Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes Fórum: Játékok

Go down 
+11
takacsniki
Mycroft Holmes
Revati
takacsviki0118
tahiti
Lockmes
Trixi
219c
Cher Rock Holmes
Sherlock Holmes
Sherlock Fórum
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 11:47 am

Üzenetet kaptam:

Előbb a hoteles megoldás kell nekik aztán Indiana Jones. Később közlik miért, de attól tartok már tudom ennek az okát. Nyugodtnak kell maradnunk! Hideg fejjel kell gondolkozni! Moriarty egyik állítása igaz volt a két fejtörő valamelyikére. (A megállapodásunknak annyi.) Egyenlőre többet nem nagyon segíthetek. Már elküldtem a megfejtéseket a megadott email címre, de Tőletek is kérik a helyes válaszokat itt. Tehát: hotel, David szavai, meg az érdeklődök. Nem szabad kapkodni!!! Nincs túl sok esélyünk: John élete a tét. Olyat keressetek ami nem logikus!

Detektív ismérv: helyzetelemzés -> elképzeli/eljátssza a szereplők helyzetét

Mycroft elérhetetlen -> Momentán nem bízok benne.

Egyéb következtetés: A két feladvány Moriartyéktól jött.


SH.


Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 8:07 pm

Mycroft Holmes írta:

- Nem tudom. Itt nincs Terry. - letettem a kagylót, mert kopogtak. Egy bácsi lépett be.
- Bocsánat. Azt hittem az én szobám. - kihátrált és annyit mondott miközben oldalra nézett - Igen, a másik ajtón van a számom. Eltévedtem. Elnézést.

Mycroft


Tippelgetni nem szeretnék ilyen tét mellett,de nekem kicsit gyanús,hogy ha valaki a saját szobájába szeretne bemenni akkor miért kopog?
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 8:52 pm

32:
Remélem jól eltudom magyarázni,azt amit megoldásként gondolok. A kötél egyik felét kösse rá a kis obeliszkre,majd a kötél másik felével és az autója segítségével menjen át a szemközti oldalra,majd a kötél másik felét rögzítse az autóhoz,így az keresztezi a nagy obeliszket és ezáltal el tud odáig mászni.

Viszont ha egy szál kötél kevés az átmászáshoz,akkor az autóval tegyen két kört,úgy hogy a kötél másik felét is viszi magával és így a kötél még biztosabban van rögzítve és a szabad felét is a kis obeliszkhez rögzítse.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 10:14 pm

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Tumblr_l7kif8y6g31qcs416

33: Ez az! Köszönöm.

-> Kopogás lesz a jel.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 10:17 pm

takacsniki írta:
32:
1, Remélem jól eltudom magyarázni,azt amit megoldásként gondolok. A kötél egyik felét kösse rá a kis obeliszkre,majd a kötél másik felével és az autója segítségével menjen át a szemközti oldalra,majd a kötél másik felét rögzítse az autóhoz,így az keresztezi a nagy obeliszket és ezáltal el tud odáig mászni.


2, Viszont ha egy szál kötél kevés az átmászáshoz,akkor az autóval tegyen két kört,úgy hogy a kötél másik felét is viszi magával és így a kötél még biztosabban van rögzítve és a szabad felét is a kis obeliszkhez rögzítse.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Tumblr_l7kif8y6g31qcs416

1, Lehet, hogy Indiana Jonesnak ez is elég. Aki 275 méter hosszú kötelet hurcol magával az mindenre képes.

2, Úgy vélem nekem ezt kell majd használnom. Köszönöm.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 10:23 pm

SMS jött:

St. Bartholomew's Kórház vagy az uszoda.

Egy helyszínt választhatunk. Ott lesz John. Én már választottam. Gondolj a 32-es feladványra és válassz Te is!

SH.

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 10:25 pm

Uszoda
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 10:28 pm

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Tumblr_l7kif8y6g31qcs416

Helyes válasz. Egyre voksoltunk. Indulok. Ha lesz valami írok. Még szükség lehet válaszokra.

SH.

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 10:49 pm

A medence vize le van engedve. John egy emelvényen van a medence közepén. Az emelvényen van egy oszlop. A medence alján rengeteg szurony képez veszélyes szuronyerdőt minden irányban a medence széléig. Kaptam egy masszív oszlopot, egy nagyon hosszú kötelet, meg kést én is. Kikötöm a kötelet az oszlopomhoz. Johnt megkérem feküdjön le az emelvényre amíg többször körbejárom a medencét - nem akarom kikötni őt vagy kötelek közé szorítani. Lesz elég kötelünk, de láttam "táncoló" piros foltot. Egy fegyveres figyel minket. Várnak kérdést a segítőimtől, mert itt van egy laptop - róla írok.

A kérdés:

Ha nem forró a homok, vagy Indiana Jonesnak van kesztyűje és ideje, meg élelme, itala a kocsiban: Miért nem ássa be homokkal az árkot?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 10:55 pm

Kopogást hallok. -> Elkezdhetem kiszabadítani Johnt.

Ha segítesz Indiana Jonesszal elenged majd a fegyveres is minket.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 11:14 pm

John már mellettem van. Kimászott a feszes köteleken.

Tudunk várni. Leültünk a földre.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyPént. Aug. 10, 2012 11:48 pm

Mivel a homokban elsüllyedne, mert ahhoz hogy biztonságosan átkelhessen,ahhoz a homoknak tömődnie is kell. Remélem nem hüleséget írtam.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 12:30 am

Egyéb indokot is kérnék. A homokdűne is laza homokú mégis átkelhetünk rajta.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 12:34 am

Talán a kígyók miatt... mert ahogy egyre magasabb lesz az árokba belelapátolt homok a kígyók egyre feljebb mennének. Nem tud egyszerre annyi homokot belelapátolni hogy a kígyókat el is fedje.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 12:37 am

Telefon:

Moriarty: - Egy rossz válasz.
Sherlock: - Nem volt az, csak van komolyabb indoka is Indiana Jonesnak.
Moriarty: - Nem öletem meg Watsont. Az egyik emberem odamegy és valamijét levágja. Te mondhatod meg mitől szabaduljon meg a barátod.
Sherlock: - Tényleg?
Moriarty: - Válassz!
Sherlock: - Mennyi időm van dönteni?
Moriarty: - Semennyi. Válassz!
Sherlock: - Az embered levághatja John haját.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 12:38 am

Megvan!!!!!

Moriarty hallod? A kígyók.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Tumblr_l7kif8y6g31qcs416


John frizurája megmenekült. John nagyon hálás Neked.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 12:42 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Tumblr_m8bm5y4r6U1r4mt8qo1_500

A fegyveres eltűnt. Tiszta a terep.

Köszönjük lányok.

John nyomás haza!

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 12:42 am

kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 12:48 am

Tééényleg... a kígyókat ki is felejtettem. nevető
De nem baj lényeg,hogy John haja megmenekült.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 12:59 am

Köszönöm az életemet. Sherlock életét és a hajamat is. Este randim lesz és ciki lett volna tar fejjel vagy a nyári melegben sapkában elmenni.

(John Watson mobil üzenete taxiból.)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 1:02 am

Vagy Mrs. Hudson virágos kendőjében.

SH.


(Sherlock Holmes mobil üzenete taxiból.)
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 1:28 am

SherlockHolmes írta:
Tisztelt Mr. Sherlock Holmes!

Emily Merishich vagyok, 12 éves, brixtoni diáklány. Azt mondják Ön minden bűnügyet megold, ezért írok levelet. Az otthonomhoz közeli erdei sétányon találtam egy köteg könyvlapot. Úgy vélem 1990-es vagy frissebb kiadású könyvből lehet. Ezt azért gondolom mert a papírok még nem sárgultak el. A szövege egy krimiből van és mivel hiányos nem tudom minden kérdésre lehet-e válaszolni ami olvasása után felmerült bennem. A lapokon ezt olvastam:

"Ekkor Rockdale felügyelő érezte villámgyorsan kell cselekednie. Társával John Sommers-szel együtt szállodába vitte a kisfiút akit a helyszínen találtak. Rendőrségre nem vihették a gyereket, mert a bűnügy eddig felderített szálai alapján úgy vélték egy vagy több társuk is a maffiózók szövetségese lehet. Otthonaikban sem merték rejtegetni a kis szemtanút, ezért szállították kocsijukkal egy külvárosi hotelbe. Álnéven szobát béreltek. Ezután Sommers élelmet, képregényeket vásárolt egy közeli üzletben, majd egy kulcsmásolónál másolatot csináltatott a bérelt szoba kulcsáról. Addig Rockdale beszélt a kisfiúval, akiről még az autóút során megtudták, hogy Davidnek hívják és merre él, kik a szülei és hol tanul.
- Figyelj rám David! Nemsoká kapsz enni, inni. Kapsz képregényeket, hogy ne unatkozz. A tévét, rádiót nem használhatod! A függönyök is be lesznek húzva! A fürdőszobában éghet csak fény, az ajtaja nyitva lehet, de ebben a szobában ne gyújts villanyt! A telefont se vedd fel! Ugye tudsz kulccsal ajtót nyitni-csukni?
- Igen. Nyitottam már ehhez hasonló ajtót.
- Rendben. Nekünk is lesz kulcsunk és neked is. Amikor elmegyünk bezárjuk kívülről kulcsra az ajtót. Ne légy megijedve! Két órán belül visszatérünk. Mindenképpen visszajövünk érted, nem hagyunk magadra. Sajnos nem tudjuk most megoldani, hogy más megbízható ember vigyázzon rád, de nekem és a társamnak dolgunk van: Értesítjük a családodat és megteszünk pár szükséges óvintézkedést. Nagyon fontos, hogy ezt a kis időt itt töltsed! Ne menj sehová, mert veszélyes lehet. Érted?
- Igen. - felelte David.
- Vagy anyukáddal, vagy apukáddal jövünk vissza. Csak akkor nyithatod ki az ajtót ha esetleg tűz ütne ki vagy rosszul lennél. Ebben az esetben szaladj ki az utcára és kérj segítséget a második hölgytől aki majd szembe jön veled. Csak akkor nyithatsz ajtót ha ilyen eset van: Rosszul vagy esetleg tűzet látsz, füstöt érzel.
- Rendben - bólogatott a fiúcska lelkese....

Itt a köteg több lapja el van ázva. Nagyon elmosódtak a betűk, ami újra olvasható:

Rockdale és David anyja közeledtek a szoba felé:
- Gond van. - morogta Rockdale, mert észrevette el vannak húzva a szoba függönyei.
- David! David! - kiáltotta kétségbeesve David anyja. Ekkor az ajtó kinyílt s David ott mosolygott az ajtóban. Mamája odaszaladt hozzá, sírva átölelte.
- Ölelkezni lehet bent is! Kérem befelé! - mondta tekintélyesen Rockdale. Amint teljesen beterelte anyát és fiát be akarta csukni belülről az ajtót, de Sommers jelent meg odakint.
- Sikerült? - kérdezte Richard, miközben beengedte társát.
- Igen. Az FBI segít nekünk. Ötkor átadhatjuk nekik a gyereket és biztonságba helyezik.
- Ötkor? - szisszent fel az órájára néző Rockdale - Az még három hosszú óra! - Ezután a kulcsot elfordította a zárban.
- Nem tudnak előbb jönni. A speciális egységük akik ezzel az üggyel foglalkoznak New Yorkban van, épp korrupt zsarukat kapcsolnak le. Idő amíg ideérnek, meg előkészülnek a papírok...
- Hagyjad! Ne folytasd! Utálom a bürokráciát. - sóhajtotta Richard Rockdale. Megvakarta sötét haját, majd egy fotelbe huppant. - David! Azt mondtam ne nyiss senkinek ajtót.
- Nem nyitottam. - mondta a kisgyerek.
- Nekünk is megtetted. A függöny is el volt húzva. Szóval ne füllents! Nem fogunk bántani, ne félj! Kérlek meséld el pontosan mi történt amíg távol voltunk. Nagyon fontos. Tudom vagy olyan okos fiú, hogy pontosan emlékszel a részletekre. Kérlek mesélj! Figyelünk rád!
- Kicsim, kérlek mondj el mindent! - könyörgött az édesanya.
- A Pókember meg a Batman e havi számai meg vannak nekem otthon. Kívülről fújom a történeteket. - kezdte David miközben ujjával újságjaira mutatott.
- A mindenit! Tudtam, hogy Supermant kellett volna vennem. - gondolta Sommers.
- Belelapoztam, de unatkoztam. Kinyitottam az ajtót és pár percig néztem az autókat a parkolóban. Aztán megint unatkoztam és visszajöttem. Becsuktam az ajtót.
- Kulcsra? - kérdezte Sommers.
- Ö... nem.... én...
- Folytasd! - mondta Roxdale, miközben az ablakon át a parkolót szemlélte.
- Elkezdtem behajtani a képregény lapjainak sarkait. Ekkor kopogtak, a takarítónő érkezett. Lekapcsolta a fürdőben a villanyt, meg elhúzta itt a függönyöket. Megkérdezte miért vagyok egyedül, mire azt mondtam apukám vásárol, majd mindjárt jön. Törölgetett itt meg a fürdőben, közben nyafogott mennyire fáj a háta. Elment. Megint hajtogattam mikor csörgött a telefon.
- Halló! Terry Smith-et keresem! - mondta egy bácsi.
- Itt nincsen. Nem itt lakik.
- Bocsánat. - mondta és valamilyen telefonszámra kérdezett.
- Nem tudom. Itt nincs Terry. - letettem a kagylót, mert kopogtak. Egy bácsi lépett be.
- Bocsánat. Azt hittem az én szobám. - kihátrált és annyit mondott miközben oldalra nézett - Igen, a másik ajtón van a számom. Eltévedtem. Elnézést.
Ekkor a Pókember újság lapjából repülőt hajtogattam, azzal játszottam, mikor újra kopogtak. Egy bácsi volt nagy táskával: - Újságot? - kérdezte. Mondtam az van nekem is, erre megkérdezte apa vagy anya nem kér újságot. Megmondtam egyedül vagyok és itt eszembe jutott, hogy nagyon szeretnék Pokémont, de nincs pénzem. Megkérdezte mikor érnek vissza a szüleim. Azt mondtam két óra múlva, mire azt mondta akkor visszanéz. Utána Batman magazint tépegettem mikor újra kopogtak. Most egy néni jött. Azt mondta a takarítónő itt hagyott valamit a fürdőben. Bement, kijött és elment. Csöngött a telefon. Bácsi hang szólt:
- Halló! Buszállomás?
- Nem. Itt nincsenek buszok.
- Miért kivel beszélek?
- David vagyok.
- Te gyerek vagy? A hangod olyan...
- Igen.
- Hol vagy?
- Egy hotel szobában.
- Értem, akkor téves hívás... Szia! - szólt és letette. Ismét a képregényekkel játszottam, amikor meghallottam anya hangját. Ekkor mentem az ajtóhoz.
- El kell mennünk innen. Túl nagy forgalom ez két óra alatt. - mondta Sommers.
- Nyomban indulunk is, de nem kimondottan a sok ember miatt. Csak egy személy miatt. - válaszolta Rockdale. A kis csapat sietve elhagyta a szobát és....


Az érdekelne meg lehet állapítani melyik ember és miért lett gyanús Rockdalenek?

Köszönettel: Emily

Igen, már tudom is.

Nem kedvelem az ilyen krimiket. Olvass inkább Conan Doylet!

Esetszám: 33.
Név: Rejtélyes érdeklődő

SH.

Sherlock Holmes a Baker Streetről:

- Halló! Buszállomás?
- Nem. Itt nincsenek buszok.
- Miért kivel beszélek?
- David vagyok.
- Te gyerek vagy? A hangod olyan...
- Igen.
- Hol vagy?
- Egy hotel szobában.
- Értem, akkor téves hívás... Szia! - szólt és letette.

Nem érdekli milyen hotel, melyik szoba. Azt gondolom csak azért kérdez rá Davidre, hogy hol van, hogy tényleg nem a buszpályaudvarra ment-e a hívása, és nem a pályaudvaron szórakozik vele egy telefonhoz férő gyerek. A gyanús a szobát tévesztett úr. Senki nem kopog a szobája ajtaján amikor belép. Bár állítólag azt hiszi a saját szobájába lépett be meg sem lepi a kisfiú jelenléte (Hogy kerülsz ide?), egyből bocsánatot kér és kihátrál, mintha rutinos eltévedő lenne. (Pedig nagyon is tudta idegen helyre megy be.) Az újságost azért érdekli mikor érnek vissza David szülei hátha akkor eladhat egy Pokémon magazint. A takarítónőt a női kíváncsiság és ösztön hajtotta. Nő -> gyerek egyedül -> A nő megkérdi hol vannak a gyerek szülei. A sok egyéb érdeklődő a figyelem elterelésére szolgál.

A történetben furcsa, hogy megtudják hol van David és sértetlenül otthagyják, csak kipuhatolták hol van... Ezek nem életszerű maffia módszerek, de mint kiderült nem útszéli krimiről van szó, amibe ez még "belefér": a feladvány célja a kopogásra való figyelemfelhívás volt. Sok logikátlan krimit olvastam már, ha a feladványt nem ebbe burkolják jobban elgondolkozom David otthagyásán. Mindegy, megmenekültünk.

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 2:20 am

SherlockHolmes írta:
Indiana Jones és az obeliszk kincse

Tisztelt Mr. Sherlock Holmes!

Több régészeti kutatáson talált nyomok alapján sikerült eljutnom a Királyok Völgyében egy rejtekhelyre, ahol kincses térképre leltem. A térkép jelezte a sivatag melyik pontján találok meg két obeliszket, és azt, hogy az egyik mellett egy értékes aranymedált ástak el. Több se kellett! Kocsiba vágtam magam, majd elhajtottam a megadott helyre. Ott azonnal megláttam azt a csapdát rejtő helyzetet amit a térkép nem jelzett.

A kincset rejtő nagy obeliszktől mindenütt 2-2 méteres homokos peremet hagyva mind a négy irányból 50-50 méter széles, mély árkot ástak. A meredek, mészkőlap oldalakkal rendelkező árok szédítően mélyen fekvő aljában rengeteg kígyó tekergett. Undorodom a csúszómászó teremtményektől. Ott álltam az árok előtt a kis obeliszknél és azon töprengtem miként oldhatnám meg a helyzetet. Eszembe ötlött: A kocsimban van egy 275 méter hosszú kötél, valamint kés!!!

Kötélen tudok mászni, de kötelet nem tudok 10-12 méternél tovább pontosan célzó lasszóként eldobni. Sötétedésre mégis az aranymedállal tértem a kocsimhoz vissza. Hogy csináltam?

Üdvözlettel: Indiana Jones




Úgy ahogy én is tenném, bár én azért amúgy ritkán hurcolok magammal egy 275 méter hosszú kötelet.

Terep:

Nagy obeliszk + minden irányban 2 méteres perem - Árok a kígyókkal (ez körülöleli a nagy obeliszket a peremmel együtt) - Indiana Jones és a kis obeliszk

Esetszám: 32.
Név: Két obeliszk

SH.



INDIANA JONES ÉS A KÉT OBELISZK:

Jones kiemeli, hogy hosszú kötele van és jól közlekedik kötélen -> használni fogja

Számoljunk mikor átnézünk az árkon:
Az árok 50 méter
A perem 2 méter
A nagy obeliszk - ennek adatát nem ismerjük
Újra a perem 2 méter
Ismét az árok 50 méter

50+2+2+50= 104 méter (nagy obeliszk nélkül)

275-104=171 méter - elég sok kötelünk marad. Elégnek kell lennie, az obeliszkek jóval magasabbak, mint amilyen szélesek + Indiana jelzi megszerezte a kincset. (Azt hiszem azért nem adják meg az oszlopok méreteit, hogy kissé nehezebb legyen a feladvány, és ne gondoljunk arra, hogy Jones a kis obeliszket dönti le a nagy irányába valahogy.)

Ismerek egy trükköt gyerekkoromból, de kipróbálom. A terepet viszont modelleznem kell:

1, Veszek két üvegpoharat - ezek lesznek az emlékművek
2, Veszek egy papírlapot, ami a sivatagot jelképezi
3, Elkészítem a peremet meg az árkot - tollal rajzolom a lapra (mindegy milyen alakúak)
4, Használok cérnát ami nagyjából annyival nagyobb az árkomhoz képest, mint a feladványban a kötél

Indiana Jones nem tudja lasszóval elérni a nagy obeliszket. A régészprofesszor sok dolgot nem tehet, mert csak egy fix pont van mellette a kis obeliszk.-> A poharat a cérnával áthurkolom és kötök rá csomót. Ha a kezem Indiana Jones és megkerüli a cérnával az árkot - mindegy, hogy balra vagy jobbra indulva gyalog vagy kocsival teszi - amikor visszatér a kis obeliszkhez a nagy emlékművet már befogta, mivel az árok körüljárásával készített egy gigantikus hurkot. Ez a hurok csak a nagy obeliszken akadhat meg -> a kötelet újra rögzíteni kell a kis obeliszkhez, így feszes lesz. Már van kapcsolat a két oszlop között. Ha valaki nem Indiana Jones ilyen trükk - hasonló terepen - akkor is segíthet neki, például egy híd megépítésének elkezdésében, vagy több kötél kifeszítéséhez amin már lehet közlekedni.

Minden gyerek játszik lánccal kiskorában. Ha a láncot az egyik kezén valamelyik ujjára teszi (A), majd a másik kezén a láncot szintén egy tetszőleges ujja (B) körül áttekeri, majd a lánc szabad végét a láncos ujjára (A) helyezi lényegében ezt a trükköt hajtja végre, mikor befogja az ujját (B-t).


Kígyók: Moriarty feladványában feltételezzük, hogy a homok nem forró, vagy Jones használhat kesztyűt.

Annyi homokot Indiana nem tud egyszerre minden irányból bezúdítani, hogy jól betemesse a hüllőket, meg az árkot amíg ő átszalad és visszaér.

Homokkupacok: Nem tudom Indiana Jones mennyire klasszul szaladgál a dűnéken. Akkor is ha kiválóan és a kötelet a derekához meg a kis obeliszkhez kötözi rögzítésnek ez nem jó megoldás. A leszórt homokra kígyók elkezdenek felsiklani - nem csak azért, mert a sivatagi kígyók kedvelik a homokot, hanem mert a homok miatt változik az életterük (az árok alja) és felfelé kénytelenek jönni. Azt hiszem ezt a homokot szóró ember az árokra le-lenézve észrevenné előbb-utóbb (így még nem érné marás), de mikor belátná ez a módszer nem jó már sok energiája meg ideje elment feleslegesen.

Indiana Jones viszolyog a kígyóktól inkább kötélen átkel fölöttük.

SH.

Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 2:56 am

Sherlock! Nem mondhattad volna a bal kisujjam körmét? Ha Viki nem segít most neked köszöhetően kopaszon rohangálnék.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 3:01 am

Inkább haj nélkül legyél mint holtan. Ha érkezett volna még egy rossz válasz bepróbálkozok a körömmel. Ám a hajad eltűnése látványosabb lett volna Moriartynak meg nekem is, és használhattad volna Mrs. Hudson kendőjét.

Te kópé! Ingyen manikűr mi?

SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 3:04 am

Na, szépen vagyunk.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 5:19 am

nevető
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 11:12 pm

Arnold Letterman (32 éves), postás, Londonból:

Tisztelt Mr. Sherlock Holmes!

Hallottam, hogy bűnügyeket old meg. Kérem ne haragudjon rám, mivel az én apró ügyemmel zavarom, de pár napja már hiába gondolkodom egy eseten.

Én postás vagyok. Szerdán kivittem egy levelet Mr. Al Smash címére. Ő otthon volt, ki is jött, hogy átvegye. Miközben aláírta a kézbesítőszelvényt megszólalt:
- Jól van Arnold? Olyan falfehér.
- Jól vagyok uram, csak már régóta gyalogolok és kezdek szomjas lenni. Nemsokára keresek egy presszót!
- Nem kér egy pohár vizet vagy teát? Esetleg tejjel is szolgálhatok. Szívesen megkínálom.
Nem szoktam ilyen lehetőségekkel élni, de végül egy csésze teát elfogadtam. Kellemesen elbeszélgettünk, aztán csengettek. Smash kiment az előszobába ajtót nyitni. A konyhából kiláttam oda. Egy csinos hölgy érkezett két gyermekével. Mindenki illendően köszönt egymásnak. A hölgy és a gyerekek nekem is köszöntek, amit természetesen viszonoztam. A két kisfiú az előszobából bement a szobába és behajtották maguk mögött az ajtót. Én megittam az utolsó kortyokat a csészémből, majd kimentem az előszobába, ahol Al és a szép nő beszélgetett. Egyszer csak kihallottuk a szobából a gyerekek hangját:
- Nézd! Azon a képen milyen szép az a néni, akinek kék ruhája van és hogy csillognak a szemei!
- Tényleg gyönyörű, de a szemei csukva vannak.
- Nem. Nyitva.
- Csukva.
Ekkor az anyjuk megszólalt: - Valamelyik megint füllent. Bárcsak leszoknának már a hazudozásról!
A szobába nem látunk be a behajtott ajtó miatt. Al megszólalt:
- Nem hazudnak. Mindkét fiúnak igaza van.
Nagyon érdekelt volna miként lehet ez, de indulnom kellett tovább. Az olimpia miatt rengeteg levelet kell mostanság kézbesíteni. Így megköszöntem a finom teát, elbúcsúztam és dolgomra indultam.

Ha tudna magyarázattal szolgálni azt megköszönném.

Üdvözlettel: Arnold Letterman


Esetszám: 34.
Név: Szemek rejtélye


Következtetés: A hölgy és a gyerekek először voltak Mr. Smash vendégei.

Nem nehéz és több megoldást is elfogadhatónak vélek.


SH.



Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 4:28 am

Szerintem sajnálatos módon a "néni" vak,ezért a szem fehérje látszódik mikor kinyitja a szemét,viszont a szivárványhártya és egyéb látást segítő dolgok viszont nem és ezért láthatta az egyik gyerek úgy hogy nyitva van a szeme míg a másik úgy hogy csukva van.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 4:32 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Sherlock_revelation_animated_by_nero749-d31om89

Tetszik. Jó elképzelés, köszönöm.

SH.

(Ha van még ötlet jöhet.)
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:06 am

Újra volt feladvány, hát itt van Jim.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:07 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 1064959831

Mit akarsz?
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:08 am

Túszt. Kérdezek valamit az egyik játékostól és ha rosszul válaszol elviszem.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:11 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 1064959831

Mi a kérdés?
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:13 am

Melyik görög alak uralkodik a kísértetek felett? A játékosnak küldtem jelet, ezért tudja kiválasztottam. Csak ő felelhet. Este 9-ig válaszolhat. Óra indul.
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:15 am

Elég egy rossz felelet vagy a válasz hiánya és az enyém.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:20 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Sherlock
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:25 am

Te már tudod? Kemény dolog lehet, hogy ott a válasz, de nem segíthetsz.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:27 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Sherlock

Talán nem is kell. Amire az egyik ember rájön, arra rájöhet más is.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:37 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Sherlock

Miért pont Nikit? Persze! Túl sokat segített John kiszabadításánál. Okos embereket keresel. Te is szeretsz játszani és mindig szükséged lehet egy-egy bűnöző elmére. De talán nem mindig kézenfekvő ami annak látszik. Néha bonyolultabb a válasz...
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:39 am

Mindegy egyszerű vagy nem. Este kilencig jöhet.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:48 am

Hogyan jelöltél?
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:50 am

Mond csak táncoltál már valaha az ördöggel sápadt holdfénynél?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:54 am

Köszönöm. Nincs több kérdésem.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 6:12 am

Melyik görög alak uralkodik a kísértetek felett?
Vissza az elejére Go down
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 6:27 am

Fogy az idő.
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 6:27 am

Hekaté
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 6:28 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Tumblr_l7kif8y6g31qcs416

Jim mehetsz haza egyedül.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Jim Moriarty

Jim Moriarty


Hozzászólások száma : 290
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 09.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 6:30 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Tumblr_lrdwkihW6K1qctzwk

Visszatérek még és nem mindig lesz könnyű a válasz.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 EmptyVas. Aug. 12, 2012 6:32 am

Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 1064959831

Menj haza pityeregni! Kivédtük az ármánykodásod.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Fórum: Játékok   Sherlock Holmes Fórum: Játékok - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes Fórum: Játékok
Vissza az elejére 
9 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Egyéb Sherlock Holmes játékok
» Sherlock Holmes Játék 11.
» Sherlock Holmes Játék 3.
» Sherlock Holmes Játék 12.
» Sherlock Holmes Játék 4.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: ARCHÍVUM - lezárt témák-
Ugrás: