Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elementary

Go down 
+9
tahiti
OneNightInParis
Ysmirson
Lockmes
Watson221b
Trixi
Revati
Radix pedis diaboli
Sherlock Fórum
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 6:45 am


Elementary  - Page 6 Johnnyleemillerlucyliue
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 6:44 am

És még pár kép:

Elementary  - Page 6 Elementary01

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 6:42 am

Elementary  - Page 6 Elementaryver2xlg

Volt már Watson, itt jön Holmes.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:34 am

OneNightInParis írta:
Ezt a pulcsit a BBC Watson karácsonyi pulcsijával kéne mutogatni.
Színesek lennének együtt.

Ez a pulcsi nekem is szemet szúrt, de inkább nem mondtam semmit. Nem semmi az újabb Holmes-unk, ha öltözködésről van szó.
Vissza az elejére Go down
OneNightInParis
Watson segítője
Watson segítője
OneNightInParis


Hozzászólások száma : 48
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Aug. 28.
Tartózkodási hely : Ha elmondanám meg kéne, hogy öljelek

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:31 am

Ezt a pulcsit a BBC Watson karácsonyi pulcsijával kéne mutogatni.
Színesek lennének együtt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 8:49 am

Elementary  - Page 6 666-elementary-jonny-lee-miller-lucy-liu
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 8:44 am

Ez a rövidke írás legalább kedvet hoz a sorozathoz. Nem sok, de pozitív vélemény, ami előre lépés a sok negatívum után. A végén még egy egész jó sorozat jön össze. Meglátjuk, én majd talán őszi szünetben kerítek sort rá :) Az első részre biztos. Csak várok a feliratokra, mert annyira nem érdekel, hogy angolul nézzem.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 8:44 am

7 pont a tízből azért elég jó értékelés. Még a végén elkezd érdekelni.... nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 8:40 am

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Cikk   Elementary  - Page 6 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 7:19 am

A Lisa Cuddyként ismert Lisa Edelstein a Sherlock Holmes-történetek legújabb tévés adaptációjában, az Elementary-ban kapott vendégszerepet.
http://www.origo.hu/teve/20121003-doktor-house-fonoke-lisa-edelstein-az-elementary-cimu-sorozatban-kapott.html
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 9:19 am

Revati írta:
Az eddigi kritikák alapján nem mutatott semmi igazán ütőset.

Igen, ezért érzem kétségesnek az egész létét... De talán Sherlock New Yorkba költözésének a rejtélye lesz az első évad témája... Vagy Moriarty, őt valószínűleg többször láthatjuk. Egy jó fő gonosz, talán fokozatosan vezetik majd be, apró jelek, egy fél évadot biztos lehet köré szőni. Ahogy fokozatosan közeledik egymáshoz Holmes és Moriarty... De tényleg, nem nagyon látok olyat, ami egy két évadnál tovább életben tartaná... Bár, ki tudja, lehet, hogy elő rukkolnak valamivel, de tényleg ennyire nem mutat semmi különlegességet, nem hinném.

Akkor látnék esélyt, ha feldolgozás szerű lenne, mert sok Holmes történetet nem filmesítettek meg. De tudjuk, hogy az Elementary nem ilyen :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 9:11 am

Az eddigi kritikák alapján nem mutatott semmi igazán ütőset. És igaz lehet, amit írnak, hogy a főszereplőket hívhatnák máshogy is, és akkor egy szimpla nyomozós sorozat lenne. Mindenesetre kellene valami, amivel hosszú távra meg tudják fogni a nézőket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 9:01 am

Revati írta:

Az összehasonlítás a BBC Sherlockjával pedig kikerülhetetlen, így eleve hátrányból indul ez a verzió. Kérdés, hogy tudják-e tartani a színvonalat 22 részen át.

Igen, én is ebbe a hibába esek, azt hiszem, bár nagyon igyekszek majd, hogy ne tegyem... Amúgy, ez a nagy kérdés. Valahogy nem érzem élet képesnek a sztorit. A sorozatoknál általános, hogy egyre jobbak lesznek, fejlődnek, de ez nem átlagos... Nyomozós sztori, ha tudnak újat mutatni, ami leköti az embereket, sikeres is lehet.

Minden a nézetstégen múlik. Sok sorozatot kaszáltak el nézettség hiány miatt. CBS-nél már jártam így sorozattal, még itthon is lement, aztán az évad közepén mindenféle előzmény nélkül abba hagyták. A nézettséggel voltak gondok... 14 vagy 16 részt élt meg? A legrövidebb sorozat amit láttam. :)

Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 8:43 am

Ez a cikkíró sincs elszállva a sorozattól. Nem nézem a Mentalistát, csak hallani szoktam részleteket belőle, de tényleg hasonlíthat a két karakter.

Az összehasonlítás a BBC Sherlockjával pedig kikerülhetetlen, így eleve hátrányból indul ez a verzió. Kérdés, hogy tudják-e tartani a színvonalat 22 részen át.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 8:40 am

És egy poszter:

Elementary  - Page 6 Elementaryposterwatson5

Szerintem király, akármilyen is a sorozat :) Ez a poszter nagyon tetszik. A végén még Lucy L. miatt fogom nézni :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 8:39 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 8:34 am

Cikk:Elementary - Sherlock Holmes menni Amerika

Ez a cím nekem nagyon bejön nevető

Íme a cikk:

http://musorvizio.blog.hu/2012/09/23/elementary_sherlock_holmes_menni_amerika
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:22 am

A szokott séma :) Nem hozta az elvárásokat, de a színészi alakítással nincs gond. Ettől bizony nem jön meg a kedvem. A Profilozókat pl. azért néztem meg, mert nyújtott valami újat, kriminálpszichológia, (és francia volt, ami csak jobbá tette, mert eddig egy francia sorozat sem láttam.) viszont egy egyszerű nyomozós sorozat már nem fér bele.

A Mentalistát nem láttam, aki nézi legalább sejtheti, mire emlékezteti a kritika íróját a sorozat, és eldönthetni, kedvet kapott-e hozzá ezek után. :)
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:13 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 5:20 am

Őt imádtam :) Az egyetlen ember, aki kordában képes tartani House-t - Hozzá tenném, hogy az utolsó évadokat még nem láttam, de mindig bírtam Cuddy-t.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 4:37 am

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptySzer. Okt. 03, 2012 12:09 am

Egy sorozat nyitása mindig nagy, de hát, 13,5 millió? Az tényleg rengeteg... És ebben a 13 m.-ban még nincs is benne az, aki neten nézte, vagy online.... Mondjuk, kérdés, meddig tart ki ez a tábor? A kezdeti érdeklődés azért sokat dobott rajta.

Innen valaki tervezi megnézni? Azon kívül, aki már látta.
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Cikk, videóval   Elementary  - Page 6 EmptySzomb. Szept. 29, 2012 11:09 pm


" Amerikában nagyon sokan nézték meg az új Sherlock Holmes premierjét... "

http://www.sg.hu/cikkek/92390/ket_uj_sorozat_mutatkozott_be_nagy_nezettseggel
Vissza az elejére Go down
Ysmirson
Bérgyilkos
Bérgyilkos
Ysmirson


Hozzászólások száma : 217
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Sep. 16.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Windhelm

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptySzomb. Szept. 29, 2012 6:42 pm

Szerintem borzasztó volt ez a pilot.. A karakterek nevén kívül (szerencsére) semmi köze nincs Doyle történetéhez.
Legalább fellélegezhet a BBC, nem kell perelniük, ez nem lesz riválisa a Sherlocknak. nevető
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptySzomb. Szept. 29, 2012 10:46 am

Én eddig talán 3 kritikát olvastam, egynek se tetszett. Nem felelet meg az elvárásaiknak, nem lett olyan jó, közepesnek ítélték a történetet, stb.

Már igazán nem tudom, mit várjak. Nagyon ellene voltam akkor, mikor megtudtam, hogy a CBS új sorozatot tervez. Aztán próbáltam nem ellenséges lenni, elvégre, nem is láttam, lehet jó. Sőt, a végére már jobban érdekelt, bár a pilot megint elvette tőle a kedvem.

Most már csak azért meg kell néznem, hogy határozott véleményt tudjak alkotni. Ideje eldöntenem, utálom-e, vagy elmegy, és jó, de nem kedvenc. Mert eddig nagyon össze vissza véleményen voltam. Nem lesz kedvenc, és valószínű, hogy az első résznél többet nem nézek meg belőle, de látni szeretném, hogy végre véleményt mondjak.

A Sherlock Holmes film ellen voltam, mikor még nem láttam. Aztán megnéztem, és mégis megtetszett, bár továbbra sem hű feldolgozás, de jó film. Ezért adok esélyt. Azt mégis tudom, hogy nem lesz kedvenc.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptySzomb. Szept. 29, 2012 7:22 am

Igaz, hogy ez az egyetlen kritika, amit olvastam a sorozatról, de mivel a Monk mindig hidegen hagyott, House-tól pedig a falra mászom, nem lettem kíváncsibb.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 28, 2012 9:14 am

A kritikában amit Revati tett be, ezt írják:

"Az egész pilot szerkezeti felépítése nem kicsit emlékeztetett a Monk-ra: civil nyomozó, mellette egy “ápolónő”, aki olykor besegít, maximum a két plusz rendőr nem lesz fafejű annyira...meg az egésznek a hangulata is abszolút Monk-os volt."

Ezt mintha már hallottam volna, :) Amúgy végre egy pozitív hangvételű kritika, legalábbis nem olyan ellenséges, mint az előzők, amiket eddig olvastam.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 28, 2012 9:01 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 28, 2012 7:24 am

Ugyan :) Én amúgy is sok sorozatot nézek, inkább filmek terén vannak hiányosságaim. És régen én se tudtam, ki az a Doktor. Úgy emlegetik, mintha az egészet Moffat írta volna, pedig ő csak átvette a sorozatot. Tiszta Sherlockos lett a Doktor. Az a fajta pörgés, a csípős poénok... Meg hát, angol sorozat :D

Sherlock Fórum írta:
Nem azért mert okos vagyok, sajnos távol állok tőle. Csak már sok krimit olvastam, így bizonyos dolgokra figyelek.

Ezzel én is így vagyok. Ezért szeretem azokat a sorozatokat, ami ennek ellenére is tud újat nyújtani. És pont ezért tartok az Elementarytól. Annyian írták már különböző helyen, hogy nem olyan jó, mint ahogy várták.

Mondjuk érdekesek az emberek. Nem térnék el a témától, csak az jutott eszembe, hogy a vélemények mennyire mások. Én pl, egy másik sorozatnál az egyik évadtól padlót fogtam... Minden egyes részt imádok, mind tökéletes, az eddigi legjobb évad. Azt mondhatnám, hogy a sorozat végre felnőtt.... Erre olyanokat olvasok, hogy az említett évad sablonos, nincs értelme, elhúzzák az időt, feleslegesnek tartanak olyan dolgokat, amit én imádtam... és máig imádok. És nem értem.. Az évad záró volt sokkal eltérőbb mint az előzőek, de nem értem, miért húzták le ennyire a "kritikusok", vagyis akik előttem látták. gondolkozik

Talán ez lesz az Elementaryval is. Mások lehúzzák, hogy nem tetszik, nem hozta az elvárásukat, stb, de nekem attól még tetszhet. Pont, mint a fenti példában.... Mert az az évad továbbra is a legkirályabb, és senki se győz meg az ellenkezőjéről. Szóval, adok esélyt az Elementarynak is mizus

Az ellen érzéseimről meg annyit, hogy nem egy sorozatot nem akartam megnézni, voltak velük fenntartásaim (Mint az Elementaryval) aztán végül a kedvenceim lettek. De persze az új Holmes sorozatról nem hiszem, hogy kedvencem lenne.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 28, 2012 7:04 am

szégyenkezik Bocs, ez nekem semmit se segít. Annyira nem nézek sorozatokat. Tegnap próbálkoztam két Poirot-tal, az egyik szörnyen unalmas volt nagy logikai bakival, a másikra ügy megoldására meg az elején rájöttem. (Nem azért mert okos vagyok, sajnos távol állok tőle. Csak már sok krimit olvastam, így bizonyos dolgokra figyelek. Ettől függetlenül a kis belga mindig szívem csücske marad.) Azért a hozzászólásod másoknak biztos hasznos, hogy nekem nem az az én hibám. Semmit se tudok a dokikról meg számos sorozatról.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 28, 2012 6:27 am

Sherlock Fórum írta:
Videó:

http://comment.blog.hu/2012/09/28/sherlocknak_nem_jon_be_az_amerikai_sorozatkinlat

Bocs, nem fordítom le. Nem tudok jól angolul. Paródia.

Egy kommentelő írta:

"...a gyilkosáág története meg zavaros volt, ami nem olyan nagy baj, mert ha megérted csak jobban idegesít, hogy mekkora baromság. Sherlock a 11-edik Doktort kopizza nagyon..."

Hm, érdekes :D A Doktoros részre csak annyit mondok, hogy mikor először megnéztem a 11. Doktort, pont az ellentéte jutott eszembe."Ez a Doki tiszta Sherlock, sőt a történet menete is". A 10. Doki nagy kedvenc volt, és nem igazán jött be ez a Sherlock style.... Aztán megszoktam. Már bírom. Meg hát, ugyanaz az írója, szóval, érthető :D Utólag viszont nem illik a doktorhoz a Sherlock stílus. Szerencsére a 6-7 évadra ezt elhagyja.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 28, 2012 5:57 am

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 28, 2012 5:54 am

Videó:

http://comment.blog.hu/2012/09/28/sherlocknak_nem_jon_be_az_amerikai_sorozatkinlat

Bocs, nem fordítom le. Nem tudok jól angolul. Paródia.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 10:21 am

Revati írta:
Ez ugyan OFF, de elmondom, mit gondolok, Eszti. Nem minden fiatal rajong a pörgős akciókért és a túltengő erőszakért, legalábbis remélem.

Hát, én is remélem. mizus Írtam, hogy kivételek akadnak, de az a baj, hogy a nagy tömeg, nem kivétel. Persze ez csak az én véleményem. Sajnos nem nagyon találkozok ilyen kivétellel, eddig egy volt, talán ezért gondolom így.

Revati írta:
Sokszor a történet egészen elsikkad a látványos trükkök mellett, pedig az alapos, igényes kidolgozáshoz rá kell szánni az időt.


Igen, a mai filmek közt sok ilyen van, sajnos.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 9:58 am

Ez ugyan OFF, de elmondom, mit gondolok, Eszti. Nem minden fiatal rajong a pörgős akciókért és a túltengő erőszakért, legalábbis remélem. Sokszor a történet egészen elsikkad a látványos trükkök mellett, pedig az alapos, igényes kidolgozáshoz rá kell szánni az időt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 9:22 am

Revati írta:
Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy a Brett-féle Sherlock manapság eladhatatlan.

Hát, én mint félig fiatal, félig felnövő, sajnos egyet értek. szégyenkezik Ne kövezetek meg, imádom a Granada sorozatot, de... Hát, hallottam a kortársak, az úgynevezett fiatalok (18-20 évesek) véleményét: barátnőm kifejezetten unalmasnak találta. Nem is egy.... Az igazság az, hogy ma már nagyon nehezen kel egy olyan nyugodt feldolgozás, mint a Granada sorozat. Hiába igényes, hiába korhű.

Viszont nincs tele akcióval. Én persze egy különleges flótás vagyok, és vannak még sokan ilyenek, akiket elvarázsol, de a legtöbb ember az akcióért van oda, azért, amit pl. a Robert D. Jr féle Holmes ad. Meg a sok nyomozós sorozat mellett nem sokan néznének Sherlock Holmest.

És akkor még egyszer megjegyezném, hogy én nem tartozok a fentiek táborába. De Magyarországon szerintem mindent nehéz eladni. Regényt írhatnék arról, hogy kiakadtam, mikor megtudtam, hogy az egyik kedvenc sorozatom nem jelent meg itthon DVD-n... És arra is lenne kereslet, mégis 10 évadból 3 jelent meg, az SEM szinkronosan, csak felirattal, pedig sikeres volt. És most úgy vagyok, hogy vehetem meg külföldről, szép borsos áron, ha akarok egy eredeti DVD_t szomorú
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 9:06 am

Eddig sem érdekelt túlságosan, azt hiszem, megleszek nélküle. Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy a Brett-féle Sherlock manapság eladhatatlan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 9:03 am

Elementary Pilotkritika:

http://megneztem.blog.hu/2012/09/17/elementary_1x01_pilotkritika

Kedvenc részem: Robert Downey Jr.-féle turbósherlock...

nevető

A többit nem lövöm le előre. De annyit elmondhatok, hogy az elmondottak alapján egy igazi Sherlock Holmes rajongónak nem fog tetszeni mint SH feldolgozás, max úgy mint film.... És igen elvették a kritikák a kedvem tőle, de azért sem adok alább: megnézem, ha majd elérhető lesz végre valahogy.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 07, 2012 9:56 pm

Hát, erről van szó :)

Egyébként én is bírom Lucy L.-t, szóval kíváncsian várom :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 07, 2012 9:30 pm

Kedves Eszti!

Nem tudom mennyire hihető ez a nyilatkozat, eddig csak olyanokat olvastam, hogy Benedict szerint bőven elfér három Sherlock is. Színházban, filmiparban nem az első eset, hogy több történet meg színész van nagy detektívként a piacon. A dolog másik fele, hogy Sherlock Holmes alakját nem lehet kisajátítani, amit szerintem a Sherlock sorozat készítői is tudnak, sőt eleve azt mondták csak 3 évadot terveznek. Se az írók, se Benedict nem akarnak leragadni a nyomozó figurájánál. Ezenkívül úgy vettem észre az angoloka maguk módján reklámot adtak az Elementarynak. Én remélem az új sorozat is jó lesz. Lucy Liu-t kedvelem, Jonny Lee Miller remek színész, ha tényleg valóban klassz a történet is akkor nagy gond nem lehet. Várom.

Meg az is felmerült bennem Benedict Cumberbatch minek üzengetne negatívan a sajtón keresztül Jonny Lee Miller-nek, mikor szinte napi kapcsolatban vannak a színházi munkájuk során, tehát ezt a Sherlock dolgot ezerszer tisztázhatták, és azt is tudhatta, hogy Jonny Lee Miller már forgat.

Szóval marad az izgalom és várom.

mizus

Üdvözlettel: https://sherlockholmes.forum.st
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 07, 2012 10:26 am

Szóval Benedictnek sem jön be ez az új feldolgozás? Mondjuk én már nem merek hinni a médiának... Mármint, nem tudom, tényleg ezt mondta-e? Ha igen, tiszta Sherlockos őszinteség :D Bár engem House-ra is emlékeztet.

De Robert D. Jr. szerintem nem fog semmit se mondani, őt nem hinném hogy zavarná. A világ Vasemberként ismeri... Erre példa, hogy minap az utcán is azt magyarázta valaki a barátjának, hogy "Ő volt Iron man, a neve Tony Stark" Vicces volt hallani, úgy hogy tudom, ki Tony Stark :) Barátnőm is mondta, hogy nekem Robrt D. Jr. Holmes, neki Tony Stark... Hát, azt hiszem, nekem is inkább Tony Stark :)

Ebből csak azt akartam kihozni, hogy ő több szerepben megfordult, és neki Holmes szerepe nem olyan... hogy is mondjam, nem olyan jelentős, mint Benedictnek. Mármint, Benedictet sokan Sherlockként ismerték meg, Robert D. Jr.-t pedig nem, ő már berobbant.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:37 am

Sherlock Holmes legyőzi a Google keresőt: Trailer videóval

http://megneztem.blog.hu/2012/09/06/elementary_sherlock_holmes_es_a_google
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:29 am

Elementary  - Page 6 Tumblr_m8hmrqrhpC1ryw501o1_500

Sherlock: - Watson! Bízz bennem! Hipnotizállak és nagyobb lesz a melled.

Cikk: Benedict Cumberbatch beismerte:

http://hu.axn.com/news/sherlock-beismerte

Elementary  - Page 6 16.1T063.elementaryc--300x300
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 07, 2012 6:52 am

Elementary  - Page 6 Elementary

Látszik, hogy ennek a Sherlock Holmesnak kicsit jobb a kapcsolata a nőkkel. Legalábbis egynek már hátat mer fordítani.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyPént. Szept. 07, 2012 5:57 am

Az új Sherlock Holmes sem épp a rend híve:

http://screencrush.com/elementary-sherlock-photo/

Bár tény, hogy egész kreatív rendetlenséget csinál:
A könyvek fejpárnaként szolgálnak a gondolkozó zseninek.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: cikk   Elementary  - Page 6 EmptyKedd Szept. 04, 2012 4:11 am

Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: cikk   Elementary  - Page 6 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 8:50 pm

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptySzer. Aug. 29, 2012 6:25 am

Rövid cikk pár képpel az első női Watson-ról:

http://www.origo.hu/teve/20120828-igy-nez-ki-az-elso-noi-dr-watson.html
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 13, 2012 3:27 am

Új promó két CBS-újoncnak: Elementary és Jersey Girl:

http://comment.blog.hu/2012/08/13/uj_promo_ket_cbs-ujoncnak_elementary_es_jersey_girl
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: plakát   Elementary  - Page 6 EmptyVas. Aug. 05, 2012 8:16 pm

Elementary  - Page 6 Elementary

Premier: szeptember 27.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elementary  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elementary
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: CBS - Elementary-
Ugrás: