Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A muzsika hangjai - kedvelt zenék

Go down 
+3
Radix pedis diaboli
Revati
Sherlock Fórum
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 9:50 am

takacsviki0118 írta:
van hogy zenét kapcsolnak be szünetekbe és akkor ezt ... de én már plafonon vagyok tőle.

Revati írta:
Én a falra tudok tőle mászni.


Igen, hát vannak ilyen számok nevető

Régen a suliban Csütörtökönként volt sulirádió :) Ott is ment, sokszor, meg a boltban is hallottam már karácsonykor, szóval, ott van mindenhol.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 9:43 am

Én a falra tudok tőle mászni. Meg talán az a baj, hogy a karácsonyi zenéket is túl hamar kezdik játszani, és mire itt az ünnep, mindenkinek tele van velük a púpja...

Ugyanez volt a Titanic zenéjével.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 9:41 am

Ez a szám már mindenhol kísért?! meglepett
Mindenhol ezt hallom, ráadásul egy-két osztálytársam állandóan ezt énekli, de csak ennyit tudnak belőle: " Last Christmas I gave you my heart "
, van hogy zenét kapcsolnak be szünetekbe és akkor ezt ... de én már plafonon vagyok tőle. nevető
Amúgy meg nem rossz szám, csak egy idő után már áá... :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 7:50 am

Nemrég küldtek tőle nekem pár számot, jók :)

Ha aktuális, egy klasszikus:

https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI

DE nekem ez tetszik, egy feldolgozása:


Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 5:38 am

https://www.youtube.com/watch?v=lrF814OnFQ4

ez még aktuális is lesz... mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptySzer. Dec. 12, 2012 8:37 pm

takacsviki0118 írta:

Amúgy én is olvastam azt hiszem az első kettőt. Tényleg jobb volt. De amúgy én is inkább a krimi felé hajlok mint a romantikus dolgok felé. Meg inkább sci-fi meg akció. kacsintó

Valahogy így. kacsintó DE egyet értek, és mindnek készült paródiája :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptySzer. Dec. 12, 2012 6:40 pm

Esztertoth13 írta:

Egyet értek amúgy. Nekem inkább a krimik fekszenek, nem a romantikus sztorik. De a könyv közel sem olyan rossz, mint a film.

Ezt a növős dolgot se fogom megérteni. Meg még sok mindent, de tényleg jókat lehet rajta nevetni. Én pl. a paródiáin nevettem sokat:

A paródia az jobb lett mint maga a film. mizus

Amúgy én is olvastam azt hiszem az első kettőt. Tényleg jobb volt. De amúgy én is inkább a krimi felé hajlok mint a romantikus dolgok felé. Meg inkább sci-fi meg akció. kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptySzer. Dec. 12, 2012 9:49 am

takacsviki0118 írta:
Egyik csillog másik meleg... de ez nem érdekli őket. nevető

nevető Ez tetszik :) De szerintem mindenhogy kinéznek, csak jól nem... E téren sose kritizáltam, de soha az életbe nem tudom megérteni, hogyan nézhetnek ki ők jól? dilis Ha fejre állok, se néznek ki jól, még ha dobna rajtuk a csillogás, de hát, nem ... :

Egyet értek amúgy. Nekem inkább a krimik fekszenek, nem a romantikus sztorik. De a könyv közel sem olyan rossz, mint a film.

Ezt a növős dolgot se fogom megérteni. Meg még sok mindent, de tényleg jókat lehet rajta nevetni. Én pl. a paródiáin nevettem sokat:

Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptySzer. Dec. 12, 2012 8:17 am

Azért egy próbát megérne, ezek ellenére is van akinek tetszik, főleg a nagy romantikusoknak, meg azoknak akik nem keresnek az egész mögött értelmet. De amúgy meg jókat lehet ám rajta nevetni... nevető Főleg ha tudod mire kell figyelni.

Amúgy megkérdeztem a "nagy rajongókat" és azt mondták, hogy a lányuk annyi idős korában állt meg a növekedésben mint ahány évesen Bella szülte. Erre akkor is felhoztam, hogy ez nem fair, mert hiába félig ember félig vámpír nem állhatott volna meg a növésben (még mindig ott van hogy félig ember is), de belém vesztek. mérges Aztán inkább rájuk hagytam.

És tudom a többség miért rajong érte. Mert "helyes" a két srác... értetlen
Egyik csillog másik meleg... de ez nem érdekli őket. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:51 am

Revati írta:
Ahogy olvaslak benneteket, egyre jobban örülök, hogy kimaradt az életemből ez a remekmű.... nevető

Én minduntalan azt kívánom, bárcsak én is elmondhatnám ezt magamról. nevető
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:47 am

Ahogy olvaslak benneteket, egyre jobban örülök, hogy kimaradt az életemből ez a remekmű.... nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:45 am

takacsviki0118 írta:
Akkor azt mondják el, hogy a bárányból a végén hogyan lett oroszlán? meglepett

nevető Ahol a vámpírok csillognak, mi nem lehetséges?

Nekem amúgy az nem tetszett (Többek között, mert van még jó sok dolog, amit nem tudok befogadni.) hogy Bellának minden könnyű, nem is sóvárog a vérért, pedig azért legalább a vérért való sóvárgást megtartották csillogó barátaink, de ő nem... Tetszett, mikor Gergő kitért erre.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:40 am

Akkor azt mondják el, hogy a bárányból a végén hogyan lett oroszlán? meglepett Mert hát Bellából is vámpír lesz a végén...

Vagy Bellában végig ott lapult az oroszlán és a végén felfalta a bárány énjét? mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:25 am

takacsviki0118 írta:
"Vegetáriánus vámpír" ha-ha :D

nevető Jaj, hát a mókusos összefoglaló, azon annyit nevettem! Meg ez az oroszlán bárány dolog is, valami párhuzamos univerzumban talán.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:22 am

Esztertoth13 írta:
takacsviki0118 írta:
ondván, hogy a rossznak is van jó oldala, a rossz is tud szeretni.

Bárcsak! könyörög

Mondjuk vámpírok esetén ösztön, ösztön, ennyi. Enni akar, vagy ölni, nem szerelembe esni. Oké, ez csak az én véleményem. :)

Én is így látom. A vámpíroknak a vér a tápláléka, és ha egyszer a legjobb az emberi akkor miért pont kicsi mókuskákat zabálnának? A paródia miatt írtam a mókust. nevető

"Vegetáriánus vámpír" ha-ha :D

Ennyi erővel náluk az állat az olyan, mint nálunk mondjuk a saláta? nevető Ezen eddig még el sem gondolkoztam...

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:18 am

takacsviki0118 írta:
ondván, hogy a rossznak is van jó oldala, a rossz is tud szeretni.

Bárcsak! könyörög

Mondjuk vámpírok esetén ösztön, ösztön, ennyi. Enni akar, vagy ölni, nem szerelembe esni. Oké, ez csak az én véleményem. :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:10 am

Esztertoth13 írta:
Az meg külön "tetszett", ahogy a könyvesboltokat ellepték a fekete könyvek, ezt a sémát követve. A szörny beleszeret az emberbe séma...

Mondván, hogy a rossznak is van jó oldala, a rossz is tud szeretni.... végül is a végén kihoznak belőle egy tanulságos történetet. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:07 am

takacsviki0118 írta:


Abbahagyta a szellőztetést, már nem volt rá szükség.

Leesett, késve, de... leesett. nevető

Hát igen, ez tényleg jó, az ok, hogy miért állt meg a fejlődésben... A könyv pedig, mikor először megkaptam, az elején majdnem elaludtam... A filmhez köze sincs, de nem az én műfajom... Az meg külön "tetszett", ahogy a könyvesboltokat ellepték a fekete könyvek, ezt a sémát követve. A szörny beleszeret az emberbe séma...

Oh, igen a Zene, azt bírtam kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:03 am



Ez viszont jó választás volt. kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 11:00 am

Revati írta:
Viki, erre azt kell válaszolni, hogy alkonyatot minden nap nézhetsz ingyen, otthonról..... kacsintó

Ez igaz. Mennyen aki akar... én erre nem költök semmit. mizus

Igen Eszti, nekem is azt mondták, hogy a könyv az jobb. Bella amúgy tényleg nem adja vissza a könyvbeli Bellát. De akkor is. A sztori nem egy helyen sántít. Csillogó vámpír... én ezt nem tudtam eddig sem feldolgozni. Egy vámpír nem lesz szerelmes egy emberbe... értetlen Max. annyi hogy: NÉZD! KAJAAA!
Meg amit rohadtul nem értettem az az, hogy elméletileg mikor valakit megharap egy vámpír és vámpírrá változik nem öregszik tovább. Oké, hogy a gyerekük félig ember félig vámpír, de ha egyszer olyan gyorsan nő fel és öregszik, akkor miért áll meg a növésben? MI OKBÓL? ŐT NEM HARAPTA MEG SENKI!!! annyi idős korában. Meg kellene öregednie és meg kellene halnia... igen ám csak hogy ez is ellent mondana a sztorinak. Ez nekem érthetetlen....

Abbahagyta a szellőztetést, már nem volt rá szükség.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:56 am

Revati írta:
Viki, erre azt kell válaszolni, hogy alkonyatot minden nap nézhetsz ingyen, otthonról..... kacsintó

Annak több értelme lenne legalább nevető Egy életre szóló sokktól kímélnéd meg magad. Én láttam a filmeket, az utolsót nem, de... Fura, nem értem. Gergő kritikái után pedig értelmét vesztette az egész.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:45 am

Viki, erre azt kell válaszolni, hogy alkonyatot minden nap nézhetsz ingyen, otthonról..... kacsintó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:45 am

Hát, nekem is van rajongó ismerősöm... Akik azzal nyugtatnak, hogy a könyv jobb, meg hogy Bella csak a szerepe miatt ilyen.... Aha, persze nevető Ismerősöm látta a Hófehér és a vadászt, és az Ő véleménye szerint ott sem alakított semmit, sőt, mikor meghalt, legalább becsukta a száját nevető

És nem értem, nem értem, hogy lehet több rajongó... Az év rejtélye. nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:41 am

Esztertoth13 írta:

Ja, de amúgy tényleg! Nem értem... Meg a poszterek... Egyszerűen, nekem ez már... nem fekszik. Szegény Robert Pattinsont sajnálom, mert a HP-ben még bírták, most meg... Remélem túléli... De Edwardként, ah, borzalmas.

Hidd el még így is többen vannak a rajongók mint az ellentábor. Nagyon sok ismerősömtől hallottam ( 2 hóóónapon keresztül) hogy mennyek velünk moziba és nézzük meg az Alkonyatot. értetlen nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:35 am

takacsviki0118 írta:
Nekem feltűnt, meg néha tökre depisnek néznek ki. Edward és Bella legalább is. Meg mikor állnak és néznek...néznek...és néznek és egy nagy sóhaj. És ennyi.
Hattyú Karcsi. nevető
Ha egy normális Fantasyban lennénk már rég lenne benne két hobbit akik egy vulkán felé tartanak hogy bedobják ezt a kis nyüszögő tetszhalottat a közösbe. nevető nevető Isteneem.

Imádom ezeket a részeket nevető

Ja, de amúgy tényleg! Nem értem... Meg a poszterek... Egyszerűen, nekem ez már... nem fekszik. Szegény Robert Pattinsont sajnálom, mert a HP-ben még bírták, most meg... Remélem túléli... De Edwardként, ah, borzalmas.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:29 am

Nekem feltűnt, meg néha tökre depisnek néznek ki. Edward és Bella legalább is. Meg mikor állnak és néznek...néznek...és néznek és egy nagy sóhaj. És ennyi.
Hattyú Karcsi. nevető
Ha egy normális Fantasyban lennénk már rég lenne benne két hobbit akik egy vulkán felé tartanak hogy bedobják ezt a kis nyüszögő tetszhalottat a közösbe. nevető nevető Isteneem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:24 am

takacsviki0118 írta:
jaaj tényleg... én ***. Tokió Hotel... Beugrott. nevető

És a mimika, mármint Bella... Nekem nem tűnt fel, hogy nyitva van a szája.. Aztán megnéztem a kritikát, és.... nevető Az utolsó tetszik a legjobban, mármint kritika.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:20 am

jaaj tényleg... én ***. Tokió Hotel... Beugrott. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:19 am

takacsviki0118 írta:
Idáig még nem jutottam el de a két lábon járó gyémántgyűrű is oltári. nevető

nevető Igen. De ez azt hiszem a Végső kritikában van, bár már rég láttam :)

https://www.youtube.com/watch?v=IVfnzi20GFY

Utolsó kritika, na :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:16 am

Esztertoth13 írta:


nevető Nekem a Tokio Hotel tanács a kedvencem, a Végső Alkonyat kritikából, ők ugyebár a... Volturi... Na, nem jutott eszembe. De ez... nevető

Idáig még nem jutottam el de a két lábon járó gyémántgyűrű is oltári. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:08 am

takacsviki0118 írta:
Mire gondol a baba míg az anyja hasában van... nevető hát ez nagyon jó. Pont ekkor ittam és majdnem kiköptem.

nevető Nekem a Tokio Hotel tanács a kedvencem, a Végső Alkonyat kritikából, ők ugyebár a... Volturi... Na, nem jutott eszembe. De ez... nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:06 am

Mire gondol a baba míg az anyja hasában van... nevető hát ez nagyon jó. Pont ekkor ittam és majdnem kiköptem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:57 am

Talán másodpercekkel az után tettem be, amit írtál, ezért nem láttad, nincs mit, én jól szórakoztam rajtuk nevető
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:54 am

Jajj köszi, nem vettem észre. szégyenkezik Hálám üldöz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:51 am

Én is, végig néztem szinte az összes kritikáját :)

Lent láthatod :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:50 am

Akkor szépen kérlek. könyörög


Én csak az első részt láttam, de ha úgy nézed akkor tök jókat lehet rajta röhögni, pláne ha olyannal nézed aki végig kommentálja az egészet. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:50 am

Hajnalhasadás kritika

https://www.youtube.com/watch?v=T7OMcqAbxlQ

Újhold és Napfogyatkozás kritika

https://www.youtube.com/watch?v=evFDE_iOSTI

https://www.youtube.com/watch?v=BWoS3jQAGG8

Ez pedig, az utolsó, Alkonyat... Nagyon lehúzza... De jót nevettem rajta... Charlie-t pedig bírom, ő a király, tényleg.


A hozzászólást Esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 11, 2012 9:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:47 am

Revati írta:

Az Alkonyat-filmekkel engem kínozni lehet, ha meglátom a sok bányászkórost, legszívesebben eret vágnék.

nevető Hát ez... hasonló... Egyszerűen frászt kapok tőlük. Pedig láttam, aztán szép lassan, vagyis gyorsan átestem abba a táborba, aki nem érti, hogy ezt most hogy? meglepett
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:47 am

Abban a filmben legalább nem a vámpír csillog, hanem az amivel végeznek vele nevető És nem nyálasak, hanem vérszomjasak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:46 am

takacsviki0118 írta:
:Te megtalálta a Hollywood Hírügynökségnek az Alkonyatos kritikáit? t.

Meg bizony, előhalászom, ha kell :) Azok aztán királyok :)
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:42 am

nevető én sem repesek érte, egyik kedvenc képem mikor a csillivilli vámpírt kergeti Abraham Lincoln a fejszéjével...
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:40 am

Én nem szeretem az űrlényes filmeket, de annak idején az X-aktákat kb. az 5. évadig rendszeresen néztem.

Az Alkonyat-filmekkel engem kínozni lehet, ha meglátom a sok bányászkórost, legszívesebben eret vágnék.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:39 am

nevető Istenem... miket ki nem találnak?!

Alkonyatról jut eszembe. Te megtalálta a Hollywood Hírügynökségnek az Alkonyatos kritikáit? meglepett Mert én csak az utolsót láttam/találtam meg. Az 4. rész második felét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:37 am

takacsviki0118 írta:
mint az Alkonyatos vámpírok. nevető

A filmet csak ajánlani tudom, most már van 3 is.

Jaj ne, az lenne ám a világ vége nevető A végén még ezt is kitalálják, csillogó vámpírok, csillogó, ufók, csak nehogy... :) Bár, szépek lennének :) Nem úgy mint a Támad a Mars-ban... Ott egy üveg búra fedi az agyukat... És zenére szétrobban... Nem sokra emlékszek már, de ez megmaradt... Ilyen vicces kiguvadt szemű űrlények voltak.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:34 am

Tényleg a Sötét zsaruk. Őket csak mesébe láttam, de csak egy-két részt.
Na igen, vagy csillognak mint az Alkonyatos vámpírok. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:28 am

Igen, tündérek, de hát ki tudja?

Amúgy ja... De mondjuk, én majd akkor hiszem el, hogy léteznek ufók, ha leszállnak a vulkániak, mind a Star Trekben.

Kedvenc űrlényes filmem: Sötét zsaruk... És Amerikában van ily ilyen csoport, akik hisznek benne, hogy léteznek a fekete ruhások...

De jó, majd megejtem ezt a filmet , és a másikat is, ha lesz időm mozizni.

Azt mondjuk megnézném, ha az ufók nem zöldek, hanem mondjuk, lilák, vagy rózsaszínek lennének...
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:26 am

Én megnéztem a filmet, de annyira nem tetszett. ( A végén még kiderül, hogy mégis sok UFÓS filmet láttam. nevető )
Meg néha nem illik hozzá a trágár beszéd. De amúgy néha nagy arc.
Vissza az elejére Go down
takacsniki
Mycroft ügynöke
Mycroft ügynöke
takacsniki


Hozzászólások száma : 550
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 23.
Kor : 31

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:23 am

UFO-s témában a Paul c. filmet majd nézzétek meg. Nagyon laza ez a kis ufó. És nagyon vicces kalandokba keverednek. Egyben ki is figurázzák az ufó rajongókat.
Paul az 51es körzetből szökött meg, majd találkozik ilyen rajongókkal, kalandokba keverednek és közben üldözik őket a titkos ügynökök. nevető

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Paul_movie_0
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:23 am

Na neee nevető nevető a tündérek, a csillagok.

Igen, hát tök jól lehet rajtuk mulatni. Vagy éppenséggel a repülőgépeket is láthatták volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:17 am

nevető

Az emberek bármit elhisznek, ha jól van tálalva... Néhány ember.

Engem az lepett meg, hogy Amerika, nagy város, áramszünet. Aztán a közeli obszervatóriumba szépen jöttek a telefonok, hogy fura fényeket látnak az égen, mik azok?

És mik voltak? Csillagok! Annyit éltek városban, hogy elfelejtették milyen a csillagos ég? Ha más nem filmekből, kérlek...

Az ilyen elrabolós cuccokat meg bírom, úgy, hogy jót nevetek rajtuk nevető Az Odaátban is volt egy ilyen rész, Dean szkeptikus volt, aztán őt is elvitték. Aztán elkezdett hinni, majd kiderült, hogy nem ufók, hanem tündérek vitték el. nevető
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A muzsika hangjai - kedvelt zenék   A muzsika hangjai - kedvelt zenék - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A muzsika hangjai - kedvelt zenék
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: SherlOFF Topic-
Ugrás: