Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A muzsika hangjai - kedvelt zenék

Go down 
+3
Radix pedis diaboli
Revati
Sherlock Fórum
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:51 am

Tényleg elképesztő jegyárak vannak, már ez maga visszatartó tényező.

Én is keveset tévézek, és sajnos "normális" filmeket is szinte már vadászni kell - vagy nem adnak ilyeneket, vagy lehetetlen időpontban...Sorozat 4-5 van, amit úgy-ahogy követek, de nem tragédia, ha kihagyok pár részt.

Szombatonként viszont leülök a tévé elé, röhögni az X-faktoron.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:47 am

Én moziba, rendszeresen, általános suli alsó, mikor mindig jártunk közösen, az egész osztállyal nevető

De én itthon se nézek filmeket, tv-ben, mert nem nézek tv-t. A mozi nekem drága ahhoz, hogy rendszeresen járjak, ha érdekelne se mennék, de azért ami nagy kedvenc , azt megnézem moziban, csak évente van egy ilyen film :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:42 am

Egyetem alatt jártam filmklubba, ott kifejezetten művészfilmeket meg olyanokat néztünk, amik kimaradnak a mozik műsorából. Jó pár remek filmet láttam ott. Régi szép idők.... sír Azóta talán háromszor ha voltam moziban.Mondjuk a mai kínálat mellett nem is csoda, vagy az én ízlésem túl kifinomult.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:36 am

Revati írta:
Ismeri valaki az Esküvő monszun idején című filmet? Én nagyon szeretem, van benne pár jó zene.

Én sajnos nem, bár szegényes a filmtudásom, kevés filmet nézek, néztem szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:32 am

Ismeri valaki az Esküvő monszun idején című filmet? Én nagyon szeretem, van benne pár jó zene.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:17 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:12 am

Én még ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=r00ikilDxW4

Vagy ismerem, de nem tudom, hogy ők éneklik. De mivel nem vagyok FD rajongó, ezért én se ismerek nálad többet.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:10 am

Más számot nem is ismerek tőlük.... szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:03 am

Tőlük nem sokat hallgatok, de EZT imádom mizus
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 8:55 am

Tetszik ez a Green Day-szám:

https://www.youtube.com/watch?v=2vC7tTr3X54
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyKedd Okt. 30, 2012 10:10 am

Őket se hallgatom, én is csak ritkán, de a barátok közöl sokan szeretik, tőlük ismerem őket is,és onnan hallottam a filmről is, ami készül, meg eleve az új albumról.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyKedd Okt. 30, 2012 8:05 am

Nightwish-t ritkán hallgatok, és szintén csak néhány számukat, de jó, hogy eszembe juttattátok.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyKedd Okt. 30, 2012 5:50 am

Még nem hallgattam végig, de eddig tetszik.
Vissza az elejére Go down
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyKedd Okt. 30, 2012 5:21 am

Lesz belőle egy film is, mérsékelten érdekes sztorival.

Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyHétf. Okt. 22, 2012 3:10 am

Esztertoth13 írta:


Én ezt tudnom sokáig hallgatni:

https://www.youtube.com/watch?v=evDYO54uaTI

Ez is jó. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyVas. Okt. 21, 2012 4:53 am

takacsviki0118 írta:
Hát én Odaátot nem sokat láttam, mert kisebb voltam amikor nővérem állandóan azt nézte, és egyszer vettem a bátorságom és megnéztem egy részt. Pont Blade Mary-s rész volt és az nekem be is tette a kaput. Nem mertem tükörbe nézni. nevető szégyenkezik Azóta már nem félek annyira, szóval lehet majd nekiállok.

Én se kezdek bele, ha nem vesznek rá... Az elején még zavart kicsit ez a sok vér, meg a levágott fejek, stb, most már kezdem megszokni, és nem zavar. Egy idő után hozzá szoktam, és megszerettem őket. Csak az indítás volt nehéz. Meg hát, nem véletlenül adják 23:25 körül nevető Ilyen későn sose tévézek, szóval ha nem ismertetik meg velem, nem kezdek bele, az biztos.

Ez a szám tényleg fülbe mászó :)

Én ezt tudnom sokáig hallgatni:

https://www.youtube.com/watch?v=evDYO54uaTI
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyVas. Okt. 21, 2012 4:41 am

Hát én Odaátot nem sokat láttam, mert kisebb voltam amikor nővérem állandóan azt nézte, és egyszer vettem a bátorságom és megnéztem egy részt. Pont Bloody Mary-s rész volt és az nekem be is tette a kaput. Nem mertem tükörbe nézni. nevető szégyenkezik Azóta már nem félek annyira, szóval lehet majd nekiállok.

Én szeretem a rockot, de amúgy mindent meghallgatok. Nagyon hangulatfüggő nálam. Ha rossz kedvem van akkor csak rock, ha jó akkor viszont bármi jöhet.

Rádióba hallottam: https://www.youtube.com/watch?v=tzFpF8xWVtQ (és brit az énekes :D ) a klip annyira nem jött be de amúgy meg fülbemászó dal

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyVas. Okt. 21, 2012 4:29 am

takacsviki0118 írta:
Leesett az állam amikor megtudtam, hogy ennek az együttesnek a száma, mivel először csak ezt ismertem tőlük

Igen, ez a szám annyira ismert, mégse tudtam, ki énekli, pedig már egy milliószor is hallottam :) Azért van egy kis különbség a két szám között :) Nekem van ismerősöm, aki kifejezetten rockos, és olyan is, aki nem. Én változó. Általában, ha egy sorozatban hallok egy számot, és ott tetszik, azt hallgatom, de amúgy nem vagyok rockos.

Pl, nem vagyok ACDC rajongó sem, de azokat a számaikat, amiket az Odaátban hallottam, bírom. Highway to Hell, és ezt pl:

https://www.youtube.com/watch?v=n1BtExxkP0M

És ez is kifejezetten Odaát zene, néha ki sem megy a fejemből:

https://www.youtube.com/watch?v=u1XSzwhhF6M
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyVas. Okt. 21, 2012 4:16 am

Szép ez a szám. Ismertem is csak nem tudtam ki énekli szóval köszönöm. kacsintó

https://www.youtube.com/watch?v=fEGI9NbH-mk ez is nagyon jó. Leesett az állam amikor megtudtam, hogy ennek az együttesnek a száma, mivel először csak ezt ismertem tőlük:
https://www.youtube.com/watch?v=RYnFIRc0k6E

Na igen. Az első számra sok ismerősöm mondja, hogy jajj de jó a másodikra már nem. nevető Hát nem mindenkinek jön be a rock...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyVas. Okt. 21, 2012 3:59 am

Ezt a számot egy szomorú jelenet alatt hallottam egy sorozatban. Nem szomorú, de mióta láttam azt a részt sírni tudok rajta, ha eszembe jut, melyik résznél ment.

https://www.youtube.com/watch?v=qzocxPC8wVQ
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:51 am

Hát, azok nekem sem annyira tetszenek. Bár, most elmaradtam új zenékkel, nem is kicsit :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:43 am

Ezeket én is szeretem. Meg az Érintő is nagyon jó.

https://www.youtube.com/watch?v=J6vx8mJW86M

Bár most van két új száma amit rádióba szoktak adni az egyik az Előkelő idegen meg a Tipikus szerető, ezek azért annyira nem jönnek be.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:37 am

Igen, állattanon pl. próbálok figyelni, és ott tanulni.

Ákosnak sok számát szeretem... Ez is nagyon jó. Az ilyenek voltunk, az Indiántác, Adj hitet, és még sorolhatnám, amelyik számát adja a rádió, mind szeretem.

https://www.youtube.com/watch?v=YMN0yRN63_4&feature=related

És hát, ki nem ismeri ezt?

https://www.youtube.com/watch?v=H24NOQHnpMM
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:32 am

Sajnos én is lusta vagyok, ilyenkor jó, hogyha jól magyaráz a tanár, mert akkor amit órán mond az megragad.

https://www.youtube.com/watch?v=hG4uIE_yzlI még egy szám :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:24 am

Igen, vannak, csak kicsit nagyobbak... De nem mindenhol. Van pl állattenyésztés, és ott eddig 2 állatot vettünk, juh és szarvasmarha. És ez a két témakör, ha úgy vesszük, viszont sokkal több mint amit régen a témakör jelentett.

A legnehezebb az, hogy sok. Én meg lusta, és a kettő nem jó kombináció :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:18 am

Hát egy tantárgyon belül vannak témakörök. Leckék. Mint pl. matekból is vannak az egyenletek, függvények... stb. ( jó ez most lehet nem a legjobb pl. volt )
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:12 am

takacsviki0118 írta:
Te amúgy milyen szakon vagy? De akkor nem írtok olyan nagy témakörökből nem?

Akkor ezek szerint tetszett a Profilozók ? mizus

Igen, tetszett :) Bár, miután Perak-ot kiírták,még nem mentem tovább. De majd folytatom, mert bírom :)

Természetvédelmi mérnök... A témaköröket hogy érted?


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 18, 2012 8:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:00 am

Esztertoth13 írta:


Szombat? Az a legrosszabb, mikor még akkor is menni kell, de még dogát írni...

csak reménykedek, hogy meggondolják magukat nevető
Lassan nekem is el kellene döntenem, hogy mihez kezdek, de szerintem nem egyetem lesz hanem OKJ-s képzés. Maradok a sulimban még 2 évet. Te amúgy milyen szakon vagy? De akkor nem írtok olyan nagy témakörökből nem?
Akkor ezek szerint tetszett a Profilozók ? mizus

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:52 am

takacsviki0118 írta:
Na igen ha elkezdenél egy újabb részt nehéz lenne elszakadni... :)

Akkor ezzel nem vagyok egyedül :) Pont így, nézném, és nézném :) A még 5 perc és felkelek, az is ilyen. Meg meg szoktam nézni angolul is, szóval, akkor kétszer annyiszor látom, kétszer annyi idő... De mikor Profilozókat néztem, akkor is, mondtam, hogy mégse kéne egy nap alatt megnézni az első évadot.... 6/4-et tuti megnéztem egy nap alatt.

Igen, egész héten, és pont ezért nem mind lett valami jó... Vannak időszakok, mikor mindenből írunk. Egy ideig semmi, csak bejársz, aztán doga. Viszont van, amiből minden héten van alapból zh, és mikor ehhez hozzá jón a plusz doga, akkor jön ki egy ilyen hét. Egyetem :) Mondjuk, ezen a szakon a szokottnál is több dogát szeretnek íratni.

Szombat? Az a legrosszabb, mikor még akkor is menni kell, de még dogát írni...
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:45 am

Minden nap? Egész héten? Az durva. Az oké, hogy Egyetem de akkor is. Mázlista is vagy akkor meg nem is. 1 nappal több de akkor is tanulhatsz. Nálunk meg kitalálták a tanárok (pont szakmai tantárgyakból meg matekból), hogy szombaton íratnak. És előtte nap meg sulis Halloween buli lesz.
Na igen ha elkezdenél egy újabb részt nehéz lenne elszakadni géptől. Csak még egyet.. meg még egyet... ismerős. szégyenkezik


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:35 am

Hát, igen, voltunk/tak olyan okosak, hogy három Zh-t egy napra tettek... Na most, ezerszer három tz, mit zh, egy nap. A hosszú hétvége nekünk egy nappal tovább tart... lehet tanulni nevető De már alig vártam, mert a héten is minden nap doga volt.

Ahogy szokott lenni, egy napra az összes dogát :)

Én amúgy épp újra nézem a Smallville-t. Az Ismétlés még bele fér :) Amit néztem, azt végig néztem még két hete, valamikor szeptember végén, így most ez a ismétlés az egyetlen nézni valóm. Ez kevésbé vonja el a figyelmem, mint egy új rész. Akkor ide lennék ragadva :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:27 am

Ha végzek a sorozattal aminek most álltam neki, lehet elkezdem én is nézni.
Na igen, a tanulás... én is így vagyok. Néha van rá idő néha nincs. Bár most szerencse hosszú hétvége lesz, be lehet hozni a lemaradást. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:23 am

takacsviki0118 írta:
Tetszik a zene. (: Smallville... de rég láttam.

Én csak nemrég :) Márciusban kezdte a Viasat ismételni, egy ideig ott néztem, aztán eltették hajnali kettőre, az óta nézem gépen, és a 7. évad utolsó részénél járok. Most nincs is időm suli mellett tovább nézni, szóval szünetel :) Addig a zene kárpótol. (Ha nézném, nézném, és nem tanulnék,de már így is elég szépen állok zh ügyileg, szóval, inkább hagyom :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:18 am

Tetszik a zene. (:
Smallville... de rég láttam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:15 am

takacsviki0118 írta:
Kevés olyan film van amit én többször is megnézek. Egyszer (talán még kétszer) megnézem és ennyi... utána nem bírnám, viszont a Karib-tenger kalózai azon kevesek közé tartozik amit bármikor meg tudnék nézni. Nagyon jó. kacsintó Na meg hát Jonny Depp nagyon jó színész.

Jó :) A vers és a zene együtt, Ez a fajta dolog, amikre úgy magamtól nem akadok rá.

És én is így vagyok vele. Imádom a Karibot, és Johnny Deppet is. Bármikor megnézem ;)

Én most ezt hallgatom:

https://www.youtube.com/watch?v=q_OaRTo369c

Így, vagy külön a zenét... Az ilyen zenéket is bármikor elhallgatom.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 6:45 am

Kevés olyan film van amit én többször is megnézek. Egyszer (talán még kétszer) megnézem és ennyi... utána nem bírnám, viszont a Karib-tenger kalózai azon kevesek közé tartozik amit bármikor meg tudnék nézni. Nagyon jó. kacsintó Na meg hát Jonny Depp nagyon jó színész.


https://www.youtube.com/watch?v=Oca_d3y4fLc - Radnóti Miklós egyik verse, a Bájoló feldolgozásban.
Bájoló (1942)

Rebbenő szemmel
ülök a fényben,
rózsafa ugrik
át a sövényen,
ugrik a fény is,
gyűlik a felleg,
surran a villám
s már feleselget
fenn a magasban
dörgedelem vad
dörgedelemmel,
kékje lehervad
lenn a tavaknak
s tükre megárad,
jöjj be a házba,
vesd le ruhádat,
már esik is kint,
vesd le az inged,
mossa az eső
össze szivünket.
Gondolkoztam azon, hogy ide vagy a verses témához írjam e de inkább ide raktam be. Először csak a számot ismertem, a verset fogalmam se volt, hogy ki írta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyKedd Okt. 16, 2012 11:24 pm

takacsviki0118 írta:
Nagyon jók, de maga a film is. kacsintó

Egyet értek :) A film nagy kedvencem. Voltak idők, mikor annyiszor láttam az első két részt, hogy kívülről fújtam a szöveget.

A zenék, hát nagyon királyak mizus A Harry Potter :D Tényleg elmaradhatatlan ;) És a másik is nagyon tetszik.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyKedd Okt. 16, 2012 10:23 am

Nagyon jók, de maga a film is. kacsintó

https://www.youtube.com/watch?v=jXYrQvVp8e8

https://www.youtube.com/watch?v=1--mVnskMng ( na meg persze ez sem maradhat ki )


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyKedd Okt. 16, 2012 9:48 am

takacsviki0118 írta:
. Imádom őket.

Az a jó bennük, hogy bármikor van hozzá kedvem, lévén nincs szöveg... A Karib Tenger kalózaiból pl. a He's Pirate a lelkesítő zeném :)

https://www.youtube.com/watch?v=s17XDrKuqc4

Ez pedig egy másik kedvenc a Karibból.

https://www.youtube.com/watch?v=8TTUBMTInVE
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyKedd Okt. 16, 2012 9:34 am

Esztertoth13 írta:


Az ilyen és hasonló zenéket én is nagyon szeretem, ez is nagyon jó :)

Én is. Több ilyen album is le van töltve. Imádom őket.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyKedd Okt. 16, 2012 9:25 am

Ezt a számot is nagyon szeretem, jó lesz tőle a kedvem:

https://www.youtube.com/watch?v=DfzbVTQE3iw
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyHétf. Okt. 15, 2012 8:25 am

takacsviki0118 írta:
Egyik igen nagy kedvencem. Ezt a zenét nem lehet megunni.

https://www.youtube.com/watch?v=iN8PKcNGcuI

Az ilyen és hasonló zenéket én is nagyon szeretem, ez is nagyon jó :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 EmptyHétf. Okt. 15, 2012 8:09 am

Egyik igen nagy kedvencem. Ezt a zenét nem lehet megunni.

https://www.youtube.com/watch?v=iN8PKcNGcuI
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A muzsika hangjai - kedvelt zenék
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: SherlOFF Topic-
Ugrás: