Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Sherlock sorozat többi szereplője

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzomb. Márc. 16, 2013 9:13 am


Reichenbach ihlette...


A Sherlock sorozat többi szereplője Jeremy_Brett_Eric_Porter_by_DarkSaxeBleu
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Márc. 08, 2013 10:17 pm

Csatlakozok. mizus Nagyon jó lett!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzer. Márc. 06, 2013 8:22 am

meglepett Milyen szép!
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Moiarty   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzer. Márc. 06, 2013 8:20 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyKedd Márc. 05, 2013 9:07 am

Igen, ott még Jeremy egészségi állapota is jobb volt.

A hat Napóleon-t azért szeretem mert vicces, könnyed. A Edwardos részek egy idő után nagyon komolyak lettek, ez egy üdítő színfolt, nekem persze. És van még, természetesen.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyKedd Márc. 05, 2013 8:51 am

gondolkozik Leginkább viszont a novellákban van ezen hangsúly, Doyle nem egyszer leírja, hogy Holmes milyen jó véleménnyel van Lestrade-ről.

A hat Napóleon....annyira jó, hogy azt a részt még teljesen a könyvek szerint forgatták..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyKedd Márc. 05, 2013 8:47 am

Revati írta:
Ahogy tudják egymást oltani Holmes-szal, az elképesztő. .

Igen. nevető Ezért szeretem azokat a részeket, mikor ő szerepel. És a Hat Napóleonban Lestrade ki is mutatja, hogy tiszteli Holmes-t, piszkálódás ide vagy oda. :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyKedd Márc. 05, 2013 8:41 am

nevető Nekem is nagy kedvencem. Ahogy tudják egymást oltani Holmes-szal, az elképesztő. Ugyanakkor mindig érződik az is, hogy tisztelik egymást.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyKedd Márc. 05, 2013 8:39 am

Tipikus Lestrade! nevető Annyira bírom a Granadás felügyelőt! Bárcsak többször lett volna ő Holmes detektív partnere!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyKedd Márc. 05, 2013 6:51 am

A Sherlock sorozat többi szereplője Tumblr_mg8kmkYIcW1qfj8xoo1_500
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Mrs. Hudson rajz   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Márc. 01, 2013 10:41 am

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyHétf. Feb. 18, 2013 6:39 am

A Sherlock sorozat többi szereplője Tumblr_lstembhieX1qdngb8o1_500
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyKedd Feb. 05, 2013 5:39 am

Natasha Richardson mint Violet Hunter.

A Sherlock sorozat többi szereplője 152740


Sajnos a színésznő sincs már köztünk.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Feb. 01, 2013 11:03 am

Egy dögös Mycroft az alábbi linken:

http://www.rockymusic.org/img/celebrityphotos/CharlesGray-DevilRidesOutL.jpg

Charles Gray kicsit öreguras idősebb Holmes volt, de nagyon szerethető.


Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Feb. 01, 2013 10:53 am

A múlt és a jelen találkozik, és a kapcsolódási pont.....Lestrade!

A Sherlock sorozat többi szereplője Vlcsnap-2012-01-28-20h54m05s95png

Nem az én részlegem!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Feb. 01, 2013 10:44 am

Még egy remek fotó:

A Sherlock sorozat többi szereplője 5363005728_a6a758bea2
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Gayle Hunnicutt   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Feb. 01, 2013 10:39 am

Nekem ez új: az Irene Adlert alakító Gayle Hunnicutt 1989 és 1991 között a Dallas 13 epizódjában játszott egy visszatérő karaktert.

Találtam róla egy szép képet, linkelem, mert nagy (igaz, nem a Dallas-ból):

https://2img.net/h/i1160.photobucket.com/albums/q499/lexibell1/SEA/SEA-418/6_12_220_img0003A.jpg


Ezen is nagyon szép:


A Sherlock sorozat többi szereplője $(KGrHqV,!lcE-lETJkBLBP9KJL,b(!~~60_35
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: A haldokló detektív   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyHétf. Jan. 28, 2013 7:13 am

Egy kis múltidézés:

A haldokló detektív c. részben a fiatal Victor Savage-et, Culverton Smith áldozatát Hugh Bonneville alakítja, aki mostanában a Downton Abbey c. sorozatban látható. Azóta bizony már 19 év eltelt.

Mindig élmény ismerős arcokat felfedezni, nemcsak a Granada-sorozatban, bár itt is rengeteg, akkor még kevésbé ismert színész megfordult.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzer. Dec. 26, 2012 7:48 am

Ez annyira aranyos volt Jeremy-től! Direkt nem Holmes-t írtam, mert szerintem Doyle nyomozója nem tett volna ilyet. Jeremy viszont nagyon szerette Rosalie Williams-et, úgyhogy bátran megengedhette magának ezt a kis extra cselekedetet.

Mindig nagyon jó látni ezt a jelenetet.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: JB pillanatok   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyKedd Dec. 25, 2012 11:31 pm


A Sherlock sorozat többi szereplője Tumblr_li10ec5iG21qfj8xoo1_500
- The Empty House -


Aki előtt Holmes térdre ereszkedik... nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzomb. Dec. 22, 2012 2:55 am

Revati írta:
Mikor John leáll ott kiabálni, hogy vajon ő láthatatlan....És ahogy elvonszolják....

A modern változatban is megnéztem volna egy jó kis következtetési párbajt a testvérek között... mizus

Igen, ezt imádom nevető

Én is, de azért apróbb javítások vannak... Mikor azt találgatják, hol aludt John, Sherlock téved, Mycroft meg kijavítja, hogy nem, nem kanapé...
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Dec. 21, 2012 12:04 pm

Igen, a Granada verziójában ahogy Holmes csak megy, Watson meg megáll bámészkodni....Tisztára mint egy kisgyerek. És valóban elképesztően szép helyet találtak a forgatásra.

A BBC-sorozatban meg.... nevető Mikor John leáll ott kiabálni, hogy vajon ő láthatatlan....És ahogy elvonszolják....

A modern változatban is megnéztem volna egy jó kis következtetési párbajt a testvérek között... mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Dec. 21, 2012 11:35 am

Azt a részt bírom nevető De az is tetszik, mikor Mycroftról azt hiszik, hogy alszik, aztán kinyitja a szemét, és a végén elvesz a fegyvert a vicces kis alaktól, akivel elbeszélget. Meg hogy mondja, hogy sosem volt még Londonon kívül...

Amúgy tényleg, sokkal idősebbnek tűnik, de tényleg nem ront rajta... A Granada D. klubja pedig annyira szép! Tetszik, ahogy bemutatják, a legjobb rész! Watson némán átsétál, és ámul, annyira tetszik, nem sok mai sorozatban találkozok ilyen csendes részekkel.

A BBC-s rész is tetszik, ott viccesebb nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Dec. 21, 2012 11:00 am

Bizony, jól emlékszel...Nagyon jó A görög tolmács Diogenes-es jelenete is, amikor először látjuk együtt a két testvért. Ahogy együtt gondolkodnak...Szintén ebben a részben van, hogy már sietniük kell, mert elindul a vonat, de Mycroft nem bír szaladni, és szinte úgy tuszkolják fel a kocsiba.... nevető

Nem is tudom, jól érzem-e, de a Granada jobban kidomborította azt, mennyire hasonlítanak a két testvér adottságai, és annak ellenére, hogy ritkán látják egymást, azért érezhető a szeretetük egymás iránt.

Mondjuk nekem mindig úgy tűnt, hogy Charles Gray Mycroft-ja nem csak hét évvel idősebb....Viszont ez nem rontott semmit a viszonyukon, sőt...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Dec. 21, 2012 10:37 am

Revati írta:
Nagyon el lettek találva a Holmes-fivérek a BBC-sorozatban, de a Granada verziójában valahogy úgy tűnik, jobban kedvelik és tolerálják egymást....

Nekem hiányzik az összetartás, és az, hogy jóban vannak egymással. A BBC-ben jókat lehet nevetni a piszkálódáson, és mikor először láttam az első részt, csak néztem, mikor megtudtam, hogy ő Mycroft. Poénosak, meg minden, de azért hiányzik a Granada kedves Holmes-Mycroft párosa.

Bírom, hogy M mindig elalszik. nevető Emlékszek, nekem az ugrott be, mikor ott várta őket, és családi fotóalbumot nézegetett? És mondta, hogy ugye megleptelek Sherlock? Jól emlékszek-e, nem tudom, de az is tetszett, hogy a Granada Mycroft Sherlocknak szólította Holmes-t, ami csak hangsúlyozta a testvéri kapcsolatot.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Dec. 21, 2012 10:08 am

Valamelyik nap eszembe jutott egy klassz Mycroft-os jelenet A Bruce Partington-tervek c. részből. Arra gondolok, mikor Holmes meg Watson hazaérnek, és Mycroft már ott várja őket, mert az ügy nagyon fontos. Holmes elkezd valamit magyarázni, a bátyja pedig már majdnem elalszik a fotelben a kandalló előtt. Sherlock úgy igyekszik ébren tartani, hogy rászól és tapsol egyet....

Nagyon el lettek találva a Holmes-fivérek a BBC-sorozatban, de a Granada verziójában valahogy úgy tűnik, jobban kedvelik és tolerálják egymást....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:48 am

Oké :)

Revati írta:
Érdekes, de még mindig jobb, mint a négy sarkán megcsomózott zsebkendő....

A fejre húzott zacskó jutott erről eszembe... nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:46 am

Jó, akkor még egyszer is bocsi.
Hagyhatod de átrakom oda is. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:45 am

Tudok, de most már maradhatna, hiszen volt róla szó. Akkor nem lenne értelme az utána jövő hozzászólásoknak. De ha akarod, segíthetek!
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:40 am

Jajj bocsi , de rossz helyen járnak a képek. Át kéne raknom a BBC-s szereplőkhöz. Tudsz segíteni ?mert így törölni már nem tudom. szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:40 am

Érdekes, de még mindig jobb, mint a négy sarkán megcsomózott zsebkendő....

Ami az esőtől nem is véd, csak a naptól úgy-ahogy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:39 am


Ezen én is jót nevettem, az ernyős képen. nevető


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 16, 2012 11:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:38 am

Bocs Mycroft, de ezt nem hagyhatom ki: A Sherlock sorozat többi szereplője Msolattumblrmbe7oxne5i1



Ezen jót nevettem. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 7:31 am

Ez az egyik kedvenc részem :) A sok poén mellett, Lestrade a végén igazán nagyon szépen mond köszönetet. De sok benne a vicces jelenet, a füzetmeglesés, meg a megjegyzések...

pl, Watson, elővesz valami ételt, mire Holmes:

-Watson, megengedtem, hogy egyen? - Erre Watson eltette az ételt. És nem hoztak pokrócot sem. nevető

Vagy valami hasonló. Ez akkor van, mikor a pavilonban, vagy hol várnak a tettesre, hogy elkövesse az újabb betörést, és a sövényes rész előtt. De azt a részt is nagyon szeretem. Az összes Lestrade Holmes közös ügyes feldolgozást szeretem.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Lestrade   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzer. Nov. 14, 2012 12:16 pm


Egy gyenge próbálkozás...

A Sherlock sorozat többi szereplője Tumblr_m30bkux6gW1rq9c6co2_400



... és a lebukás!


A Sherlock sorozat többi szereplője Tumblr_m30bkux6gW1rq9c6co1_400

nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzer. Nov. 14, 2012 11:32 am

Ebben a jelenetben olyan jó Lestrade beszólása!

Watson: A neve Beppo.

Lestrade: Találó név egy majomnak.

nevető
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Lestrade-del   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzer. Nov. 14, 2012 11:29 am


Kukk!

A Sherlock sorozat többi szereplője Tumblr_mdbyp1CXqa1r0t4wwo1_500

nevető
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Eric Porter   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzer. Nov. 14, 2012 10:13 am


Ölő tekintet:

A Sherlock sorozat többi szereplője Jeremy_Brett_Eric_Porter_by_DarkSaxeBleu
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzer. Nov. 14, 2012 9:38 am

Revati írta:
Tényleg ijesztő volt.

Szerintem is... Ahogy nézni tudott néha...Ha lehetséges lenne, ő tudna ölni a tekintetével néha.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzer. Nov. 14, 2012 9:32 am

Eric Porter megszólalásig olyan volt, amilyennek Moriarty-t megrajzolta az illusztrátor. Emlékszem, amikor először láttam, milyen hatást gyakorolt rám. Tényleg ijesztő volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptySzer. Nov. 14, 2012 9:26 am

A gonosz mosoly:

A Sherlock sorozat többi szereplője 71823400

Vagy inkább elégedett?

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Nov. 09, 2012 8:22 am

Nekem a kesztyűvel nem lenne bajom, Csak nyáron :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Nov. 09, 2012 8:14 am

Pl. a nőknél a kesztyű viselése, nyáron is. Én télen is csak akkor veszem fel, ha lefagyna nélküle a kezem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Nov. 09, 2012 8:12 am

Revati írta:
Tudom, hogy ez volt a divat, de engem biztos zavart volna ez a fátyol....

Engem is, nem is kicsit, de ők biztos megszokták... Az akkori öltözködés tényleg elegáns, de van pár dolog, amit nem irigylek benne, pl. ezt se nagyon szeretném.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Nov. 09, 2012 8:03 am

Esztertoth13 írta:
A Sherlock sorozat többi szereplője Tumblrm11urtbopv1r9nvxg

Tudom, hogy ez volt a divat, de engem biztos zavart volna ez a fátyol....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:34 am


A Sherlock sorozat többi szereplője Tumblrm11urtbopv1r9nvxg

Ilyen a tökéletes álruha, ha nem tudnám, hogy Holmes az, én sem ismerném fel. Ezt nagyon jól vissza adta a Granada.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:33 am

A Sherlock sorozat többi szereplője Tumblrm11urtbopv1r9nvxg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:33 am

A Sherlock Holmes-ban :)

A Sherlock sorozat többi szereplője Tumblrm11urtbopv1r9nvxg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:32 am

A P.J.-ben:

A Sherlock sorozat többi szereplője Gaylehunnicutt1968

Érdekesség, hogy itt George Peppard-el játszott együtt, még fiatalon, akit kséőbb én a Szupercsapat Hannibáljaként ismertem meg:

A Sherlock sorozat többi szereplője 49057006
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője EmptyPént. Nov. 09, 2012 7:30 am

Gayle H. A sorozat Irene-je.

A Sherlock sorozat többi szereplője Gaylehunnicutt
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Sherlock sorozat többi szereplője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sherlock sorozat többi szereplője   A Sherlock sorozat többi szereplője Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Sherlock sorozat többi szereplője
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sherlock-sorozat.hu hírek
» Dr. Csont - sorozat
» Dexter - sorozat
» A Granada sorozat helyszínei
» Benedict Cumberbatch: Sherlock (MAGYAR) - csak Sherlock!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Granada: Sherlock Holmes kalandjai (Jeremy Brett) :: További szereplők-
Ugrás: