Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sherlock Holmes Játék 3.

Go down 
+12
Sherlock Fórum
takacsniki
Ysmirson
Anderson
Revati
OneNightInParis
tahiti
Mycroft Holmes
Jim Moriarty
takacsviki0118
John Watson
Sherlock Holmes
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Sherlock Holmes
Admin
Sherlock Holmes


Hozzászólások száma : 3676
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 05.
Kor : 170
Tartózkodási hely : London, Baker Street 221b.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyVas. Szept. 23, 2012 10:29 pm

Sziasztok Nyomozók és Ügynökök!

Érdekes esetet kaptam így munka miatt nem leszek egy darabig. Addig viszont agyalhattok a riasztó beindításán meg az anagrammán. Ezenkívül itt van pár újabb fantáziát mozgató feladvány:

1, "Sárga színt láttam és tudtam halált jelent."

2, "Kék színt láttam és tudtam halált jelent."

3, "Zöld színt láttam és tudtam halált jelent."

Jó fejtörést! Sok szerencsét!
SH.
Vissza az elejére Go down
http://sherlock-sorozat.hu
219c

219c


Hozzászólások száma : 27
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : otthon

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 7:48 am

Szasztok!

1. villamos
2. metró
3. teherautó
ami gyorsan a mondatot mondó felé száguld?
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 44

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 8:01 am

Sárga színű mérgezó anyagok pl.: DNOC (sárga méreg) - növényvédőszer volt.
Citrinin - gombaméreg, a vesékre hat, sárga tűk formájában kristályosodik.
Klórgáz
Foszfor-pentabromid

Kék pl. a rézszulfát (rézgálic).
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 9:05 am

nevető Né már! 219 ellőtte a megoldásaimat. A végén még gondolkodnom kell.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 9:11 am

Sárga: Ránk támadó fegyveres kínai. nevető
Vissza az elejére Go down
219c

219c


Hozzászólások száma : 27
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : otthon

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 9:24 am

tahiti írta:
Sárga: Ránk támadó fegyveres kínai. nevető

nevetés

Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 9:27 am

Szerintem.

Kék: avatar harcos.

Zöld: meg éretlen ufó
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 9:31 am

Kék halál: kipurcant a pc nevető
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 9:43 am

Megvaaan a feladváááány!

Most, hogy nincs Sherlock ki kell találnunk mikor jön vissza. nevető Tegyék meg tétjeiket! nevető
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 1:08 pm

Sziasztok kedves Nyomozók!

Remélem jól vagytok és talán tudtok segíteni nekem. Sherlocknak egy ideje megint nyomát se láttam. Elmesélem mi történt tegnap reggel:

Vidáman készültem reggelizni a konyhánkban, mikor felbukkant Sherlock fehér köntösös szikár alakja. Nagyot ásított, majd úgy tapasztaltam nem villanyozta fel, amit az asztalon lát:
- Tej tányérban. Megint müzli lesz. - összegzett.
- Nem vagyok szakácsnő. - vetette oda Mrs. Hudson. - Képzelje mi történt tegnap!
Sherlock a beszámolót meg se várva sarkon fordult. Kiment, de hamarosan visszatért. Leült az asztalhoz. Tölteni akartam neki az ízletes pelyhekből, ám határozott kézmozdulatokkal elutasított. Száját mosolyra húzta:
- Mrs. Hudson! Ide adná az ételszínezőket? Jobb kéz, felső polc. Minden színt ha lehet.
- Nem vagyok házinéni. - mérgelődött Mrs. Hudson, de mint annyiszor azért természetesen szót fogadott legkülöncebb bérlőjének. Sherlock minden színből egy-egy cseppet a tejes tányérba cseppentett. Vigyázva rá; ne keveredjenek a színek. Köntöse zsebéből elővett egy fültisztító pálcikát meg egy kék folyadékos kicsiny üvegcsét. A pálcika végét bemártotta a lötyibe, majd az egyik ételszínezékes foltba nyomta a kis rudat. Színfoltja hirtelen hatalmassá változott és elkezdtek nagyban felbukkanni azok a színek is amikhez Sherlock hozzá se ért. Színpompás tánc kezdődött tányérján.
- Ez gyönyörű. - ámuldozott Mrs. Hudson.
Sherlock arca meg se rezdült, de ismerem annyira, hogy tudtam ezt a hatást várta.
- Minek reggeli? Tegnap is müzli volt. - felelte felállva az asztaltól. Elindult a nappaliba. Én pedig kanalamat megragadtam, hogy belekóstoljak sokszínű finomságba. Sherlock háttal volt nekem, mégis ő is jól ismer engem, mert megszólalt:
- Nem tenném John! Finomabb a müzlid.
Kandallónk előtt barátom felemelte hegedűjét, amin alig húzott négyet megszólalt a riasztó. Hirtelen nekiláttunk és fokozott óvatossággal átvizsgáltunk mindent. Apró csapatunk sajnos már megszokta bármikor adódhat váratlan vészhelyzet, és Mrs. Hudson is egyre jobban tűri már az ilyen fejleményeket. (Múltkori megtámadása óta minden emeleten tart pár sodrófát.)
- Szobámban, fürdőben senki. - jelentette ki mikor hárman összefutottunk a lépcsőházban.
- Második emelet tiszta. - mondtam.
- Földszint meg nálam minden rendben. Senki sincs. A riasztó abból az elhagyatott lakrészből szól ahol múltkor Moriarty járt. Kiadta? - kérdezte házinéninket Sherlock.
- Én! Jaj! Pont ezt akartam elmondani Sherlock. Tegnap tűz volt ott, egy szerencsétlen fiatalember véletlenül tűzet okozott. Maga nem volt itt.
- Akartam kérdezni: Merre jártál? - fordultam a morcosan rám néző haveromhoz.
- Diogenes Club. Hosszú vitám volt Mycrofttal.
- Már megint? - szörnyülködtem.
- A tűz Mrs. Hudson! Meséljen róla! Közben haladjunk is! - mondta. Ekkor elindult már, köntöse zsebéből elővett fegyverét markolva. - Figyelek! Mondja!
- Tegnap kivette... Jaj, egy roppant kedves fiatalember. Előre fizetett rendesen. Egyetemista, azt mondta a szoba a kísérleteihez kell, de már az első rosszul sült el. Nyitott benzintartály mellett ment el, mikor véletlenül megbotlott. Esés közben akaratlanul összeütötte a kezében lévő rézgolyókat, amik szikrázni kezdtek s a benzint érve keletkezett némi tűz. Időben eloltotta, csak a falon maradt nyoma. Megmutatta. Bánatosan kifizette a várható helyreállítási költségeket. Szégyellte nagyon a balesetet.
- Végre egy lelkes egyetemista, aki szorgalmasan tanul erre szegény ilyen szerencsétlen! - jegyeztem meg.
- Lenyűgöző mikre képesek manapság az egyetemisták! - hallottam Sherlock gúnyos hangját. Hamarosan odaértünk a hangoskodó riasztóhoz. Sherlock átlépett a földön lévő tárgyakon és tovább haladt. Benézett a szobába.
- Sejtettem nincs itt.
Én kikapcsoltam a riasztást.
- Megijedt a riasztótól? Szegény gyermek!
- Dehogy ijedt Mrs. Hudson. Már rég lelépett.
Mrs. Hudsonnal értetlenül néztem össze.
- Nem állt össze? John! Mi van körülötted?
Lenéztem a földre:
- Néhány fémsúly. Hosszú vágódeszka fából.
- Oké, és mi van a mozgásérzékelő riasztóval szemben?
- Fali csap itt a folyosó másik oldalán. Ó... ez a fadeszka nedves. Nemrég folyt a víz.
- Dehogy! A csapszegélyére tette a vágódeszkát. A riasztó felőli felére, ami kilógott a csapból tette a súlyokat. A másik végére súlyos jégtömböt helyezett az egyensúlyhoz. Amikor a jég kellően megolvadt a súlyok leestek... Megszólalt a riasztó. (Igaza volt. Kicsit oldalra lépve észrevettem jégdarabokat a csapban, meg a padlón is.) Fontos volt neki az időzítés. Miért? Oka volt rá. Okkal csinálta. Milyen indokkal? - Sherlock nagyot szívott fogán, majd idegesen belépett a szobába, hogy további információért körülnézzen. Gyorsan követtük. Alig léptünk be hangos üvegcsörömpölést hallottunk. Jim Moriarty démoni vigyorát látjuk meg fent a kitört pinceablak helyén.
- Megígértem, hogy kiégetem a szíved Sherlock. - szólt kegyetlen gonoszsággal. Sherlock hiába emelte rá fegyverét, Jim bedobott egy égő gyufát, ami a(z ablak alatt lévő) benzines tartályban landolt. Láng csapott fel. Jim pedig gonosz kacaját hallatva elillant az ablakból. Akkor láttam meg a tartály oldalára "Veszély" felirat volt festve.


Sherlock meghagyta, hogy cseréltessünk zárat. Ezután elrohant. Azóta sem láttam. Fogalmam sincs csak óvatos volt a riasztó megszólalása után, vagy gyanús dolgokat tapasztalt. Ezért ha van valami észrevételetek szívesen fogadnám.

Elárulom email érkezett tőle tegnap délután. Ezért remélem jól van. Lejegyzem mit írt:


John!

Varázsolhatsz te is:
Szoba hőmérsékletű tej, tányér, ételszínezékek, fültisztító pálcika, folyékony szappan

SH.


Csatolt egy videót is:



Ennyi lenne. Szép napot kíván: John

Vissza az elejére Go down
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Windhelm

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 1:01 am

Egyszer megnézném, hogy mi mindent hord a köntöse zsebeiben. nevető
Körülnézhetnél a lakásban, hogy mit hagyott otthon/ mit vitt magával. Csak a szokásost, vagy mást is?
Ezzel talán lehetne szűkíteni a kört, hogy mire készül meg hova ment.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 1:26 am

Jó ötlet köszönöm. Körbelesek. kacsintó
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 3:18 am

Nehéz volt, mert nagy a rendetlenség. Pénztárca okiratokkal, mobil, ruhák és bőrönd. Tisztálkodó szerek. Nagyító, tolvajkulcsok. Ezek biztos nála vannak.

A laptopja meg az enyém itthon van. Hiányzik viszont a laptop táska.

Mrs. Hudson felhozott egy újságot. Azt írták benne, hogy Sherlock összeveszett velem és elköltözött a Baker Street-ről. Pedig nem volt köztünk semmi gond. (Ezért VörösO-rel írok.) Állítólag Sherlock annyit nyilatkozott (az újságíróknak) egyedül sikeresebben nyomoz.

Haj! gondolkozik

VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 3:30 am

Vitte fegyvert is. Meg kibökte az egyik "dugicigi" helyet. Van nála bagó. VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 3:31 am

Azt az egyetemistát Moriarty játszotta? Úgy taktikázott, hogy se John, se Sherlock ne találkozzanak vele míg ott van. Mrs. Hudson láthatta korábban? Szóval a tűz is direkt volt. A tűzzel Sherlocknak akart üzenni ?
A mozgásérzékelő riasztó be volt kapcsolva? Az egyetemista helyezte a súlyokat a csaphoz, így mikor elolvadt a jég az leesett és ezért kapcsolt be a riszató---> így ő míg a jég olvadt simán leléphetett.
VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 3:41 am

Én is erre gondoltam. Moriarty is jól tudja álcázni magát. Elég kisfiús arca van, ráadásul jó színész.

A tűz dolgot nem értem. "Lenyűgöző mikre képesek manapság az egyetemisták!" - mondta Sherlock. Sajnos nem tudom leírni elég érzékeletesen, mert az angol nem annyira sokszínű nyelv, mint a magyar: de írtó maró gúnnyal közölte. Zárat cseréltettem, Mrs. Hudsont nyugtatgattam (mert feldúlák a történtek), egy ideig Sherlockot vártam, most meg kutakodtam. Kevéssé tudok figyelni. VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 3:41 am

Azért ment el mert nem akarja, hogy bajod essen. Moriarty azt mondta, hogy megmondta hogy ki fogja égetni a szívét. Sherlock valószínűleg utána ment ... de azt nem tudni akkor hogy hova költözött addig igaz? Mármint a városból csak nem ment el...VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 3:49 am

Igen, szerintem is itt van. Jimmel neki London a csatatér.

Semmin se kaptunk hajba. Biztos okkal jelent meg a cikk, csak képtelen vagyok átlátni mi célból. Lehetséges engem véd.

Utálom, hogy csak úgy eltűnik.

VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 3:54 am

Az újságban megjelenő cikkel lehet, hogy Moriartynak üzent. Azt üzenhette, hogy téged hagyjon ki ebből, ez az ő kettejük harca. A házatokban történtek utána jobbnak látta ha elmegy, és így ha valami hasonló történne nektek nem esne bajotok. VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 4:00 am

szégyenkezik Lehet. VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 4:10 am

Most látom hiányzik egy jegyzetfüzet is. Sherlock abban a hírszerzésről írt magának feljegyzéseket titkos rejtjelekkel. A tartalmát bővebben nem ismerem.

Mit tehetnék még? VörösO

Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 4:20 am

A laptop táska miért kellett neki?! ... Laptopját otthon hagyta de a táskát elvitte magával. Valamit vihetett abba a táskába vagy csak azt a látszatot akarta kelteni, hogy vitte magával, de a laptopját direkt hagyta otthon neked, mert van rajta valami amit neked is látnod kellene... vagy inkább mást vitt a táskában? Nézted már a laptopot? VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 4:25 am

Olyvééééé! mizus Igazad van. Megnézem a másik gépet is. Mindig megzavar ez a laptop dolog, mert igazából gyakran nyomulunk a másikén. Múltkor már úgy nevezte kis laptop meg nagy, mert már eléggé elmosódott a határ melyik melyikünké. Megnézem. VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:07 am

Átnyálaztam az emaileket, fájlokat. Végül egy jegyzettömb piszkozatban ezt a találtam:

(Közös kódnyelvünkről fordítom.)

Mr. Secret halála

Mr. Secret befolyásos politikai személy, a Diogenes Club tagja

Hibázott Irene Adler információkat lopott tőle -> Mr. Secretet megölik

Az információk kínosak: Mycroftnak, Moriartynak és egyéb befolyásos embereknek
(mind lehetséges gyilkosok)

Moriarty: bűnszervezet

Mycroft: angliai kormányzat, Diogenes Club (a kettő némileg összefügg)

Hol ér össze a bűnözés meg a politika? Szórakozás, kikapcsolódás.

Mi van ha tégla vagy gyilkos van a Diogenes Club soraiban? Mr. Secret klubtag volt.

Ideje csendes helyre vonulnom.

2x1,9x4 _ 3x2,4x1,9x3,3x2,8x1,5x3,3x2,6x2 _ 5x2,3x2,5x3,5x3 _ 2x1,5x2,4x3,2x2,3x2,6x2_ 6x1,9x3,2x3,7x3,6x3,3x3,8x1 _ 2x2,4x3,9x4,4x3,5x2

SH.




A számokat nem értem. VörösO John


Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:18 am

Számok: Az egyetlen kell akiben Mycroft bízik. -->Niki! Benne megbízik Mycroft! VörösO


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 25, 2012 5:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
tahiti
Cher Rock Holmes rajongó
Cher Rock Holmes rajongó
tahiti


Hozzászólások száma : 3163
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 05.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:19 am

VörösO Üdvi! nevető Ez büdös: az egyetemista suli után is tanul. Lakást bérel kísérletekhez. Volt jelentkezős feladvány, ahol Sherlock nem hitt a szorgalmas diákokban.

nevető



A hozzászólást tahiti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 25, 2012 5:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:22 am

Hehe vannak szorgalmas egyetemi diákok,csak néhányan közülük a fura kategóriába tartoznak, kicsit csodabogarak. nevető

VörösO


A hozzászólást takacsniki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 25, 2012 5:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:23 am

Tahiti jó estét! VörösO-özz! Én is tanultam suli után, az egyetem anélkül nem megy. A bérlés nem tudom, talán tényleg kellett neki egy kísérleti terep.

Köszönöm Viki. Akkor hívjam fel Sherlockot, hogy tudom adni Nikit?

VörösO

Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:24 am

Kódfejtéshez csak nem telefont használtál Viki? kacsintó VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:25 am

Szerintem igen. VörösO
Igen Niki! nevető De valószínűleg ezt rád kellett volna hagynom... szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:31 am

Nyugi,semmi gond! kacsintó

VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:36 am

Mindegy ki fejtette meg a lényeg, hogy értjük és azt is jelzi figyeltél Viki. Tényleg kösszencs. John



Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Tumblr_l66vzwRtAI1qbfep2

Mycroft egyik helyettese a Diogenes Clubban szerintem tégla. Be kéne jutnom az irodájába, csakhogy kiválóan őrzik az emberei. Mycroft fafej, nem hisz nekem. Hiába vitatkoztam vele emiatt. El kéne érni, hogy ő és a tégla egy időre elhúzzanak innen, akkor csak két őrt kéne kiiktatnom. Bátyám bízik Nikiben. Keressetek egy ürügyet amiért kimozdul, én meg keresek egy elég távoli címet.

SH.


VörösO John

Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:38 am

Teadélután maraton? Diogenes Club tagjainak részére? nevető
VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:40 am

Ki bírja tovább megszólalás nélkül... aki nyer kap valami fődíjat... szerintem ezzel nagggyon sokáig ellesznek. Ők úgyis mindig csendbe vannak. nevető VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:41 am

Üzenet:

Valami komolyat, hogy elvigyék az őrök zömét.

SH.


VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:42 am

Ha a királynőt is meghívnák rá...? gondolkozik

VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:45 am

Üzenet:

A királynő protokoll szerint él, egy fogadás, meghívás idő. Én gyorsan akarom eltávolítani az embereket. Lehetőleg ma este, hogy körülnézhessek az irodában.

SH.


VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:47 am

Tűz vagy bomba riadó? Akkor az épületeket kiürítik. Esetleg csali szerkezetet is ellehetne helyezni bomba riadó esetén,így le is lennének foglalva az emberek,tűzriadó esetén pedig valahol csali tűz vagy csak jó sok füst,de úgy hogy a forrás nehezen megtalálható legyen.

VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:53 am

Üzenet:

Valami vészhelyzet pontosan, de nem akarok bombariadót vagy tűzet itt. Mycroft ravasz róka. Ezekre nagyon felkészült, külön biztonsági szolgálat fésüli át ilyen helyzetben az épületet. + Feltűnő lenne ha nem mennék ki a többiekkel. Ezért akarom másik címre csalni a zavaró tényezőket. Utazzanak el, hogy kényelmesen szimatoljak!

SH.


VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:58 am

Valami politikai baki esetleg aminek a megoldásában segíteniük kellene... VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:59 am

Akkor ál terrorista akció az egész tömegközlekedés ellen. Valami ál számítógépes vírus ,ami kicsit bezavar, mindegyiknél. Arra biztos visznek mindenkit.

VörösO


A hozzászólást takacsniki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 25, 2012 6:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:01 am

Üzenet:

Igen, volt itt Angliában "baki", amire Mycroft mozdulna és a tömegközlekedés megbénítása is tetszik. Közlekedni stratégiailag fontos.

Döntsetek!

SH.


VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:05 am

Közös döntés: tömegközlekedés. Ha megfelel Sherlocknak.

VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:08 am

Az se lenne rossz ha netán valamelyik fontos személy is használná épp a tömegközlekedést. mizus

VörösO
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:17 am

Üzenet:

Meg. Tökély.

Probléma: Vízi közlekedés teljes lebénítása ma éjféltől a Temzén korlátlan időre.

A Temze elég hosszú ahhoz, hogy sok emberükkel jó ideig keresgéljenek.

Én tudtam meg Moriartytól mikor fogságban voltam, csak nem adom tovább Mycroftnak mert hiszem egyedül is meg tudom oldani a Diogenes Clubból. De Te Niki ugye nem vennéd a szívedre ha London felbolydulna, így megírod neki a hátam mögött. Privát üzenetben küldd Mycroftnak! Ahogy ismerem gyanakodni fog, de kénytelen lesz mozdulni, akiket meg itt hagy azokkal elbírok.

SH.


VörösO
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:20 am

Okés,szólok neki,de gondolom,csak annyit írjak hogy biztos forrásból tudom,hogy ma éjféltől megbénul a Temzén a közlekedés.?

VörösO
Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:22 am

Sherlock te parazita! Lebuktál. A kaméleon jelszavát nem változtatta meg John! Mindent látok. Szórakozz mással! Húzz haza! Ma este már ne rontsd itt a levegőt!

Mycroft
Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:25 am

Üzenet:

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Tumblr_lydd17SNyb1r32jvco1_500

John! Nem találtad meg az utasításaimat a gépen?

SH.


Roppant sajnálom. Nem.... Bocsánat. Talán ha néha közölnéd velem egyértelműbben mit vársz.

Vissza az elejére Go down
Mycroft Holmes
Admin
Mycroft Holmes


Hozzászólások száma : 204
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : London, England

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:30 am

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Tumblr_m2rlgo4ubu1qikabe

Sherlock! Indulnak feléd a biztonságiak. Megmondtam hagyd békén az embereimet!

Mai napi tanulság: Figyelni kell a kódokra!

Mycroft


Vissza az elejére Go down
John Watson
Admin
John Watson


Hozzászólások száma : 1211
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 31.

Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:32 am

szomorú szóval két üzeneted volt. Annyira örültem az elsőnek, hogy utána nem kerestem tovább. Sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sherlock Holmes Játék 3.   Sherlock Holmes Játék 3. - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sherlock Holmes Játék 3.
Vissza az elejére 
12 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Sherlock Holmes Játék 7.
» Sherlock Holmes Játék 18.
» Sherlock Holmes Játék 4.
» Sherlock Holmes Játék 2.
» Sherlock Holmes Játék 8.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: ARCHÍVUM - lezárt témák-
Ugrás: