Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes

Go down 
+8
Revati
Lockmes
tahiti
Golding
Holmes221B
Cher Rock Holmes
Radix pedis diaboli
Sherlock Fórum
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Május 30, 2012 1:43 am

Trixi írta:
Az idézet a Sherlock Holmes dvd borítóról való.

Én is ott láttam :) A végét én is szeretem. Meg ahogy bosszankodik Holmes miatt, ő meg ártatlanul megkérdezni, hogy zavar? Mármint nem hangzik el így a kérdés, sokkal jobban oldották meg, szavak nélkül ki lehet találni.
Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Május 30, 2012 1:18 am

Szióka-dióka! Az valóban jó rész, közben pedig mindenki értetlenül vagy várakozón nézi mit csinál. Eszméletlen mennyi következtetést levon a nyomokból. A végén szintén kedvelt jelenet nekem mikor rábeszéli Watsont az általa kigondolt címre. Az idézet a Sherlock Holmes dvd borítóról való. Szívemhez nőtt az ottani leírás. Nem tudom ki írta, de úgy érzem kedvelte Jeremyt. Trixi von Sziporka
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyKedd Május 29, 2012 9:23 pm

Szia!

Tetszik az idézeted :) Jeremy tényleg maga Holmes, számomra olyan, mintha kilépett volna a könyvből. Én a Rettegő betegben szeretem nagyon azt a részt, mikor Jeremy a beteg "halála" után a szobában vizsgálódik. Néma csend, Jeremy meg szinte áttáncol a szobán :)
Vissza az elejére Go down
Trixi

Trixi


Hozzászólások száma : 88
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. May. 29.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyKedd Május 29, 2012 1:58 pm

Szióka-dióka! Késő este van, mégis írnom kell. Olyan boldog vagyok, hogy idetaláltam. Nagyon szeretem Jeremy Brettet Sherlock Holmesként. Leginkább azokat a pillanatokat mikor nevet, vagy valahogy megtréfálja Watsont. Kedvencem A táncoló emberkék, bár a többi epizódot is bármikor megnézem újra, meg újra... és újra..... Imádom ahogy megold minden bűnügyet. Trixi von Sziporka

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyHétf. Május 28, 2012 10:58 pm

Oléééé! Kedves barátnőm segítségével sikerült megszereznem a Jeremy Brett emlékbélyeget. Olyan boldog vagyok.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyVas. Május 27, 2012 10:38 am

Sziasztok!

Tudom vannak Brett rajongók akiket zavar, hogy nincs Jeremy emléke eléggé ápolva. Szeretnék egy jó hírt közölni: 2009-ben Congo köztársasága kiadott egy híres emberek bélyegsorozatot. Tény, hogy Brett-ről több Sherlock Holmes bélyeg jelent meg, de Congo Jeremy Brett nevével ellátott bélyeget adott ki. A rajta szereplő kép viszont természetesen kedvenc nyomozónkat ábrázolja:

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Brett_as_SH_in_Greek_Interpreter-e1325963822916
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyVas. Május 20, 2012 4:30 am

Lányok!

Most olvastam a priviket. Fantasztikusak vagytok. Nagyon boldog vagyok, hogy ennyire jó hangulat és kellő összefogás alakult ki köztünk és köztetek és ilyen nagyszerű dolgokat értek el. Ilyen munkákat mindig élmény lesz megjelentetni az oldalon. Köszönöm szépen mindkettőtöknek, komolyan. Kedves látogatóinknak érdemes lesz várni a meglepetésetekre.

Köszönöm szépen a Márai idézetet is. kacsintó
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyVas. Május 20, 2012 3:43 am

Radix pedis diaboli írta:
Köszönet Eszternek, hogy oly sokat és oly jól dolgozott érte!

Szívesen máskor is!

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 65855765

És akkor egyet a sok kedvenc képem közül. Ha szerepelt már elnézést :)
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyVas. Május 20, 2012 3:12 am

" Ha jó ügyet védsz, mitől is félhetsz? Mi is történhetik veled? Letepernek, megrágalmaznak, kirabolnak, meggyaláznak? Vádakkal fordulnak ellened, hamisan ítélnek? Mindez nem változtat azon, hogy az ügy, melyet védtél, jó volt, s ezért jó volt az, amit csináltál, mikor a jó ügy védelmére szegődtél. Ilyenkor ne törődj senkivel és semmivel, csak az ügy igazával, melyet meg kell védened. Végül is tehetetlenek az igazsággal szemben. Letiporhatnak, de meg nem győzhetnek, vádolhatnak, de meg nem hazudtolhatnak, elvehetik életed, de nem vehetik el igazságod. Csak akkor nem vagy magányos az életben, ha jó ügyet védesz. "

- Márai Sándor -


Ma fontos és nagyon jó dolog történt, ami Jeremy Brett- tel kapcsolatos...
Újabb erőt ad a munkához, itt a fórumon és a honlapon is.
Köszönet Eszternek, hogy oly sokat és oly jól dolgozott érte!
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Május 16, 2012 9:56 pm

Radix pedis diaboli írta:

Királyi! No, ezekért a pillanatokért szoktam mondani, hogy Jeremy Brett az én Sherlock Holmes-om...

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Holmes+I+DO+WAHT+I+WANT

Folytatva fenti gondolatomat itt egy másik kedvenc...

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Május 16, 2012 10:22 am


Off-olok, de maradunk a lovaknál, és a lovaskocsiknál...
Az E. A. Poe: Holló-ja által ihletett krimi készítésénél egy magyar lovaskocsi-koordinátort kellett alkalmazni...

http://mno.hu/grund/magyar-lovaskocsi-koordinator-segitette-az-amerikai-film-forgatasat-1070383
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Május 16, 2012 7:17 am

Csatlakozok :) Imádom ezt a képet, ha tehetném ki is tenném, szép nagyban, olyan jó vidáman látni :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Május 16, 2012 6:37 am

Kedves Radix!

Nekem is nagy kedvencem ez a kép. Olyan jó, hogy csináltak ilyeneket is, amik kicsit könnyedebb hangvételűek, mint a beállított promóképek!

Nagyon szépek voltak a sorozatban használt lovaskocsik, ez a darab roppant kényelmesnek is tűnik. Mondjuk a kocsis ki volt téve az időjárásnak rendesen, meg nehéz is lehetett így irányítani a lovakat.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Jeremy Brett will always be my Sherlock Holmes...   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyKedd Május 15, 2012 1:35 pm


Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_lydn8o4IAc1qgtkj9o1_500

Királyi! No, ezekért a pillanatokért szoktam mondani, hogy Jeremy Brett az én Sherlock Holmes-om...



Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: JB új honlap   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyHétf. Május 07, 2012 8:23 am

SherlockFórum írta:

A Jeremy Brett-et BAFTA-díjért támogatók új honlapot fognak létrehozni Jeremy tiszteletére.

Bővebben itt:

https://www.facebook.com/bafta4jb
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyHétf. Május 07, 2012 7:56 am

Halihó!

A Jeremy Brett-et BAFTA-díjért támogatók új honlapot fognak létrehozni Jeremy tiszteletére. Köszönjük Radixnak a hírt.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyKedd Május 01, 2012 4:21 pm

Sziasztok!

Sajnos biztossá vált petíció ide vagy oda, hogy Jeremy Brett idén sem nyer BAFTA díjat. A döntést a társaság elég hamar a petíció beérkezése után eldöntötte, még januárban.

Igazából kicsit csalfa volt a remény, mert a BAFTA nem oszt posztumusz díjat. Jelölni még halála előtt kell a szabályok szerint a színművészeket. Heath Ledger például jelöléssel elnyerte a BAFTA-díj a legjobb férfi mellékszereplő kategóriában mint a Joker (A sötét lovagban), bár ő meghalt, mielőtt megtörtént a film bemutatója. (Ha jól fordítottam ezt Heath Ledger-ről.) A sötét lovag mellékszereplőjeként Golden-Globe és Oscar díjat is nyert Ledger, akit 28 évesen manhattani lakásában találtak holtan. A jóképű, tehetséges fiatalember szervezetében orvosai által felírt és kellő mértékkel szedett gyógyszerek mellékhatásai okoztak olyan szerencsétlen kémiai kombinációt, ami életét követelte.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 250px-Heath_Ledger


Jeremy ügyében tulajdonképpen a BAFTA egy szabályon nem akar változtatni. Ez a szabály a petíció elindítása előtt is nyilvános volt, sokan mégis remélték sikerül ledönteni ezt az előírást. A bafta4jb.com köszöni a Brett rajongók segítségét. A vigasza az ötletgazdáknak meg nekünk az aláíróknak az lehet, hogy megpróbáltuk.

Üdvözlettel: https://sherlockholmes.forum.st
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyKedd Május 01, 2012 4:10 am

Interjú Sherlock-kal könyv:

Szerző: LINDA PRITCHARD

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 3366722-ded1540d5cc728e3aac5c8cc1a528aeb

Itt bele lehet nézni:
http://www.blurb.com/bookstore/detail/3095309

Gyönyörűek a képek.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: JB Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 9:59 pm

Mint egy torreádor...
Sebbel-lobbal, JB a Munka Ünnepén :)


Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_m30dc83TlL1rq9c6co1_400
Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_m30dc83TlL1rq9c6co2_400
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: JB Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 9:41 pm

Tipikus JB Holmes...


Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_m33wwe8QZR1r1azoho1_r1_500
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 12:25 am

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 76701357
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 8:40 am

SherlockFórum írta:
Sziasztok! Jeremy Brett BAFTA díjáért küzdő oldala még nem írt ki semmi.

Lehet, hogy idén sem sikerült? szomorú

Remélem azért megkapja, ha nem is most. Megérdemelte volna még életében.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 5:55 am

Sziasztok!

Hamarosan itt az újabb BAFTA díjátadó, de Jeremy Brett BAFTA díjáért küzdő oldala még nem írt ki semmi.

Lehet, hogy idén sem sikerült? szomorú
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Lockmes

Lockmes


Hozzászólások száma : 19
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 09.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 12:12 am

Jeremy Brett a legnagyszerűbb Sherlock Holmes akart lenni. Sikerült neki. Intenzív energiákkal hozta a karaktert. Mindig elkápráztat.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Ápr. 11, 2012 1:42 am

Radix pedis diaboli írta:


Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_l7tqycmD9o1qzcr5do1_500

Hogy lemaradtak :) Győztem!

Gyorshajtás miatt lett Holmes a magányos biciklista.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Baritsu   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyKedd Ápr. 03, 2012 7:24 am


JB többször is alkalmazza a baritsu harcművészetet, ezért íme ennek a stílusnak a rövid története:

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Bartitsu_1

http://www.personaltraining.hu/index.php/sportag-leirasok-bemutatok/sportagbemutato/3468--sherlock-holmes-a-harc-mvesze
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyVas. Ápr. 01, 2012 1:52 am

Radix pedis diaboli írta:
Én még hálóingben vagyok, ő meg már piál... Ki itt a deviáns? Tutti nem én...

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_lyxyb7zihW1qc5vmlo1_500

Most, hogy mondod szerintem az a liba csak egy ürügy volt a tagnak, hogy jót igyon Holmes-nál. nevető Nagyon élveteg pofát vágott mikor már poharazhatott.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: JB Kék karbunkulus   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzomb. Márc. 31, 2012 5:59 pm

Én még hálóingben vagyok, ő meg már piál... Ki itt a deviáns? Tutti nem én...

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_lyxyb7zihW1qc5vmlo1_500
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 3:10 am

Igen. Bárcsak így is látta volna mindig a világot!
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Golding

Golding


Hozzászólások száma : 9
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 19.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 2:35 am

Jeremy Brett utolérhetetlen Sherlock Holmes volt. Szupi ez a színes kép róla.
Vissza az elejére Go down
Holmes221B

Holmes221B


Hozzászólások száma : 34
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 07.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Kép   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzomb. Márc. 24, 2012 7:34 am

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 JBSHcolourbar3SD

Ma este színesben látom a világot :)
Vissza az elejére Go down
Holmes221B

Holmes221B


Hozzászólások száma : 34
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 07.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 10:46 pm

Cher Rock Holmes írta:

Feszültség fiam [Watt son]...

Huhhh, naggyon jó nevető
Vissza az elejére Go down
Cher Rock Holmes

Cher Rock Holmes


Hozzászólások száma : 76
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 21.
Tartózkodási hely : CHERpa föld

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 9:53 pm

Buli előtt

Feszültség fiam [Watt son] tekerd fel a hangerőt!

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_lfz4iy2qRo1qb502z
Vissza az elejére Go down
http://www.cher.com
Cher Rock Holmes

Cher Rock Holmes


Hozzászólások száma : 76
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 21.
Tartózkodási hely : CHERpa föld

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 8:43 pm

Zúzzad Sherlock!!!

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Sherlock_and_the_Guitar_part_1_by_NauticalAcronym

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Sherlock_and_the_Guitar_Part_2_by_NauticalAcronym

kreátor NauticalAcronym
Vissza az elejére Go down
http://www.cher.com
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 7:54 am


Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_l3jrqtFfFv1qc5vmlo1_500

Watson, nehogy jobbra nézzen!!!
Hiába mondom, hogy nem szeretem az édességet, mégis kémkedik utánam egy cég, ezzel az álcázott színű, svájci tehénnel. De én a harmadik szememmel látom, hogy alatta lila...



A hozzászólást Radix pedis diaboli összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 01, 2012 12:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyPént. Márc. 16, 2012 10:52 pm

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcRbt6Y6qKyx6TVHYhCQ9WGI3RVXXMVzeAPRRgBqIeJHelmYKd7LFg

Tour de France...

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_l8fmalvYHd1qc5vmlo1_500

Tour de Holmes...

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_l7tqycmD9o1qzcr5do1_500

Hogy lemaradtak :) Győztem!
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyPént. Márc. 16, 2012 10:37 pm

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Tumblr_m1r5i2ieCx1rq9c6co1_400
Ilyen a boksz...


A hozzászólást Radix pedis diaboli összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 31, 2012 7:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzer. Márc. 07, 2012 3:59 am

Újranyomtatták "A Study in Celluloid" című könyvet, melyet Michael Cox a Granada Sherlock Holmes sorozatának ötletgazda producere írt. http://www.wessexpress.com/html/studyincelluloid.html

A kötet az első kiadáskor némi csalódást okozott a Jeremy Brett és Sherlock Holmes rajongóknak, mert jórészt a Granada Sherlock Holmes történeteiként ismert epizódok tartalmát írja le, a forgatás körülményeiről vagy a színészekről nem nyújtott sok új információt. Valószínűleg ez a tény az új kiadással sem változott, így a mű nem veheti fel a versenyt Linda Pritchard alkotásával, mégis jó, hogy a mai napig adnak ki Jeremy Brett könyveket.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: BAFTA   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptySzomb. Márc. 03, 2012 8:36 am

Egy nagyon fontos link!

Itt mindig nyomon követheted, hogy hol tart az a kezdeményezés, mely Jeremy Brett poszthumusz BAFTA díjra jelölését szorgalmazta és szeretné elérni, hogy Brett megkapja ezt a kimagasló elismerést.


http://www.bafta4jb.com/
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 EmptyPént. Márc. 02, 2012 5:34 pm

Jeremy Brett Sherlock Holmes témája.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Ajánlott tartalom





Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes   Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jeremy Brett, mint Sherlock Holmes
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Jeremy Brett KÉPEK, FOTÓK
» In memoriam Jeremy Brett...
» Jeremy Brett egyéb szerepekben
» Jeremy Brett angol cikkek (FORDÍTSD!!!)
» Jeremy Brett hangja: Tahi Tóth László

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: Granada: Sherlock Holmes kalandjai (Jeremy Brett) :: Jeremy Brett-
Ugrás: