Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fóruma - Minden ami Sherlock Holmes!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elementary

Go down 
+9
tahiti
OneNightInParis
Ysmirson
Lockmes
Watson221b
Trixi
Revati
Radix pedis diaboli
Sherlock Fórum
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 9:00 am

Felvettem és úgy néztem meg, hogy ne zavarjanak sokat a reklámok.


Én IMÁDTAM nevető Apunak is tetszett. Tuti, hogy nézni fogjuk.

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 8:57 am

Ez aranyos :)

Elementary  - Page 4 Tumblr_magso9hMMJ1rg071vo9_r1_250 Elementary  - Page 4 Tumblr_magso9hMMJ1rg071vo7_r1_250
Elementary  - Page 4 Tumblr_magso9hMMJ1rg071vo2_r1_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 8:02 am

Sherlock Fórum írta:
Sziasztok!

Itt a Sherlock és Watson képkereső játék:

http://tv2.hu/jatekok/121746_sherlock_es_watson_jatek.html

Tényleg jó kacsintó

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 7:57 am

Kíváncsi vagyok, látta valaki a 7 órás 1 részt? Én sikeresen lemaradtam róla, kb. most 19:45 körül jutott eszembe kimenni, hát igen. :) Mondjuk, én már láttam.

BBC Sherlock: Én úgy nézem, hogy a kezem a szóközön volt. Ha nem a beszédtempóra értették a gyorsot, nem értem. Tényleg mindenki máshogy látja.

Irene karaktere eléggé kifordult, ez nekem se tetszett. Meg az, hogy Shelrock dohányzott, amit nem szokott. Néha nem értem a részeket. Talán lassan jár az agyam, de néha mintha túl sok infót zsúfolna össze. Mindent el akar mondani, ezért elsőre sose értem meg tökéletesen. De nekem tetszik, én kedvelők táborába tartozom. :)

Érdekes hallani, azt hittem, nem létezik olyan, akinek ne tetszene. Persze, tudom, hogy mindig vannak, olyanok akiknek nem tetszik valami, De még nem hallottam róla negatív kritikát.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 3:01 am

Sziasztok!

Itt a Sherlock és Watson képkereső játék:

http://tv2.hu/jatekok/121746_sherlock_es_watson_jatek.html

Nagyon király. mizus

UI: Hát, vannak olyan emailező olvasóink akik nekünk is jelezték, hogy a BBC Sherlock nekik nem jön be. Erőltetettnek, túl gyorsnak és figurákat kifordítónak találják. Nincs olyan mű ami mindenkinek megfelel és a gyorsaság, meg a figurák kiforgatása szerintem is áll. Ez azonban már így van az utóbbi években jelentkező Sherlock feldolgozásokkal.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Jan. 25, 2013 12:36 pm

Pici OFF: az általam belinkelt hogyvolt kommentjeiben dicsérik a Granada-sorozatot, és szidják a BBC-félét... gondolkozik

Persze ez csak egy vélemény....
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 6:35 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 6:22 am

Így pihen Holmes:

Elementary  - Page 4 Tumblr_mgo0xya7yP1ryw501o1_500

Tudnám, ezt mikor csinálja? dilis Mint a macskák, bárhogy képes aludni, vagy megint valamit ki akar csak kísérletezni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyKedd Jan. 15, 2013 10:22 am

Köszönöm :) Watson hangja, tökéletes, nagyon passzol Lucy-hez, és ezt úgy mondom, hogy néztem angolul is, Sherlock már keményebb dió. A hangválasztással nincs gond, de más sorozatban sokat hallottam ezt a színészt, így nehéz lesz társítani, és az eredeti sokkal jobban tetszik, de ennél rosszabbra számítottam :)

A kritikát inkább hagytam. 7. részt láttam utoljára, aztán már követni se tudtam. Már el vagyok jócskán maradva, de azt hiszem nem ma pótlom be. Magam se tudom, mikor. gondolkozik De azért szeretném megnézni angolul.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyKedd Jan. 15, 2013 6:42 am

Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyKedd Jan. 15, 2013 12:37 am

Esztertoth13 írta:
Már láttam is a cikket a Tv újságban. mizus Egyre kíváncsibb vagyok, mit hoztak ki belőle. Kit kapott vajon Sherlock magyar hangnak? És Watson?

Ez segít, a videóban szerepelnek szinkronhangok:

http://www.sorozatjunkie.hu/2013/01/15/delelotti-video-1-sherlock-es-watson/
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 9:41 am

Ez aranyos :)

Elementary  - Page 4 Tumblr_mgfd8tl4RA1qi2csno2_r1_250

Ez pedig, fotózás a színfalak mögött :)

Elementary  - Page 4 Tumblr_mgfd8tl4RA1qi2csno10_r1_250
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 5:57 am

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 4:01 am

Már láttam is a cikket a Tv újságban. mizus Egyre kíváncsibb vagyok, mit hoztak ki belőle. Kit kapott vajon Sherlock magyar hangnak? És Watson?
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyVas. Jan. 13, 2013 4:31 pm

Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyVas. Jan. 13, 2013 2:25 am

Remélem tetszeni fog. mizus Nekem sok elem jobban tetszett mint a Sherlockban, és ez a Holmes tényleg más, és már annyira kíváncsi vagyok a véleményedre ;)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 3:49 pm

Kedves Eszti!

Én szeretem ha a filmszereplők annyira igényesek magukra nézve, hogy fejlődnek. A Rocky című film (1-6) például azért nagy kedvencem - többek közt -, mert Balboa és haláláig a neje Adrian sokat változnak pozitív értelemben külsőre, belsőre egyaránt. Elkezdenek adni a külső megjelenésükre, elkezdik művelni magukat, legyőzik a félelmeiket, képesek a legnehezebb helyzetekben is támogatni egymást. Közben pedig nem felejtik honnan jönnek, és mik a céljaik.






A videóban lévő zenét az a Survivor jegyzi aki az Eye of the Tiger-t



A BBC Sherlock kapcsán persze megjegyzendő, hogy a készítők jelezték Sherlock jelleme történtek hatására változik és később válik hőssé, ám a második szériában sem tapasztaltam, hogy emberségesebb lett volna. Szóval egy kicsit jobb lesz némileg humánusabb Holmes-ot látni, hisz a Conan Doyle novellákban is tudott megértő, emberséges lenni - elenged bűnösöket ha igazságérzete úgy kívánja. Tehát várom az Elementary-t már csak a két főszereplőt játszó színész és Aidan Quinn miatt is.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:40 am

Hát, ki tudja? Iréne BBC verziója nem tetszett. Ebben a feldolgozásban pedig talán az első részt kifogásolná. Az első találkozás furára sikeredett. Nekem az a rész még nem annyira tetszett, DE utána fejlődik. Meg ki tudja, mit hoznak ki ebből a dologból. Itt valami mély sérelem van, ha Sherlock a drogokba menekült.

"a mai filmekben tudom menő ha tapló a főhős, de a humanitás olyan dolog amit kedvelek, így ha már kihalóban is van én szívesen látom."

Ezzel egyet értek! Ezért szeretem a Smallville-t, és itt, ebben a feldolgozásban Holmes magának való, de fejlődik, és tesz egy nagyon kedves gesztust is, de nem lövöm le a poént. :)
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 1:14 am

Nem is tudom. Örök titok marad, hogy Conan Doyle szeretné-e a mai modern feldolgozásokat. A BBC Sherlockban rengeteg karaktere ki van fordítva, Irene Adler aki nála erkölcsös volt ott erkölcstelen, és még lehetne sorolni. Persze ettől még lehet kedvelné, nem tudhatjuk. Ami biztos a műveiben Holmes-ban volt emberség és a mai filmekben tudom menő ha tapló a főhős, de a humanitás olyan dolog amit kedvelek, így ha már kihalóban is van én szívesen látom.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 12:58 am

Sherlock Fórum írta:
Azt olvastam, hogy ez a Holmes emberségesebb a BBC Sherlock-nál és ezt örömmel fogadtam.

Ez igaz. mizus Ez tetszett nekem is, Holmes, de nem annyira mint Sherlock.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 12:16 am

Nagyon várom. Én ugyan még nem láttam angolul, mert nem jó a nyelvtudásom, de izgatottan várom. Azt olvastam, hogy ez a Holmes emberségesebb a BBC Sherlock-nál és ezt örömmel fogadtam.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Jan. 11, 2013 10:06 am

Közeledik...

Elementary  - Page 4 Tumblr_mgfd8tl4RA1qi2csno1_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Jan. 11, 2013 7:53 am

Revati írta:
Ismerve a címmagyarításokat kellemesen csalódtam.

Igen, hát tényleg. Bár én elég elnéző vagyok címfordításnál. A szinkronhibákba jobban bele kötök.

De már kíváncsian várom, ki lesz Sherlock hangja.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Jan. 11, 2013 7:47 am

Ismerve a címmagyarításokat kellemesen csalódtam.

De igazuk volt: minimális kockázat ennél volt. mizus
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Jan. 11, 2013 7:42 am

Revati írta:
Általános

nevető Ennél tényleg jobb. Mondjuk nem tudok jobb címet, szóval inkább csendben maradok.
Vissza az elejére Go down
Revati
Watson segítője
Watson segítője
Revati


Hozzászólások száma : 6002
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Mar. 16.
Kor : 45

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Jan. 11, 2013 5:06 am

Január 26-án 19 órától kezdődik az Elementary a TV2-n.

Magyar címe: Sherlock és Watson


Nem szaggatták a kreatívok a hámot a címadásnál... nevető Igaz, még mindig jobb, mintha Általános (!!) lenne a címe...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyVas. Jan. 06, 2013 2:51 am

nevető Igen, hát az az zokni azonnal magára vonja a figyelmet.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Jan. 05, 2013 7:46 pm

Ez annyira Holmes-os. nevető Köszönöm.

Azt hittem Jeremy Brett piros zokniját nem lehet felül múlni.

Elementary  - Page 4 JBinThePark_s

de azt Eszti által küldött képet nézve tévedtem.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Jan. 04, 2013 3:10 am

nevető

Elementary  - Page 4 Tumblr_md6xyyStcl1qimfrko1_500
-Thank you!

Elementary  - Page 4 Tumblr_md6xyyStcl1qimfrko2_500

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 11:04 pm

Imádom ezt a képet mizus

Elementary  - Page 4 Tumblrmdb9nrsqjv1qc01jn

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzer. Dec. 26, 2012 2:49 am

Egy kis kék :)

Elementary  - Page 4 Tumblr_m6z03xHowv1r7vkkj
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyKedd Dec. 25, 2012 11:25 am

Sherlock Fórum írta:
kevésbé durvább, mint Benedict Cumberbatch nyomozója.

Nekem ez tetszett benne. Meg voltak részek, ami jobban bejött itt. Nem sokat mond, ha azt mondom, hogy elő került Holmes elmélete, arról, hogy az agy egy szoba, ahová csak hasznos dolgokat visz be. Talán írtam már, nem tudom, de nekem itt, ahogy illusztrálta ezt a gondolatot, jobban tetszik. Vicces volt a Sherlock elmepalotája is, de az a mutogatás, ami utána van... Mikor úgy löki félre a levegőben a szavakat, ez már túl sci-fis volt számomra, nem igazán jött be.

Meg erre, hogy kedvesebb, példa is lesz. És a kapcsolata a nyomozókkal is ezt mutatja, Holmes, de kevésbé, ez tetszik. A rész, ahol előkerül ez a drogos dolog, hát, az nagyon jól ért véget, utána sokat elmélkedtem. Remélem hamar megérkezik a tv-be, bár már megszoktam az eredeti hangokat.

És némiképp úgy változott az én véleményem, ahogy a kritikusoké. Most már nem vagyok ellenne annyira, mint régen.
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyKedd Dec. 25, 2012 11:12 am

Sziasztok!

A Baker Street Blog egy postban a maga módján bocsánatot kért az Elementary eddigi gúnyolásáért. Ahogy halad a sorozat egyre inkább észrevehetőek a Conan Doyle-i vonások és az, hogy a mű eltér a BBC Sherlock sorozattól. Ez a Sherlock Holmes inkább Doktor House, Adrian Monk vagy Patrick Jane vonásaival bír és kevésbé durvább, mint Benedict Cumberbatch nyomozója. Azonban nyilván véget értek azon idők mikor Sherlock Holmes olyan ragyogó volt, mint Basil Rathbone idején. Jeremy Brett alatt mániákus vonásai lettek hangsúlyosabbak, Robert Downey-nál a harcias mivolta, Benedict Cumberbatch-nál a feszültsége. A mostani Sherlock Holmes-ok drogozási szokásai is más vélemény alá esnek, mint híres kitalálója Conan Doyle a lángeszű detektív ebbéli hibájával tanulságképpen jelezni akart. Ettől függetlenül az Elementary akár szeretik, akár nem a rajongók a Holmes paletta részévé vált.



A hozzászólást Sherlock Fórum összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 25, 2012 11:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Dec. 21, 2012 9:03 am

Elementary  - Page 4 Normal_007

Tiszta Sherlock :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Dec. 21, 2012 9:02 am


Elementary  - Page 4 Normal_003
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Dec. 21, 2012 9:00 am

Valahogy úgy nevető

Elementary  - Page 4 Normal_001
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Dec. 21, 2012 8:54 am

Annyira ronda ez a lakás, hogy már tetszik. nevető
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyPént. Dec. 21, 2012 8:49 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 11:39 am

Megnéztem a 6. részt. És Sherlock tényleg mindenhol talál magának bűnügyet... bár...

Spoiler:

És ez a zene szólt a háttérben, nagyon röviden a refrén. De most aztán elgondolkodtam. Tetszett a vége.


https://www.youtube.com/watch?v=ahUw17bhQ3U
Vissza az elejére Go down
Sherlock Fórum
Admin
Sherlock Fórum


Hozzászólások száma : 1913
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Jan. 26.

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyVas. Dec. 16, 2012 7:46 am

Elementary - a lakás átalakító show:
Elementary  - Page 4 600

- A pizza dobozban van. A zsebkendő dobozban van. A szappanunk dobozban van. Az irataink és könyveink dobozban vannak. De tényleg itt kell tartani az emberi maradványokat is?

Elementary  - Page 4 Ustv_elementary_s1_e2_1



- Biztos dézsában kell tartani?
Vissza az elejére Go down
https://sherlockholmes.forum.st
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyVas. Dec. 16, 2012 1:01 am



Elementary  - Page 4 Tumblrmclpq2rkag1qbvknn

Blakravell rajza.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 3:46 am

Hú, hát ez a kép nagyon király! kacsintó Tényleg, először azt hittem, másik témában vagyok, de érdekes... A Taxiról a Sherlock jut eszembe, ott szoktam meg, nem kötöm az Elelemtaryhoz. Lucy L. egyértelmű, mire emlékezett, és Jeremyre a Holmes... 3 in 1 picture :) De a kabát Sherlockos, szóval lehet 4 in 1
Vissza az elejére Go down
Radix pedis diaboli
Admin
Radix pedis diaboli


Hozzászólások száma : 1429
A Fórumhoz csatlakozott : 2012. Feb. 19.
Kor : 51

Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzer. Dec. 05, 2012 12:31 pm


Úgy tűnik megmozgatja az emberek fantáziáját...

Elementary  - Page 4 Tumblr_ma8m9ztjT11qjhoboo1_500
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 01, 2012 1:59 am

Lucy Liu:

Elementary  - Page 4 Elementarystill4

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 01, 2012 1:58 am

Elementary  - Page 4 ELEMENTARY1

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 01, 2012 1:58 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 01, 2012 1:51 am

Lucy Liuból soha nem elég:

http://www.origo.hu/teve/20121116-lucy-liubol-soha-nem-eleg.html

Az Elementary készítői elégedettek voltak a nézettségi adatokkal, és a hagyományos 22 rész helyett 24-re növelték az epizódszámot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyKedd Nov. 20, 2012 10:30 pm

Lucy Liu nem öregszik:

Elementary  - Page 4 Img_1353284173

http://hu.axn.com/news/lucy-liu-nem-oregszik

Ez már bámulatosabb :) Nem fog rajta az idő :) Csak miatta én szívesen elnézem az Elemetaryt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptyKedd Nov. 20, 2012 10:28 pm

Cumberbatch komoly riválisra lelt Jonny Lee Miller személyében:

http://hu.axn.com/news/sherlockok-csataja

Aztán mindenki döntse el, mennyire igaz a cím.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 EmptySzomb. Nov. 17, 2012 10:45 pm

Sherlock Fórum írta:
Igazából mikor először olvastam, hogy szerepel az Elementary-ban akkor eldöntöttem, hogy bármit írnak a kritikák én nem fogom leutálni a sorozatot, mert Adain Quinn szerepet kapott benne, és örülök, hogy gondoltak rá.

Nagyon jó a karaktere, nekem tetszik :)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elementary  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elementary    Elementary  - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elementary
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherlock Fórum, Sherlock Holmes Fórum, sherlockholmes.forum.st :: CBS - Elementary-
Ugrás: