Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A muzsika hangjai - kedvelt zenék

Go down 
+3
Radix pedis diaboli
Revati
Sherlock Fórum
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 9:49 am

Jaj, imádom a zongorát! mizus

Ha lenne tehetségem (Ami nincs, hamar kiderült, hogy nem zenésznek születtem.) akkor ezt a hangszert választanám. Ha zenét tanulnék. A House-ban is nagyon bírtam azokat a részeket, mikor azzal ér véget egy epizód, hogy a doki zongorázik.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 9:42 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:11 am

kacsintó Én is nagyon szeretem a hangját. Annyira szép :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 10:48 am

Leona Lewist én is szeretem.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 10:42 am

Na, neki is nagyon jó hangja van. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 10:34 am

Ez az a szám, amit hallottam, és tetszik :) Mindig azt hittem, hogy Leona Lewis énekli, hasonló a hangja:



Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 10:02 am

Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 8:22 am

Esztertoth13 írta:
Ezt a számát hallottam először:

https://www.youtube.com/watch?v=Cr-SqRWImmI

Mikor ezt először hallgattam nem tetszett, egyáltalán nem, de aztán ez kezdett el járni a fejemben és már sokadszorra hallgatom. Most már tetszik. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 3:06 am

Még nem hallottam de tetszik :) Én az ő hangjába "szerettem bele". Az óta mindkét albumát végighallgattam, és az összes számát imádom :) Kevés van ilyen :)

http://youtube.googleapis.com/v/S823a0vA3Ko

Ezt a számát hallottam először:

https://www.youtube.com/watch?v=Cr-SqRWImmI


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2013 10:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzer. Jan. 02, 2013 11:01 am



Annyira nem vagyok oda a számaiért, de annyira tetszik a hangja... :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzomb. Dec. 29, 2012 10:48 pm

Én is :) Ez a másik szám, amit sokszor tudok hallgatni, a napokban ezt viszont már hallottam a rádióban. ez után néztem meg a Perfect World-öt, majd még pár számukat, de ezek tetszettek a legjobbak, meg volt, amit már hallottam.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzomb. Dec. 29, 2012 11:09 am

Igen, ez is klassz számuk, és tényleg többször belefutottam én is, mint a Perfect World-be.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzomb. Dec. 29, 2012 9:56 am



Én ezt hallottam tőle sokszor a rádióban. De tényleg írtó jó hangja van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 28, 2012 10:02 am

Revati írta:
Ezt a Gossip-számot rádióban hallottam néhányszor, nekem is tetszik.

Az a vicces, hogy én egyszer se hallottam a rádióban, de nem te vagy az első, aki sokszor hallotta a rádióban. Engem meg elkerült. :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 28, 2012 8:29 am

Ezt a Gossip-számot rádióban hallottam néhányszor, nekem is tetszik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 11:39 am

Már régen is lenyűgözött milyen szép hangja van, ez a szám pedig... Nem bírom abba hagyni a hallgatását. De van még jó pár, utána is nézek, annyira tetszik a hangja!

http://youtube.googleapis.com/v/A8mw5i43-uQ


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2013 10:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyKedd Dec. 25, 2012 9:50 am

Esztertoth13 írta:
Ezt a számot is a rádióban hallottam, és rákerestem. Meglepődtem, mikor megtudtam, hogy magyar az énekesnő.

Igen, nekem is nagyon tetszik. Teljesen véletlenül bukkantam rá you tub-on, de aztán leesett, hogy én is hallottam már rádióban. :)


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyKedd Dec. 25, 2012 9:03 am

A We are young-ot hallottam a rádióban, csak nem tudtam ki énekli :) A másikat még nem hallottam, de tetszik.

Ezt a számot is a rádióban hallottam, és rákerestem. Meglepődtem, mikor megtudtam, hogy magyar az énekesnő. (Bármiben tévednék, javítsatok ki.)



De nagyon tetszik! :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyKedd Dec. 25, 2012 7:52 am



Elég népszerű ismerőseim körében. És tényleg jó is, bár én ...



ezt jobban szeretem. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 1:28 am

Egy újabb Corrs. Nincs nyár, de ami igaz az talán ez a sor:

Winter is coming and I need to stay warm.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4BWBk1IjxgM


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2013 10:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 6:27 am

takacsviki0118 írta:
One Direction ... hát velük semmi bajom nem lenne, de nem egy fanatikus ember van a környezetemben, túúúlságosan is fanatikusok és hát elérték azt, hogy már a nevük hallatán is a fejemet fogom. -.-

Én így voltam régen a Tokio Hotellel. Nem bírtam, nem is utáltam őket, nem érdekeltek. De baráti társaságban mindenki őket hallgatta, őket imádta. Én, a nem rajongó, végig hallgattam ezerszer az albumukat, a számaikat, stb. A végén már nem is idegesítettek, csak fura volt a tény, hogy nem vagyok fan, aztán mégis annyit tudok róla barátnők lévén, mintha rajongó lennék. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 6:12 am

Mindegyik tetszik.

One Direction ... hát velük semmi bajom nem lenne, de nem egy fanatikus ember van a környezetemben, túúúlságosan is fanatikusok és hát elérték azt, hogy már a nevük hallatán is a fejemet fogom. -.- Tényleg nem lenne bajom velük, mert van egy vagy talán kettő fülbemászó számuk. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 2:36 am

Ezt a vidit még régen láttam, nem is tudom, hogy keveredtem oda, de nagyon megtetszett. mizus Csak aztán elkevertem, és elfeledkeztem róla.
Vissza az elejére Go down
Viv
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Viv


Hozzászólások száma : 697
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Dec. 10.

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 1:46 am

Nekem ez a videó nagyon tetszik :) Külön szépsége, hogy mindannyian beöltöztek valakinek a Sherlock-ból :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyVas. Dec. 16, 2012 1:07 am

Az eredetit nem hallottam, nem is fogom, de a feldolgozás tetszik :)

http://youtube.googleapis.com/v/0VqTwnAuHws


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2013 10:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 11:09 am

Érdekes. Meglátom még, már úgyis van egy listám nyárra mozizni :) Bár nekem a plakát alapján Szándokán jutott eszembe nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:50 am

Nekem egyik barátnőm linkelte el, de nem tetszett először. Annyi a lényege, hogy a srác családjának van egy állatkertje amit átköltöztetnek Kanadába vagy hova, és akkor útközben a hajójukat baleset éri és a srác egy szigeten köt ki, és akkor ott éli az életét. Lesz egy nagy cicája. (tigrise) Először jót derültem azon, hogy Tabunak hívják az anyját. Hirtelen beugrott, hogy mennyi szóviccet lehetne belőle kihozni. szégyenkezik nevető
De egyébként ami kicsit megfogott az a látvány.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:47 am

takacsviki0118 írta:
Jóbarátok? Őket de szerettem régebben. :)

Én is, bírtam, bár most már nem nézem, hogy sokadszorra adja a Viasat3.

Pi élete, ennek láttam a plakátját, és nem értettem, miről szól? Aztán nem néztem utána... Meg, moziba se jutok el mostanában. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:34 am

Jóbarátok? Őket de szerettem régebben. :)

Én is hallottam többször is a Paradise-t de annyira nem voltam oda érte, viszont van egy film, Pi élete a címe, és az előzetesében ez a szám szól, és annyira megragadt most, hogy állandóan ez jár a fejemben. Talán a film miatt is. Nagyon szép. A történet annyira nem fogott meg, meg néhol nagyon számítógépes de egyébként szép.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:27 am

Sajnos új zenék terén el vagyok maradva, de régiek még megvannak :)

https://www.youtube.com/watch?v=2vuaqDDr--Q
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:23 am

Para, para, para- dise, és leragadok a para szónál :)
Amúgy ez az a szám, ami mindenhol szembe jött velem, csak még nem hallgattam meg, De tetszik . mizus
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 9:32 am



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 9:50 am

nevető

Én csak azt csináltam, hogy elaludtam este 6-kor, és mikor felkeltem, sötét volt... Télen történt, mikor reggel korán is sötét van, és azt hittem menni kell. Hogy elkések, és kérdezgettem, hogy milyen nap van? nevető Elkéstem? Ránéztem az órára, ja, nem, 9 óra.

Ezt nem egyszer eljátszottam.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 9:43 am

Velem megesett, hogy 6 helyett fél 4-kor keltem fel. Felöltöztem meg minden, teljesen elkészültem, nem is furcsálltam, hogy mindenki alszik én már majdnem elindultam, sőt paráztam, hogy mindjárt elkések,mikor valaki kérdezte, hogy én hova indulok ?! nevető
Akkor olyan jót nevettem magamon ... teljesen elnéztem az órát. dilis szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 9:39 am

Így szokott lenni :) Egyszer véletlenül időben ébredtem, és lementem az állomásra. 20 perccel korábban lent voltam,és végül ki a sulihoz is ennyivel korábban oda értem... Csak néztem én is, hogy mit keressek itt? De persze, arra már nem volt idő, hogy visszamenjek a házba.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 9:17 am

Esztertoth13 írta:
Bezzeg, ha időben érek oda, sose jön nevető , és állhatok a megállóban számomra hosszú percekig.

nevető nevető ez jó...

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 9:13 am

Igen :) Meg el is alszom, szóval nem egyszer ébredtem úgy hogy, jé, most indul a busz... Jaj ne... és rohanás. Máskor meg, kényelmesen ébredek, de jó... nem hiszem el, most ment el az utolsó busz, amivel még beérnék az első órára... és jé, most ment el az utolsó, amivel csak 10 percet késnék...

Bezzeg, ha időben érek oda, sose jön nevető , és állhatok a megállóban számomra hosszú percekig.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 9:09 am

Igen, általában azok késik le a buszt akik közel laknak a megállóhoz... mert azok úgy gondolják: óó minek álljak/várjak feleslegesen, ... vagy: úgyis ráérek. nevető Ismerős? mizus

Legalább is barátnőimből indultam ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 9:02 am

takacsviki0118 írta:
és a séta nálam egyenlő a rohanással. Amiért sokan nem szeretnek velem "sétálni". nevető )

mizus Ismertem valakit, akivel mindig gyorsan mentünk. Mármint mindenkinek más a séta tempója, én általában igazodok hozzájuk, és vele mindig gyorsan mentünk, nekem szinte futva.

Meg én szerencsés vagyok, kis város, kevés séta. :) De buszozni kénytelen vagyok, szóval ismerem milyen a buszra rohanás. Lekésem én a buszt úgy, hogy egy köpésre van a megálló.

Ezt a számot én is szeretem :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 8:45 am

Hát nekem kell buszoznom -hogy tudjak mozizni- egy órát. Ráadásul hétvégén még kevesebb buszom is van szóval ha átszállással megyek várhatok egy csomót, és olyan is van hogy rohanhatok. Szóval türelmem már véges, vagyis inkább feltalálom magam ... és a séta nálam egyenlő a rohanással. Amiért sokan nem szeretnek velem "sétálni". nevető

Ez a szám tetszik, már rég hallottam. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 7:00 am

takacsviki0118 írta:
Viszont ha van még idő akkor nyomás a könyvesbolt. mizus

Én gyalog járok, viszonylag "közel" lakunk a belvároshoz, meg nem nagy város, de Én is így szoktam mizus

Ezt pedig csak úgy :)

http://youtube.googleapis.com/v/6W_0E1QRx84


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2013 10:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 2:55 am

Jó azért moziba én nem szoktam még ott maradni, én inkább spurizok buszra. Viszont ha van még idő akkor nyomás a könyvesbolt. mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 11:32 am

Igen. mizus

Mondjuk moziból kitessékeltek. Emlékszek Szupercsapat filmnél tudtam, hogy lesz a végén egy kis apróság, az eredeti szereplők közül a kedvenceim "visszatértek" egy rövid szerepért. Lestem a stáblistát, amíg tudtam, még akkor is a vásznat néztem, mikor az ajtóban voltam, de ekkor csak azt tudtam meg hogy Dwight S. német katonaorvost játszott... He? Nem értettem, aztán később otthon végignéztem a stáblistát és értelmet nyert. De a moziban nem hagyták.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 11:24 am

Jó régen voltam már moziban, de én is meg szoktam várni, míg lemegy a stáblista. Néha az alatt vannak a legjobb zenék. Meg esetleg válogatás a bakikból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 11:15 am

takacsviki0118 írta:

Én is vagyok így, hogy vége a filmnek és akkor a stáblista elindul és a zene megy közbe, azt hagyom és végighallgatom, ha jó a zene. Ez tetszik. kacsintó

Meg akkor ha tudom, hogy van valami meglepi a végén. A Karib trilógia végein volt valami apróság, a Thornál is, de én is így szoktam :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 11:06 am

Hát igen, egyszer-kétszer még okés volt ... de aztán kb. a 10-nél MÁR inkább hallótávolságon kívülre menekültem. nevető

Én is vagyok így, hogy vége a filmnek és akkor a stáblista elindul és a zene megy közbe, azt hagyom és végighallgatom, ha jó a zene. Ez tetszik. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 10:57 am

Thor :) Én legalábbis ott hallottam, a film végén. Rávett hogy végignézzem a stáblistát nevető


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 10:50 am

takacsviki0118 írta:
Drága édes húgocskám pl. ezzel a számmal akaszt ki... amint alkalma adódik órák hosszat egyfolytában ezt hallgatja. Már a hócipőm is tele van vele....

Én még nem hallottam, de hát, kicsit keveset nézek tv-t , stb, így zenékkel alaposan el vagyok maradva. Mondjuk, jóból is megárt a sok. :)

Amúgy ezért szeretem a fülhallgatót. Régen sose használtam, de ma már mindig. Így legalább nem idegesítek senkit semmivel mizus Engem se idegesítenek, mert vagy nem vagyok itthon, mikor zenét hallgatnak, vagy be van dugva a fülem mert én is zenét hallgatok, de régen sok zenével ki lehetett kergetni a világból... Majd eszembe is jut egy, ha nem lesz rá szükségem nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 10:49 am

Egyszer-kétszer elmegy, de órákig....Részvétem! kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 10:45 am

Igen, sok ilyen van... értetlen



Drága édes húgocskám pl. ezzel a számmal akaszt ki... amint alkalma adódik órák hosszat egyfolytában ezt hallgatja. Már a hócipőm is tele van vele....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A muzsika hangjai - kedvelt zenék
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: SherlOFF Topic-
Ugrás: