Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes Játék 3.

Go down 
+12
Sherlock Fórum
takacsniki
Ysmirson
Anderson
Revati
OneNightInParis
tahiti
Mycroft Holmes
Jim Moriarty
takacsviki0118
John Watson
Sherlock Holmes
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 1:18 am

Szia Ysmirson!

Ugye? Ennél az a szebb amikor egyesek saját szavaikkal krimit küldenek, leírják egy-egy esetemet és még a szereplők neveit sem változtatják meg. Van ilyen levél is, de pár sor elolvasásánál nem ér meg többet.

Van spéci koktélom amit a narkolepsziások használnak. Te kérlek ne próbáld ki! Bevallom tudtam valamennyit aludni amíg John a rendelésén volt Mrs. Hudson meg bevásárló körútra ment. Kicsit megjátszottam magam a kísérlet miatt. (John jó orvos, de velem szemben elfogult. - ezt néha kihasználom.)

Akad amikor olyan hibába esem, hogy nem alszom, pedig a jó alvás nagyon fontos. Te tanulsz és nyilván ez kényszerít éjszakázásra.

Leticin: Nem azért, mert egyesek szép összegért árulják, hanem mert tényleg jótékony hatása van. Igaz főleg az idős, leépült embereken látszik, pl: kevesebbet hallucinálnak ha szedik - legalábbis ritkábban beszélnek félre. Frissebb, fiatalabb agynál nyilvánvalóan kevésbé látványosabb a hatása, de a diákok által használt memóriajavító tabletták egyik alapvető alkotóeleme. 50 év felett ezt, C és E vitamint napi szinten kötelezően kéne szedni az időseknek. Utóbbi vitaminok jótékony hatását az időskori leépülés ellen a John Hopkins Egyetem mutatta ki évekkel ezelőtt. Fiatalabb korosztálynak is kedvezőek ezek a szerek.

Fiatal agy:

Az agy is fejleszthető mint egy izom. Ahogy a test is megszokik dolgokat, pl. a kalóriabevitelt és mozgásmennyeiséget, úgy az agy is megszokja az azonos hatásokat. Ha valaki fogyni akar változtatnia kell a mozgásmennyiségen és az étkezési szokásain. Ilyen értelemben az agy is egy izom, jobban kell dolgoztatni, ha jobb teljesítményt akarunk - olyan dolgokkal amik szokatlanok a számára. Lépcsőfokok megszámolása, olvasás, sakk vagy póker, trükkök (Svindlerek, Nagy Mágusok Kulisszatitkai).

Szorobán - az agynak kiváló (!)

Egy hírszerzésnél dolgozó férfi egyszer azt mesélte, hogyha belép valahova, akár a saját lakásába is nagyot szippant a levegőből. Apró dolog mégis nagyszerű: Azt mondta gyorsabban megérzi ha füst vagy valami szokatlan illat van a zárt térben. Igazából szerintem mást is tett, nem csak figyelmeztetheti magát egy esetleges veszélyforrásra, de az agyát ezzel megtanította egy olyan (könnyű, gyors) megfigyelési módszerre amit előtte nem csinált, aztán életmódjává vált. Plusz ez egy olyan módszer ami a legtöbb embernek eszébe se jut - helyzeti előny lehet másokkal szemben valódi bajok esetén. Vannak akik egy-egy kellemes illat mellett tanulnak - pl. pár percig szagolnak valamit, amivel egy idő után megtanítja az agyat, hogy most fokozottabb koncentrálás jön - és vizsgán olyan illatú zsebkendőt szimatolnak.

Ám aki egyetemen tanul vegytant, meg olyan filmeket néz mint "A tökéletes trükk", Mycroftnak pedig jó megoldást küld az ilyen dolgokkal már bölcsen tisztában van, sőt kellő módon tornáztatja az agyát. Ezért azt kívánom továbbra is tanulj jól, növekedjen a figyelmed és legyen időd pihenni is!

SH.


Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 1:41 am

Igen, eltaláltad hogy mire kell, és köszi szépen az ötleteket! kacsintó
Eddig magas koncentrációjú taurin - b vitamin - koffein - kalcium "koktélt" használtam, de ez a koffein miatt hosszú távon túlságosan mérgező. A jó hír, hogy találtam ilyen leticint a szekrény el eldugott sarkában, most kipróbálom ezt.
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 2:09 am

Én azt hallottam,hogy a folyamatos folyadékbevitel is nagyon fontos az agy számára tanulás közben. Tapasztaltam is,hogy tanulás közben sokkal többet iszok mint egyébként. Valamint én gyógyteával próbálkoztam , valami keverék volt. Annak kicsit éreztem hatását. kacsintó
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 3:03 am

Helló Sherlock!

John jó orvos, de velem szemben elfogult. - ezt néha kihasználom. Mondatod első felét köszönöm, ugyanakkor a másodikat mellőzhetnéd. mérges

Rajta-rajtakaplak itthon amit percekig masszírozod vagy vakarod a fejed. Ez serkenti az agy vérkeringését meg stimulálja az idegeket, kedvező a hajhagymáknak. (Egy picit mutatták A vak bankárban ha jól emlékszem.)

Akartam írni a megfelelő folyadékbevitelről, de Niki már megelőzött. mizus


mizus Tanulási tippek jöhetnek. Nekem még van hova fejlődni. John
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 3:06 am

Nekem is jöhetnek a tippek, úgyis hamarosan érettségizek. kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 6:43 am

Sherlock Holmes írta:
Olykor csaló

Faládám

Jó lélek

Fejembe vertem

Nem értékel

Denevérrel

Feladvány: Közös nyelvtani nevező

SH.



Olykor csaló Ő
Faládám ő
jó lélek Ő
fejembe vertem Őt
nem értékel Ő
Ő denevérrel

Mindegyik Egy személyhez kapcsolható? Egy emberről van szó?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 9:33 am

Nem kell betűtoldás és nem személy vagy állat, tárgy se.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyVas. Okt. 07, 2012 3:27 am

Sherlock Holmes írta:
Email:

Mr. Holmes!

Monica és Justin jóbarátok voltak. Kedves elfoglaltságuk volt, hogy otthonról gyümölccsel, egy madzagon magukkal húzott farönkkel (amit Tuskó úrnak hívtak és időről-időre szívesen faragtak rajta), színes kavicsokkal (3 - szürke, barna, homokszínű ) sétálni mentek. Egyszer rájuk esteledett mialatt egy szép domb pázsitján feküdtek. Monica megkérdezte a fiút:
- Tudod melyik a hozzánk legközelebbi csillag?
- A Nap.
- Tévedsz. - mosolygott Monica.

Na, Mr. Holmes! Maga tudja?


Igen.... mindig ezek a mesék!


Tárgy: A legközelebbi csillag
Esetszám: 54.

SH.


Összesen volt 8 kavics... ezek jelképezték nekik a 8 bolygót . A gyümölcs a Napot ... tehát arra a gyümölcsre gondolt Monica amivel ők a Napot "helyettesítették" . Egy bolygómodellt csináltak. és a tuskóra kötött madzag végére kötötték a gyümölcsöt és ezen helyezték el a bolygókat azaz a kavicsokat?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyVas. Okt. 07, 2012 4:19 am

Szia Viki!

Csak 3 kavics volt.

A gyümölcsben viszont ügyes, hogy gondolkodsz.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyVas. Okt. 07, 2012 6:09 am

Ja azt hittem, hogy mindegyikből 3-3. szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:43 am

A finom teákat én is szeretem, igaz, tanuláshoz nem vettem igénybe őket. A hársfatea az egyik kedvencem, és nem csak a megfázásos időszakban, egyszerűen szeretem az ízét, illatát.

Sherlock említette az illatokat. Én rendszeresen párologtatok illóolajokat, és a füstölőket is kedvelem. Illóolajok közül a levendula és a kubeba van legtöbbször használatban, az előbbi nyugtató, az utóbbi élénkítő hatású. Füstölők közül a természeteseket részesítem előnyben, nem pedig az illatkreációkat. Én úgy tapasztaltam, hogy az illatok tényleg befolyásolják a hangulatot.
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyVas. Okt. 07, 2012 5:11 pm

54: Ha gyümölcs is szerepel a történetben,akkor lehet szó karamboláról vagyis csillaggyümölcsről, azt is vihettek még magukkal az útra.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Carambola3

(azt hiszem rájöttem,hogy lehet képet beszúrni, jajj de nagyon örülök kacsintó )
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyVas. Okt. 07, 2012 5:32 pm

Tanulási módszerek 2.


1, Hidd el, hogy meg tudod tanulni / megtanultad az anyagot!

Fontos mert, ha valaki ezt nem hiszi negatív ingerekkel blokkolja az agyát, valamint rontja hangulatát, fokozza feszültségét.


2, Készülj fel rá:
- biztosíts a tanuláshoz nyugodt környezetet, légy Te is nyugodt! Szánj a folyamatra kellő időt! (tévé, rádió hallgatása nem jó tanulás közben. Legyen saját, állandó helyed a tanulásra!)
Aki akarja extrázhat előtte:
- fejmasszázs
- illatok


2, Olvasás:
- fejezetcím(ek) átolvasása
- tananyag átolvasása (2x)


2, Jegyzetelés:

A legjobb tanulási módszer, hiszen az ember vizuális lény. Jó dolog füzetbe vagy kis lapokra írni. Tudok olyanról, aki számítógépen Word dokumentumokba jegyzetel, bár a kézzel írás szerintem hatékonyabb.

Legalább két jegyzetet készíts! Jobban az agyba vésődik a tudnivaló és ha ez egyik jegyzetet elveszted még segíthet a másik.


3, Tedd érhetővé a tananyagot számodra!

Rajzolj, modellez, vagy keress olyan példát magadnak az életből ami alapján jobban meg tudod jegyezni a dolgokat! Ha valaki nehezen jegyez meg számokat, ám szavakhoz jó érzéke van szójátékok, versek segíthetnek a számjegyek memorizálásában. Nehéz szavakat kifejezéseket, képleteket érdemes kis cetlikre felírni és olyan helyekre ragasztgatni a lakásban, ahol gyakran látod (tükör, monitor széle, mappa csücske)!


4, Keress összefüggést!

Korábbi tananyagrésszel, vagy más tantárgyból tanult témához illő dologgal. Ha ilyen összefüggéseket tudsz dolgozatnál, feleletnél használni azt általában pozitívan értékelik a tanárok. (Más tantárgy esetén alkalmazz megnevezést! Példa: "A fizikában tanultak szerint... " )



5, Tegyél fel magadban kérdéseket a tananyagból!

Szerencsére ez fürdés vagy vacsorázás közben is meg lehet tenni. Néha így kibukhat mely részek ismerete instabil még, de memorizálni is segít.


Kérdésekre, válaszokra épül a PQ4R módszer is:
http://hu.wikipedia.org/wiki/PQ4R



6, Ha kell olvasd újra! Elalvás előtt, útban a suli felé ha az utazási körülmények - biztonságot nem veszélyeztetve - engedik.


7, Adj időt magadnak a pihenésre is!

Egyéb ötletek: http://hvg.hu/egeszseg/20070326_tudas_agy_tanulas

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyVas. Okt. 07, 2012 5:35 pm

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Sherlock_revelation_animated_by_nero749-d31om89

Jó reggelt Niki! Ez finom, szeretem. nevető

És a Tuskó úr miatt magukkal vitt kés sem kell a csillag megtalálásához.

Remek vagy.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
OneNightInParis
Watson segítője
Watson segítője
OneNightInParis


Hozzászólások száma : 48
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 28.
Tartózkodási hely : Ha elmondanám meg kéne, hogy öljelek

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:13 am

Sherlock Holmes írta:
Email:

Üdv!

Szó, amit ha kiradíroznak se teszik tönkre.


Tudja?


Igen.

Tárgy: Szó
Esetszám: 55.

SH.

szia Semmi?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:26 am

takacsniki írta:
lehet szó karamboláról vagyis csillaggyümölcsről

Hát, a feladványhoz nem értek, de ez a gyümölcs tetszik :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:35 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Sherlock_revelation_animated_by_nero749-d31om89

OneNightInParis ez tökély. Köszönöm.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:38 am

Esztertoth13 írta:
Hát, a feladványhoz nem értek, de ez a gyümölcs tetszik :)

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500


Ugyan! Önbizalmat! Te is tudod. Milyen hétköznapi gyümölcsöt vágsz azért félbe, hogy csillagot láss?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:40 am

Ja, ez, hát, narancs pl. Vagy alma. Vagy, talán körte is, bár ebben már nem vagyok biztos.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:43 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500

Az egyik. Nos?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:44 am

A kérdés, az mi pontosan? Kicsit eltévedtem, úgy zajlik itt az élet :)

De legcsillagosabb az alma. Talán...
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:47 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Sherlock_revelation_animated_by_nero749-d31om89

Bizony. Megy ez.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 MgGn9Mm

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:51 am

mizus Ez tetszett.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:53 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500

Örülök. Bízz magadban!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:56 am

Sherlock Holmes írta:
Örülök. Bízz magadban!

SH.

köszi Bár az én szobám, ha már Holmes, jelenleg kong az ürességtől... Vagy nem is tudom, költözünk, mert az infók el eltünedeznek.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 10:04 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500

Nem üres. Vannak benne klassz infók, de amíg megbeszéled magaddal, hogy "Ehhez, ahhoz nem értek", "Lehetetlen számomra", "Kizárt, hogy menni fog" leblokkolod őket. Bezárod a negatívumokkal a szoba ajtaját, ezért nem látod. Az almát se láttad, amíg úgy álltál hozzá, hogy a feladványhoz nem értesz. Én a kérdésemmel csak a negatív parancsod oldottam. Adj pozitív parancsokat magadnak, hogy az ajtó meg a szoba működjön! Van ott egy remek elmepalota.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Vendég
Vendég




Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 10:16 am

Sherlock Holmes írta:
Nem üres. Vannak benne klassz infók, de amíg megbeszéled magaddal, hogy "Ehhez, ahhoz nem értek", "Lehetetlen számomra", "Kizárt, hogy menni fog" leblokkolod őket. Bezárod a negatívumokkal a szoba ajtaját, ezért nem látod. Az almát se láttad, amíg úgy álltál hozzá, hogy a feladványhoz nem értesz. Én a kérdésemmel csak a negatív parancsod oldottam. Adj pozitív parancsokat magadnak, hogy az ajtó meg a szoba működjön! Van ott egy remek elmepalota.

SH.

Igyekszek :) Egy alapos alvás után :) Amúgy, ez jellemző rám, csak nehéz kilépni a bűvkörből.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 10:22 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500

Pedig kezdj neki! Valamelyest boldogabb és nyugodtabb lehet az életed. Elégedettebb lehetsz magaddal, másokkal is harmonikusabb lesz a kapcsolatod. Ismerlek. Tudom nincs veled semmi gond, és hiszem: Ha akarsz ki tudsz lépni ebből az ördögi körből. Aludj jól!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 10:45 am

Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 4:42 pm

Olykor csaló

Faládám

Jó lélek

Fejembe vertem

Nem értékel

Denevérrel

Feladvány: Közös nyelvtani nevező

SH.


Ui: Pedig egy nem régi feladvány tippet adhat rá mit kell tenni a szavakkal.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Tumblr_lyab70StJh1r5nh66o1_500

Ysmirson: Ha rendszerben van az se gond.

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 6:27 pm

Rejtett számú telefonról érkező hívás:

J: - Helló Szűzecske! Megkaptad az üzenetem?
S: - Mit akarsz?
J: - Érdekel fogtad-e e jelet? Rájöttél mit akarok?
S: - Hasfelmetsző Jack...
J: - Igen. Ugye milyen izgalmas volt? Szeretné a média. Mycroft meddig titkolja még?
S: - Ameddig csak tudja.
J: - Ejnye-bejnye! Mycroft rossz fiú és olyan unalmas. Gondolja nincs felvételem az eseményekről? Elég egy gombnyomás és jól értesült lesz a sajtó. Opszi! Bocsánat Sherlock! Megnyomtam. Emailt kaptak a hírlapok, véres videókkal. Ennyit Mycroft titkáról. Kezdhetsz remegni Sherlock! Vagy még nem tudod mit akarok?
S: - Dehogynem!
J: - Halljuk!
S: - Minek mondjam meg? Te is tudod.
J: - Ne légy unalmas, mint a Jeges bátyád. Kápráztass el! Szóval Hasfelmetsző Jack.
S: - Az egyik ügyem volt.
J: - Persze, de jó ügyre gondolsz?
S: - Legelső. A bíborvörös dolgozószoba.
J: - Remek. Érted a morbid humoromat. Tovább is gondoltad?
S: - Előveszed az ügyeimet.
J: - Nagyszerű, és még?
S: - Értesíted a médiát.
J: - Csodás! Mesélj tovább! Összeállt a kép?
S: - Nem mindig lesznek hajléktalanok az áldozatok.
J: - Igen Sherlock. Jöhetnek nők, híres emberek, kicsiny, ártatlan gyerekek. Annyi ügyed van, meg annyi potenciális áldozat. Igazi vérfürdő lesz. Csak te tudod majd leállítani, vagy.. vagy London népe, aki a véred követeli majd csak szakadjon vége a mészárlásoknak, hisz eset csak addig van amíg Sherlock Holmes él. Eszük vesztik majd a félelemtől. Reszketni fognak a saját és szeretteik életéért. Olyanok lesznek mint a sarokba szorított vadállatok: és te leszel a préda. Az első számú közellenség. Mondtam, hogy kiégetem a szíved. Az ügyeidet fordítom ellened, melyekre igazán büszke vagy. Olyan vérengzést rendezek, hogy a bátyád se húz ki a bajból. Na, persze nem vennék mérget rá, hogy ő mindig melletted áll. Elvégre volt vele egy alkum.
S: - Akkor tudhatnád, hogy Mycroft mindig csak maga mellett áll.
J: - Vagy amellett, akinek érdeke egyezik az övével.
S: - Ameddig egyezik...
J: - Unalmas, mert kiszámítható. Te izgatsz meg az egyik játékosod.
S: - Hm, most épp melyik?
J: - Ysmirson. Eszes és a sötét oldalra való.
S: - Ez nem sakkjátszma vagy csillagok háborúja.
J: - Ha nekem adod egy ideig késleltetem a további mészárlásokat.
S: - Mennyi ideig?
J: - Egy hét.
S: - Csak szeretnéd! Egy percre se kapod meg.
J: - Pimasz alak vagy. Mi jogon döntesz helyette? Eszedbe se jut, hogy önként átállhat?
S: - Miért tenné?
J: - Hogy csökkentse az áldozatok számát.
S: - Nem hiszem, hogy nagyon érdeklik az angolok. Vállat ránt majd, hogy párral kevesebb leveszabáló.
J: - Úgy, szóval figyeltél rá miket mondott? Azt is láttad, hogy troll? A trollok gyilkolnak. Megölik a közösséget. Szép csendben ki fogja nyírni minden segítőd.
S: - Neki is kell valami hobbi.
J: - Vigyázzál vele! Nagyon veszélyes.
S: - És te nagylelkűen figyelmeztetsz erre.
J: - Persze. A legjobb emberem. Bízom benne. Ha nyílt lapokkal játszunk is nyerünk.
S: - Régóta itt van, ha galibát akart volna kavarni már megtette volna.
J: - Hogyne! Nem emlékszel a feladványaidra? Kevint csak fél év múlva kezdték leleplezni a titkosszolgálatnál, hagy teljen az idő és elüljön a gyanú. Minden perc nekünk dolgozik.
S: - Ja, és Mrs. Hudson meg a CIA-nak. Mycroft, Ysmirson és még ki iránt szeretnél gyanút ébreszteni bennem?
J: - Tényleg naiv vagy. Bízol benne?
S: - Előbb, mint benned.
J: - Micsoda gyengeség! Én igazat mondok... néha. Ami tény: Ysmirson troll, majd tankkal belétek botol. Lánctalpakkal vesékbe hatol.
S: - Nem teszi. Teszteltem.
J: - Igen? Hogyan is?
S: - Kódolva jelzett egy megfejtést, így a többiek még játszhattak a feladvánnyal. A troll kérdésemre se válaszolt sunyin, plusz amikor megkértem, hogy segítsen másoknak megtette.
J: - Fú, ez igen! Én is segítettem már a játékosaidnak.
S: - Csak egyszer. Egy hazugság mellett.
J: - Nem mindig kedves az aki kezdetben segítőkész.
S: - Unalmas vagy. Fejezzük be!
J: - Micsoda? Életek múlnak rajtam te meg letennél?
S: - Ha Ysmirson az embered lenne nem kérted volna.
J: - Az csak trükk volt.
S: - Sajnos szólítanak a teendőim valahol máshol.
J: - Ne bosszants! Engem nem tudsz lerázni.
S: - Hátha mégis. Csak egy gombnyomás. Opszi! Bocs Jim!


Vérszerződés
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 7:16 pm

Rejtett számú telefonról érkező hívás:

J: - Végre felvetted! Undok vagy, ha így viselkedsz csak több lesz az áldozat.
S: - Kössünk alkut!
J: - Mennyi fegyvert akarsz?
S: - Semmi fegyver, csak hagyd békén az embereimet!
J: - Hm.... megteszem, ha egy pillanatra se hagyod el Londont. Gyáva tett lenne ha megfutamodnál. Nem akarok megint Svájcig loholni. Felesleges lenne bújócskáznod újra, hisz nincs a világnak olyan zuga ahol ne lelnék rád.
S: - Tudom. Maradok, ha állod a szavad.
J: - Mit is ígérjek?
S: - Az embereim, Johnék meg a játékosok nem lesznek áldozatok. Mycroft ügynöke Niki sem.
J: - Rendben. Ennyit megígérhetek, hisz idővel úgyis maguk fordulnak ellened. London Sherlock, London! Hagy legyen a temetésed egy nagy nemzeti...... ÖRÖMÜNNEP! - kiáltotta Moriarty és letette.

Vérszerződés
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:08 am

BBC Sherlock sorozat:

Hány fajta Sherlock rajongót ismerek?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:27 am

Kettőt. + a harmadik kamu rajongót. pisszt
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:33 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Sherlock_revelation_animated_by_nero749-d31om89

Így van. Mióta nyilvánosságra kerültek a videók és az üzenet, hogy gyilkosságok lesznek, amíg élek nem csak a sajtó képviselő vannak jelen, a házam előtt, de egy csoport rajongó is. Te hová sorolnád őket?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:12 am

Hááááát(tal nem kezdünk mondatot) ehhez azért látnom kéne őket mert lehet vegyes is a társaság!
Bérgyilkosokat kizárnám, azok meg tudnának ölni távolról is, ráadásul fölöslegesen nem kockáztatnák, hogy sok szemtanú előtt kelljen akciózniuk. Esetleg lehetnek Jim álruhás emberkéi, hogy megfigyeljenek.
11 de mit látnának a ház elől?

A média odacsődíthetett sok valódi rajongót meg alkalmi kíváncsiskodót is de ezek inkább hazahúznak egy idő után meccset nézni, mint hogy a hűvös, ködös? londoni éjszakában bámulják a házfalat. Amelyik éjjel 2-ig is ott marad, gyanús. nevető

Vérszerződés


A hozzászólást Ysmirson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 09, 2012 7:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:20 am

Baker Street-i helyzetjelentés:

M: - Micsoda bolondok háza! A testőreimmel is csak negyed órás tolakodás után jutottunk az ajtódhoz. Elkeződött.
S: - El. Jim belekezdett.
M: - Sherlock sok mindentől meg tudlak menteni, de a népharagtól nem. Akik még érted szurkolnak itt a Baker Streeten holnap a véred kívánják.
S: - Tudom. Távolítsd el őket! Vagy menjenek arrébb! Nem akarom az ablakomból látni őket.
J: - Talán amíg melletted állnak fel tudnánk használni őket a te érdekedben.
S: - Kétlem John, de nincs is szükségem rájuk. Gyere el az ablaktól! Utálom ha nyitogatod és olyan feltűnően állsz ott. Még lekap minden lesifotós.
J: - Nem lehetne a médiát magunk mellé állítani?
S: - Média... Olyan tömegpánik lesz itt, hogy csak na! Egy rettegő tömeget nehéz kontrollálni... Jim nagyon ügyes volt. Mindenki idecsődült. Ki se tudok lépni a házból. Örülhetek ha nem törik rám az ajtót. Ez nem a kórház. Most Jim választott helyszínt. Itt a Baker Streeten kell meghalnom.
M: - Gáz ha ő diktálja a feltételeket. Nem lennél pácban, ha hallgatsz rám és időben kiszállsz a játékból.
S: - Amikor fegyvereket szereztem vissza az embereimmel valahogy nem tiltakoztál.
M: - Ezt a megszállott játszmát sosem néztem jó szemmel.

(Lövés hallatszik. A földre kerültem.)

S: - Pokolba! John! John!
M: - Sherlock oda ne menj! Te leszel a következő akit lelőnek! Veszélyben vagy! Johnhoz hívok mentőt.
S: - Eressz! Mycroft ha nem engedsz széttéplek! John! John!
M. (a testőreinek): - Uraim fogják le és vigyék másik szobába! Köszönöm. Kell egy mentő is.
A folyosón:
S: - Mycroft te áruló! Eresszetek! John! Jim! Jim! Az a szemét. Esküdte, hogy nem bántja az embereimet.
Itt Sherlock lecsapott egy-két testőrt, mire Mycroft fegyvert rántott.
M: - Ne kényszeríts öcsi! Azt beszéljük meg mit tehetnénk érted.
S: - Megdögölhetnél. Sosem árulod el milyen alkud van Jimmel.
M: - Vannak dolgok amikről jobb ha nem tudsz.
S: - Undorodok tőled. Johnhoz akarok menni!
M: - Minek? Nem egyszerűbb ha idejön?
S: - Mi? Hogy?
M: - Robbanós vérpatron és a tőlem megszokott zseniális szervezés. Ysmirson tréfája neked.
Itt keltem fel és mentem ki a folyosóra: - Helló Sherlock! Nem csak te tudsz meghalni. Látod? Ez nem fekete vér.
Barátom mondott egy cifrát, amit most nem idézek.
M: - Feszült helyzet, váratlan esemény. Ez mindig üt.
S: - Most ez... ez roppant rosszul jött ki.
M: - Nézd az előnyeit! Az embereid igen kreatívak. Ők is tudnak csapdát állítani, sőt meghalni is ha kell.
S: - Igen. Briliáns volt. Így utólag tetszik.
M: - Na, mire készülsz öcsi?
S: - Azt nem mondhatom el.
M és én: - Sherlock!
S: - A szobámban leszek és hagyjatok! Mycroft azokat a képmutató fanokat pedig el az ablakom alól!


Vérszerződés




Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:59 am

Ysmirson! Tényleg benne voltál John halálában?

Vérszerződés SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 8:07 am

Bizonyos mértékig, igen.
Még a legutóbbi öngyilkos bemutatód miatt tanácsoltam neki, hogy "tréfáljon" meg. Hátha ezzel leszoktat az ilyesmiről.
Az időzítés már John és valószínűleg Mycroft ötlete, tehát továbbfejlesztették a dolgot. gondolkozik

Vérszerződés
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 8:15 am

Ravasz vagy, értékelem.


Ügynökök!

Hogy jellemeznétek Moriartyt? Mit tudunk róla?

Vérszerződés SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 8:19 am

Matematikaprofesszor, igaz? Akkor kedveli a logikai feladványokat. Jól átlátja a dolgok összefüggéseit. Ravasz, kíméletlen, kegyetlen...Befolyásos, szeret ő irányítani. Nem szeret unatkozni. És nárcisztikus.

Vérszerződés
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 8:28 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500

Jó estét Revati! Így igaz. Nagyszerű. Köszi.

Még!

Vérszerződés SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 8:32 am

Jó estét!

Szeret másokkal játszani, másokat irányítani. Úgy mozgatja az embereket, mint a bábukat. Az élet számára jelentéktelen, nem is foglalkozik másokkal, számára mindenki feláldozható. Egyedül csak te izgatod, Mycroft csak azért nem mert nem megy bele a játékaiba. Vérszerződés
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 8:35 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500

Szia Viki! Ez is szuper.

Még! Annyi mindent tudunk róla.

Vérszerződés SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 8:43 am

De nem akarhat téged megölni, ő maga mondta, unalmas lenne az élet, ha nem lennél, hiszen szinte csak te érted őt. Veled tud csak játszani. Vérszerződés.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 8:48 am

Tudja álcázni magát. Élvezi, ha versenghet veled.

P. S.: a múltkor volt szó róla, hogyan értelmezhető az "Én te vagyok". Találtam rá még egy dolgot: a keleti filozófiának van erre egy kifejezése: tat vam asi. Ez hevenyészett fordításban azt jelenti, én te vagyok, te én vagy. Az összetartozás legmagasabb rendű formáját értik rajta.

Vérszerződés
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 8:51 am

Nem mindig tartja be az ígéretét. Vérszerződés.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 8:56 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500

Igen Viki, ez mind igaz. Játszani szeret. Tehát a helyemben te nem lennél öngyilkos?

Revati: Bizony, nagyon összetartozom vele.

Ysmirson: Észrevétel?

Vérszerződés SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 9:11 am

Ápolt, ad magára. Ügyel a részletekre. Vérszerződés
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 EmptyKedd Okt. 09, 2012 9:24 am

Szereti a nagy felhajtást, ha rá irányul a figyelem. Viszont az is a kedvére való, ha a háttérből mozgathatja a szálakat.

Vérszerződés
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 19 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes Játék 3.
Vissza az elejére 
19 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Játék 11.
» Sherlock Holmes Játék 12.
» Sherlock Holmes Játék 13.
» Sherlock Holmes Játék 14.
» Sherlock Holmes Játék 15.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: ARCHÍVUM - lezárt témák-
Ugrás: