Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elementary

Go down 
+9
tahiti
OneNightInParis
Ysmirson
Lockmes
Watson221b
Trixi
Revati
Radix pedis diaboli
Sherlock Fórum
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 4:18 pm

Sziasztok!

Elementary  Usa-uk-sherlock-holmes

Mivel az Elementary kapcsán sokan majmolásnak, meg a nyomozó kisajátításánek vélik a sorozatot anno elkészítettem a Sherlock Holmes amerikai rovatot is, melyben azzal foglalkozom, hogy bizony kedvencünk Amerika számára szintén tisztelt nemzeti ereklye.

Ezt bővítettem most a 8. ponttal a Los Angeles-i Baker Street-i nappalival. Belinkeltem a hivatalos honlapját is ennek a kiállításnak. Érdemes megtekinteni.

http://sherlock-sorozat.hu/amerikai-sherlock-holmes.php

Üdvözlettel: https://sherlockholmes.forum.st
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 5:53 am

Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptySzomb. Márc. 30, 2013 8:53 am

"Shirley Holmes kalandjai", valahogy ismerősnek hangzik, de mégsem ugrik be róla semmi. gondolkozik

Larry Hagman-ről máig nem hallottam ( ma láttam, hogy írtál róla), hogy játszotta Sherlockot. Mondjuk a Dallassal sem vagyok tisztában, nem szoktam nézni. szégyenkezik

Én a Phineas and Ferb-ben láttam, Sherlockot lányként, mikor Candes és a barátnője eljátszották őket. Candes mamája adott a kezükbe Sherlock Holmes könyveket, és egy este alatt kiolvasták az összeset. Pedig úgy álltak hozzá, hogy biztos uncsi olvasmány, de nem tudták letenni. mizus
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Kritika   Elementary  EmptyPént. Márc. 29, 2013 10:20 pm

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 29, 2013 10:19 pm

Sziasztok!

Viki: "Olvastam olyat is, hogy a néven kívül semmi köze Sherlock Holmeshoz."

Hát, vannak olyan emberek akik sosem olvasták az eredeti Conan Doyle történeteket és azt hiszik a pipa, nagyító, kabát, sapka és hegedű szavak ismeretével mindent tudnak Sherlock Holmes-ról. Ez nem igaz. Én se tudok mindent pedig már pár éve foglalkozom a témával. Vannak akiket szakértőnek tartanak világszerte az ügyben, ők 30-40 éve kutakodnak a Sherlockian világban. Túl nagy és sokrétegű ez a téma ahhoz, hogy mindent tudjon az ember. Egyébként az Elementary Holmes-a, csak úgy, mint a Doyle művekben méhészkedik, fontos számára a munkája, és a bűnmegfejtés során segít embertársainak, idéz Doyle-tól stb.

Robert Doherty viszont nem semmi. Jól lenyelette a női Watsont, pedig Joan Watson már előtte is létezett, például 1976-ban, mikor Larry Hagman (a Dallas-beli Jockey) oldalán nyomozott:

http://sherlock-sorozat.hu/larry-hagman-sherlock-holmes.php

nevető De nem Doherty ezt nem veri nagy dobra. Vagy emlékszel még rá, vagy ha nem tudod, hát nem. Viszont azt jelezte, hogy reméli a történet segít szemléltetni, hogy férfi és nő között is lehet tiszta barátság.

Egyébként kanadai tévésorozatban Holmes is volt már nő. Akadt olyan gyerekeknek szóló matiné amiben Holmes rokona (déd-dédunokája) volt egy kislány aki nyomozott. (Shirley Holmes kalandjai)



Sherlock Holmes egy színes egyéniség. Személye minden embernek mást jelent, hisz mi emberek nem vagyunk egyformák. Van akinek mást jelent. Doherty urat meg nem tisztem védeni, de legalább elolvasta Conan Doyle műveit, amit sok rajongó vagy filmkészítő nem tesz meg. Az amerikai Sherlock Holmesok - úgy értem az amerikai készítők által megjelenítettek, nem az angol alkotók révén Amerikában járt nyomozó - általában izgágább.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 29, 2013 6:40 am

Nem csak látatlanban, de első rész után már azt mondják, hogy ez a sorozat úgy pocsék ahogy van. Az első rész lehet még nem nyerte meg a tetszését (vagy már alapból úgy állt hozzá) de 1 részből nem fogja érteni a történetét Holmes-nak, miként került New Yorkba, és mi történt előtte ... stb. Nem tetszhet mindenkinek minden, de ennyire előre azért nem lehet megmondani valamiről hogy milyen.

Olvastam olyat is, hogy a néven kívül semmi köze Sherlock Holmeshoz.
De azt azért nem ártana figyelembe venni, hogy a mai korban játszódik. Igazodni kell az új korhoz.


Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 29, 2013 6:32 am

Én is úgy voltam vele, mikor először hallottam, hogy ezt feltétlenül muszáj? De nem kezdtem el szidni meg gyűlölködni. És ugye, hogy nem is sült el rosszul...

Ezt a hozzáállást, hogy valaki látatlanban lealáz valamit, sosem fogom megérteni. Hiszen véleményt csak úgy lehet alkotni, hogy van hozzá tárgy is... dilis

Meg az is olyan érdekes, hogy egyesek személyes sértésnek veszik, ha valami olyat látnak, ami nem tetszik nekik...És akkor a stílusról már ne is beszéljünk....Néha olvasok olyan hozzászólásokat különböző oldalakon, hogy már majdnem én kérek értük elnézést.
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 29, 2013 6:17 am

Elementary  350795w

Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 29, 2013 6:16 am

Először mikor hallottam róla, hogy lesz ez a sorozat, én is idegenkedtem tőle, meg furcsa volt, hogy Watson nő.

De aztán ahogy nézni kezdtem, nem is volt olyan zavaró. Arról meg olvastam, hogy a szerkesztők tiszteletben tartják Sherlock és John barátságát, és nem is fogják őket összehozni.
Meg volt szó, Sherlock magyarhangjáról. Mondtam régebben, hogy furcsa, hogy a BBC-s Moriarty magyarhangja. Igen akkor furcsa volt, de most meg majd Moriarty hangjaként lesz az. nevető
Bár az is igaz, hogy máshogy beszél Sherlockként és máshogy Moriartyként.


A hozzászólást takacsviki0118 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 29, 2013 6:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 29, 2013 6:07 am

Én meg tényleg csak "kívülállóként" nyilatkozhatok, mivel nem nézem, csak a hogyvoltjait olvasom. dilis De így is örülök, hogy lesz 2. évad.

Elégedetlenkedők meg mindig lesznek. Ilyen a világ. kacsintó
Vissza az elejére Go down
takacsviki0118
Sherlock informátora
Sherlock informátora
takacsviki0118


Hozzászólások száma : 2639
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jul. 02.
Kor : 28

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 29, 2013 6:05 am

Tényleg jó hír. örvendezik

Olvasgattam véleményeket a sorozatról, nagyon sokan szidják. mérges
De hát akkor csak nem olyan rossz, ha tervezik a 2. évadot is. mizus Kell lennie nézettségnek.

Én mondjuk egyre jobban szeretem.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 29, 2013 5:58 am

És egy jó hír: berendelték az Elementary 2. évadát.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 29, 2013 5:35 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 3:28 am


Elementary  Tumblr_mjrj8sBtjo1r539fdo1_250 Elementary  Tumblr_mjrj8sBtjo1r539fdo2_250

nevető
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 22, 2013 9:03 am

Új epizód, új képkereső játék:

http://tv2.hu/search.php?keyword=Sherlock+%C3%A9s+Watson


Jaj, nagyon imádom ezt a sorozatot. mizus
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 6:42 am

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyKedd Márc. 19, 2013 6:23 am

Nekem is nagyon tetszik Rajkai Zoltán hangja. Én ugyebár nem nézem a tévét, hanem hallom (a szomszéd szobából), így jutott el hozzám már korábban A főnök (The Closer) c. sorozat. Ebben RZ az egyik nyomozó hangja, és tényleg teljesen más stílusban beszél, mint Moriarty-ként.

Az Elementary Holmes-ához szerintem nagyon passzol az ő hangja.

Remek, ahogyan a szinkronszínészek bánni tudnak a hangjukkal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 18, 2013 12:26 pm

Sherlock Fórum írta:
Eszti! Köszönöm a videót, imádom. kacsintó

kacsintó

Amúgy erről a hangos dologról az jutott eszembe, hogy Jeremy magyar hangja, a Művész úr például Piton professzor magyar hangja is a Harry Potterben. Hah, mikor erre rájöttem. nevető Onnantól kezdve egy ideig nagyon Holmes-os lett Piton.

De más hangot használ a HP-ben mint ott, szóval a végére már csak Piton volt előttem, ha megszólalt, nem Jeremy. :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 18, 2013 11:25 am

Szia Zoli!

Igen, de teljesen jól játszik Rajkai Zoltán a hangjával a BBC Sherlockban Moriarty egy "sipákoló suttyó", itt, meg egy érzelmes emberi hang. Rajkai úr nagyon jó színész, kiválóan közvetít érzelmeket.

http://sherlock-sorozat.hu/sherlock-holmes-magyar-hangjai.php

Engem jobban zavarnak a reklámok. Igaz felveszem a UPC-s dobozra, így a felvételt tudom tekerni, de a műsor alatti giga logók se kedvesek. Úgy, hogy a több perces reklámokat kiszűrjük kevesebbet veszít a sorozat a lendületéből, de ha kiadnák DVD-n megvenném, hogy logók nélkül nézhessük.

Tudom sokan nem értenek velem egyet, de nekem nagyobb kedvencem lett a sorozat, mint a BBC Sherlock, mert Holmes emberségét átmentették a modern időkbe, és a rendőrök se állandóan embertelenek vagy gügyék.

Tisztelettel: https://sherlockholmes.forum.st


Eszti! Köszönöm a videót, imádom. kacsintó
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Bohner Zoli
Sherlock informátora
Sherlock informátora
Bohner Zoli


Hozzászólások száma : 2893
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Kor : 31

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 18, 2013 11:16 am

Sziasztok! Elkezdtem nézni én is! Engem az kavart meg a legjobban, hogy az Elementary-s Sherlock magyarhangja a BBC-s Jim hangja! szégyenkezik
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 18, 2013 3:58 am

Sziasztok!

TV2 oldal - ismét új képes játékok:
http://tv2.hu/search.php?keyword=sherlock


Szia 219c!

"A Wikipédia szerint:

A mentalizmus egy ősi előadó-művészeti ág, gyakorlói, a mentalisták, olyan előadóművészek, akik eszüket, éleselméjűségüket használják arra, hogy különböző intellektuális jelenségeket teremtsenek meg. Ezek a jelenségek magas tudatról, kiemelkedő memóriáról, fantasztikus emberismeretről és manipulációs képességről tesznek tanúbizonyságot.

A szó a késői latin mentalis szóból, illetve a latin mens szóból származik. A mens szó jelentése gondolkodni, az ebből alkotott mental szó jelentése: az elmével kapcsolatos vagy egy intellektuális folyamat.

Történelem

A mentalista műsorában előforduló kísérleteket közvetlenül azokra a tesztekre lehet visszavezetni, amelyeket médiumok és spiritualisták végeztek a XIX. században, ezzel demonstrálva „veleszületett”, természetfeletti képességüket."


Az eredeti mentalista bűvész, nem nyomozó. Csak azért mert szellemi tevékenységet végez mindkettő, szerintem nem egyforma a kettő, akkor sem ha a tévében ilyen névvel nyomoz valaki. Sajnos én nem nézem a Mentalista sorozatot, de nem tudom mi alapján húznak egyesek párhuzamot köztük mikor más karakterek más ügyeket oldanak meg. Hogy mindketten gondolkoznak? Poirot vagy Columbo is azt tette. Másrészt ha valaki nem hisz a természetfeletti dolgokban az pont Sherlock Holmes.

Ha van aki többet tud a hasonlítgatás alapjáról, remélem lesz olyan kedves és megírja. Engem is érdekelne.

Üdvözlettel: https://sherlockholmes.forum.st
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyVas. Márc. 17, 2013 10:19 am

Elementary  Fusetitle

Elementary  20304359
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyVas. Márc. 17, 2013 10:15 am

Elementary  Elementary-Episode-18-D%C3%A9j%C3%A0-Vu-All-Over-Again

Elementary  ElementaryDetails3
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyVas. Márc. 17, 2013 10:12 am

Elementary  Elementary_510

Elementary  Elementary-cbs-tv-show
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptySzomb. Márc. 16, 2013 6:20 am

Elementary  0

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptySzomb. Márc. 16, 2013 6:16 am

Én sajnos nem tudom, nem nézem a Mentalistát, de a kritikákból sem emlékszek rá, mi volt az ok.

És, egy fanvideó, SPOILER veszély fennáll.


Vissza az elejére Go down
219c

219c


Hozzászólások száma : 27
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Apr. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : otthon

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptySzomb. Márc. 16, 2013 4:35 am

Hellóka!

Tudjátok miért szokták ezt a sorozatot a Mentalistával összehasonlítani? Ez a nyomozó hiperaktív, míg Patrick Jane szájában szerintem megalszik a tej. Nekem pont ellentéte egymásnak a két ürge... csak abból ered, hogy mindketten nyomoznak?

Xxx, 219c
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:06 am

A BBC Sherlock otthona - egérrel körbetekerhető


http://www.teliportme.com/view/95021

így neten ez se tűnik nagy durranásnak, de filmen jobban mutat, akárcsak az Elementary otthona
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 5:44 am

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 08, 2013 5:58 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 8:40 pm

Meg aztán, most indult. Még alakul a díszlet. Amúgy, nekem nem tetszett a lakás kopársága, aztán megszoktam, és már mást nem tudnék elképzelni. És tényleg nem rossz tévében. mizus
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 5:15 pm

nevető Tényleg kevés. És nagyon érdekes egyes képeken kifejezetten rondának tűnik a lakás, de a sorozatban nem így látszik. A tévén van, hogy belátsz más helyiségbe, vagy látod az előtéri gyönyörű lépcsőt és közel se olyan gáz a lakás, mint így. Tény, hogy sok a négyszögletes, kockás dolog, és ha Holmes bűnügyi képeket vagy könyveket tart ott kellemesen zsúfolt, de van harmóniája. Nem egy átlagos lakás, de ki is várná azt Sherlock Holmes-tól? nevető Igaz csak képeken a BBC Sherlock lakás se nagy élmény. Sokat számít ha az ember a tévén látja az egészet.

- Watson! Már két perce késik a reggeli kakaóval.

Elementary  102502_0123b_1
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 12:04 pm

Jók ezek a képek nagyon.

gondolkozik Csak nekem tűnik úgy, hogy elég kevés bútor van a lakásban? Vagy csak a beállítások miatt látszik így?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 12:01 pm

És hogy legyen egy Watson is. :)

Elementary  Elementary-Episode-6-Lesser-Evils-14

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 12:00 pm

Elementary  Elementary-Episode-6-Lesser-Evils-16

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 12:00 pm


Elementary  Elementary-Episode-6-Lesser-Evils-15

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 12:00 pm


Elementary  Elementary-Episode-6-Lesser-Evils-11

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 11:59 am


Elementary  Elementary-Episode-6-Lesser-Evils-4

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 11:59 am

Elementary  Elementary-Episode-6-Lesser-Evils

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 11:58 am

Jól sikerült alkotás.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyHétf. Márc. 04, 2013 11:55 am

Egy rajz. Jó nagy, ezért linkelem. De itt egy kis elölnézet. :)

Elementary  Sherlock_cbs__elementary_by_garikaliev-d50exi6

http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2012/285/d/8/sherlock_cbs__elementary_by_garikaliev-d50exi6.png
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 01, 2013 3:04 pm

Sziasztok!

Apukám hívta fel a figyelmem egy dologra, amit kedvelek a sorozatban, de ő helyettem is szavakba tudta önteni. Ez a Sherlock Holmes amellett, hogy hiperaktív: udvarias és jó meggyőző képességel rendelkezik. Nem tuskó, helyette: lelkes, kellemesen izgága. Nem becsülik le a rendőrök sem, mint a BBC Sherlockot (flúgos, hangyás). A legutóbbi részben addig ismeretlen szakértővel találkozott ez a Holmes... Amint elkezd magyarázni néhány szóval, vagy pár mondattal meg tudja győzni a másik felet az igazáról és közben nem agresszív, vagy lekezelő a másik féllel. Rendőr felettese (Aidan Quinn) is emberséges vele. A becsülendő nyomozási képességeit értékeli, a drogos múlt miatt pedig nem bűnteti - pedig elvehette volna Holmes megbizatását. És mikor észreveszi Holmes mennyire pörög akár azt is felajánlja, hogy átadja pár ügy aktáját, hogy a különc detektív ne unatkozzon. Ezt a Sherlockot a környezete olyannak fogadja el amilyen, mert nem nagyképű, arrogáns személy. Mindez teremt bizonyos harmóniát.


Én úgy tapasztalom szószátyárabb, mint akár Benedict vagy Jeremy nyomozója, ám jól áll neki. Ebben inkább Sherlock elődjére Dupin figurájára hasonlít. Kapcsolódó cikk:
http://sherlock-sorozat.hu/edgar-allan-poe-krimi-c-auguste-dupin.php

Elementary  Sherlock-elementary1

Elementary  2508

A kedves Watson.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 01, 2013 5:49 am

Elementary  Elementary_1-7_1

Elementary  Elementary
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyPént. Márc. 01, 2013 4:13 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 11:01 am

Elementary  Tumblr_miuzlskEmi1ri1p5ro5_400

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 9:10 am

Juj! De imádom ezt a sorozatot. És Tahi Tóth László hangja is benne volt. Imádnivalóan leköti a munka ezt a Sherlock-ot, aranyosan hadar és meséli el a következtetéseit bírnivalók a poénjai. Rajkai Zoltán fenomenális szinkron hozzá. Watson meg bűbáj, és imádom ahogy próbál Holmes-hoz közel kerülni, de nem tolakodó vagy erőszakos. Sherlock pedig minden nehézség nélkül elismeri ha társa ügyesen rájön valamire.

mizus

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptySzer. Feb. 27, 2013 7:53 am

Elementary  Tumblr_mi8kpicQZ71rljngao1_500

Elementary  Tumblr_mhki563tyl1ri1p5ro2_500
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptySzer. Feb. 27, 2013 7:48 am

Elementary  Lucy+Liu+as+Joan+Watson+CBS+Elementary+Episode+15+A+Giant+Gun,+Filled+with+Drugs

Elementary  Levititle-300x336
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptySzer. Feb. 27, 2013 7:46 am

Elementary  Jonny-Lee-Miller-and-Lucy-Liu-in-ELEMENTARY-Episode-1.07-One-Way-to-Get-Off-3

Elementary  Jonny-Lee-Miller-and-Lucy-Liu-in-ELEMENTARY-Episode-1.12-M.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  EmptySzer. Feb. 27, 2013 7:43 am

Elementary  Lucy-Liu-in-ELEMENTARY-Episode-1.10-The-Leviathan

Elementary  Elementary-Shoe-Boots-Lucy-Liu-Buckles
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elementary  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elementary
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: CBS - Elementary-
Ugrás: