sem igen eresztette el Doyle-t.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 7:05 am

Az is lehet, kedves Eszti, hogy Doyle egyre inkább beleunt a teremtményébe, ezért változott a sztorik hangulata..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptySzer. Jún. 20, 2012 10:43 am

Igen, én ahányszor eljutottam a végére, mindig az jutott eszembe, hogy miért? Miért nem készült több? Annyira rossz volt, és sajnáltam Jeremy sorsát, valahogy jobbat érdemelt volna, így is remek élete volt, nem erre gondolok, de megérdemelte volna, hogy még tündököljön.

Amúgy ezt, amit írtatok, én is észre vettem, mikor olvastam a könyvet. A könyvbeli Holmes humora, és a vicces jelentek mintha eltűnne a végére. De azért szeretem a SH Kalandjait, mert azok a részek mintha vidámabbak lennének - A rettegő beteg eleje, a Vörös hajúak klubja, mikor Holmes és Watson elneveti magát, stb. Mintha könnyedebbek lettek volna.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptySzer. Jún. 20, 2012 6:50 am

Revati írta:
És milyen jó lett volna, ha lett volna lehetőség az összes Holmes-történet megfilmesítésére.....De persze nem úgy, hogy Jeremy rettenetesen szenved forgatás közben... szomorú

Mélyen egyetértünk kedves Revati.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 7:21 am

És milyen jó lett volna, ha lett volna lehetőség az összes Holmes-történet megfilmesítésére.....De persze nem úgy, hogy Jeremy rettenetesen szenved forgatás közben... szomorú
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 3:02 am


SherlockFórum írta:
Nem rég újra kezdtem olvasni Sherlock Holmes összes történetét. Érdekel is és nem árt frissíteni a tudásomat a honlapunkhoz, a fórumunkhoz... Mélyen fájlalom, hogy sok poént, vagy jó részt kihagytak...

Én épp ugyanígy vagyok, olvasom és fájlalom...
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 2:56 am

Nem rég újra kezdtem olvasni Sherlock Holmes összes történetét. Érdekel is és nem árt frissíteni a tudásomat a honlapunkhoz, a fórumunkhoz. Valahogy mostanában az az érzésem Sherlock Holmes gyakran volt lazább, és humorosan pimaszabb, mint a Granada sorozatban láthattuk. Mélyen fájlalom, hogy sok poént, vagy jó részt kihagytak. Az eltűnt menyasszony (amire Eszti célzott egyik kedvenc jelenetemmel az idézetes topikban) például fantasztikus novella, Holmes meg Lestrade rivalizálásával, amit klassz lenne színpadon vagy képernyőn látni. Félreértés ne essék! Még így is a Granada-féle feldolgozás a leghitelesebb, meg legterjedelmesebb a filmvásznon. Nem is Jeremy Brett káprázatos alakítását szólom le, hiszen méltóan lett világszenzáció amit csinált. Utolérhetetlen, bámulatos, szívhez szóló. Sőt! Tudom Brett mélyen ragaszkodott a hitelességhez és a rózsás jelenetet is ő harcolta ki A Tengerészeti Szerződésben. Az más dolog, hogy ahogy egyre betegebb lett, az energiája és türelme fogytán, meg a költségvetés csökkentésével már kevesebb lehetősége volt ragaszkodni dolgokhoz. A Granada sorozat minden hibájával együtt is szeretnivaló művészeti alkotás, igazi ékkő a filmtörténelemben, színfolt a Sherlock Holmes palettán. Csupán arra célzok, Conan Doyle milyen érdekesen bonyolult figurát alkotott meg, mert annyira sokszínű, hogy 1-2-3, esetleg 9 vagy 36 epizóddal nem lehet kimeríteni. És természetesen a Granada filmkockáin is élvezet látni a felszabadultabb, vidámabb jeleneteket, mondjuk ezeket a feltett lábakat. Jeremy Brett hallatlanul szexi.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m54qjnEa681qfj8xoo1_500
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: JB anyukájával és a nagyival   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 2:49 am

JB, Anyukájával, a Nagyival és a Kutyussal :)

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m4sp240c6g1rswfj6o1_400
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 2:41 am


Ebben a hőségben kell valami üdítő...

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m50psdgjRi1r2rud0o1_500


Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: JB   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 2:28 am


JB-nek mindent szabad, lábak a kanapén :)


Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m54qjnEa681qfj8xoo1_500

Többek között ezekért is imádom...

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 2:19 am

mizus Jaj, ez most nagyon üdítő volt. Jól esett, köszönöm. nevető
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: JB   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 2:10 am

Ezt a meleget csak így lehet kibírni...

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m5d2tv9ZZP1r9lt9ao1_400
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 12, 2012 10:13 pm

Trixi írta:
Pedig most rá kell hajtani a rekord nyeremény miatt.

Én megvárom, míg megint 5 milliárd lesz:) Hacsak valaki el nem viszi... Azért már a mostani nyeremény se kevés... De a mi családunkat elkerüli a szerencse, talán a kezdők szerencséje mellém áll...
Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 12, 2012 3:31 pm

Pedig most rá kell hajtani a rekord nyeremény miatt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 9:27 am

Revati írta:
Lottózni, emberek, lottózni!

A vicces, hogy szüleim, de nagyszüleim is lottóznak, de valahogy a Tóthokat elkerüli a szerencse. Na, majd én... nevető Kezdők szerencséje....
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 9:14 am

Lottózni, emberek, lottózni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 9:07 am

SherlockFórum írta:
borsos áron kelt el vad licitálás után.

Igen, megint a "Ha lenne pénzem", dolog.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 9:02 am

Úgy tudom egy ideig meg lehetett tekinteni a tárgyakat a Baker Street-i túrák során. Aztán a legtöbb egy régiségkereskedő tulajdonába jutott, de onnantól kezdve nem tudom mi lett a dolgokkal. Valószínűleg egy privát kollekció, vagy több magángyűjtemény részét képezik a még megmaradt darabok.

Az Ebayen múltkor láttam egy első napi, limitált, Granadás Sherlock Holmes borítékot Brett valódi aláírásával, meg a szériaszámmal. - borsos áron kelt el vad licitálás után.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 8:25 am

Én meg egy házikabátra pályáztam volna.....

És valamelyik gyönyörű porcelánra...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 8:20 am

Revati írta:
Amikor véget ért a sorozat forgatása, nem adtak el valamit a díszletekből vagy a szereplők ruháiból? Vagy akkor ez még nem volt divat?

Nem tudom, én megvettem volna az ajtót :D A legkevesebb... Amúgy azt nagyon sajnálom, hogy nem láthattam élőben a díszletet.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 8:17 am

Amikor véget ért a sorozat forgatása, nem adtak el valamit a díszletekből vagy a szereplők ruháiból? Vagy akkor ez még nem volt divat?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 8:15 am

Kedves Eszti!

Igen jól látod, egy Granada Baker Street szobájához hasonló lakrésze van Jacquelyn-nek. Amúgy tényleg költséges szórakozás. Két ritkaságot olcsón beszereztem Angliából (Sherlock Holmes képeslap méretű bélyegkártyákat és a Jeremy Brett emlékbélyeget), de több lehetőségem nem lesz külföldről rendelni, mert nem feneketlen a pénztárcám. Szerencsére hazánkban is talál érdekességeket az ember ha jól körülnéz. Valódi angol (a Sherlock Holmes Múzeumból való) Sherlock Holmes hűtőmágneseket például itthon szereztem be kedvező áron. Vagy hazánkban jutottam ahhoz a különleges Sherlock sakkfigurához, mely erősen limitált kiadás, így világszerte ritkaság. Kell némi szerencse és kitartás, de megéri az élményekért.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 8:00 am

De jó, az a fénykép ott, jól látom, olyan, mint ami a Granada sorozatban Holmes szobájában függött?

Szép gyűjtemény!

Ha lenne pénzem :D
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 7:15 am

Jacquelyn Applegate Sherlock Holmes kollekciója:


Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 100_7001

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 IMG_0171

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 100_5705
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Jún. 05, 2012 7:09 am

Jeremy Brett és Edward Hardwicke autogramok:

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Jeremy-brett-edward-hardwicke-autograph-display-sherlock-holmes-4221-p
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptySzomb. Május 26, 2012 6:46 am

Isteniek ezek a portrék! Az alkotó igazi művész!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptySzomb. Május 26, 2012 2:57 am

Windfreak fantasztikus alkotásokat készít. Én is nagyon szeretem a rajzait. mizus
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptySzomb. Május 26, 2012 12:06 am


Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Jeremybrett2
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptySzomb. Május 26, 2012 12:04 am

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Jeremybrett
Windfreak rajza
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: koktél vs. pálinka   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptySzer. Május 16, 2012 8:04 am

Revati írta:
Lila meg kék és pálinka? Inkább koktél lesz az!! nevető

dilis A lila az akácból van (nálunk most virágzik), ez kifejezetten Brett-Holmes különlegesség, a kék pedig szilvából...

kacsintó

RPD
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptySzer. Május 16, 2012 6:39 am

Lila meg kék és pálinka? Inkább koktél lesz az!! nevető
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: :-)   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Május 15, 2012 1:17 pm


Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_lzmbws3Jrh1r8ea81o1_r1_500

Kész a házi pálinka...

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_lzm1k8thqj1rn1dx8o3_250Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_lzm1k8thqj1rn1dx8o2_r1_250

Egészségünkre!

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Május 15, 2012 12:51 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m09z3qkzho1qjhoboo1_500

Cogito ergo: Holmes
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Május 15, 2012 12:44 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_lznu3plS7C1qfj8xoo1_500

Hegedűs a háztetőn á la Holmes...


Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Május 15, 2012 12:36 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m1880egA5d1qhgzy4o1_500

Szabadság, szerelem helyett: könyv és cigaretta...


Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: :-)   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Május 15, 2012 12:29 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m1of7xb4U61rsoj0zo1_500

Állj, vagy lövök!

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: :-)   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Május 15, 2012 12:25 pm


Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m1vdoih7vM1qhr8oeo1_500

Itt a Nordic Walking "egybotos" előd-yeahhh...


nevető



A hozzászólást Radix pedis diaboli összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 4:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Május 15, 2012 12:14 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m2nq6xChUV1rsoj0zo3_r2_250

Enni vagy nem enni, ez itt a kérdés...
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: CSISZ    Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Május 15, 2012 12:10 pm

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m2rnfjrTZK1rsoj0zo1_250Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m2rnfjrTZK1rsoj0zo2_250

Én is így szoktam csinálni, mikor pl. CSISZ válogatót nézek...


Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Május 15, 2012 8:26 am

Sherlock Holmes egykor

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Client

és most

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Sherlockpalace
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyKedd Május 15, 2012 8:12 am

Egy igazi Jeremy Brett fotó:

Forgatási kép:

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 SHbkSleepyPhotoByBrett

Az alvó Colin Jeavons (Lestrade felügyelő) és David Burke (Watson) - sminkelés előtt szundikáltak.
A képet Jeremy Brett készítette.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyPént. Május 11, 2012 7:52 pm

Radix pedis diaboli írta:
Kár, hogy csak a Brett felirat van rajta...
Vajon ez az a cég, akitől JB az első öltözetet vette és amiről az új nevét választotta?
Tudja valaki?

Jeremy öltönyén a cégnév cégnév "Brett & Co" volt.

http://jeremybrett.eu/jeremy-brett.php
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: JB   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyPént. Május 11, 2012 11:25 am


Hoppá!


Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m1lwj8fWO01rppixpo4_500

Micsoda pakli...



Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: JB   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyPént. Május 11, 2012 11:17 am

Jó éjt, kedves Fórumozók!


Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m1qhmhdJln1qfzvlu

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 EmptyPént. Május 11, 2012 10:45 am


Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Tumblr_m2e1sgVkYq1qblp02o8_r1_500

Ahogy Weöres Sándor írta:

" Alattam a föld, fölöttem az ég, bennem a létra... "

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK   Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK
Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes
» In memoriam Jeremy Brett...
» Jeremy Brett egyéb szerepekben
» Jeremy Brett angol cikkek (FORDÍTSD!!!)
» Jeremy Brett hangja: Tahi Tóth László

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Granada: Sherlock Holmes kalandjai (Jeremy Brett) :: Jeremy Brett-
Ugrás: