Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Columbo hadnagy

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyHétf. Márc. 25, 2013 6:49 am

Igen.

A nemrég látott részben elkezdi a kutyájának, hogy Vigyázz a kocsira, és ha nem lopják el, kapsz sütit, de ha ellopják, akkor is mert szeretlek. mizus Ez nagyon aranyos volt.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyVas. Márc. 24, 2013 6:05 am

Nagy-nagy kedvencem nekem is. Az is tetszik benne többek között, hogy olyan szerény a hadnagy - pedig eszméletlen, ahogy rájön a dolgokra. És persze mindenki meg van győződve róla, hogy egy buta, jelentéktelen zsaruról van szó...

Columbo fantasztikus figura.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzomb. Márc. 23, 2013 10:58 am

TV Guide címlap:

Columbo hadnagy  Tumblr_lnb4i761dp1qz6z0no1_500

Király. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 9:21 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:39 am

Revati írta:
Erre a részre emlékszem, Eszti. Valamit átállítottak a nyaktiló kapcsolóján, ugye?

Igen. Ott voltak a kis jelzések, a biztonságos és a veszélyes, és nem volt mindegy, melyik oldalról rakták be a nyakpántot. Mondjuk, én is kaptam volna egy mini szívrohamot, ha be kell feküdnöm a gyilkos fegyver alá. nevető Columbo elkezdi, hogy ha ezt Mrs Columbo látta volna tuti szívrohamot kap, és hogy neki is lehetett egy. :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzer. Márc. 20, 2013 8:26 am

Erre a részre emlékszem, Eszti. Valamit átállítottak a nyaktiló kapcsolóján, ugye?

És azok a csákók, vagy minek nevezzem.... nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzer. Márc. 20, 2013 8:21 am

Ma ismét ott ragadtam egy Columbo rész előtt. A Columbo Guillotine alatt című részt néztem meg újra. Nagyon tetszett a vicces kalap, amit a rész elején viseltek. Sajnos, ennél nagyobb képet nem tudtam találni, de azért talán látszik a lényeg.

Columbo hadnagy  801b
Alig vártam már, hogy kiderüljön, hogy működik a szerkezet. Azt hiszem - de nem vagyok biztos, mert nem láttam most a rész végét, és már nem emlékszek rá. - hogy konkrétan nem derül ki, csak egy apróságot árulnak el. És tetszett a bűvésztemetés is, minden bűvészkolléga fehérben volt, és páran bemutattak néhány trükköt, ilyet, hogy elővarázsoltak egy csokor virágot, vagy elrepült egy galamb, jó volt.

Columbo hadnagy  34322_1

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzer. Márc. 20, 2013 7:10 am

gondolkozik Szerintem akkor is megérdemel egy szobrot Columbo, ha tényleg nincs semmi köze Magyarországhoz. Én örülök a hírnek.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzer. Márc. 20, 2013 7:01 am

Columbo hadnagy-ról akarnak szobrot állítani a Belvárosban

Az ötödik kerületi polgármester Columbo nyomozóról akar szobrot emeltetni a Falk Miksa utcában. A helyszínválasztásnak az az alapja, hogy városi legendák szerint Falk Miksa író, politikus és Peter Falk rokonságban álltak egymással. Bár családfakutatók szerint ez nincs így. A polgármester szerint az ötlet nagyon jó, ki kell használni Budapest ezen lehetőségét, mert mindenki szívesen fotózkodik majd az alkotás előtt. Április 2-áig lehet benyújtani a szoborterveket.

Tisztelettel kérem a fórumozókat, hogy a hír miatt ne alakuljon ki politikai csatározás.

Columbo hadnagy  Statuecol

A kép egy kisméretű alkotást ábrázol, és csak illusztráció.

Üdvözlettel: https://sherlockholmes.forum.st
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 12:43 pm

Tényleg aranyos. mizus Ilyet még nem is láttam. :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 10:30 am

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 10:22 am

pc Mit találtam....Annyira aranyos.....

Columbo hadnagy  Columbo_dog1
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzer. Márc. 06, 2013 5:49 am

A "való életbeli" felesége viszont több epizódban is szerepelt, az egyiket anno a TV2 így promózta: Szeretné megismerni Columbo feleségét? - és persze utána jött a szöveg, hogy Peter Falk nejéről van szó...

gondolkozik De ha emlékeim nem csalnak, nem hangzik el a hölgy keresztneve a sorozatban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzer. Márc. 06, 2013 5:42 am

csenge86 írta:
Hogy hogy hívják a feleségét?!


Mrs. Columbo. nevető Amúgy nem tudom, de abban a részben, mikor valaki meg akarta ölni, azt hittem, végre megismerjük, de aztán kiderült, hogy még a fotó SE a feleségéről készült. Pech. nevető
Vissza az elejére Go down
csenge86

csenge86


Hozzászólások száma : 29
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 15.

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 11:47 am

Vissza az elejére Go down
csenge86

csenge86


Hozzászólások száma : 29
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 15.

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 11:43 am

Tudjátok mi nem jutott még eszembe Columbo sorozatról? Hogy hogy hívják a feleségét?!

Vissza az elejére Go down
csenge86

csenge86


Hozzászólások száma : 29
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 15.

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 11:33 am

Columbo hadnagy  Columbo
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 9:26 am

Az tuti! De mekkorát nevettem volna, ha ezt megteszik! nevető Azt is bírtam, mikor fagyival kínálta, aztán mondta neki, hogy nem én fogom letisztítani a szádat. Meg mikor magyarázta, hogy a neve kutya. nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 9:15 am

nevető A basset hound nagyon nyugis fajta. Szerintem simán elviselte volna, hogy húzogassa maga után a hadnagy....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 9:14 am

Igen. nevető Ezt a képet már csak ezért be kellett tenni! nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 9:03 am

nevető A kutya a kiskocsiban... mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 9:03 am

És egy újabb rajz.

Columbo hadnagy  Columbobymrsvanderbiltt

Nagyban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 9:02 am

Ez nagyon jó!


Columbo hadnagy  Onemorethingbyobviously

Nagyban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 8:59 am


Columbo hadnagy  Peter_falk_as_lt__columbo_by_nornitus-d4ys90i

nevető Igen, azon jót nevettem.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 8:58 am

Jók a karikatúrák. A másodikon az a haj... nevető

És a rajz is szép.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 8:57 am

És egy szép rajz:

Columbo hadnagy  Columbobyseveredflesh

Nagyban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 8:56 am

Még egy. :) Ez nagyon tetszik mint valami rocknagyapa. nevető

Columbo hadnagy  Columbobyjaimenievesd3k

A kép nagyobban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Márc. 05, 2013 8:56 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyVas. Feb. 17, 2013 1:37 am

Erről eszembe jutott valami.

A TV2-n régen indult egy sorozat Mrs Columbo néven. Kate Mulgrew játszotta a főszerepet, Mrs C-t, de a sorozatról nem tudok sokat. 1979-es, szóval érthető. Egyszer láttam a tv újságban, szóval valamikor volt a tv-ben is, de ez már jó pár éve volt.

Columbo hadnagy  Images?q=tbn:ANd9GcSpW1baX_3aY1fVhZhY1jbHT0dNk_sQAyDKkHzgYhhP-8eB6ALVbA

Ő lenne Kate M. a filmbeli Mrs Columbo. Most, hogy szóba került a hadnagy felesége, eszembe jutott ez a sorozat.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyVas. Feb. 17, 2013 12:06 am

Szia Csenge!

Juhéééé! Köszi. Kerítek egy online fordítót és elcsemegézek rajta. mizus

Válaszoltam az emailedre. Nagy szeretettel látnánk. Most az idő is jobb lesz remélhetőleg és nem akad el a vonatod.

Üdv: SherlockExtra
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
csenge86

csenge86


Hozzászólások száma : 29
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 15.

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyVas. Feb. 17, 2013 12:01 am

Egy angol nyelvű cikk Mrs. Columboról.
http://www.columbo-site.freeuk.com/mrsc.htm
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzomb. Feb. 02, 2013 1:49 am

Végül pedig:

Columbo hadnagy  Pfalk_02

mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzomb. Feb. 02, 2013 1:48 am

Idősebben:

Columbo hadnagy  Peter_falk_as_columbo_www.kepfeltoltes.hu_

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzomb. Feb. 02, 2013 1:48 am

Fiatalon:

Columbo hadnagy  Columbo

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzomb. Feb. 02, 2013 1:46 am

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyHétf. Jan. 28, 2013 11:02 am

Bizony. Akár fiatal, akár idősebb, Columbo zseniális.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyHétf. Jan. 28, 2013 10:59 am

De jó. mizus A minap néztem meg egy részt, ahol már idősebb volt. Kicsit szokatlanul festett. Mint egy antik bútor a legmodernebb számítógépekkel és bútorokkal felszerelt szobában. Annyira szokatlan volt, de persze Columbo mindig önmaga marad, olyan apróságokon csúszott el a gyilkos, mint a rúzs, aminek nem vette figyelembe a színét, és egy kiskutya. :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyHétf. Jan. 28, 2013 7:22 am

Reklámozták ma a Film+ csatornán, hogy a jövő héttől minden hétköznap 19 órától lesz a Columbo-sorozat. Némelyik jelenetben annyira fiatal még a hadnagy....Nagyon nosztalgikus.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyPént. Jan. 25, 2013 12:59 am

Sajnos. Nekem kicsit úgy tűnik, hogy össze-vissza adják, nem évadok szerint minden részt, de még nem néztem utána, hány rész készült vele, mikor fiatalabb volt.
Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyVas. Jan. 20, 2013 1:22 pm

Láttam előzetest a Tv2-n amiben már nagyon ősz és idős. Szegény Peter Falk annyira leépült idős korára, de azért ugyanolyan Columbos.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyVas. Jan. 06, 2013 2:52 am

nevető De jók!
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptySzomb. Jan. 05, 2013 7:43 pm

Nagyon dögös valóban. mizus

Én egy karikatúrát hoztam:

Columbo hadnagy  TheColumboCollection-TVGuideAug14-201976
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyPént. Jan. 04, 2013 3:34 am

Erre pedig most bukkantam :)

Columbo hadnagy  Rs185

1975-s Rolling Stone magazin borító. Király. Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyPént. Jan. 04, 2013 3:31 am

Sikerült elkapnom egy epizódot a Stroy4-n. Az Elfelejtett hölgy volt.

Nagyon szép rész, nekem nagyon tetszett, de sok mókás jelenet is van benne. Példának okáért, Columbonak el kell mennie lőgyakorlatra, mert már 5 éve nem volt. Mondja, hogy biztos elnézték, erre kiderül, hogy már 10 éve nem volt. De az, aki az adatokat kezeli, meg se ismeri. Mondja Columbonak, hogy nem látta az irodában, mire a hadnagy ezt válaszolja:

- Nem voltam bent. Ott nem ölnek meg senkit.

Az esethez meg hajnali kettőkor hívják, és látszik, hogy még szinte alszik. Elfelejt zakót venni, tiszta kóc, és miközben várja a kávét, amit kért, majdnem elalszik . nevető Aztán otthon hagyta az igazolványát, és a noteszét is, és megjegyzi, hogy "Jó hogy nem pizsamában jöttem."

A lőgyakorlatot meg folyton halasztgatja. De mondják, hogy ha nem megy el, fel is függeszthetik. Szóval, kötelezik, hogy elmenjen. Erre megkéri az egyik barátját, egy másik rendőrt. Elkezdi, hogy szabály ellenes, mire ő, hogy "Sose találnám el a céltáblát, hagyjál már"

És itt van egy kedves jelenet a kutyával. Ad neki a fagyiból, és a képen látszik, hogy a kutyus fagyis marad. :)

Columbo hadnagy  Col47
Ez után meg, ki akarja próbálni az elméletét, és fogja magát és egy faág segítségével lemászik az erkélyről, ami az emeleten van. De hát, ő Columbo, ott lóg az ágon, mire a kutyája oda jön és ugat. A házban közben vendégek vannak, és látják, hogy valaki ott kalimpál a fán, egy ágba kapaszkodva, egy kutya meg őt ugatja. nevető

De végül földet ér és bebizonyítja amit akar.
Vissza az elejére Go down
csenge86

csenge86


Hozzászólások száma : 29
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 15.

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Jan. 01, 2013 2:22 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyKedd Dec. 11, 2012 8:50 am

Columbo hadnagy  62513_1

Egy érdekes feladvány volt az egyik Columbo részben. Egyfajta intelligencia teszt... A lényeg, hogy van tetszőleges számú zsák (mindenki maga dönt.) és abban megint csak tetszőleges számú arany érme. Itt is mindenki maga dönti el mennyi.Az egyik zsákban hamis aranyak vannak. Ezeknek a súlya eltér az igazi aranytól. Egy mérleg segítségével kéne eldönteni, melyik zsákban vannak az aranyak, de csak Egy mérési lehetőség van. Mindenki maga dönti el, mennyivel nehezebb a hamis arany, és hogy mennyit nyom az igazi.

Columbo hadnagy  Tve5480-3-78

Columbo természetesen megoldotta, a rész végén, mikor elkapta a tettest.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyPént. Nov. 30, 2012 7:20 am

És egy kép, ami szintén megtetszett mizus

Columbo hadnagy  314188_472478292782801_616519121_n

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyPént. Nov. 30, 2012 7:18 am

Igen, és ha Columbo elhagyja mindig utánaviszi valaki. Aranyos rész és szép volt az a kabát. nevető
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyPént. Nov. 30, 2012 7:16 am

Ma ismét csak oda keveredtem a Tv elé, és elkaptam egy Columbo részt. A Szemfényvesztő... Mikor a bűvész öl... Mindig azért nézem, mert emlékszek a részre, a színészekre, az arcokra, de arra, hogy ölt, arra sose...

Meg itt a hadnagy új kabátot kap a feleségétől, amit annyira szeret, hogy legszívesebben elhagyná. Sőt, el is hagyja a tetthelyen nevető Az elején nekem is fura volt, hogy milyen elegáns... Aztán egy idő után levette az új kabátot, mert nem tudott benne gondolkodni nevető

Columbo hadnagy  79364051

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  EmptyPént. Nov. 16, 2012 7:11 am

Ma sikerült megnéznem egy Columbo részt, Columbo Farkast kiált. :) Amit a tv leadott, azokat a részeket nagyjából láttam, de még van rengeteg amit, nem és mivel nem sorban adják, sose fogom úgy érzem... Ezt viszont láttam, de már nem emlékeztem a végére.

Columbo hadnagy  Columbo%28320x180%29

Spoiler:

Ez történt röviden, én meg folyton azt vártam, hogy megtalálják a holttestet, vagy hogy kiderüljön, miért kiált farkast? Én is meglepődtem, mikor a nő feltűnt. Olyan régen láttam már, hogy nem is emlékeztem a végére. Meg azt hiszem, össze kevertem egy másik epizóddal, csak nem jut eszembe a címe.

Tetszett még az a rész, mikor Columbónak felajánlottak egy rakás szivart. Vett egyet, mondták, hogy vegyen még egyet, aztán a végén a férfi, aki megkínálta, a kezébe adott egy marék igen drága szivart nevető Csak találja meg a " tettest"
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Columbo hadnagy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Columbo hadnagy    Columbo hadnagy  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Columbo hadnagy
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: KRIMI - Más nyomozók és bűnügyek-
Ugrás: