Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A muzsika hangjai - kedvelt zenék

Go down 
+3
Radix pedis diaboli
Revati
Sherlock Fórum
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 9:04 am

Fall Out Boy


Seether, imádom ezt a számot
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 9:30 pm

Még egy kis Marina. Kezd sok lenni . nevető Remélem, most hogy egyre híresebb, valamikor Európába is ellátogat.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Márc. 18, 2013 12:31 pm

Már napok óta hallgatom ezt a számot, és imádom! Az albumon a második, és mindig, mikor hallgatom a számat, megakadok az első két számnál. Az egyik az Are you satisfied? ? A másik szám pedig, amiről írtam, hogy napok óta hallgatom, a SHAMPAIN.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 6:41 am

Az albumon a rendes verzió van, de nekem jobban tetszett az akusztikus.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Márc. 06, 2013 12:17 pm

Marina and the Diamonds: Lies



Akusztikus változatban is szép:

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Márc. 06, 2013 5:50 am

Ha ezt hallgatva kelnék, talán több kedvvel mennék suliba. :)

Ezt a számot most láttam meg. A videó fogott meg, és a szám király. Nagyon tetszik, a sminkje az énekesnőnek az Ötödik elem c. filmre emlékeztet, és tényleg nagyon jó ez a klip.


Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyPént. Márc. 01, 2013 9:08 am

Nagyon kedvelem Mandisa dalait. Az énekesnő ha jól tudom amerikai tehetségkutatóban tűnt fel és nagyon szép Istenről szóló számai vannak - párat feltettem az mp3 lejátszómra is. A "Good morning" tőle egy igazi, vidám reggelt indító, kedves nóta - rap betéttel:


Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Feb. 20, 2013 4:28 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Feb. 11, 2013 6:52 am

Ezt a számot hallottam a rádióban. :) Itt viszont jobban tetszik. :)

Ezt pedig: nem hallgatok más számot tőlük, de ez nagyon bejön:



Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Feb. 11, 2013 4:06 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyVas. Feb. 10, 2013 2:02 am




:)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyPént. Feb. 08, 2013 10:40 pm

Hajni tegnap linkelt be egy számot Zolinak, és eszembe jutott egy másik jó száma a The Rasmus-nak:

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 7:20 am

És egy kis Lady Gaga :) Nem vagyok fan, de sok számát bírom, és hallgatom is rendszeresen. Köztük ezt:



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 6:41 am




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 6:38 am

Florence + The Machine - Micsoda hang. :) Tuti hallottam a rádióban. Pinket is. :)

Lily Allen-ről ez a szám ugrik be, ami tetszett tőle:



Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyKedd Feb. 05, 2013 11:50 am

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Feb. 04, 2013 4:56 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyVas. Feb. 03, 2013 11:21 am

Szeretem ezt a számot. :) Ez pedig egy szám, amit ezerszer meg tudok hallgatni:

Remy Zero - Perfect Memory



Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyVas. Feb. 03, 2013 5:49 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzomb. Feb. 02, 2013 1:21 am

Ezt kedvencem, mióta hallottam a rádióban:



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzomb. Feb. 02, 2013 1:13 am

Ez pedig egy kis Naruto song.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzomb. Feb. 02, 2013 1:11 am

A Magyar vándor az egyetlen magyar film, amit szeretek. Vagyis, amit többször megnéztem, nem csak egyszer láttam.

A kutyás vidi, jaj, hát engem is megnyert. :) De van egy válaszom arra, ki ment meg minket:

Rise Against - Savior

Itt találtam rá.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyPént. Feb. 01, 2013 4:49 am




Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 5:18 am

Megvettek ezzel a kutyás videoklippel - és a zene se rossz.

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 5:11 am

Ezt a számot is szívesen hallgatom.

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 5:06 am

Az Enigma az egyik legnagyobb kedvencem. Ez a videoklip pedig fantasztikus.

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 4:58 am

Nem követtem a legutóbbi Megasztárt, de Radics Gigi megérdemelte a győzelmet.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Jan. 30, 2013 11:47 am

takacsviki0118 írta:
Hiányoltad a magyar zenéket, hát szépen elláttunk.

Hát, köszönöm. mizus

Nahát, bagoly téma kimaradt, de emlékszek, egyszer a Megyei könyvtárnál (ami a legnagyobb a városban, de ez a neve, inkább városi) van két, vagy több hatalmas fa, és azokon vagy 6 bagoly megült. Máskor csak egy üldögélt ott, de ő nagyon sokáig, és a könyvtár felső szintjén, ha kinéztél az ablakon, láttad a baglyot közelről.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Jan. 30, 2013 9:07 am

Hiányoltad a magyar zenéket, hát szépen elláttunk. mizus Köszönöm.
Mindig engem néz. mérges Ő a kémmadaram. Szóval nem csak engem lát hanem titeket is. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Jan. 30, 2013 8:54 am

Egyébként azzal hogy magyarok már angolul énekelnek, tényleg egyet értek. És akkor nézek, hogy ez a szám magyar? Tényleg? Azt hittem, megint én maradtam le valami újról.

Egyébként tetszik a baglyod, Viki. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Jan. 30, 2013 8:52 am

Nahát, egy életre elláttatok hallgatni valóval. nevető

A Szállok a dallal, imádom azt a számot! Meg még ezeket, ha már magyarnál vagyunk:



És még sok számuk, őket nagyon bírom. A Hotel mámort, a régebbi számaikat, a Rajtad múlt-ot, és még sorolhatnám.

Őt is bírom, általános sulis emlékem, hogy egyszer megálltunk hazafelé a kirándulásról a benzinkútnál, és találkoztunk 3 Megasztárossla. Az egyik ő volt.



Ezt a számot különösen kedvelem:



És tőle még a Na, na na-t is, az újabbat. Meg van még tőle. nevető

https://www.youtube.com/watch?v=T7Tl_aMvYgU

Ennek a számnak pedig a klipje teszik

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Jan. 30, 2013 4:19 am

Még egy kis Quimby.




Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Jan. 30, 2013 4:04 am




Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Jan. 30, 2013 3:32 am



Értük annyira nem vagyok oda, de azért nem olyan rosszak a számaik.


Ritkán hallgatok ilyen számokat, de ez nagyon szép.


Amúgy a magyar énekesekkel az a baj - főleg az újakkal - hogy már ők is angolul énekelnek. Persze tisztelet a kivételnek!
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Jan. 30, 2013 3:23 am


(Petőfi-Még nyílnak a völgyben a kerti virágok, Még zöldell a nyárfa az ablak előtt... stb. mizus )
Még egy magyar szám. Én őket is szeretem. Ha ti is Petőfi rádiót hallgattok akkor hallhattátok már. Én magyar számokat inkább rapp-et hallgatok, meg rock-ot, azért nem minden esetben,külföldi számoknál viszont nem vagyok ennyire válogatós.


Tőlük talán csak ez az egy van amit szeretek. Vagyis csak múltidőben, mert már meguntam.







Fankát bírom, de inkább Kowával alkotott közös számukat linkeltem, mert aki nem szereti a rapp-et annak talán ez majd tetszik, bár szerintem már ezt is hallottátok.


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 30, 2013 3:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyKedd Jan. 29, 2013 4:25 am

Ha voltak már, elnézést.







Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyKedd Jan. 29, 2013 1:22 am

Na, tőlük is azokat a számokat ismerem, ami ment a rádióban, de majd utánuk nézek. kacsintó Ezt pl. sokat hallottam, azt hiszem. Rég volt.

https://www.youtube.com/watch?v=fLi6dIC9FbA
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Jan. 28, 2013 11:16 am

Ajánlom a Holdviola együttest, Eszti. Népzenére alapoznak, nekem nagyon tetszik, amit csinálnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Jan. 28, 2013 11:11 am

A Zanzibárt bírom. kacsintó Csak sajnos nem sok magyar számot hallgatok magamtól. szégyenkezik Amit a rádióban hallok, azt ismerem. Azokat szeretem is.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Jan. 28, 2013 7:55 am

Legyen magyar szám is... kacsintó

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyPént. Jan. 25, 2013 4:05 am

Én is így vagyok vele, Eszti. Fantasztikus hangja van, a számai pedig klasszak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyPént. Jan. 25, 2013 12:55 am

nevető

Egy újabb Marina. Vicces, hogy nemrég még senki se tudta, ki, most meg a rádióban hallom.

Nekem nagy kedvencem, ez és az összes létező száma! Albumjait is be fogom szerezni, nem a közel jövőben, de beszerzem. :) Egyszerűen imádom a hangját!
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 8:24 am

Nem tudom, volt-e már, de nagyon tetszik:

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Jan. 23, 2013 7:54 am

Ez nagyon szép.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptySzer. Jan. 23, 2013 7:51 am



Gondolkodtam rajta, hogy a fórum játékhoz kellene berakni, mert szóba került a jelbeszéd (Petőfi) de inkább ide tettem be.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyPént. Jan. 18, 2013 6:40 am

Ezt a számot régen is ismertem, és persze ismerem Tina Turnert, de akkor tetszett meg igazán, mikor egy Jeremy Brett fanvideó alatt találkoztam vele. Az óta mindig eszembe jut, mint az egyik legjobb . mizus

https://www.youtube.com/watch?v=aIrCFrFpHvw
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Jan. 14, 2013 10:07 am

Lehet, csak tehetséget kéne találnom hozzá. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Jan. 14, 2013 10:05 am

Még lehet lehetőség az életben. Ki tudja?! mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Jan. 14, 2013 9:58 am

Nahát, engem az Én Pán Péterre emlékeztetett, nem gondoltam volna, hogy onnan van.

Én lecsúsztam, és régen fogékonyabb voltam, most már nem tudnék, ellustultam. nevető És persze ráébredtem hogy tényleg nem értenék hozzá, két kézzel két különböző dolgot csinálni, nem az én asztalom.

De konkrét lehetőségem nincs, viszont egy köpésre van a Kodály, ahova mehettem volna, egy másik valóságban. Nem itt, ez elúszott.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék EmptyHétf. Jan. 14, 2013 9:53 am

Én is nagyon szeretem.kacsintó Szívesen tanulnék de nincs rá lehetőségem. Ez a szám A halott menyasszony-ban van, szeretem az ilyen filmeket-meséket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék Empty

Vissza az elejére Go down
 
A muzsika hangjai - kedvelt zenék
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: SherlOFF Topic-
Ugrás: