Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes Játék 12.

Go down 
+8
Viv
kitty97
John Watson
anonim kard
tahiti
Bohner Zoli
Revati
Sherlock Holmes
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:15 am

piáltak nevető nevető nevető a kocsmában mizus Na? Ezzel tuti elviszem a Nobel-díjat. vagány
Vissza az elejére Go down
Kalliopé

Kalliopé


Hozzászólások száma : 45
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:15 am

Ha jártál Görögországban akkor lehet, hogy ott hallottad ;) Azt jelenti görögül hogy szép szavú. :D
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:17 am

nevető szép szarvú? Ha jó a tested baby elnézem ezt a kis testi hibát. mizus
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:17 am

Az ivás tevékenység, csacsi. Zengett a falu a röhögéstől.

Eseményt keresünk. Már majdhogynem ünnepet. kacsintó
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:19 am

röhögős ünnepség? Cigány tor? nevető Farsang?
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:19 am

Nekem van egy írtó *** szokásom: a legkomolyabb pillanatokban jön rám a röhögés. Egyszerűen mikor mindenki tök komoly engem elkap a nevetés, persze csak akkor mikor jó hangulatom van. Elég ciki helyzetekbe tudom keverni magam ennek köszönhetően. nevető szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:22 am

1x én is röhögőgörcsöt kaptam nevető akkor épp matektanárnőm volt - szerencsére csípett engem és nem zavart ki a teremből.... megkérdezte min szórakozok, én + +mondtam annyira magas a tananyag, hogy +írom életem legnagyobb zakóját.... azt bejött nevető jobb vagyok, mint Nosztredámusz
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:23 am

Én akkor kezdek el nevetni amikor valamit rám fognak és nem én csináltam. Persze ebből mindenki azt hiszi, hogy én vagyok a ludas. nevető
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:24 am

nevető ne légy ludas, a többi csaj itt kutyás kutya
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:26 am

Van egy kutyám de aki meghallja a nevét az el kezd nevetni nevető
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:26 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa, most eseeett leeeee
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:26 am

ez jó viv én álltalába akkor nevetek ha ránézek valakire és ő is engem néz és rajtam mosolyog !
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:27 am

Ez ismerős, Viki.

Tahiti: közelítesz. Mi jut még eszedbe?


Legyen nektek krimi is. Tessék gondolkozni a következőn:


A vendég nem mozdul


Egy ködös hajnalon, úgy valamikor éjfél után három óra körül, a blackwoodi Pelikán szálló portásának gyanús lett a hall egyik kanapéján ülő vendég. Hátradőlve ült, nyitott szemmel, és meg sem mozdult. Ő volt az utolsó, aki odalent maradt. A többi szállóvendég már rég aludni tért, s a portás nem bánta volna, ha pultja mellett maga is elszundíthat kicsit. De hát annak az úrnak látszólag nem volt kedve távozni. Ahogy közelebb tépett hozzá, nyomban sejteni kezdte miért. Halott volt, s fehér ingmellén egy véres csík tanúskodott róla, hogy nem is természetes úton távozott az árnyékvilágból.
- Már megint mozgalmas éjszakám lesz! - sóhajtott a portás, és felhívta a rendőrséget.

A kiérkezett nyomozók és a velük érkezett orvos pár perc múlva megállapították, hogy szegény embert valami hegyes tárggyal szabályosan szíven szúrták. A jelekből ítélve úgy egy és fél kettő között.
Szóltak hát a portásnak, hogy ébressze fel a nyugovóra tért szállóvendégeket, és hívja le valamennyiüket a hallba.
Hamarosan összegyűlt a társaság. Ki köntösben, pongyolában jött, ki pizsamában, egy fiatal táncosnő egyenesen bébidollban, még teljesen álomittasan. És innen is, onnan is méltatlankodás hallatszott.
A vendégek legtöbbje mérge volt, s ezt nem is titkolta.
- Ki hallott még ilyet? - zsörtölődött egy angol úr. - Minden gyanún felül álló békés embereket felverni az éjszaka közepén ilyen marhaság miatt!
- Magának marhaság, ha meggyilkolnak valakit? - támadt rá egy honfitársa. - Kíváncsi volnék, akkor is így beszélne-e, ha egy hozzátartozója lenne az áldozat.
- Mindenesetre szép kis szálloda! - zsörtölődött egy francia. Több mint másfél
órája hever a hall kanapéján egy hulla, mire kegyeskednek észrevenni.
- Benne leszünk az újságban is? - érdeklődött a lenge nadrágocskában kuporgó
táncosnő, aki kezdett felébredni.
- És a rendőrség emberei miért nem hallgatnak ki végre, ha már felébresztettek? - fordult egy idősebb asszonyság a népes tábor közepén álló nyomozóhoz, aki eddig meg sem nyikkant. - Jó negyedórája ácsorgunk itt, de egy rendőr sem méltatott minket szóra.
- Ez bizony így igaz! - nevette el magát a nyomozó. - De hát olyan bőbeszédűek így félálomban, hogy faggatózni sem kell, egyikük máris alapos gyanúba keverte önmagát.
Természetesen igaza volt. De vajon melyik szállóvendég szólt vagy tett olyat, amivel gyanút ébresztett önmaga iránt?
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:28 am

takacsviki0118 írta:
Nekem van egy írtó *** szokásom: a legkomolyabb pillanatokban jön rám a röhögés. Egyszerűen mikor mindenki tök komoly engem elkap a nevetés, persze csak akkor mikor jó hangulatom van. Elég ciki helyzetekbe tudom keverni magam ennek köszönhetően. nevető szégyenkezik

Akkor miattad van olyan jó hangulat a garázsban? Elkezdesz röhögni azt a többiek is bezsongnak. nevető Na, tudod, hogy kedvellek, ne vesszünk össze, de mondd + Sherlocknak, hogy csipázzon ide nevető
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:30 am

egy fiatal táncosnő egyenesen bébidollban

nevető Zoli Haver! Kérjük + Sherlockot, hogy menjünk ki terepszemlére. Cool
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:31 am

Miért tök vicces tud lenni, mikor valaki nekiáll nevetni ( és tök viccesen nevet) és a többiek is elkezdenek azon nevetni, ahogy ő nevet, vagy csak simán ragályos és nevetés jön rájuk. nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:33 am

Tahiti: gratulálok, sikerült kiszúrnod a leglényegtelenebb részletet. elismerés
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:34 am

nevető nevető nevető a Youtubeon 1x kifogtam 1 külföldi showt ahol a műsorvezető kinevette a vendégét.... a pasinak tök nőies hangja volt nevető annak meg nem esett le, hogy rajta röhögtek és el akarta mondani amit akart nevető
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:35 am

A francia volt mert tudta mióta feküdt ott a hulla.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:35 am

mizus nagyon lényeges hogyan állt rajta a babydoll nevető manuális vizsgálatot igényelne kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:36 am

tahiti írta:
nevető nevető nevető a Youtubeon 1x kifogtam 1 külföldi showt ahol a műsorvezető kinevette a vendégét.... a pasinak tök nőies hangja volt nevető annak meg nem esett le, hogy rajta röhögtek és el akarta mondani amit akart nevető

Azt én is láttam. nevető



A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 23, 2013 8:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:37 am

Vivnek igaza van, a francia gyanús. Sherlock mondta, hogy Mycroft utálja a franciákat. Biztos gyilkolásznak amikor nem salátát készítenek. nevető más nem csigákat ölnek levesbe
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:37 am

Telitalálat, Viv! Nagyon ügyes vagy! elismerés

Mondd meg Sherlocknak, hogy véssen be neked ezért egy pontot. kacsintó


Kis türelmet, mindjárt kaptok új feladványt.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:38 am

+ lehetne nézni mi van a táncosnő babydollja alatt? nevető
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:41 am

Revati, de ne az legyen, hogy "Hová tűnt Damon Hill?" azt nem vállalom nevető
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:43 am

Köszönöm :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:43 am

Bocsánat, kedveseim, ez a fránya technika. Így teljes a szöveg.

Az öngyilkos órája
Harris úr bebújt az ágyába. Aztán mint minden este, ezúttal is felhúzta a zsebóráját, és az éjjeliszekrényre
tette.
Pont éjfél van - állapította meg magában. - A kísértetek órája! Van-e alkalmasabb pillanat arra,
hogy hűtlen kedvesemért kísértetté váljak magam is? - Azzal markába öntötte a gyógyszerészbarátjától
kapott húsz darab altatópirulát, és egyetlen mozdulattal mindet a szájába öntötte. A Víz már oda
volt készítve. Elég volt belőle fél pohárnyi, s a húsz tabletta lecsúszott a torkán. Most már csak hátra
kellett hanyatlania, eloltani az ágy melletti lámpát, és várni a maga meghívta végső álomra, amelyből
nincs többé ébredés.
Mindössze egy hiba csúszott a számításba.
Barátja, aki ismerte a menyasszonyával való szakításának történetét, s a mélabút is, amelyet napok
óta uszályként vonszolt maga után, ezúttal alaposan becsapta. Nem altatót adott neki, hanem
teljesen ártalmatlan pirulát, úgynevezett placebót, mivel gyanakodott szándékára. Így a meglehetősen
nyugtalanul elaludt Harris úr egyszer csak felébredt öröknek vélt álmából, és körültapogatva saját
paplanát, nyomban ráeszmélt, hogy ahol tartózkodik, az még nem a túlvilág. Felkattintotta a lámpát,
és az órájára nézett. Fél kettőt mutatott. De vajon éjfél utáni vagy déli tizenkettő utáni fél kettőt? Az
elsötétítő függöny tökéletesen zárt. Akkor sem szűrődött be rajta fény, ha kint ezer sugárlándzsával tűzött a nap. Felkelni viszont nem érzett magában erőt. Hogy tudja meg, milyen napszakban támadt
fel holtából?
- Az óra majd elárulja! - villant az eszébe.

És valóban elárulta. De hogyan?


A hozzászólást Revati összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 23, 2013 8:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:45 am

Harris úr tudott egyáltalán 20-ig számolni? nevető 1 havi adag 30 kapszula nem? gondolkozik
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:47 am

nevető úgy be volt állva, hogy az órát nyelte le pirulák helyett nevető nevető nevető
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:49 am

ezzel mit kell kezdeni?
Vissza az elejére Go down
Kalliopé

Kalliopé


Hozzászólások száma : 45
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:50 am

Jó éjszakát mindenkinek! Bocsi hogy most ilyen semmitérően voltam tagja a csapatnak, de még nem tudom mikor mit mondjak.. szégyenkezik :D Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:50 am

nevető huh, igazad van.. be sincs fejezve.. pedig azt hittem +fejtettem nevető jónak tűnt
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:50 am

Jó éjszakát Kalliopé!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:51 am

Javítottam, így már értelme is van... mizus


Szia, Kalliopé! Ne csüggedj, majd belejössz! kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:51 am

Jó éjt Kalliopé! :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:52 am

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Sherlock-bbc

Jó estét!

Hogy állunk?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:53 am

Jó estét!

Mindenki kiáll magáért. kacsintó

És Viv kiérdemelt egy pontot.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:54 am

Szasz Sherlock! nevető +fejtettem egy +fejthetetlen megoldást nevető nevető nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:55 am

Tahiti, te még tartozol a nevetéssel.

Nem úszod meg.
Vissza az elejére Go down
kitty97
Sherlock informátora
Sherlock informátora
kitty97


Hozzászólások száma : 420
A Fórumhoz csatlakozott : 2013. Jan. 22.
Kor : 26

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:55 am

az óra digitális
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:56 am

Biztos? mizus
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:57 am

Szép jó estét! álmos vagy unatkozó
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:57 am

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Sherlock-bbc

Revati köszönöm a vezetést.

Tahiti: talán inkább megoldhatatlan rejtélyt

Viv ügyes vagy.

Rézkarikák?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:57 am

Sziasztok! Azt hiszem, elmondhatom, Jim üldöz engem!
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:58 am

Szép estét Niki!
A zsebóra felhúzott idejétől tájolta be a napszakot.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:59 am

Niki mizus rég láttalak.. puszó kacsintó
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:59 am

Igazán nincs mit. kacsintó

Szia Niki!


Nagyon megy ma neked, Viv! Én adnék rá pontot, de nem az enyém a döntés... szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 9:01 am

Sajnos. De megpróbálok gyakrabban feljárni, de mindig van valami...

Van feladvány? kacsintó
Vissza az elejére Go down
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 9:01 am

Fürdeni voltam, ez előttig! nevető
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 EmptySzer. Jan. 23, 2013 9:02 am

Az ilyen feladványokat nagyon szeretem :) Már a sok krimitől amit olvastam ráedződtem a részletek figyelembevételére.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 12.   Sherlock Holmes Játék 12. - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes Játék 12.
Vissza az elejére 
7 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Játék 15.
» Sherlock Holmes Játék 5.
» Sherlock Holmes Játék 16.
» Sherlock Holmes Játék 6.
» Sherlock Holmes Játék 17.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: ARCHÍVUM - lezárt témák-
Ugrás: